Jaan Mölder osaleb tuleval aastal JWRC-sarjas!

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

toomasa
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 74
Liitunud: 18 Nov 2003, 16:57

Postitus Postitas toomasa »

04 ' hooaeg - Mölder/Vunn - EMV, 4s - tulemused - Võru - 0p(üld 14, N3 - 11), Gulbene 3p (üld 18, N4 8s, kusjuures kaotas nii Rauamile, kui ka Uusile), Tallinn 10p(üld 3s, N3 - 1), Otepää 6, Rakvere 8, Paide 6p, saaremaa katkestas,
hooaeg 05 - Eesti talv 0, Sarma 10, Tallinn 6, Viru 3, EOS 10, Paide 6, Saaremaa 8.

Ei ole just väga muljetavaldavad numbrid, arvestades veelkord tehase ettevalmistusega tipptehnikat ( EVO8't siis mõtlen), pluss kõlakaid eestis rajaga tutvumise kohta, pluss vaadates 2005 hooaega kus Dorossik igal võistlusel,kus võistles oli Möldrist kiirem.

Millega lõppes tema kiire sõit pwrc sarjas? Miks ei tulnd ta 1600 esiveolise ladaga absoluutselt toime asfaldil.. ? Iirimaal Carlssonilt 7min. lutti saada ei ole ka minu meelest tulemus, mille üle hüpata.. Ehk igaüks meist suudab olla kiire, kuid kiirelt lõpuni jõuavad meist vähesed.
Ja nagu me kõik teama, siis Jwrc's saab peaaegu igaüks võistelda - papirull lauda (~12 meek), ja vanus sobib- mine ja käruta.

Veelkord- ma loodan, et ma olen põhjuseta pessimistlik, aga eestis ON alati olnud Mölder juuniorist kiiremaid noori sõitjaid, kel lihtsalt pole piisavalt vahendeid tipptehnikaga sõitmiseks ja pakun välja et järgmine hooaeg veel ei ole tal poodiumile kindlasti Jwrc sarjas asja - väga hea õnne korral paarkorda kusagil 5nda koha piirimaile võib sattuda.

Varsti hakkab hooaeg pihta, eks me siis näeme.
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 11
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

toomasa kirjutas:Millega lõppes tema kiire sõit pwrc sarjas?
Vana tehnika lagunemisega. :x

See korralik tulemus PWRC sarjas jäi just selle väga vana saani taha pidama. Mees tule mõistusele kui sa ikka sõidad aastaid vanema masinaga selle sarja (PWRC) tipptehnika vastu ja suudad ka kiiret minekut ja häid aegu veel näidata siis on mehes ikka sisu olemas. Vaata ka tema vanust kas pisut vara ei ole loota temalt juba väga kõvasi tulemusi. Kui sa arvad et oled temast nii kõvasti kiirem eks anna siis minna. :wink:
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Karmen
---
---
Postitusi: 975
Liitunud: 14 Juul 2003, 23:00

Postitus Postitas Karmen »

Ma ei taha Möldrit üle kullata, vaid tahan lihtsalt öelda, et absoluutset tõde ei ole olemas... minuarust ei saa ühegi toomasa väite põhjal öelda, et Jaan oleks lootusetu.
04 ' hooaeg - Mölder/Vunn - EMV, 4s - tulemused - Võru - 0p(üld 14, N3 - 11), Gulbene 3p (üld 18, N4 8s, kusjuures kaotas nii Rauamile, kui ka Uusile), Tallinn 10p(üld 3s, N3 - 1), Otepää 6, Rakvere 8, Paide 6p, saaremaa katkestas
2004 - mida sa 17-aastasest oodanud oleks?
hooaeg 05 - Eesti talv 0, Sarma 10, Tallinn 6, Viru 3, EOS 10, Paide 6, Saaremaa 8.
Ei ole just väga muljetavaldavad numbrid, arvestades veelkord tehase ettevalmistusega tipptehnikat ( EVO8't siis mõtlen), pluss kõlakaid eestis rajaga tutvumise kohta, pluss vaadates 2005 hooaega kus Dorossik igal võistlusel,kus võistles oli Möldrist kiirem.
2005 hooaeg... võitjate üle kohut ei mõisteta. Pole oluline, mis tulemused ta meistriks tõid. Oli tehnilisi probleeme teistel ja oli ka temal.

