Markko on oma otsuse teinud?

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Vasta
KuriUss
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1484
Liitunud: 07 Mär 2003, 18:29
Asukoht: Sibulaküla
Kontakt:

Postitus Postitas KuriUss »

Segeri ja Laiksoo ühte patta panek on üldises plaanis ju täiesti OK. Mõlemad said hakkama millegagi, mis on tõeliselt jube ja ilmselt "tänu" sellele, et mõlemad on veendunud selles, et on head autojuhid ning võivad seetõttu ületada kehtestatud piire.

Samas ei ole ju üks ki inimene ideaalne ja andestada/mõista on Laiksoo puhul lihtsam. Mis ongi ju tegelikult oluline - et me inimest ikkagi inimesena käsitleksime.

Ralli mainet kahjustavad tõepoolest siiski paraku mõlemad. Aga selles suunas on vaeva näinud ka näiteks Georg Gross. Tõesti huvitav, et Märtin teda ei suvatsenud lisada loetelusse ...

Aga kodanik Märtin seda intervjuud vist ikka ei soovinud anda küll.
revolutsionäär
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 206
Liitunud: 18 Apr 2003, 11:48

Postitus Postitas revolutsionäär »

KuriUss kirjutas: Ralli mainet kahjustavad tõepoolest siiski paraku mõlemad. Aga selles suunas on vaeva näinud ka näiteks Georg Gross. Tõesti huvitav, et Märtin teda ei suvatsenud lisada loetelusse ...
ei ole seal midagi huvitavat/imelikku

http://www.kuulutaja.ee/index.php?&PID=news&ID=5946
Strike
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5917
Liitunud: 06 Juun 2003, 11:58
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Strike »

Äkki nüüd juba aitaks selle teema arutamisest? Ütles Marrko mis ütles, igalühel on õigus arvamuseks ja selline on Markko oma.
Proud supporter of Angry Duck

Aitäh sulle Michael nende unustamatute hetkede eest
Michael Park R.I.P
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 11
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Strike kirjutas:Äkki nüüd juba aitaks selle teema arutamisest? Ütles Marrko mis ütles, igalühel on õigus arvamuseks ja selline on Markko oma.
Täitsa päri. Igaühel oma arvamus.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
umm
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 673
Liitunud: 16 Veebr 2003, 13:31
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas umm »

Ja rallifoorum minu arusaamiste järgi koht, kus meie avaldame arvamust?
revolutsionäär
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 206
Liitunud: 18 Apr 2003, 11:48

Postitus Postitas revolutsionäär »

umm kirjutas:Ja rallifoorum minu arusaamiste järgi koht, kus meie avaldame arvamust?
täitsa päri, igalühel oma arvamus, selleks me siin olemegi.
tundub nagu markko oleks kohati nagu püha lehm, kelle kohta midagi halba ei tohi öelda.

minupoolt kõik
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

revolutsionäär kirjutas:
umm kirjutas:Ja rallifoorum minu arusaamiste järgi koht, kus meie avaldame arvamust?
täitsa päri, igalühel oma arvamus, selleks me siin olemegi.
tundub nagu markko oleks kohati nagu püha lehm, kelle kohta midagi halba ei tohi öelda.

minupoolt kõik
Ma liituks ka teiega.
KuriUss kirjutas:Ralli mainet kahjustavad tõepoolest siiski paraku mõlemad. Aga selles suunas on vaeva näinud ka näiteks Georg Gross. Tõesti huvitav, et Märtin teda ei suvatsenud lisada loetelusse ...
Märtini jutt ei olnud vist küll niivõrd maine kahjustamisest vaid et hooajakese mõnedel noorterallidel sõitnud sõitjat on veel vara rallisõitjaks nimetada. (Ma ei tea küll, kui kaua Gross rallit sõitnud on).
gaas on endiselt laiffi
Krusa
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3057
Liitunud: 19 Juul 2005, 21:29
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Krusa »

Majandusajakirjanik ja rallist? Toivo Tänavsuu oleks nagu eile sündinud ja läheb küsima nimme küsimusi mis toovad selliseid vastused? Täitsa naljakas on lugeda sellist kritseldist.
revolutsionäär
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 206
Liitunud: 18 Apr 2003, 11:48

Postitus Postitas revolutsionäär »

no eks ajakrijaniku töö olegi küsida võimalikult ebamugavaid ja intrigeerivaid küsimusi :)
Matthiew
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 623
Liitunud: 16 Nov 2005, 13:52
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Matthiew »

revolutsionäär kirjutas:no eks ajakrijaniku töö olegi küsida võimalikult ebamugavaid ja intrigeerivaid küsimusi :)
ja nagu näha, meie foorumis tekitas see küll intriige ja vaidlusi. järelikult teeb ajakirjanik head tööd :D
KuriUss
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1484
Liitunud: 07 Mär 2003, 18:29
Asukoht: Sibulaküla
Kontakt:

Postitus Postitas KuriUss »

Ma ei saa üldse aru, milles mõned siin probleemi näevad. Inimene kommenteerib meeidas midagi ja siis selle suhtes ei tohi keegi arvamust avaldada?

Ma saaks aru kui käsitletaks eraelulisi teemasid, mida mõni pingutustega tõepoolest suudab eraviisilisena hoida, aga ...

