Saksamaa ralli 2004 II päev

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Vasta
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Strike kirjutas:Tal hetkel siis sama mõõn nagu Markkol oli enne Soomet. 3 ralit 0 punkti järjest.
Annab siis teatepulga järgmisel rallil Loebile üle. :)
gaas on endiselt laiffi
kajakas1
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1034
Liitunud: 10 Juun 2004, 10:53
Asukoht: Tallinn-Rakvere

Postitus Postitas kajakas1 »

Telepildis ei tundunki NII hull aga annab ikka Markko Argentiina vraki mõõdu välja...

Ja ma ei tea millest see turvapuur tehtud on et järele andis. :?[/img]
Kusjuures seda mõtlesin minagi, et kuidas see turvapuur nii nõrk on :shock: Ja videost ei saand nagu arugi, et nii kõva laks oli. Kiirus oli kurvist väljudes lihtsalt suur ja hakkas vaikselt välja vajuma. Samas ei saand hästi kiiruse suurusest aru.

Ei rallimeestel peavad ikka kõvad närvid olema. Ma ei vaataks enam auto poolegi kui mind sellisest vrakist on välja tiritud.
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

kajakas1 kirjutas:
Telepildis ei tundunki NII hull aga annab ikka Markko Argentiina vraki mõõdu välja...

Ja ma ei tea millest see turvapuur tehtud on et järele andis. :?[/img]
Kusjuures seda mõtlesin minagi, et kuidas see turvapuur nii nõrk on :shock: Ja videost ei saand nagu arugi, et nii kõva laks oli. Kiirus oli kurvist väljudes lihtsalt suur ja hakkas vaikselt välja vajuma. Samas ei saand hästi kiiruse suurusest aru.

Ei rallimeestel peavad ikka kõvad närvid olema. Ma ei vaataks enam auto poolegi kui mind sellisest vrakist on välja tiritud.
Kusjuures nad tulid vist ise autost välja. Telekas näitas et vist Phil helistas kuhugi. Aga telefonihoidik oli autos siis küll kõva et telefon ära ei lennanud. :D
gaas on endiselt laiffi
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 11
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

See on ikka karm. FIA peab ikka tõsiselt hakkama järele mõtlema esiautode puudumise üle. ennem kui väga tõsiste tagajärgedega õnnetus juhtub. Nüüd peaks meeskonnad FIA-l munad pihku võtma ja pigistama.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Vasta