Markko on oma otsuse teinud?

Maailma rallitippude käekäigust

Moderators: Jaanus, KAIKUL, Strike, jagr, Erki

Post Reply
kajakas1
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Posts: 1034
Joined: 10 Jun 2004, 10:53
Location: Tallinn-Rakvere

Post by kajakas1 »

MG Metro :finga:
Kas sellist WRC'd me tahtsimegi?
kollionu
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 542
Joined: 20 Jan 2006, 16:14
Location: Hullunurme

Post by kollionu »

Oi oi oi .Vot see on hea uudis!Paistab ,et mõni ring B rühma masinaga jättis mehele nii hea mulje,et nüüd lausa rallile.
Rasmus
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 841
Joined: 11 Sep 2003, 09:16
Location: Tallinn

Post by Rasmus »

Eelmine aasta sõitis ju Colin Mcrae MG Metroga mingil Briti või Iiri rallil nulli.
Kokkuvõtetes näidati teda päris palju ning sõiduelamus olevat väga suur olnud!
Märtinfänn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1864
Joined: 02 Jan 2005, 16:32
Location: Elva

Post by Märtinfänn »

Eks Markko saab selle eest väikse plönni ja omale tahab kogemust sellise masniaga.
valmacher
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Posts: 4404
Joined: 04 Oct 2005, 16:31

Post by valmacher »

Rallisõitjale Markko Märtinile kuuluv Autospirit allkirjastas Subaru Baltikumi maaletoojaga International Motors AB lepingu, mille kohaselt hakatakse märtsikuus Tallinna salongis müüma Subaru sõidukeid.
"Olles ise Subaru tehasemeeskonna testisõitja, on ühtlasi meeldiv olla Subaru esindaja Eestis," kommenteeris Autospiriti nõukogu esimees Markko Märtin.
"Soovime pakkuda Autospiriti meeskonnaga Subaru klientidele kõrgetasemelist teenindust ja professionaalset sõidukite hooldust."

Autospiriti salongi tuuakse firma teate kohaselt müügile kogu Subaru mudelivalik: uus väikeauto Justy, järgmise põlvkonna Impreza, sedaan- ja universaalkerega Legacy, ülipopulaarne Outback, linnamaastur Forester ja luksusmaastur Tribeca.

Koos Subaru mudelite müügi alustamisega esitletakse Ehitajate tee 122 esinduses märtsiskuus ka uut Subaru Impreza WRX STI mudelit. Uut Foresteri mudelit võib aga Eestis näha juba mais.

Subarule on iseloomulik unikaalne pidev nelikvedu ja madala raskuskeskmega boksermootor, mis üheskoos võimaldavad eriti kindlat liiklemist Eesti muutuvates ilmaoludes.

Autospirit AS on Chevrolet, Nissani ja nüüdseks ka Subaru esindusõigusi omav ettevõte.

PM
"Maailmas on ainult kolm spordiala: härjavõitlus, alpinism ja mootorisport, ülejäänud on vaid mängud!" [E.Hemingway]
AS
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1555
Joined: 14 Oct 2005, 19:30
Location: Tartu
Has thanked: 1

Post by AS »

Hehee, vaat kui lahe! Mees kohe hingega asja juures! ;)
kollionu
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 542
Joined: 20 Jan 2006, 16:14
Location: Hullunurme

Post by kollionu »

valmacher
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Posts: 4404
Joined: 04 Oct 2005, 16:31

Post by valmacher »

Haha, väga hästi paneb! :)
"Maailmas on ainult kolm spordiala: härjavõitlus, alpinism ja mootorisport, ülejäänud on vaid mängud!" [E.Hemingway]
revolutsionäär
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 206
Joined: 18 Apr 2003, 11:48

Post by revolutsionäär »

segerit ja laiksood ei saa kuidagi ühte potti panna.
nimelt üks oli purujoobes, teine mitte - oluline vahe
samas jah, marko jutus siiski point sees, et paar võidusõitu kaasa teinud ei ole veel võidusõitja...

