Sprindiks vajalik litsents?

tänavasõiduautodele mõeldud võiduajamistest

Moderators: Jaanus, Sparco, cuke

Post Reply
crisp
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Posts: 2
Joined: Sun Dec 17, 2006 4:24 am
Location: Tallinn

Sprindiks vajalik litsents?

Post by crisp »

Tere. Mure järgmine, tahaks see hooaeg ('07) proovida mõned sõidud kaasa teha igamehe sprindi klassis. Küsimus siis litsentsi kohta. Kus kohast ma selle saan ja mis see maksab? Tingimuste alt lugesin, et vajan kas Rahvaspordi võistlejakaarti või EAL võistleja litsentsi. Mis vahe neil on ja kumb oleks mõtekam teha/osta?


Tänan tähelepanu eest :)
Teen ise kõvasti krõpsu
Karmen
Uugo Boss
Uugo Boss
Posts: 975
Joined: Mon Jul 14, 2003 11:00 pm

Post by Karmen »

Ma saan aru, et sa plaanid osaleda ainult rahvaspordi üritustel ja siis on igal juhul mõtekas osta rahvaspordi võistlejakaart, mis on oluliselt odavam kui EAL litsents.

Võistlejakaardi taotlusi saab esitada EAL kodulehel www.autosport.ee rahvaspordi all, aga praegu veel 2007. aasta kohta seal midagi pole.
crisp
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Posts: 2
Joined: Sun Dec 17, 2006 4:24 am
Location: Tallinn

Post by crisp »

Karmen wrote:Ma saan aru, et sa plaanid osaleda ainult rahvaspordi üritustel ja siis on igal juhul mõtekas osta rahvaspordi võistlejakaart, mis on oluliselt odavam kui EAL litsents.

Võistlejakaardi taotlusi saab esitada EAL kodulehel www.autosport.ee rahvaspordi all, aga praegu veel 2007. aasta kohta seal midagi pole.
Ühesõnaga teen uue aasta algul seal avalduse ära, maksan ära ja saan oma paberi kätte ja võin kõigil 2007 aasta igamehe spritnidel osaleda?
Teen ise kõvasti krõpsu
Karmen
Uugo Boss
Uugo Boss
Posts: 975
Joined: Mon Jul 14, 2003 11:00 pm

Post by Karmen »

crisp wrote: Ühesõnaga teen uue aasta algul seal avalduse ära, maksan ära ja saan oma paberi kätte ja võin kõigil 2007 aasta igamehe spritnidel osaleda?

Jah, kuigi need sprindid ei ole arvatavasti just Igamehe sprindi nime alla vaid midagi muud, aga nimi ei tähenda midagi.
RaitV
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 271
Joined: Mon Apr 18, 2005 5:34 pm
Location: Tallinn

Post by RaitV »

Jah.Nii see on.Mina eelmine aasta tegin selle Rahvasprodi võitslejakaardi ära aga kätte pole siiani saanud :D
Tegin Noorte EAL kaardi ja kõik korras.Kui ma ei eksi siis ma maksin selle eest ainult 600kr.Või oli see isegi nata odavam.Muidugi täistkasvanute oma on tunduvalt kallim.
XL-7
Post Reply