Edasi, võrdlus Dosjaga. Kuni Viru rallini (k.a.) sõitis Mölder vana autoga. EVO 8-ga E.O.S. rallil jäi ta Dosikule alla vaid ühel katsel. Paides ei olnud vahe väga kalender. Saaremaa oli nagu oli.
Millega lõppes tema kiire sõit pwrc sarjas?
MM-rallid - Kui tähti närida, siis päris PWRC sarjas ta ei osalenud, sõitis lihtsalt paar rallit N-rühmas. Iseenesest hea kogemus noorele. MM-ralli on üle kolme korra pikem kui Eesti MV etapp ja trenni mõttes päris hea. Ühel kolmest jõudis ka lõpuni.
Miks ei tulnd ta 1600 esiveolise ladaga absoluutselt toime asfaldil..
Seda esiveolist Ladat Saksa rallil pole vist mõtet torkida. Kui ikka asfaldikogemus täiesti puudub, siis ei saa pahaks panna, kui inimene üritab neid kogemusi saada.
Iirimaal Carlssonilt 7min. lutti saada ei ole ka minu meelest tulemus, mille üle hüpata..
Iirimaa ralli - seal osales ta vana autoga ja valdav enamus kaotusminuteid tuli asfaldikatsetelt. Teise päeva kruusakatsed lõpetas ta enamasti N-rühma esimese kolme seas.
pakun välja et järgmine hooaeg veel ei ole tal poodiumile kindlasti Jwrc sarjas asja
Sellega nõustun täiesti, et esimesel aastal ei saa talt JWRC-s esiveolisel tipptulemust oodata. Aga ma ei ütleks seda niivõrd mürgiselt. See oleks suht loogiline.

Ütlen veelkord, eelöelduga ma ei püüa väita, et Mölder oleks kiireim noor, aga sellist mahategemist, mida pidevalt mõne lehe kommentaarides näha saab, et ole ta kindlasti väärt. Lihtsalt tema sõitude üle on hetkel vara kohut mõista. Andke nats aega.
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 11
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Täiesti nõus sinuga Karmen. Jaanile tuleb anda aega ennast tõestada esiveoliste sarjas.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
doc
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 9
Liitunud: 02 Juun 2003, 21:17
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas doc »

Täiesti mõttetu Jaani võrdlus Dossikuga toomasa poolt. Dossikul igal aastal Prodrive uus N, Jaanil korralik auto alles EOS rallilt.
Päris tõsine kibestumine vist mõnel ?
Apollo
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 84
Liitunud: 22 Sept 2005, 21:49
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Apollo »

See ei ole üldse see koht kus Mölderi üle nuriseda.Jälle on ta astunud astme võrra kõrgemale rallikarjääris ja tuleks toetada mitte maha teha.
Nuriseda võite siis kui on juba kõvad aastad ja tipp tehnika all sõidetud ning tulemusi pole näha.
Elus armastatakse sind kaks korda-sündides ja surres.
Siim
"till kartulis" expert
Postitusi: 1735
Liitunud: 29 Veebr 2004, 17:35
Asukoht: EST
Kontakt:

Postitus Postitas Siim »

Pole jõudnud Mölder sõitma hakatagi, kui tema üle juba nii palju vingutakse (ei pea silmas seda foorumit)
Edu talle!
KuriUss
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1484
Liitunud: 07 Mär 2003, 18:29
Asukoht: Sibulaküla
Kontakt:

Postitus Postitas KuriUss »

Mina Mölderite fänn ei ole. Iga omavalitsustegelane, kes oma kulukale hobile sponsorite vahendeid kaasab kannab endas korruptsiooniriski. Olgu see siis enda hobi või poja hobi või mõlemad. Ma väga tahaks loota, et vana Mölder sellest patust puhas on. Aga lõpuni uskuda ei suuda.

Seiklused Mölderi mõisa ümber ja selle traagiline käekäik kipub küll pigem näitama, et seadus on selle mehe jaoks manipuleerimise objektiks.

Isa võimalikke pattusid poja kraesse kirjutada pole muidugi ilus. Ja ma väga tahaks loota, et noorel Mölderil nii hästi hakkab minema, et tema saavutusi enam isa tegevusega poleks põhjust seostada.
Muff
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 34
Liitunud: 25 Juun 2005, 09:36
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Muff »

Neh...ma miski pärast arvan, et kui Mölder üks kord nii kaugele jõuab kui Marko praegu siis on ka need vingujad kõik suured fännid.

Andke poisile ikka enne võimalus sõita.
Rooli hoia kahe käega!
KuriUss
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1484
Liitunud: 07 Mär 2003, 18:29
Asukoht: Sibulaküla
Kontakt:

Postitus Postitas KuriUss »

Muff kirjutas:Neh...ma miski pärast arvan, et kui Mölder üks kord nii kaugele jõuab kui Marko praegu siis on ka need vingujad kõik suured fännid.

