Saksamaa Ralli III päev

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: KAIKUL, Jaanus, Strike, jagr, Erki

Vasta
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 10
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Niki andis küll valesse kohta selle auhinna. FIA-le oleks see rohkem sobinud.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Mida????? Mida erilist tegi Citroen sel rallil? 1 ja 3 positsioon. Oujeee, suur üllatus ikka küll. Ma oleks küll andnud Duvalile kes tegi väga sitket sõitu ja kes teab mis tema koht oleks olnud ilma tehnikavigadeta.... Irooniliselt mõeldes annaks muidugi FIA-le. Keep up good work...
gaas on endiselt laiffi
kajakas1
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1034
Liitunud: 10 Juun 2004, 10:53
Asukoht: Tallinn-Rakvere

Re: aix

Postitus Postitas kajakas1 »

KuriUss kirjutas:
aix kirjutas:
No võrreldes kolme peso sõitjaga ja Solbergiga ikka oli küll.
Markkol oli lihtsalt õnne, et teised pambusesse lajatasid.
Markko oli parem, kuna valis riskivaba tempo. Solberg on praegusel rallil jälle nullimees kui sa võibolla märkasid. Ja Grönholm, kus on Grönholm sellel rallil?

Ma ikka üldse ei saa aru. Markko kerkib tabelis teiseks ja miskid võtavad viriseda selle kallal. Mis ta sellel rallil tegema oleks pidanud? Võitma ja Loebi ka kuskil katsel teelt välja rammima? Siis oleks rahul või?
Tead sa ära pritsi miskit sappi siin onju. :evil: :evil: :evil: Jumala asjakohalik küsimus oli see. Ka mina olen selles osas Markko pärast mures. Keda krt see huvitab, kas markko kerkis teiseks tänu teiste eksimustele või mitte. Probleem on selles, et see pole olnud lihtsalt tema sõit vaid on endise Markko hale vari. Kas üle 2 minuti kaotust on sinu arust hea sõit või? Ja ära hakka mingit ila ajama rehvidest ja vihmast jne. Ja ma ei virise ega vingu Markko pärast vaid olen tema pärast tõsiselt mures.

Soome on Markko koduralli, seal ta pani enam-vähem inertsist. Ta ju ise tunnistab ka et pole kuigi heas hoos.
KuriUss
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1484
Liitunud: 07 Mär 2003, 18:29
Asukoht: Sibulaküla
Kontakt:

Postitus Postitas KuriUss »

Njah, kui otsida siis oleks võinud ka näit Arminile anda Fabiaga katse võitmise eest. See, et Duval teiseks tuli ei olnud ka nagu miski ime.
kajakas1
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1034
Liitunud: 10 Juun 2004, 10:53
Asukoht: Tallinn-Rakvere

Postitus Postitas kajakas1 »

KuriUss kirjutas:Njah, kui otsida siis oleks võinud ka näit Arminile anda Fabiaga katse võitmise eest. See, et Duval teiseks tuli ei olnud ka nagu miski ime.
sa vist ikka ei saa aru asjast. Mitte see pole hea, et ta teiseks tuli, vaid see millist sõitu ta tegi, eriti viimasel päeval.

Ja veel sind tsiteerides, kas see on ime, et Loeb võitis ja Carlos kolmandaks tuli? Oijummal :o
KuriUss
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1484
Liitunud: 07 Mär 2003, 18:29
Asukoht: Sibulaküla
Kontakt:

Re: aix

Postitus Postitas KuriUss »

kajakas1 kirjutas:
KuriUss kirjutas:
aix kirjutas:
No võrreldes kolme peso sõitjaga ja Solbergiga ikka oli küll.
Markkol oli lihtsalt õnne, et teised pambusesse lajatasid.
Markko oli parem, kuna valis riskivaba tempo. Solberg on praegusel rallil jälle nullimees kui sa võibolla märkasid. Ja Grönholm, kus on Grönholm sellel rallil?

Ma ikka üldse ei saa aru. Markko kerkib tabelis teiseks ja miskid võtavad viriseda selle kallal. Mis ta sellel rallil tegema oleks pidanud? Võitma ja Loebi ka kuskil katsel teelt välja rammima? Siis oleks rahul või?
Tead sa ära pritsi miskit sappi siin onju. :evil: :evil: :evil: Jumala asjakohalik küsimus oli see. Ka mina olen selles osas Markko pärast mures. Keda krt see huvitab, kas markko kerkis teiseks tänu teiste eksimustele või mitte. Probleem on selles, et see pole olnud lihtsalt tema sõit vaid on endise Markko hale vari. Kas üle 2 minuti kaotust on sinu arust hea sõit või? Ja ära hakka mingit ila ajama rehvidest ja vihmast jne. Ja ma ei virise ega vingu Markko pärast vaid olen tema pärast tõsiselt mures.

