Rahvarallide kalender 2003

tänavasõiduautodele mõeldud võiduajamistest

Moderaatorid: Sparco, Jaanus, cuke

koljat11
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 7
Liitunud: 16 Mär 2003, 10:28
Asukoht: Tartu, raatuse 22-340

Postitus Postitas koljat11 »

lugesin siin et tehakse oma masinatega nii ja naa. Las ma tutvustan oma olukorda:

Raha mul nagu üldse ei ole, iga kroon on mull olulina.....aga ralli tahan hirmsasti sõita, selle vastu mu loomus ei saa. Sellest ma sain ammu aru, et alustades nullist on kihu raske mingi norm sõidukas teha millega rallile minna. leidsin odavaima varjandi.....moskich412 (Kui keegi juhtus seda nägema Rapla rallisprindil). Kahjuks mosse on nagu ta on.....ei pea minu tahtmistele vastu, pidevalt laguneb :? . Aga point on selles et ma saan vähemat sellega võistelda....saan näidata oma võimeid mingil määral ja lisaks sellele saan teha publikule natsa ka meelelahutust. M apole mingi "ülbe" sõitja kes tuleb sinna oma tipp-tuuninguga, kes lihtsalt liugleb selle raja läbi. Mossega on juba ikka katsumus see rada üldse lõpuni sõita kui seda läbida täie hooga.

Nüüd küsiks rahva käest kas peaksin selle mossega jätkama või jääma pealtvaatajaks, kuna rahakott ei luba mul osta isegi vanat golfi.
Elu on liiga lühike, et kõik huvitav edasi lükata...võta elult kõik mis saada on
Andre
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 117
Liitunud: 25 Veebr 2003, 15:33
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Andre »

Hommik
Ära pealtvaatajax küll jää....osalemisrõõm ju kah rõõm ja muide vanad golfid ei maksagi kohutavalt....meie endale soetasime 2,5 tuhandega ja saime 2 tuhandega veel 2 varuosadeks nii et edukat otsimist.
cuke
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 175
Liitunud: 17 Veebr 2003, 10:43
Asukoht: tartupoiss pealinnas
Kontakt:

Postitus Postitas cuke »

Kes otsib, see leiab ;)
Hyundai ei ole tolmuimeja!!
Vasta