WRC hooaeg 2017

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: KAIKUL, Jaanus, Strike, jagr, Erki

Vasta
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 10
Kontakt:

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas Kolin »

Margus Kiiver ‏@marguskiiver 28m28 minutes ago
Latest rumour update: Qatar and Red Bull backed VW team with Polo WRC’17 and drivers Nasser+JML. Why not.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
swrt
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 271
Liitunud: 22 Dets 2005, 10:05

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas swrt »

Kolin kirjutas:Margus Kiiver ‏@marguskiiver 28m28 minutes ago
Latest rumour update: Qatar and Red Bull backed VW team with Polo WRC’17 and drivers Nasser+JML. Why not.
Volkari naasmine oleks tore aga sellise koosseisuga pole ju tiimil väärtust. Raha põletamine hobikorras
-huviline2-
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3574
Liitunud: 13 Veebr 2006, 17:08

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas -huviline2- »

Kui kahe autoga, siis oli see 99,9% kindel, et ühte tahab kohe kindlasti suuromanik ja rallihuviline Nasser. Tahtis juba tänavu peale Riot. JML pole ka midagi viga, peamine, et Ogier ei lähe :).
nsa
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 917
Liitunud: 01 Apr 2012, 16:35
Asukoht: Stockholm

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas nsa »

Kui JML siis on arvatavasti Swecon kleepsud kah auto peal... või siis lihtsalt sõidab tasuta. Ei usu, et Qatar talle palka maksma hakkab.
-huviline2-
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3574
Liitunud: 13 Veebr 2006, 17:08

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas -huviline2- »

Qataril on see peenraha ju nali, pakun et poleks probleemi kedagi palgata. Aga see selleks, mind teiste rahakott ei huvita, konkurentsitihe sari aga küll.
stout
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 315
Liitunud: 25 Dets 2012, 14:49

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas stout »

https://www.autosport.com/news/report.p ... -2017-seat
Ogieri enda jutu järgi valib nüüd kahe varinadi vahel - M-Sport ja .... huvitav, kas sellel hetkel kui see vestlus toimus, kas siis oli ka juba tõsine varinat õhus, et VW võib eratiimina tagasi tulla.
rs7
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 258
Liitunud: 01 Veebr 2011, 19:19

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas rs7 »

DMACK-i pressiteade uue hooaja rehvidest:
https://www.facebook.com/DMACKtyre/post ... 0511467122

"DMACK has dominated on gravel this year with the DMG+2 tyre and it will again be available for WRC cars with a number of minor performance revisions including a run-flat construction"
- no ma ei tea nüüd kuidas selle dominationiga oli....run-flat construction on muidugi huvitav lisa...huvitav palju rohkem siis sõita annab ennem kui veljelt maha tuleb

Ühtlasi väärib märkimist vist, et seal ei ole juttud dmack sarjast ehk siis juuniorid, vist see aasta dmack-idega ei nühi rada. Muidugi ei saa välistada, et tuleb selle kohta eraldi teade. Samas nad räägivad seal pressikas WRC2 rahalistest auhindadest kolmele parimale.
caater666
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 51
Liitunud: 01 Aug 2016, 15:50

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas caater666 »

http://www.mtv.fi/sport/ralli/uutinen/a ... on/6194654
See polnud mingi juhus, et 7 päeva (TM Aasia turnee) ei julgenud keegi ajakirjanikele isegi telefoniga vastata. Ja siis hopsti Suninen testib jälle ja JML on lepingu sõlminud ja Tommi jagab muheledes intervjuusid. Täiesti kindel, et käis paavsti juures oma pühale üritusele (3 soomlast) õnnistust saamas. Ehk põhjamaa samurai vandus keisrile igavest truudust ja lubas talle 2019 tiitli (E.Lappi) tuua. No ja kui eksib siis teadagi, harakiri.
See urheiluuutiset.com allikas tundub sama olevat kes teadis 23.11 SO testi nii et Toyota lineup võib lukku panna.
1 Latvala
2 Hänninen
3 Lappi
MadMax
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 739
Liitunud: 04 Juul 2015, 07:23

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas MadMax »

stout kirjutas:https://www.autosport.com/news/report.p ... -2017-seat
Ogieri enda jutu järgi valib nüüd kahe varinadi vahel - M-Sport ja .... huvitav, kas sellel hetkel kui see vestlus toimus, kas siis oli ka juba tõsine varinat õhus, et VW võib eratiimina tagasi tulla.
Postimehe kokkuvõte ilmselt sellest:

Autoralli valitsev maailmameister Sebastien Ogier, kes jäi Volkswageni lahkumise järel ootamatult töötuks, lausus väljaandele Autosport, et on kahandanud tuleva hooaja võimalike töökohtade arvu kahele variandile. Üks neist kahest on M-Sport, kus tema meeskonnakaaslaseks võib saada Ott Tänak.

