Urmo Aava tegemised 2006

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: KAIKUL, Jaanus, Strike, jagr, Erki

Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

TV3 uudistes oli lugu Urmo Aava plaanidest järgmisel aastal ja arutlusel olevat kolm varianti. Kas jätkata JWRC sarjas Suzuki või Citroeniga, või siirduda N-rühma maiilmameistrivõistlustele.
Siim
"till kartulis" expert
Postitusi: 1735
Liitunud: 29 Veebr 2004, 17:35
Asukoht: EST
Kontakt:

Postitus Postitas Siim »

Mis see vanusepiirang seal JWRCs on? Ning kui vana Urmo on?


Ausalt öeldes pole Urmo sel aastal teistest juunioritest eriti silma hakanud. Oleks ma mõni meeskonnapealik, ei valiks ma järgmisel aastal Urmot. Kuid olles eestlane, siis loodan, et kuhugi meeskonda ta ikka saab ning kunagi ka WRCsse.
Urmo Aava on palju ära andund rehvipurunemiste tõttu. Kuid seda ei saa ju alati ka ebaõnneks pidada. Pigem tuleks veidi sõidustiili muuta.
Märtinfänn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1864
Liitunud: 02 Jaan 2005, 16:32
Asukoht: Elva

Postitus Postitas Märtinfänn »

sziim kirjutas:Mis see vanusepiirang seal JWRCs on? Ning kui vana Urmo on?


Ausalt öeldes pole Urmo sel aastal teistest juunioritest eriti silma hakanud. Oleks ma mõni meeskonnapealik, ei valiks ma järgmisel aastal Urmot. Kuid olles eestlane, siis loodan, et kuhugi meeskonda ta ikka saab ning kunagi ka WRCsse.
Urmo Aava on palju ära andund rehvipurunemiste tõttu. Kuid seda ei saa ju alati ka ebaõnneks pidada. Pigem tuleks veidi sõidustiili muuta.
Miks ei ole silma hakanud.Tegi oma vana Suzukiga tehase Suxukidele silmad ette nii mis tolmas.Minu arust oleks tal vaja ainult head võimalust.Aga kas ta seda ära ka suudaks kasutada.

Vanusepiirang on minu arust 28 ja Urmo on sündinud 2 February 1979 ,siis on ta ju nagu...mhhh..... 26 vist :)
GC
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1058
Liitunud: 16 Nov 2004, 14:17
Asukoht: keskel

Postitus Postitas GC »

Kui siin vanusest juba juttu tuli, siis teadupärast saab Markko mõne päeva
pärast 30
WaltS
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 418
Liitunud: 04 Mär 2003, 13:22
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas WaltS »

Märtinfänn kirjutas:
sziim kirjutas:Mis see vanusepiirang seal JWRCs on? Ning kui vana Urmo on?
Vanusepiirang on minu arust 28 ja Urmo on sündinud 2 February 1979 ,siis on ta ju nagu...mhhh..... 26 vist :)
Kas ta mitte Oti saates ei mainind, et saaks sõita veel 2 aastat JWRC-s!
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

Minu meelest on Urmo tänavu väga hästi sõitnud. Ok mees ei ole JWRC absoluutne parim piloot, aga näiteks Soome suure A rühma tänavusest meistrist ja tiimikaaslasest Kosti Katajamäkist oli ta stabiilsem ja kiirem pea igal etapil. Arvesse tuleb ju võtta ka see, et Montes Urmo finantsilistel põhjustel ei startinud, seega on ta sõitnud teistest ühe etapi vähem. Samas suutis ta auto lõpuni tuua igal rallil, peale Saksamaa, kus väga süütu "katus" rikkus turvapuuri. Kindlasti jäi palju ka testimise taha. Kusagilt jäi kõrvu, et hooaja teisel poolel Urmo ei testinud üldse, või siis minimaalselt. See on kindlasti suur miinus võrreldes C2 ja Swifti meestega.
Mina arvan, et Urmo võiks ühe hooaja veel JWRC-s kihutada, aga seda ainult parima autoga, kas siis C2 või Swift. N-rühma saab alati siirduda, seal ei ole vanus takistuseks. Samas võiks ka vähemalt üheks ralliks rentida WRC auto. Näiteks Kreeka sobiks selleks, kuna ei kuulu JWRC arvestusse järgmine aasta ja Urmol on sealt piisavalt kogemusi ja ka häid tulemusi - tänavu üks katsevõit ja kaks kolmandat kohta.
Olts
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1082
Liitunud: 25 Mär 2003, 13:20
Asukoht: seal kus parimad ralliteed

Postitus Postitas Olts »

Jaanus kirjutas:Minu meelest on Urmo tänavu väga hästi sõitnud..... Kindlasti jäi palju ka testimise taha. Kusagilt jäi kõrvu, et hooaja teisel poolel Urmo ei testinud üldse, või siis minimaalselt.....
Ma pakuks, et testida sai ta selle vana Ignisega kõvasti. Haanja kandis oli ta sage külaline. Või oli see lihtsalt trenn, mitte testimine. Parandage, kui eksisin.
Omalt poolt pakuks, et tegu oli eduka aastaga. Soomes oli tegelikult kõva sõit ja kui seda Monte pausi poleks olnud......
rattaga on kah hea sõita
kala
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 574
Liitunud: 12 Mär 2004, 08:59
Kontakt:

Postitus Postitas kala »

Tegu oli jah lihtsalt trenniga seal võrukandis.

