Linnaring

autode ringarajasõidust Eestis, Lätis ja Leedus

Moderaator: Strike

Vasta
kihutaja
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 273
Liitunud: 13 Veebr 2003, 11:32
Asukoht: Tallinn / Tartu
Kontakt:

Linnaring

Postitus Postitas kihutaja »

Linnaringi tulemused

Toyota Yaris Cup
1. Robertas Kupcikas
2. Ilmari Ullako
3. Timo Raudsik

Gislaved Golf 1600
1. Avo Vaher
2. Raimo Kulli
3. Raimo Lang

Super-1600
1. Robertas Kupcikas
2. Marius Milevskis
3. Andrius Firantas

Hansa Liising B-2000
1. Girtz Kruzmanis
2. Martin Merisaar
3. Janis Horeliks

Esialgu võitjaks kuulutatud Indrek Sepa tulemus tühistati, sest auto ei vastanud tehnilistele nõuetele. See otsus on ka vaidlustatud.

Vabaklass
1. Rolands Duda
2. Eiki Lill
3. Paavo Rebane

Formula Baltic
1. Teppo Suvanto
2. Erko Vallbaum
3. Philip Klaar

Mootorrattad:

Estrella B-600
1. Sulev Siigur
2. Pekka Parkkonen
3. Anti Leemet

Motodepoo B-1200
1. Kalev Teesalu
2. Maanus Jeršov
3. Heiki Tohver

Dunlop Supersport 600
1. Marko Rohtlaan
2. Joel Vides
3. Anti Jaakson

NGK Superbike
1. Risto Klausen
2. Kalev Teesalu
3. Harly Mägi
vfts6
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 67
Liitunud: 27 Mär 2003, 22:20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas vfts6 »

Käisin ka uudistamas ja päris huvitav oli, eriti vabaklass, aga kahju et Soomeri sõit tühistati :(
meelis872
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 19
Liitunud: 13 Juun 2005, 16:00

Postitus Postitas meelis872 »

Soomer sai disklafi kuna rammis leeduka välja...tegelt olin ise ka süüdi nata Soomeri disklafis
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5916
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

meelis872 kirjutas:Soomer sai disklafi kuna rammis leeduka välja...tegelt olin ise ka süüdi nata Soomeri disklafis
Mismoodi sa olid selles disklafi otsuses süüdi? Äkki valgustad mind väheke?
Oleks hea kohe teada saada lõpuks kes kõik selle otsuse tga olid tookord ja meid maha võtsid.
Kuid ega ajalugu enam tagasi pöörata saa ja sellel aastal püüame uusi võite.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
meelis872
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 19
Liitunud: 13 Juun 2005, 16:00

Postitus Postitas meelis872 »

mina olin üks neist kohtunikest kellele see leedukas oleks peaaegu sisse sõitnud...ja kuna reeglid on juba kord sellised et teisi rammida ei tohi siis me kirjutasime selle protokolli sisse ja tegime joonise...kuigi on väga kahju et Soomer tiitlist ilma jäi:(
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5916
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

meelis872 kirjutas:mina olin üks neist kohtunikest kellele see leedukas oleks peaaegu sisse sõitnud...ja kuna reeglid on juba kord sellised et teisi rammida ei tohi siis me kirjutasime selle protokolli sisse ja tegime joonise...kuigi on väga kahju et Soomer tiitlist ilma jäi:(
Ütleme nii, et kohtunike auto oli ka ikka selles situatsioonis väga vale koha peal. No eks te tegite selle otsuse mis pidite tegema. Lihtsalt kahju, et keegi ei saa aru sellest, et rammimist polnud ja äärekivi oli see mis Budrikise teie poole juhatas. Reeglites on need situatsioonid väheke teisiti kirjas kui seal tõlgendati, kuid samas ütlesin juba enne pole sellest mõtet enam rääkid, sest ajalugu ei muuda nagunii. Oli mis oli!
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
meelis872
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 19
Liitunud: 13 Juun 2005, 16:00

Postitus Postitas meelis872 »

noh jah...aga kui sõitja taga telg pole teise sõitja esi teljest eespool siis ei tohi veel ette keerata...ja Soomeri tagumine telg ei olnud Budrikise esimesest teljest eespool ja ta keeras veel peale...
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5916
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

meelis872 kirjutas:noh jah...aga kui sõitja taga telg pole teise sõitja esi teljest eespool siis ei tohi veel ette keerata...ja Soomeri tagumine telg ei olnud Budrikise esimesest teljest eespool ja ta keeras veel peale...
Rahvusvahelistes reeglites on kirjas, et kui teine auot on kõrval ja nina eespool siis peab teine sõitja jätma talle ruumi, kas Budrikis jättis? Loogiline samm oli ju see, et siis sõitis ta ise äärekivise ja sealt põrkas edasi juba kõik teavad kuhu. Lihtsalt see oli sõit mida Eestis enne nähtud polnud ja vaevalt kunagi nähakse ka. Kaks tõsist võidusõitjat said kokku ja madistasid rajal kõvasti. Peale sõitu polnud mingit viha vaid mehed räägivad siiani sellest sõidust muheledes.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
meelis872
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 19
Liitunud: 13 Juun 2005, 16:00

Postitus Postitas meelis872 »

Tõepooles oli see sõit parim mida nähtud on...ja ma loodan et Soomer saab auto korda ja teeb veel selliseid...aga kui me sellest Soomerile rääkisime siis ta sai aru ja ütles et ei ole väga vihane
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5916
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

meelis872 kirjutas:Tõepooles oli see sõit parim mida nähtud on...ja ma loodan et Soomer saab auto korda ja teeb veel selliseid...aga kui me sellest Soomerile rääkisime siis ta sai aru ja ütles et ei ole väga vihane
No mille peale ta vihane oleks pidanud olema? Tal oli lihtsalt pigem kahju, et konkurendi autoga nii läks ja, et hea sõit lihtsalt ära võeti. Ainus mis selle autoga võtmata jäi oligi Balti tiitel. Seega see oli nö võit mille "röövisid" kohtunikud.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
annmacher
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 108
Liitunud: 21 Veebr 2004, 18:06
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas annmacher »

meelis872 kirjutas:Soomer sai disklafi kuna rammis leeduka välja...tegelt olin ise ka süüdi nata Soomeri disklafis
Võin sulle rahustuseks öelda, et sina ei olnud selles süüdi. Soomer võeti maha žürii otsusega, enne kui olid meieni jõudnud need joonised...
Vasta