Hirvonen Fordi teine piloot!

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

Iltalehti kirjutab, et Mikko Hirvonen on Fordi teine sõitja. Leping on 2 + 2 aastat ja ametlik uudis avaldatakse täna. Markko siis hetkel töötu.

http://www.iltalehti.fi/2005/11/18/2005 ... 9_ur.shtml
jussis
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 196
Liitunud: 15 Dets 2003, 09:57

Postitus Postitas jussis »

Jaanus kirjutas:Iltalehti kirjutab, et Mikko Hirvonen on Fordi teine sõitja. Leping on 2 + 2 aastat ja ametlik uudis avaldatakse täna. Markko siis hetkel töötu.

http://www.iltalehti.fi/2005/11/18/2005 ... 9_ur.shtml
Mis siis nüüd veel üle on Subaru??? Mis oleks ka väga hea varjant muidugi aga solku kõrval teine sõitja on ikka kohe väga barichello juuu
suurpealik
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 32
Liitunud: 01 Okt 2005, 16:08
Asukoht: Tallinn/Rakvere
Kontakt:

Postitus Postitas suurpealik »

Jaanus kirjutas:Iltalehti kirjutab, et Mikko Hirvonen on Fordi teine sõitja. Leping on 2 + 2 aastat ja ametlik uudis avaldatakse täna. Markko siis hetkel töötu.

http://www.iltalehti.fi/2005/11/18/2005 ... 9_ur.shtml
No see ei ole sugugi hea uudis... Mis siis, kui Atkinson jääb subarusse? Markko hakkab eratiimis sõitma? Fordi teises?
Oldfox
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1338
Liitunud: 18 Sept 2004, 08:53
Asukoht: hedgehog str.

Postitus Postitas Oldfox »

Mitsu pole veel Rovaga allkirju vahetanud, see ehk väike võimalus.
jolev
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 802
Liitunud: 04 Mai 2003, 11:47
Asukoht: Suure-Jaani
Kontakt:

Postitus Postitas jolev »

jussis kirjutas:
Jaanus kirjutas:Iltalehti kirjutab, et Mikko Hirvonen on Fordi teine sõitja. Leping on 2 + 2 aastat ja ametlik uudis avaldatakse täna. Markko siis hetkel töötu.

http://www.iltalehti.fi/2005/11/18/2005 ... 9_ur.shtml
See nüüd kõige parem uudis hommikul ei ole...Aga vaatame, mis nüüd sis edasi hakkab saama. Põnev igal juhul
rallinarkar
jolev
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 802
Liitunud: 04 Mai 2003, 11:47
Asukoht: Suure-Jaani
Kontakt:

Postitus Postitas jolev »

Ilmselt saab ikkagi Markko uueks tööandjaks Subaru, mingi selline tunne on kõhus mul...
rallinarkar
mrali
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5214
Liitunud: 21 Aug 2003, 11:41
Asukoht: Tallinn, Lääne-Eesti
Kontakt:

Postitus Postitas mrali »

Hirvosekummardajad siin foorumis näivadki nüüd saavat oma tahtmist,et tore soome poiss Mikko nüüd taas tehasetiimis,mis sest, et see jätaks Märtini töökohata.Üks joppamisi saadud 3.koht pole ausalt öeldes mitte mingi näitaja.Kuid kahjuks on Hirvose manager Timo Jouhki,kes on keskpäraseid soomlasi ei tea kui kaua juba MM-ile upitanud.

Ja siis tekib Märtini koha pealt küsimus-mis edasi? Subaru ja Mitsu on miskid väiksed võimalused,kuid - ei tahaks uskuda,et Subaru loobuks Atkinsonist kui ennast väga kiire vennana tõestanust ning Rova manager on kah herr Jouhki...

Ausalt öeldes teeb selline uudis hommikul tuju mitte just eriti heaks.
alk
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 777
Liitunud: 11 Okt 2005, 11:56

Postitus Postitas alk »

nüüd on mitsu ainuke normaalne võimalus...solku seljataha küll ei tahaks...
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

mrali kirjutas:Hirvosekummardajad siin foorumis näivadki nüüd saavat oma tahtmist,et tore soome poiss Mikko nüüd taas tehasetiimis,mis sest, et see jätaks Märtini töökohata.Üks joppamisi saadud 3.koht pole ausalt öeldes mitte mingi näitaja.Kuid kahjuks on Hirvose manager Timo Jouhki,kes on keskpäraseid soomlasi ei tea kui kaua juba MM-ile upitanud.

Ja siis tekib Märtini koha pealt küsimus-mis edasi? Subaru ja Mitsu on miskid väiksed võimalused,kuid - ei tahaks uskuda,et Subaru loobuks Atkinsonist kui ennast väga kiire vennana tõestanust ning Rova manager on kah herr Jouhki...

Ausalt öeldes teeb selline uudis hommikul tuju mitte just eriti heaks.
Kummardan ning pean lugu Mikkost, kui ühest andekamast piloodist, ka edaspidi . Keskpäraseks ei pea teda mitte kuidagi. Kolmas koht Kataloonias ei olnud seotud mingi joppamisega. Mismoodi see Märtini töökohata jätab? Ja kas tõepoolest peaks Hirvoneni manager mõtlem enne trobikonna eestlastest fännide peale või hoopis oma hoolealuse käekäigule? Kogu rallimaailm ei tiirle ju ometigi ainult ühe mehe ümber.

