Märtin Peugeot's !!!???

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: KAIKUL, Jaanus, Strike, jagr, Erki

cruiser
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 797
Liitunud: 20 Dets 2003, 10:09
Asukoht: Tallinn

Märtin Peugeot's !!!???

Postitus Postitas cruiser »

Delfi kirjutab:

Internetilehe Worldrallynews andmetel on Markko Märtin sõlminud 2005. aastaks lepingu Peugeot meeskonnaga, kus eestlase meeskonnakaaslaseks saaks Marcus Grönholm.

Esialgu on kuulujutu nii Märtini praegune tööandja Ford kui ka Peugeot ümber lükanud.
Peugeot Sport liige Xavier Carlotti kinnitas, et temal pole andmeid lepingu sõlmimise kohta Märtiniga ning Fordi pole senini otsustanud oma osalemise üle 2005. aastal autoralli maailmameistrivõistlustel.

Märtin istub kolmapäeval esmakordselt pärast õnnetust Argentiina ralli Ford Focus RS WRC 04 auto rooli ning seejärel selgub ka eestlase osalemine Soomes peetaval Pirelli rallil. Kui Märtin tunneb, et ta pole sel nädalavahetusel toimuvaks Pirelli ralliks valmis, siis asendab eestlast võistlustel Janne Tuohino.
Go Markko and Michael !!! :D
cruiser
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 797
Liitunud: 20 Dets 2003, 10:09
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas cruiser »

Njah. Ei teagi mida arvata. WRN kirjutab, aga kõik lükkavad tagasi ega kinnita midagi :P

No mulle endale igatahes oleks Citröen rohkem meelejärgi :)
Go Markko and Michael !!! :D
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

Need kuulujutud on levinud juba ka Prantsuse meedias ja inglisekeelsetes foorumites alates eelmisest nädalast. Tundub, et see võib tõepoolest tõsi olla ja miks ka mitte. Ford ilmselt ei suuda pühenduda rallile piisavalt ja Peugeot on alati sõitjaid võrdselt kohelnud.

Ainus probleem on Markko legendis, mis on orienteeritud käikudele ja kui 307-l on vähemalt üks käik vähem tuleb legendi mingil määral muuta.
cruiser
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 797
Liitunud: 20 Dets 2003, 10:09
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas cruiser »

xaus kirjutas:Need kuulujutud on levinud juba ka Prantsuse meedias ja inglisekeelsetes foorumites alates eelmisest nädalast.
Ma sain alles nüüd teada :oops: ... :lol:

A eks see "hapukurgihooaeg" hakkab nüüd vist vaikselt tuure üles võtma jah :P
Go Markko and Michael !!! :D
Sparco
Hooaja Kaval Ants
Hooaja Kaval Ants
Postitusi: 1232
Liitunud: 28 Veebr 2003, 14:23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Sparco »

See oleks ju parem kui citroen minuarvates vähemalt sest kui citroen tahab uut autot välja tuua esinevad sellel kindlasti mingisugused väiksemad-suuremad probleemid.Peugeot on aga sünnitusvaludest üle saanud ning Markko saaks keskenduda vaid sõidule.Aga samas kui citroen tuleb uue c4-ga välja nagu tuli ta xaraga kohe ilma vigadeta siis oleks muidugi citroen parem.
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

No Peugeot oleks parem sest mina loodan küll et Sainz jätkab. :D
gaas on endiselt laiffi
nimh
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 1195
Liitunud: 12 Mär 2003, 11:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas nimh »

Bosse ja MM ühes tandemis... sellest saab ralliajaloo kuumim paar... :)
Aastal kaks tuhat kuuskümmend
saab teoks see, millest puudust tunti,
piloodid nr. 1 ja 2 taevastel radadel
viimaks üksteiselt mõõtu võtavad,
ja käia lasevad sellisel võitlusvaimul,
mida pole aegadest saati nähtud
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 10
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Juhul kui Ford jätkab on Duval siis nn. esisõitja.
Aga jah oleks lahe jälgida kuidas Grönholm ja Märtin üks teiselt mõõtu võtavad. :wink: Markko legend võib saada küll probleemi allikaks. Kuna Peugeotil on ju ainult neli käiku. Siis tuleb seda legendi küll kõvasti muuta.
Kooseisu poolest oleks rohkem meeldinud Citroen. Kuna Loeb ja Märtin oleks olnud väga kõva tandem. Eks saame siis varsti teda kas see jutt vastab tõele või mitte. Kui see jutt tõsi on. Kas siis sõlmiti ainult aastane lepping või ikka pikemaks ajaks? Septembris pidi Carlos ka vist tegema otsuse kas lõpetab või jätkab. Ise loodan, et mees ikka jätkab Ta ainus legend kes veel on jäänud sellesse sarja. Võibolla ei saa me Markko uuest töökohast ennem septembrit midagi teada. Äkki ootavad ära mida Carlos teeb. Kuigi see on vähe tõenäoline, et nad seda ootama jäävad.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Karmen
---
---
Postitusi: 975
Liitunud: 14 Juul 2003, 23:00