Andke poisile ikka enne võimalus sõita.
Pakun 1000 kr 100 kr vastu, et ei jõua.
Märtinfänn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1864
Liitunud: 02 Jaan 2005, 16:32
Asukoht: Elva

Postitus Postitas Märtinfänn »

Ei tea mis te vingute, kui mees on järgmie aasta kindlalt sees siis ainult müts maha.Järjekorde eetlane kõrgtasemes.Minu arust ülikõva. Las ta harjutab ja kui hakkab lajatama, siis hoidke piip ja prillid.
Beanladen
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 318
Liitunud: 25 Nov 2003, 00:23
Asukoht: tln

Postitus Postitas Beanladen »

Muff kirjutas:Neh...ma miski pärast arvan, et kui Mölder üks kord nii kaugele jõuab kui Marko praegu siis on ka need vingujad kõik suured fännid.

Andke poisile ikka enne võimalus sõita.
Võiks vähe hoolsam olla nimede välja kirjutamisel. Ei ole ilus nimesi muuta, muidu ei saagi aru kellest jutt käib.
Anna gaasi...
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Burns »

KuriUss kirjutas:
Muff kirjutas:Neh...ma miski pärast arvan, et kui Mölder üks kord nii kaugele jõuab kui Marko praegu siis on ka need vingujad kõik suured fännid.

Andke poisile ikka enne võimalus sõita.
Pakun 1000 kr 100 kr vastu, et ei jõua.
Teeme nii, et sa valad oma pessimismi välja kodus vaikselt teki all. Minu meelest väga lahe, et üks Eesti poiss juures WRC karusellis ja mustata teda enne, kui ta veel startigi jõudnud pole...
Nii et hoia oma kommentaarid enda teada või istu peegli ette ja diskuteeri endaga mitte ära musta lootust andvat noort rallimeest :twisted: :twisted:
Diagnoos- Rallisõltlane
nimh
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 1195
Liitunud: 12 Mär 2003, 11:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas nimh »

2 eestlast ühes sarjas... see teeb rahvaarvu vaadates sama välja kui seal osaleks 7 soomlast :)
Omaette saavutus on ka see, et on 2 pilooti miljonilise rahvuse seast tihedas MM-konkurentsis, kus kohti niigi napib.
Aastal kaks tuhat kuuskümmend
saab teoks see, millest puudust tunti,
piloodid nr. 1 ja 2 taevastel radadel
viimaks üksteiselt mõõtu võtavad,
ja käia lasevad sellisel võitlusvaimul,
mida pole aegadest saati nähtud
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 11
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Burns kirjutas:
KuriUss kirjutas:
Muff kirjutas:Neh...ma miski pärast arvan, et kui Mölder üks kord nii kaugele jõuab kui Marko praegu siis on ka need vingujad kõik suured fännid.

Andke poisile ikka enne võimalus sõita.
Pakun 1000 kr 100 kr vastu, et ei jõua.
Teeme nii, et sa valad oma pessimismi välja kodus vaikselt teki all. Minu meelest väga lahe, et üks Eesti poiss juures WRC karusellis ja mustata teda enne, kui ta veel startigi jõudnud pole...
Nii et hoia oma kommentaarid enda teada või istu peegli ette ja diskuteeri endaga mitte ära musta lootust andvat noort rallimeest :twisted: :twisted:
Õige suhtumine Burns :P
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
KuriUss
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1484
Liitunud: 07 Mär 2003, 18:29
Asukoht: Sibulaküla
Kontakt:

Postitus Postitas KuriUss »

No ei taha olla osa rullnokkade ühiskonnast, vabandused kui see kedagi haavab.
kajakas1
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1034
Liitunud: 10 Juun 2004, 10:53
Asukoht: Tallinn-Rakvere

Postitus Postitas kajakas1 »

KuriUss kirjutas:No ei taha olla osa rullnokkade ühiskonnast, vabandused kui see kedagi haavab.
Mis su probleem on?
Kas sellist WRC'd me tahtsimegi?
Apollo
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 84
Liitunud: 22 Sept 2005, 21:49
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Apollo »

On erinevaid inimesi järelikult KuriUssile ei meeldi Jaan Mölder jr.
Ei ole üldse mõtet edasi vaielda.
Las jääda igaüks oma seisukohale ei ole vaja hakata neid muutma.
Elus armastatakse sind kaks korda-sündides ja surres.
GC
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1058
Liitunud: 16 Nov 2004, 14:17
Asukoht: keskel

Postitus Postitas GC »

On muidugi sümpaatsemaid autosportlasi eestis, aga Mölderit ei saa seepärast laita.
Edu iga juhul!
Loodan ainult, et Markko ikka enne seele MM tiitli võtab!
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

Hetkel ma olen KuriUssiga nõus, sest me ei tea mida ta suudab ja mida ei. Ja pigem oodata halvemat kui paremat, sest kui ootad liiga head võid hiljem pettuda.

Ma pole ei toetaja ega vastane.
"Come on, you can see more than that"
Vasta