Soome on Markko koduralli, seal ta pani enam-vähem inertsist. Ta ju ise tunnistab ka et pole kuigi heas hoos.
No Markko sai ikka väga koleda kolaka Argentinas ja järgmisel kahel etapil on ta nüüd täiesti normaalsed tulemused saavutanud. Kindlasti on ebaõnnestumistel järelmõjud. Samas ei kujuta ma ette, mis järelmõjud sel Grönholmil on, et stabiilsus täiesti kadunud. Markkol ei lähe üldse halvasti hetkel. Oleks tal sedavõrd ladusalt läinud nende kolme katkestamise asemel siis oleks ta päris tipus või sellele väga lähedal. Loodame, et tal ladusalt edasi läheb käesolev aasta.

Praegu pole minu meelest ühekski mureks põhjust. Läheb paremini kui mõnedki rallid tagasi ja mees pole seejuures täiesti terve. Edasi läheb ilmselt veel paremaks.
KuriUss
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1484
Liitunud: 07 Mär 2003, 18:29
Asukoht: Sibulaküla
Kontakt:

Postitus Postitas KuriUss »

kajakas1 kirjutas:
KuriUss kirjutas:Njah, kui otsida siis oleks võinud ka näit Arminile anda Fabiaga katse võitmise eest. See, et Duval teiseks tuli ei olnud ka nagu miski ime.
sa vist ikka ei saa aru asjast. Mitte see pole hea, et ta teiseks tuli, vaid see millist sõitu ta tegi, eriti viimasel päeval.

Ja veel sind tsiteerides, kas see on ime, et Loeb võitis ja Carlos kolmandaks tuli? Oijummal :o
No sitikate kohad on rutiinne saavutus, sellega ma olen nõus. Duval oli päris hea, aga Loeb siiski kontrollis mängu täiega. Olgu kasvõi viimane katse selles osas näiteks.
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

kajakas1 kirjutas:
KuriUss kirjutas:Njah, kui otsida siis oleks võinud ka näit Arminile anda Fabiaga katse võitmise eest. See, et Duval teiseks tuli ei olnud ka nagu miski ime.
sa vist ikka ei saa aru asjast. Mitte see pole hea, et ta teiseks tuli, vaid see millist sõitu ta tegi, eriti viimasel päeval.
Loebil polnud põhjust eriti pingutada ka ju. ;) Aga kõva sõitu tegi sellegipoolest. Pildist oli näha kohe et pingutas. :)
gaas on endiselt laiffi
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Kuna Duval sõidab ju nii et keel suust väljas on siis mul hiljuti tekkis küsimus et mis saab kui ta hüppest maandub? ;) Park ju hammustas endal mingil rallil suu veriseks. :P
gaas on endiselt laiffi
Rasmus
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 841
Liitunud: 11 Sept 2003, 09:16
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Rasmus »

Minuteada ta vist kunagi Soomes hammustaski (2003 ei olnud?)???
Üldiselt kui vaadata sõitjate nägusid, siis minuarust on Markkot kõige parem vaadata. Ei ole silmad punnis ega keel väljas, ei tõmble nagu Sainz, ei ropenda nagu Bosse. Ja rooli liigutab ta ka kuidagi väga sujuvalt ja kindlalt, mõtetuid liigutusi teeb ta tunduvalt vähem.
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Markko liigutab jah rooli väga vähe. :shock: Kohe näha et auto allub kontrollile. 8)
gaas on endiselt laiffi
quattro
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 912
Liitunud: 15 Nov 2003, 20:15
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas quattro »

Erki kirjutas:Kuna Duval sõidab ju nii et keel suust väljas on siis mul hiljuti tekkis küsimus et mis saab kui ta hüppest maandub? ;) Park ju hammustas endal mingil rallil suu veriseks. :P
Äkki on see legendis kirjas, hüpe :P suu kinni :)
Parem sõita, kui kahetseda...
Erkki
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 413
Liitunud: 07 Aug 2003, 13:52
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erkki »

Mulle onmeelde jäänud Colin McRae, sõidab sellise näoga et 5 õlut sees ja uued tarvis poest tuua. Just eelmine aasta kui nad sidruniga pirueti tegid ja edasi jätkasid siis mainis lihtsalt et "lucky".
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Üks selline ülituima näoga sõitja oli ka Burns, mingist pingutusest nägu aimu ei andnud vaid pigem oli isegi selline kerge muie näol
arz
Statistik
Postitusi: 1056
Liitunud: 16 Veebr 2003, 12:00
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas arz »

Jälgija kirjutas:Üks selline ülituima näoga sõitja oli ka Burns, mingist pingutusest nägu aimu ei andnud vaid pigem oli isegi selline kerge muie näol
minu meelest oli burnsil täpselt selline nägu et kohe kohe tuleb tal midagi pyxi ;), ah vahet pole milline ta seal roolis oli, parem soovin talle veel head paranemist
cruiser
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 797
Liitunud: 20 Dets 2003, 10:09
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas cruiser »

rasmusv kirjutas:Minuteada ta vist kunagi Soomes hammustaski (2003 ei olnud?)???
Kas see mitte Austraalia 2002 või Argentiina 2003 polnud. Soome see ei olnud :) :P
Go Markko and Michael !!! :D
Vasta