intervjuust üldiselt - minu arvates kiirgas märtini vastustest liigset pohhuismi. Ma mõistaks veel seda, et märtin, kellele meediaga suhtlemine just kõige meeldivam tegevus pole, üritab kiirelt intervjuuga ühelepoole saada..
aga siiski.. kui juba oled nõustunud intervjuuga võiks oma vastused väheke läbi ka mõelda, mitte iga küsimuse kohta "mul suva, mul savi, mind ei huvita" vastata..see ei jäta intervjueeritavast just kõige paremat muljet.
schalke
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1134
Joined: 27 Jul 2005, 10:35
Location: Tallinn- Ida Virumaa

Post by schalke »

revolutsionäär wrote:segerit ja laiksood ei saa kuidagi ühte potti panna.
nimelt üks oli purujoobes, teine mitte - oluline vahe
Markko vastus ei olnud selles võtmes. Pigem kivi ajakirjaneike suunas, kes on juhtumeid liialt rallipõhiselt valgustanud.
F-1 ennustusvõistluse võitja 2006; DTM ennustusvõistluse võitja 2011
AS
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1555
Joined: 14 Oct 2005, 19:30
Location: Tartu
Has thanked: 1

Post by AS »

Aga tegelikult, kui need ongi 100 prossa Markko sõnad, siis mis ta tegelikult valesti ütles! Kui palju tegelikult teda on poriga pillutud! Ja see ei lõppe, kui lugeda komentaare! Tuju läheb kohe ära neid lugedes! Mingid mõttetud vandid kes võib olla pole kordagi rallil käinud on nii tarad kohe ja panevad omale veel rallimees nimeks! Vastik kui madalale võib ikka mõni langeda! Vihale ajab, saaks üks kord kellegi sellise kätte!
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Posts: 3012
Joined: 17 Feb 2003, 13:45
Location: Tallinn

Post by Frank »

Naerma ajavad küsimused ja väga sobivad vastused. Mõni üksik oli nats järsk, kuid muidu oli tekst küsimustele täitsa vastav.

Elementaarse viisakuse juurde kuulub ka see, et inimene austab teise inimese arvamust.
"Come on, you can see more than that"
Erki
Kiddo soon 5000!
Posts: 5497
Joined: 19 Jan 2003, 13:58
Location: Tallinn

Post by Erki »

Heh, päris naljakas intervjuu oli. Ei saanudki väga aru, kas ta mõtles neid kõiki vastuseid tõsiselt või naljaga või...

Seda ma küll pean ütlema, et (mulle) on jäänud mulje, et üsna mitmete inimeste meelest võivad Märtin jt. öelda mis tahavad ja ajakirjanikud on lollid. Tundub küll, et Pahv võib küsida ükskõik mis küsimusi, Pahviks jääb ta ikka. Samas ei ole mõtet ju mitme aasta taguste tegude pärast vimma pidada.
gaas on endiselt laiffi
kajakas1
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Posts: 1034
Joined: 10 Jun 2004, 10:53
Location: Tallinn-Rakvere

Post by kajakas1 »

Mõned küsimused ajavad naerma, aga Markko jutt ei aja. Sellise suhtumise jätkudes on ka paljudel Märtini poolehoidjatel varsti savi, millega Märtin tegeleb. Ja paljude lollide küsimuste hulgast tundus mulle natuke ajuvaba Markko jutt kui oluline on keelepraktika tema jaoks Subaru tiimi tegemistele kaasa aidates. Et mida? Kui see nüüd muidugi iroonia oli...
Kas sellist WRC'd me tahtsimegi?
revolutsionäär
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 206
Joined: 18 Apr 2003, 11:48

