Neste Oil Rally Finland 2011

muljeid ja infot kõikvõimalikest rallireisidest nii kodu- kui välismaal ning ideid ja ettepanekuid reisikorraldajatele.

Moderator: anjusha

Post Reply
iceone
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Posts: 116
Joined: Sat Feb 12, 2011 11:50 am
Location: Tartu

Neste Oil Rally Finland 2011

Post by iceone »

Küsimus neile kes on juuli lõpus Soome minemas, et äkki on kellegil 1 koht üle vms. oleks siis huvitatud sellest?
valais
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Posts: 6
Joined: Fri Oct 23, 2009 4:40 pm

Post by valais »

Esimest korda minemas Soome Neste rallile. Millist internetti kasutate Soomes katsete aegade vaatamiseks (metsas)? Mina kasutan Eestis rallidel Tele 2 netipulka (ilma lepinguta, päevapilet). Tele 2-st öeldi, et see Soomes ei tööta. Oskate soovitada midagi analoogset Soomes (ilma lepinguta, ilma kuutasuta, muul ajal Soomes üldse ei käi). Leidisin küll saunalahti.fi, kuid kahjuks Soome keelt ei oska.
muhk
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1965
Joined: Sat May 01, 2010 5:59 pm

Post by muhk »

no kui juba soome keelt ei oska, siis on raske sealses netiühenduses asju ajada, ma kujutan ette. ma pole samuti soomes netipulka kasutanud, kuid ma eeldaksin, et nii või naa oleks sul vaja osta sealt kuskilt mingisugune sim-kaart endale, sest tele2 oma seal ei tohiks fungata, nagu sa isegi juba mainisid
kambuu
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 192
Joined: Sat May 07, 2011 4:33 pm

Post by kambuu »

olen 2 aastat soome sonera neti pulgaga seal metsade vahel olnud ja ega see levi on kehv,ehk yle koormatud. Varem oli dna. teenus et tulid katse ajad sms-ga. Aga kahjuks dnal enam seda teenust ei ole :cry: ps dna saatis kõigi mm etapide ss-de ajad. Soovitan kohaliku ralliraadiot kuulata ja oled kõigega kursis
aix
Rallifoorum 24/7
Posts: 4810
Joined: Mon Feb 10, 2003 10:47 pm
Location: Tallinn
Contact:

Post by aix »

Ma olen käinud ca 10 aastat ja pole kunagi arvutit kasutanud.
Minu arust saab kogu info ja väga operatiivselt kätte ka ralliraadiost.
Ärge kulutage raha neti ühenduse peale, vaid ostke pigem väike raadio selle raha eest.
Afka
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1452
Joined: Thu May 08, 2003 8:23 am
Location: Saaremaa

Post by Afka »

Ralliraadio on soomes alati tasemel
WRC09
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Posts: 331
Joined: Tue Jan 13, 2009 2:34 am

Post by WRC09 »

soovitan kui on nokia ja siis peale installida nokia wrc live naeb ara koik ajad ja kus isegi autod liiguvad

vajab muidugi neti!
http://store.ovi.com/content/128268
aix
Rallifoorum 24/7
Posts: 4810
Joined: Mon Feb 10, 2003 10:47 pm
Location: Tallinn
Contact:

Post by aix »

WRC09 wrote:soovitan kui on nokia ja siis peale installida nokia wrc live naeb ara koik ajad ja kus isegi autod liiguvad

vajab muidugi neti!
http://store.ovi.com/content/128268
See ikka päris hea asi. seda katset kus splitte ei näe, hea telefonist vaadata.
Post Reply