Markkole veebileht ! ?

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: KAIKUL, Jaanus, Strike, jagr, Erki

Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Inka kirjutas:
xaus kirjutas:5. Fotod rallidelt ja testidelt, soovitavalt kõrge kvaliteediga
Idee on hea, aga - kuidas te neid hankima hakkate? Teistelt lehtedelt võtta pole ilus, seega tuleb ametlik luba saada. Võib-olla isegi maksta.
Ise kohale minna? Või äkki küsida mõne välismaa sõbra käest.
gaas on endiselt laiffi
cruiser
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 797
Liitunud: 20 Dets 2003, 10:09
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas cruiser »

Tähendab, Inka ja kõik teised, kes siin küsimustega pommitavad. Lepime kokku, et minu käest ei ole mõtet siin foorumis järjest küsimusi küsida. :wink: Teeme nii, et need, kes vähegi tahavad ja saavad aidata, kasvõi pisiasjadega või ideedega pange selle jutu lõpus olevad msn'd endale kenasti msn'i või võtke ühendust privaatsõnumiga. :wink: :) Siin niisama küsimusi ei ole mõtet küsida. Ega ma siia kuulutama ei tulnud, et mul ja mõnel mehel veel on plaanis leht teha. :P Ma tulin abi küsima ! :) Nii et lööge ka kampa ikka. :) Mis pullite. Ega te selle lehe kallal siis 24/7 tegutsema ei pea... Niiet tavai. Kõik appi :!:

cruizzzer@hotmail.com
sziim@yahoo.com

Pange esialgu aint need kaks. Ei julge siin teisi avalikustada, äkki ei lubagi :? Aga küll saate need ka kui huvitatud olete :P
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

cruiser kirjutas:Ja Frank, mida iganes :lol:
That was just an idea :wink:
"Come on, you can see more than that"
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Trügin korra vahele. Minu arust on need jutud teemal Märtini veebileht ja fännklubi juba tuhat aastat vanad. Kogu aeg keegi kuskil räägib ja plaanib midagi, aga miskit välja ei tule.:) Kui see veebiasi peaks olema ametlik, siis peaks initsiatiiv tulema kas meeskonnalt või piloodilt, arvan. Fännilehte ei keela ju keegi teha. Ajama peaks asju ilmselt meediabossi Mark Wilfordi kaudu. Aga jah.
Kasuta ikka turvavööd ka!
trumm
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 556
Liitunud: 11 Veebr 2003, 00:49

Postitus Postitas trumm »

Carlos kirjutas:Trügin korra vahele. Minu arust on need jutud teemal Märtini veebileht ja fännklubi juba tuhat aastat vanad. Kogu aeg keegi kuskil räägib ja plaanib midagi, aga miskit välja ei tule.:) Kui see veebiasi peaks olema ametlik, siis peaks initsiatiiv tulema kas meeskonnalt või piloodilt, arvan. Fännilehte ei keela ju keegi teha. Ajama peaks asju ilmselt meediabossi Mark Wilfordi kaudu. Aga jah.

Täiesti nõus Carlosega. Neid tegelasi on küllalt olund, kes suure tuhinaga alustavad ja lõpuni ei tee keegi midagi.
cruiser
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 797
Liitunud: 20 Dets 2003, 10:09
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas cruiser »

Kahjuks tuleb seda tõdeda jah. Sellepärast ei olegi meie kuhugi tuhinaga ruttama hakanud :idea: või tundub see nii :?: Siiani oleme me väga rahulikult võtnud :wink: . Tulime isegi foorumisse küsima, mis arvatakse asjast :) See näitab, et Eesti rallisõbrad austavad teineteise arvamust :P Vähemalt mina austan teie oma :D :P
Vasta