Post by revolutsionäär »

kajakas1 wrote:Mõned küsimused ajavad naerma, aga Markko jutt ei aja. Sellise suhtumise jätkudes on ka paljudel Märtini poolehoidjatel varsti savi, millega Märtin tegeleb. Ja paljude lollide küsimuste hulgast tundus mulle natuke ajuvaba Markko jutt kui oluline on keelepraktika tema jaoks Subaru tiimi tegemistele kaasa aidates. Et mida? Kui see nüüd muidugi iroonia oli...
lõpuks ka keegi minu arvamuse pooldaja.
ei tõesti, liigne üskõiksus oli häiriv
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1968
Joined: 31 Oct 2004, 12:29
Location: Tartu

Post by Burns »

revolutsionäär wrote:
kajakas1 wrote:Mõned küsimused ajavad naerma, aga Markko jutt ei aja. Sellise suhtumise jätkudes on ka paljudel Märtini poolehoidjatel varsti savi, millega Märtin tegeleb. Ja paljude lollide küsimuste hulgast tundus mulle natuke ajuvaba Markko jutt kui oluline on keelepraktika tema jaoks Subaru tiimi tegemistele kaasa aidates. Et mida? Kui see nüüd muidugi iroonia oli...
lõpuks ka keegi minu arvamuse pooldaja.
ei tõesti, liigne üskõiksus oli häiriv
Ühinen teiega!!!
Diagnoos- Rallisõltlane
Afka
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1452
Joined: 08 May 2003, 08:23
Location: Saaremaa

Post by Afka »

Üldiselt täiesti mõttetu intervjuu.Milleks sellist küll teha?
Kusti
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 179
Joined: 27 Jul 2005, 12:36

Post by Kusti »

Intervjuu üle võib vedi kriitikat teha küll, sellise kohatise "savise" suhtumise pärast lõpu osas. Aga eks sellel ole omad põhjused.
Segeri ja Laiksoo ühte patta panek (esmalt ajakirjanduse poolelt) ei ole õige. Esimese tegu oli täielik kuritegu, teist (kuigi tagajärg sama) võiks nimetada väga halvaks õnnetuseks. Tean seda noormeest ja ka suht-koht seda, kuidas asi toimus. Laiksoo ei ole mingi pätt-poiss, tavaline koolijorss, kellel oleks olnud eeldused saada heaks rallisõitjaks ja tegi sel teel esimesi (edukaid) samme. Et ajakirjandus neid rallisõtjatena esitas, on liialdus.
Intervjuu parim koht minu arvates on just Markko see vastus, kus ütles, et inglise keelepraktika olevat olulisim asi Subaru tiimiga liitumisel.(!!!) Arvan siin ära tundvat MM-i vana head irooniasoont ja rafineeritud briti huumori mõju...
margu206
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 281
Joined: 01 Aug 2005, 16:53

Post by margu206 »

Kusti wrote:
Segeri ja Laiksoo ühte patta panek (esmalt ajakirjanduse poolelt) ei ole õige. Esimese tegu oli täielik kuritegu, teist (kuigi tagajärg sama) võiks nimetada väga halvaks õnnetuseks. Tean seda noormeest ja ka suht-koht seda, kuidas asi toimus.
Kuidas see asi siis toimus? Tema selle ju põhjustas. Ühte patta võib Segeri ja Laiksoo julgelt pista.

Aga üleolev Märtini poolt pisut intervjuu oli küll. Kuid ka küsimused polnd kõige asjalikumad.

Edu Märtin.
Erki
Kiddo soon 5000!
Posts: 5497
Joined: 19 Jan 2003, 13:58
Location: Tallinn

Post by Erki »

margu206 wrote:Tema selle ju põhjustas. Ühte patta võib Segeri ja Laiksoo julgelt pista.
Kui sina kunagi liiklusõnnetuse põhjustad(või oled seda juba teinud), paneme sinu ka sinna patta?
gaas on endiselt laiffi
Post Reply