Ja silma on paistnud Urmo kindlasti tuues oma vananenud masina siiski tehasesõitjatest ette poole!
Märtinfänn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1864
Liitunud: 02 Jaan 2005, 16:32
Asukoht: Elva

Postitus Postitas Märtinfänn »

Jaanus kirjutas:Minu meelest on Urmo tänavu väga hästi sõitnud. Ok mees ei ole JWRC absoluutne parim piloot, aga näiteks Soome suure A rühma tänavusest meistrist ja tiimikaaslasest Kosti Katajamäkist oli ta stabiilsem ja kiirem pea igal etapil. Arvesse tuleb ju võtta ka see, et Montes Urmo finantsilistel põhjustel ei startinud, seega on ta sõitnud teistest ühe etapi vähem. Samas suutis ta auto lõpuni tuua igal rallil, peale Saksamaa, kus väga süütu "katus" rikkus turvapuuri. Kindlasti jäi palju ka testimise taha. Kusagilt jäi kõrvu, et hooaja teisel poolel Urmo ei testinud üldse, või siis minimaalselt. See on kindlasti suur miinus võrreldes C2 ja Swifti meestega.
Mina arvan, et Urmo võiks ühe hooaja veel JWRC-s kihutada, aga seda ainult parima autoga, kas siis C2 või Swift. N-rühma saab alati siirduda, seal ei ole vanus takistuseks. Samas võiks ka vähemalt üheks ralliks rentida WRC auto. Näiteks Kreeka sobiks selleks, kuna ei kuulu JWRC arvestusse järgmine aasta ja Urmol on sealt piisavalt kogemusi ja ka häid tulemusi - tänavu üks katsevõit ja kaks kolmandat kohta.
Ma vaidleks ka vastu,et ei ole testinud. Võru teedel tegi ka enne Saksat trenni.
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Võru teedel pole Saksa teedega midagi ühist, see oli vast lihtsalt vormi hoidmiseks(et uuesti kiiresti sõitma hakates kartma ei hakkaks:P), asfaldikiiruse suhtes ei andnud see midagi.
gaas on endiselt laiffi
kala
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 574
Liitunud: 12 Mär 2004, 08:59
Kontakt:

Postitus Postitas kala »

Erki kirjutas:Võru teedel pole Saksa teedega midagi ühist, see oli vast lihtsalt vormi hoidmiseks(et uuesti kiiresti sõitma hakates kartma ei hakkaks:P), asfaldikiiruse suhtes ei andnud see midagi.
eks seda teed tehti märksa sobivamaks :P

ja kindlasti andis see midagi, muidu poleks sõitma tuldud. nii sama kartuse peletamiseks võib ju karti ka sõita :twisted:

ja asfaldi trenni tehti ka põhja-eestis :lol:
Akzel
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 130
Liitunud: 20 Jaan 2005, 20:31
Asukoht: Põlvamaa

Postitus Postitas Akzel »

Test ja trenn on vist kaks ise asja
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 10
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Vahet ju enam ei ole kas ta tegi trenni või testi. Hooeag ju läbi ja läks nagu läks. Ning see teadmine , et võt näe ta testis või siis tegi tegelikult trenni ei muuda enam midagi.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
arouser
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 96
Liitunud: 22 Jaan 2004, 13:42
Asukoht: tartu - võrumaa

Postitus Postitas arouser »

Tänaseks pidid ju Urmo plaanid selged olema. On keegi kuulnud neist midagi?
Märtinfänn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1864
Liitunud: 02 Jaan 2005, 16:32
Asukoht: Elva

Postitus Postitas Märtinfänn »

Kahjuks mitte.Kui ta JWRC-s tahab jätkata, siis võiks ikka üle kobida Citroeni.Sellega suudaks ta oma tõelist annet näidata.
mmargus
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 99
Liitunud: 30 Jaan 2004, 12:57
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mmargus »

Tänane Postimees kirjutab (kahjuks viitamata, kust info pärit):

Urmo Aava ja Kuldar Siku senine tööandja Suzuki tahab kahe aasta pärast liituda autoralli MM-võistluste WRC programmiga.

Veel pole otsustatud, millise mudeli baasil auto ehitatakse, kuid mootori katsetused juba käivad. Suzuki spordijuht Nobuhiro Tajima ütles, et Citroëni ja Peugeot’ lahkumine MM-sarjast pani ta vahepeal kulutuste mõttekuses kahtlema.

Kuna nüüd on Citroën teatanud, et naaseb 2007. aastal suurele karussellile ja hooaeg hiljem on lubanud tagasi tulla Hyundai, kõhklused hajusid.

Praegu võistleb Suzuki JWRC sarjas, üht tehasemees­konna autodest tüürisid tänavu Urmo Aava ja Kuldar Sikk. Millises tiimis eestlased tuleval hooajal jätkavad, selgub lähipäevil.
Mälestades Michael Parki
mrali
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5214
Liitunud: 21 Aug 2003, 11:41
Asukoht: Tallinn, Lääne-Eesti
Kontakt:

Postitus Postitas mrali »

http://www.rallye-magazin.de/index.php? ... ews_detail

Tegemist ilmselt Rallye-Magazinist pärineva artikliga,igatahes vastab selle jutu sisu üks ühele Postimehes valdatuga.Baasmudelit pole veel valitud,aga tõenäoliselt saab selleks koostöös Fiatiga tuleval aastal müüki tulev SUV.

Ning see artikkel kinnitab ka,et Hyundaid tuleval aastal tagasi oodata pole.
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

ETV andmetel on Urmol kindel pakkumine Suzukilt. 6 JWRC rallit, 2 Euroopa meistrivõistlute etappi ja üks ralli Eestis. Ka Citroen tunneb ta vastu huvi.

http://etvsport.ee/index.php?0524827
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Kas siis Swiftiga ikka?
gaas on endiselt laiffi
rallikala
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 699
Liitunud: 03 Nov 2003, 17:22
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas rallikala »

Hea kui temast huvitatud ollakse, äkki saab suzuki wrc masina peale(H)
mida veel....
Vasta