Martin Merisaar võitleb punktide nimel

autode ringarajasõidust Eestis, Lätis ja Leedus

Moderaator: Strike

Vasta
X-Dream
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 27
Liitunud: 12 Veebr 2004, 00:00
Asukoht: Seal kus hetkel olen

Martin Merisaar võitleb punktide nimel

Postitus Postitas X-Dream »

Leedus toimunud BMV 2. etapil trahvisid kohtunikud M.Merisaart, kes väidetavalt kollase lipu tsoonis konkurendist möödus. Artman racing üritab teha kõik, et M.Merisaare vaevaga teenitud punktid tagasi saada. Artman racingul on video materjal millelt on näha, et Martin ei möödunud kollase lipu tsoonis ühestki autost. Video on juba saadetud leedu kohtunikele ülevaatamiseks, loodetavasti jõutakse üksmeelele ja ära võetud vajalikud punktid saadakse tagasi
formula1
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 60
Liitunud: 13 Veebr 2003, 22:25
Kontakt:

Postitus Postitas formula1 »

AGA on selles, et kaamera, millega antud situatsiooni filmiti, ei olnud (väga nõmedal põhjusel vastavalt reeglitele) registreeritud, mille tõttu halvemal juhul see materjal on alusetu...
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5916
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Loodan väga, et Martinile ta võit tagasi antakse sest ta oli selle puhta sõiduga ära teeninud ja kui jutt käis stardisirgel ohutsoonis möödasõidust siis seda tegelikult polnud samuti nagu Aivis jõudis enne möödumist pidurdada ja siis peale ala alles mööduda.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
X-Dream
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 27
Liitunud: 12 Veebr 2004, 00:00
Asukoht: Seal kus hetkel olen

Postitus Postitas X-Dream »

registreerimata jah...aga kuulsin et balti riikides ei pidanudki sellist võimalust olema kuskil kus saab kaamerat registreerida, sellist asja räägiti mulle. et jah kuskil on mingi vastuolu mis ei ole loogiline
kihutaja
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 273
Liitunud: 13 Veebr 2003, 11:32
Asukoht: Tallinn / Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas kihutaja »

Vist oli hoopis tegelikult tegemist mingi teise situatsiooniga, mitte stardisirgel möödumisega..........
Vasta