Ikkagi olen ka täna enam kui kindel, et Markko Märtin ja ta manager teevad tublit tööd ja leiavad järgmiseks hooajaks just kõige sobivama auto.
jussis
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 196
Liitunud: 15 Dets 2003, 09:57

Postitus Postitas jussis »

jolev kirjutas:Ilmselt saab ikkagi Markko uueks tööandjaks Subaru, mingi selline tunne on kõhus mul...
:D Sama tunne mul algusest peale, sest ega herr wilsoniga vist lõpus MM väga hea läbisaamine polnud ka ju, ma võin muidugi ka eksida aga on nagu kõrvus Wilsoni ütlemised kui MM katkestas 3 rallit järjest.
GC
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1058
Liitunud: 16 Nov 2004, 14:17
Asukoht: keskel

Postitus Postitas GC »

Minu jaoks suur pettumus!
Loodan, et mitte Markko jaoks ja rallijumalal on veel mõni positiivne üllatus varuks!

Märtin ja McRae võiksid škodaga fordile ninanipsu teha!
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 12
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Rahu kamraadid. Ametlikku teadet ei ole ju veel tulnud. See artikkel võib olla ju ka mingi leheneegri sulest välja imetud. Ennem kui ametlikku teadet ei ole olnud siis mina loodan veel edasi. :)
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
-Andero-
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 96
Liitunud: 20 Jaan 2004, 21:59
Kontakt:

Postitus Postitas -Andero- »

Just! Rahu, sest kes on öelnud, et Markkol ei võiks samasugune leping Fordiga taskus olla? :wink:
Sport, mis pole seotud mootoritega on teesklemine.
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

mrali, Mikko ei ole kindlasti keskpärane. Ta on andekas poiss ja väärib seda kohta. Ma ei hakka siin spekuleerima miks selline otsus tehti, kas oli asi palgas, Wilsoni rumaluses, Mikko manageris, Soome sponsorites - see ei ole tähtis. Otsus on tehtud ja sellega tuleb leppida ja on aeg edasi minna. Markko jaoks on olemas meeskond, kus ta saab väärilise auto, ma olen selles kindel.
Muff
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 34
Liitunud: 25 Juun 2005, 09:36
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Muff »

Ma arvan ka, et asja ei ole mõtet hetkel üle dramatiseerida. SLÕhtuleht on ka meil varem igasugu asju kokku kirjutanud. Kuni ametliku kinnitust ei ole tulnud, ei ole midagi ka kindel ju.

Samas see Märtin&Mäkrei Skoodas oleks ka tore lahendus. Ma usun, et Fordist saaksid nad kahekesi ikka jagu. Aga lihtsalt mehhaanikuid ei tohi ralli ajal auto juurde lasta ;)
mmargus
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 99
Liitunud: 30 Jaan 2004, 12:57
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mmargus »

Minu jaoks muudab Iltalehti nupu adekvaatsuse küsitavaks väidetava lepingu pikkus - 2+2 aastat. Vähemalt avalikult ei ole siiani öeldud, et M-Sport ja Ford oleks oma kolmeaastast lepingut pikendanud...
Mälestades Michael Parki
Oldfox
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1338
Liitunud: 18 Sept 2004, 08:53
Asukoht: hedgehog str.

Postitus Postitas Oldfox »

Muff kirjutas:Ma arvan ka, et asja ei ole mõtet hetkel üle dramatiseerida. SLÕhtuleht on ka meil varem igasugu asju kokku kirjutanud. Kuni ametliku kinnitust ei ole tulnud, ei ole midagi ka kindel ju.

Samas see Märtin&Mäkrei Skoodas oleks ka tore lahendus. Ma usun, et Fordist saaksid nad kahekesi ikka jagu. Aga lihtsalt mehhaanikuid ei tohi ralli ajal auto juurde lasta ;)
Jah, aga kahjuks momendi seisuga Škoda järgmine aasta ei jätka.
arouser
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 96
Liitunud: 22 Jaan 2004, 13:42
Asukoht: tartu - võrumaa

Postitus Postitas arouser »

Oldfox kirjutas:
Muff kirjutas:Ma arvan ka, et asja ei ole mõtet hetkel üle dramatiseerida. SLÕhtuleht on ka meil varem igasugu asju kokku kirjutanud. Kuni ametliku kinnitust ei ole tulnud, ei ole midagi ka kindel ju.

Samas see Märtin&Mäkrei Skoodas oleks ka tore lahendus. Ma usun, et Fordist saaksid nad kahekesi ikka jagu. Aga lihtsalt mehhaanikuid ei tohi ralli ajal auto juurde lasta ;)
Jah, aga kahjuks momendi seisuga Škoda järgmine aasta ei jätka.
Ka seda pole minu teada ametlikult kinnitatud.
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5918
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

No ootame ikka ametliku uudise enne ära ja siis vaatame edasi mis saama hakkab. Mitsuse ka suht väike võimalus saada, sest seal mõlemal mehel Gallil ja Rovisel leping ju juba olemas ja kolmandat autot hakkab OMV värvides sõidutama Stohl. Seega hetkel veel valikus Subaru. Kui olen kindel, et MArkko sõidab järgmine aasta kasvõi eraautoga.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
mrali
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5214
Liitunud: 21 Aug 2003, 11:41
Asukoht: Tallinn, Lääne-Eesti
Kontakt:

Postitus Postitas mrali »

Stohlil on väidetavalt mitu varianti laual;seotud need nii Mitsu kui ka Citroeniga.
Vasta