Ühtlasi lubas Ogier, et liisk langeb selle nädala jooksul. «Hetkeseisuga ei saa ma kinnitada, et olen Monte Carlo ralli stardis. Kuidas võiksingi seda teha, kui mul pole veel lepingut? Tahan autot, millega mul on parim šanss võita. Vajan seda esiteks motivatsiooni ülalhoidmiseks ja teiseks stabiilsuse jaoks. Võin teha ühe- või kaheaastase lepingu. Rahas pole küsimus, mind huvitab auto võimekus. Praeguseks on mulle jäänud kaks valikut,» rääkis Ogier.

Lisaks M-Spordi Fordile pakutakse variantidena välja prantslase liitumist Citroëniga või koguni siirdumist eratiimi Volkswagenile. Ogierilt küsiti otse, kas ta on pärast uue Toyota testimist jaapanlaste pakkumisest loobunud, kuid prantslane ei tahtnud sedagi öelda.

«Asfaldil polnud see kuigi hea, kruusal oli aga parem,» lausus Ogier – videokaadrid testilt näitasid, et prantslasel oli kohati auto rajalhoidmisega raskusi. «Testirada oli väga libe, mis ei aita auto võimete väljatoomisele just kaasa. Teisalt saab sellistes tingimustes kiiresti selgeks, mis auto juures valesti on,» arutles Ogier.

M-Spordi juht Malcolm Wilson on samal ajal avaldanud selget usku, et Ogier kirjutab nädala lõpuks alla just nende pakutud lepingule. Ogier ei salanud, et talle avaldab Wilsoni sihikindlus muljet. «Malcolm on selgeks teinud, et tema esmane eesmärk on meiega koostööd teha. See räägib kindlasti tema kasuks. Mulle meeldivad inimesed, kes on selge jutuga ja kellel on selge siht silme ees,» tunnistas Ogier.

M-Sporti tuleva hooaja Fordi on korduvalt testinud ka Ott Tänak, kellel pole tulevaks hooajaks veel sõitjalepingut ametlikult taskus. Siiski viitavad kõik märgid sellele, et ka eestlane sõidab järgmisel hooajal taas just Fordi värvides autoga.
caater666
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 51
Liitunud: 01 Aug 2016, 15:50

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas caater666 »

Autocarist: "Durheimer confirmed that four-time world champion Sebastien Ogier's contract with VW had been terminated, and said that if a private team raised enough funds to run the cars it would be able to choose who drove them."
Et siis kolmikule maksti lepingu lõpuni ette nähtud summad kontole ja edasi vaatavad ise mis teevad - gentlemans agreement.
Austraaliast alates tuli see, et on 2 varianti ja Toyota pole kumbki nendest. Sellest ka ilmselt need citroeni kõlakad lahti läksid kuna nähti rättpeadega asjatamas teda aga aeti Abu-Dhabi ja Qatar segamini. Tegelikult kui on vaja kedagi poliitkorrektselt pikalt saata siis nii öeldaksegi:
"I want test all cars before signig any contract"
"No testing before any contract"
Ogieri sõnul on tal valida ka 1 ja 2 aastase lepingu vahel, sellepärast see siis venib - MW tahab pikemat diili.
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 10
Kontakt:

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas Kolin »

Kusalilt oli kuulda, et kolmapäev pidi olema see päev kui Ogier testib Rootsis M-Spordi Fiestat. Ning seejärel pidi andma oma kolm iksi M-Spordi lepingule alla.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Olts
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1082
Liitunud: 25 Mär 2003, 13:20
Asukoht: seal kus parimad ralliteed

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas Olts »

Kui üks väljaanne, teeb teise väljaande põhjal omale loo, siis on see nagu telefonimäng. Autosport ei maininud Tänakut, aga Postimees pani Tänaku juba Ogieri kõrvale tiimi :)
rattaga on kah hea sõita
SLy
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1376
Liitunud: 14 Mär 2005, 14:39

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas SLy »

eib1 kirjutas:väidetavalt Latvala Toyotaga lepingu sõlminud
Kolin kirjutas:Margus Kiiver ‏@marguskiiver 28m28 minutes ago
Latest rumour update: Qatar and Red Bull backed VW team with Polo WRC’17 and drivers Nasser+JML. Why not.
Latvala tegi siis Toyotaga lepingu ja sõidab Pologa?
Asjad hakkavad paika loksuma :lol:
MadMax
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 739
Liitunud: 04 Juul 2015, 07:23