Postitus Postitas Karmen »

xaus kirjutas:... ja Peugeot on alati sõitjaid võrdselt kohelnud.
Kuigi ma Loixust eriti ei arva, tundub Peugeot' käitumine mulle siiski veidi ülekohtusena... Minumeelest üks sõitjaid kõige ebavõrdsemalt kohtlev meeskond :(
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

kakuke kirjutas:
xaus kirjutas:... ja Peugeot on alati sõitjaid võrdselt kohelnud.
Kuigi ma Loixust eriti ei arva, tundub Peugeot' käitumine mulle siiski veidi ülekohtusena... Minumeelest üks sõitjaid kõige ebavõrdsemalt kohtlev meeskond :(
Ja Korraadu tundub ka selline olevat et kui midagi pahasti teed siis sõimab näo täis. :D Ei tea küll kuidas Bossel läinud on kui ta pidevalt rattaid kaotanud on. Muhke ja sinikaid küll ma täheldanud pole. :D
gaas on endiselt laiffi
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

cruiser kirjutas:A eks see "hapukurgihooaeg" hakkab nüüd vist vaikselt tuure üles võtma jah :P
Kui siis veel hapukurkidest rääkida siis Felixil või kellegil on mingid uued (või vanad) pisikesed hapukurgid saadaval. Jube head on. :D :D
gaas on endiselt laiffi
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

kakuke kirjutas:
xaus kirjutas:... ja Peugeot on alati sõitjaid võrdselt kohelnud.
Kuigi ma Loixust eriti ei arva, tundub Peugeot' käitumine mulle siiski veidi ülekohtusena... Minumeelest üks sõitjaid kõige ebavõrdsemalt kohtlev meeskond :(
Loix on teema omaette. Peugeot oli sunnitud ta palkama tänu FIA kolmanda sõitja reeglile, sest ta oli selleks sobilik.

Samas näiteks Burnsi ja Bosset koheldi võrdselt ja ka Panizzil lubati alati võita kui ta kiirem oli.
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

xaus kirjutas:
kakuke kirjutas:
xaus kirjutas:... ja Peugeot on alati sõitjaid võrdselt kohelnud.
Kuigi ma Loixust eriti ei arva, tundub Peugeot' käitumine mulle siiski veidi ülekohtusena... Minumeelest üks sõitjaid kõige ebavõrdsemalt kohtlev meeskond :(
Loix on teema omaette. Peugeot oli sunnitud ta palkama tänu FIA kolmanda sõitja reeglile, sest ta oli selleks sobilik.

Samas näiteks Burnsi ja Bosset koheldi võrdselt ja ka Panizzil lubati alati võita kui ta kiirem oli.
Vahet pole kuidas sõitja tiimi tuleb või "sattub". Kord kui ta tiimis on on ta teistega võrdne. Ja kuskilt olen ma ka lugenud et miski Burnsile siiski oli ikkagi vastukarva ka.
gaas on endiselt laiffi
Beef
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1021
Liitunud: 31 Mai 2004, 20:49
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Beef »

Ükskõik kumba ta siis lõpuks läheb kas citroeni või peugeoti on hea, et edasi liigub, sest ford lihtsalt ei sõida ja kõik. Niigi on Markko juba kaks hooaega põhimõtteliselt fordi ebakindlusele kulutanud.
Muidugi kahju on sest ford ju muidu hea meeskond ja tundub, et Markkol on nendega ka hea klapp aga auto on jama.
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5916
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Eks siis ole peale Saksa rallit näha, kas need jutud tõsi või mitte. Peugeotil on valmimas uus 5ne kast ja sellega seega 1 käik vähem, kui Fordil. Bosse ju ka kirub seda käimakasti koguaeg. See oleks vast päris kõva tandem järgmisel aastal, kui see nii peaks olema. Aga eks ootame aja ära millal järgmise aasta meeskonnad avalikustatakse ja siis on kõik selge.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

aix

Postitus Postitas aix »

Mehed, kas te olete valmis vastu võtma tõsiasja, et Bosse on Markkost kiirem. Praegu saab kõik autode kaela ajada, aga siis...
Olts
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1082
Liitunud: 25 Mär 2003, 13:20
Asukoht: seal kus parimad ralliteed

Re: aix

Postitus Postitas Olts »

aix kirjutas:Mehed, kas te olete valmis vastu võtma tõsiasja, et Bosse on Markkost kiirem. Praegu saab kõik autode kaela ajada, aga siis...
Sellel pole üldse tähtsust. Nüüd peab ikka nelja meest võrdlema.
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Re: aix

Postitus Postitas Jaanus »

aix kirjutas:Mehed, kas te olete valmis vastu võtma tõsiasja, et Bosse on Markkost kiirem. Praegu saab kõik autode kaela ajada, aga siis...
Burns oli ka Bossest aeglasem enamasti, aga oleks mullu äärepealt maailmameistriks tulnud...
Eks aeg näitab kuidas Markkol seal läheb.
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5916
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Miks te arvate, et Markko on Bossest aegalsem? Küll seda me näeme kes kiire juhul, kui nad peaks sattuma ühte meeskonda. Bossel kõva eelis ainult selles, et sõitnud Peugeotiga juba aastaid. Ei usu, et see kiiruse vahe nüüd nii meeletu ka olema saaks. Märtin vs Grönholm päris seff meeskonna sisene duell.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

aix

Postitus Postitas aix »

Nad saavad vist omavahel paremini läbi, kui Bosse ja Burns.
Vasta