NZ teine päev

Maailma rallitippude käekäigust

Moderators: Jaanus, KAIKUL, Strike, jagr, Erki

Locked
arz
Statistik
Posts: 1056
Joined: 16 Feb 2003, 12:00
Location: Tallinn

Post by arz »

olgu, ma soikun siis unne lõpux, kax magamata ööd on vaja nyyd tagasi teha
Strike
Moderaator
Moderaator
Posts: 5916
Joined: 06 Jun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Post by Strike »

Tuleb üks unetu öö veel vastu pidada ja loota, et Märtin toob võidu "koju". Kuigi hetkeseis on ka väga hea. Kahju, et viimase katsega Grönholm ja Märtin liiga palju tagasi Solkule andsid.

1.Solberg
2.Grönholm +19,5
3.Märtin+24,2

Homme siis veel sõita u.114km katseid ja just need 3 meest jagavad selle ralli võidu omavahel. Väga korralik päeva Markkolt sest suutis Solbergile väheke lähedamale tulla ja homme tuleb veel 101% keskendunult sõita ning võidelda viimase meetrini. Loodetavasti ka Duval leiab enda hoo homme taas ja alistab Sainzi.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
veteran
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Posts: 2393
Joined: 23 Feb 2003, 06:45
Location: Tallinn

Post by veteran »

Tegelikult oli selles mõttes huvitav päev,et kellelgi ei juhtunud midagi ja igaüks vajutas nagu oskas ja auto ja rehv lubas. Lõin käsitsi kokku ( võib vigu olla), ja minu meelest oli päeva kiireim:
1. Gronholm - 0
2. Märtin - + 4,5
3. Solberg - + 11,5
4. Loeb - + 24,8
5. Rovanperä- + 51,6

Tasavägine värk. Homme tuleb siis asi vormistada. loodan et vormistajaks on Ford.
Last edited by veteran on 17 Apr 2004, 07:37, edited 1 time in total.
Strike
Moderaator
Moderaator
Posts: 5916
Joined: 06 Jun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Post by Strike »

Loodetavasti on tõesti see vormistaja Ford.
OK nüüd kui teised ütlevad tere hommikust ütlen mina head hommikut ja lähen magama. :)
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Peep
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Posts: 55
Joined: 29 Mar 2004, 14:04
Location: Harjumaa

Post by Peep »

Usun et homme hakkab veel juhtuma - homme võidab see kelle närvid kõige paremini vastu peavad - kindlapeale ei saa veel sõita neist kolmest mitte keegi! Homme hommikuni siis!
tax
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 844
Joined: 23 Feb 2003, 22:20

Post by tax »

Ma ka lõpuks tagasi tsivilisatsiooni jõudnud. Märtin teeb head sõitu, kuid Solbergi tempo tundub ka väga hea olema. Uus Subaru on ikka vägagi kiire. Aga üks päev veel ees ja selle ajaga jõuab veel palju muutuda, nii, et olen positiivne 8) .
tax eriti ei tea, mida räägib
KAIKUL
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1031
Joined: 31 Mar 2003, 08:32
Location: Mustamäe

Post by KAIKUL »

Jääb vaid loota, et Markko ei loobu võitlusest ja ei hakka kohta kindlustama. Täiega ikka lõpuni.
mrali
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Posts: 5214
Joined: 21 Aug 2003, 11:41
Location: Tallinn, Lääne-Eesti
Contact:

Post by mrali »

MM kurtis halba nähtavust õhtupäikese käes.Siiski loodan,et öösel läheb veel tõeliseks lahinguks.
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Posts: 5671
Joined: 15 Jan 2003, 11:54
Location: seal kus ralli
Contact:

Post by Jaanus »

KAIKUL wrote:Jääb vaid loota, et Markko ei loobu võitlusest ja ei hakka kohta kindlustama. Täiega ikka lõpuni.
Kui Wilsonil vähegi mõistust on, siis ütleb ta Markkole, et viimane päev tuleb rahulikult võtta ja leppida poodiumi kohaga. Kui saab Bosse kätte, siis on hästi, kui ei saa, siis pole midagi teha. Kõige tähtsam on siit vähemalt 6 punkti korjata ja vaadata mis järgmistel etappidel toimuma hakkab. Markkol on vaja MM-tiitli peale mõtelda, pole väga vajadust mõne punkti pärast meeletult riskida.
KAIKUL
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1031
Joined: 31 Mar 2003, 08:32
Location: Mustamäe

Post by KAIKUL »

Seda minagi, aga lootus sureb viimasena.
Locked