Lõpuks on ju tore, et näiteks Kajakas sai ka teada, et keegi võib iroonilisi remarke teha stiilis "keelepraktika". Eksju?
kiilakass
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1902
Liitunud: 02 Okt 2005, 08:26
Asukoht: Good Morning
Kontakt:

Postitus Postitas kiilakass »

:) no võiks juba vaikselt sest üle saada :) ega see ju nii suur asi pole ja eks Märtinil ka vaikselt kopp ees ,et kõik koguaeg pm ühte ja sama pärivad.
Loeb is God, Ogier His Right Hand but Tänak is His Right Foot.
margu206
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 281
Liitunud: 01 Aug 2005, 16:53

Postitus Postitas margu206 »

Erki kirjutas:
margu206 kirjutas:Tema selle ju põhjustas. Ühte patta võib Segeri ja Laiksoo julgelt pista.
Kui sina kunagi liiklusõnnetuse põhjustad(või oled seda juba teinud), paneme sinu ka sinna patta?
Ma ei näe küll nende rullnokside õigustuseks mingit alust või oled sina juba seal pajas? Komenteerisin Märtini arvamust ja olen ikka jätkuvalt päri.
Ise pole ühtki õnnetust põhjustanud, kuid neid ära hoidnud mitmeid.

Läksin küll teemast mööda kuid Erki võiks miskit asjalikumat teha kui ilkuda.
vennad metsad
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 15
Liitunud: 25 Mär 2003, 14:31

Postitus Postitas vennad metsad »

Tuleb siis nii välja, et kui pole rallimees, siis ei tohigi midagi Märtini käest küsida. Lugesin ka selle artikli läbi, midagi uut teada ei saanud . Märtin on eluaeg niimoodi vastanud, vaevalt, et ta edaspidi midagi teistmoodi teeb aga see ei tähenda seda, et ajakirjanikule viisakalt ära ei võiks öelda kui midagi rääkida ei taha. Pärast jälle muidu arutatakse siin a la kui lollisti P.Ahv küsis ja kui targasti Märtin vastas.
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Postitus Postitas aix »

Nagu ma aru saan hakkab jutt teemast mööda minema. Kaua võib? :evil:
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

margu206 kirjutas:
Erki kirjutas:
margu206 kirjutas:Tema selle ju põhjustas. Ühte patta võib Segeri ja Laiksoo julgelt pista.
Kui sina kunagi liiklusõnnetuse põhjustad(või oled seda juba teinud), paneme sinu ka sinna patta?
Ma ei näe küll nende rullnokside õigustuseks mingit alust või oled sina juba seal pajas? Komenteerisin Märtini arvamust ja olen ikka jätkuvalt päri.
Ise pole ühtki õnnetust põhjustanud, kuid neid ära hoidnud mitmeid.

Läksin küll teemast mööda kuid Erki võiks miskit asjalikumat teha kui ilkuda.
Mina ei ole kuskil pajas, ka ei püüa ma neid "rullnokse" õigustada. Mõtlesin siin lihtsalt, et ehk tehakse Laiksoole veidi liiga? Polnud tema ju purjus. Muidugi, 17 ja poolikud load jne aga ikkagi. Mina siin jällegi kommenteerisin sinu arvamust ja olen jätkuvalt kahtlev. Sinu postitust lugedes saan ma aru ikkagi, et kui sa kunagi mingil põhjusel põhjustad õnnetuse, lähed sina ka sinna patta. Loodetavasti seda muidugi ei juhtu.

Selles sinu viimases lauses on küll point. Mul on tõesti paljusid palju asjalikumaid asju teha kui mingites netifoorumites kõvatada.
Viimati muutis Erki, 23 Jaan 2008, 11:47, muudetud 1 kord kokku.
gaas on endiselt laiffi
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

aix kirjutas:Nagu ma aru saan hakkab jutt teemast mööda minema. Kaua võib? :evil:
Väga kaua võib. Üle kahe aasta on võinud juba, miks mitte veel kaks või kolm või kümmend?
gaas on endiselt laiffi
kiilakass
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1902
Liitunud: 02 Okt 2005, 08:26
Asukoht: Good Morning
Kontakt:

Postitus Postitas kiilakass »

No aga moded äkki eemaldaks selle teema kuidagi ära ja äkki siis kaob see mõtetu vaidlus siit.
Loeb is God, Ogier His Right Hand but Tänak is His Right Foot.
kajakas1
Hooaja Rallivõlur
Hooaja Rallivõlur
Postitusi: 1034
Liitunud: 10 Juun 2004, 10:53
Asukoht: Tallinn-Rakvere

Postitus Postitas kajakas1 »

KuriUss kirjutas:Ma ei saa üldse aru, milles mõned siin probleemi näevad. Inimene kommenteerib meeidas midagi ja siis selle suhtes ei tohi keegi arvamust avaldada?

Ma saaks aru kui käsitletaks eraelulisi teemasid, mida mõni pingutustega tõepoolest suudab eraviisilisena hoida, aga ...

Lõpuks on ju tore, et näiteks Kajakas sai ka teada, et keegi võib iroonilisi remarke teha stiilis "keelepraktika". Eksju?
Ei saand enamik inimesi sellest kui irooniast aru, usu mind. Kui juba sellise intervjuuga nõustud, siis ära mine ise kõvatama sinna. Antud küsimus oli isegi suht asjalik. Üldiselt see "intelligentne Märtin vs lollid ajakirjanikud" teema võiks juba ära lõppeda. Antud juhul provotseerib Markko pigem ise juurde, mingid kompleksid tal ikka on.

Selles osas on Urmo käitumine hoopis teisest puust. Ei mingit savi ega pohhuy juttu. Isegi nais(t)est on rääkinud, mitte moka vingu tõmmanud et see tema eraelu.
Kas sellist WRC'd me tahtsimegi?
paharett
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 191
Liitunud: 18 Nov 2005, 12:05
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas paharett »

no Urmo ja Marko jah täiesti vastandid ikka. Urmo on andnud uskumatu panuse Eesti autospordile ja noorte järelkasvule ülimalt meediasõbralik inimene, aga ega Markol enam meediat vaja pole kah..Edu Urmole ja et ainult natuke õnne veel oleks see aasta.
Vasta