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas MadMax »

SLy kirjutas:
eib1 kirjutas:väidetavalt Latvala Toyotaga lepingu sõlminud
Kolin kirjutas:Margus Kiiver ‏@marguskiiver 28m28 minutes ago
Latest rumour update: Qatar and Red Bull backed VW team with Polo WRC’17 and drivers Nasser+JML. Why not.
Latvala tegi siis Toyotaga lepingu ja sõidab Pologa?
Asjad hakkavad paika loksuma :lol:
Tegelt on isegi suht mõnus :D Kui seda tsirkust siin poleks, siis tunduks see Monto ootamine ikka väga vaevaline. Praegu läheb pool aega sellele, et igast allikast midagi välja lugeda ning lõpuks teada saada, et kes kus sõidab.
soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas soca »

Allu12 kirjutas:
soca kirjutas:Ogier sõidab järgmisel hooajal FORDIGA ja PUNKT!
sa tead üldse väga hästi seda wrc sise-elu ma olen tähele pannud. Esitaks sulle siis küsimuse, et kes loeb Tänakule tuleval hooajal kaarti?

ei tea veel, igatahes jah, juttudel on täitsa alust ja mingi must kass olevat läbi jooksnud Raigo ja Oti vahelt pärast austraaliat.


ja Latvala Toyotas siis http://www.autosport.com/news/report.ph ... a-wrc-seat
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
jens
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2077
Liitunud: 02 Aug 2005, 21:50
Asukoht: Tallinn

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas jens »

Kuna Latvala on kiire sõitja, siis vähemalt näeb ära, kui hea see Toyota auto on. Olgu nende lõpetamistega, kuidas on.
teine_riiul
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1007
Liitunud: 18 Okt 2012, 18:29

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas teine_riiul »

soca kirjutas:
Allu12 kirjutas:
soca kirjutas:Ogier sõidab järgmisel hooajal FORDIGA ja PUNKT!
sa tead üldse väga hästi seda wrc sise-elu ma olen tähele pannud. Esitaks sulle siis küsimuse, et kes loeb Tänakule tuleval hooajal kaarti?

ei tea veel, igatahes jah, juttudel on täitsa alust ja mingi must kass olevat läbi jooksnud Raigo ja Oti vahelt pärast austraaliat.


ja Latvala Toyotas siis http://www.autosport.com/news/report.ph ... a-wrc-seat
Kui see kuulukas nüüd tõele vastab siis on küll väga paha lugu. Sel aastal klappis neil koostöö ju päris hästi, Raigo poolseid eksimusi nagu ei mäletagi. Uue kaardilugejaga tuleks kogu tööd otsast peale alustada, olgu see uus mees nii kogenud kui tahes. 2018 hooaega arvestades pole see üldsegi hea väljavaade.
soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas soca »

See veel ei tähenda, et nad koos edasi ei sõidaks.


Härra Võrkpalli soov on olnud (mitte ainult sellel hooajal, juba varasemalt), et Ott inglise keelse peale üle läheks.
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
Hr Andrus
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 14
Liitunud: 26 Veebr 2016, 08:49

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas Hr Andrus »

Ma ei usu seda mustakassi juttu Otti ja Raigo puhul pigem on see, et hetkel on Raigol puhkus kuna teda nende testimistejuures ei vajata nagunii ja lepinguosas ma ei usu samuti et Raigol oleks vägasuurt sõnaõigust või kaasarääkimisi, lepingud sõlmitakse ikkagi juhiga nagu olen arusaanud. Pigem naudib Raigo puhkust samalajal kui Ott kusagil autot testib ja vb mingeid läbirääkimisi peab kuigi ma arvan samas et Otipuhul on lepingujutud ammu peetud ja töö käib ainult autoarendusega hetkel :)
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Re: WRC hooaeg 2017

Postitus Postitas KidrA »

Kolin kirjutas:Margus Kiiver ‏@marguskiiver 28m28 minutes ago
Latest rumour update: Qatar and Red Bull backed VW team with Polo WRC’17 and drivers Nasser+JML. Why not.
Huvitav oleks teada, kelle poolt selline rumour nüüd välja mõteldi. Isegi kui ma kuuleks midagi sellist kellegilt teadjamalt siis loogika räägiks ikkagi selle vastu ja mul oleks seda raske uskuda, eriti kui Mäkinen on selgelt välja öelnud, et tema arvates on Latvala Ogieri järel teine mees, et kui Ogieri ei saa siis minnakse Latvala järgi.
Vasta