Markko on oma otsuse teinud?

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Vasta
kollionu
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 542
Liitunud: 20 Jaan 2006, 16:14
Asukoht: Hullunurme

Postitus Postitas kollionu »

No minu arust on üldse meie spordiajakirjanike käitumine jube.Enne võistlusi käiaxe sportlastele pinda ja urgitsetaxe ,siis aetaxe rahvas pöördesse,räägitaxe tulevastest võitudest ja supervormist.Ja siis, kui korralikku kohta ei tule ,pextaxe sportlane maa-alla.Pärast helistataxe öösel kell 3 ja küsitaxe,mis värk on ,et nii s..ta tulemuse said...kas pereelu kehv vms.Ja kõik see jama lastaxe trükki,ajakirjandusvabadus on meil nii võimas,et iga mats võib kirjutada ,mida tahab,kiskuda konstextist lauseid välja,pana sinna küsiärgi taha ja visata see pealkirjana esilehele.Kõik mis sülg suhu toob lastaxe välja,peaasi et olex reitingut ,arvestamata sellega ,mida see teeb inimestega ja võib olla kogu rahvaga.See on nüüd küll kõik,mida ma meie ajakirjandusest arvan.100 % sopalehed!
jagr
Rallivõlur
Rallivõlur
Postitusi: 236
Liitunud: 10 Veebr 2003, 18:45

Postitus Postitas jagr »

Nõustusin juba mitu aastat tagasi kajakas1 kommentaaridega Markko teemadel ja nõustun osaliselt ka praegu. Kajakas1 on üks väheseid, kes julgeb ka fänni seisukohalt asjadele reaalselt (konstruktiivselt ja vajalikul määral kriitiliselt) läheneda.
Ma pole peale Michaeli hukkumist suurt sõna võtnud (olen anonüümselt jälginud) ja ei karda tunnistada, et "vanu häid aegu" meenutades poetan vahel pisara ja praegustel headel aegadel naeran seesmiselt õnnest, kuid ka mind on mitmel korral ehmatanud ja mõningal määral solvanud Markko ükskõikne ja kohati üleolev suhtumine ümbritsevasse (kas on raske aru saada, et intervjuu ei ole mitte ajakirjaniku paikapanemiseks vaid on tähtis kuulajate ja lugejate jaoks ja kui küsimus ei meeldi ei kohusta sellele ka keegi vastama)
Ma austan talenti ja pean lugu suurtest isiksustest, kuid ka mitte kõik fännid ei esinda taset- rullnokk, pohhuist või mida iganes muud...
ahti159
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 230
Liitunud: 27 Veebr 2003, 19:17
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Postitus Postitas ahti159 »

jagr kirjutas:Nõustusin juba mitu aastat tagasi kajakas1 kommentaaridega Markko teemadel ja nõustun osaliselt ka praegu. Kajakas1 on üks väheseid, kes julgeb ka fänni seisukohalt asjadele reaalselt (konstruktiivselt ja vajalikul määral kriitiliselt) läheneda.
Ma pole peale Michaeli hukkumist suurt sõna võtnud (olen anonüümselt jälginud) ja ei karda tunnistada, et "vanu häid aegu" meenutades poetan vahel pisara ja praegustel headel aegadel naeran seesmiselt õnnest, kuid ka mind on mitmel korral ehmatanud ja mõningal määral solvanud Markko ükskõikne ja kohati üleolev suhtumine ümbritsevasse (kas on raske aru saada, et intervjuu ei ole mitte ajakirjaniku paikapanemiseks vaid on tähtis kuulajate ja lugejate jaoks ja kui küsimus ei meeldi ei kohusta sellele ka keegi vastama)
Ma austan talenti ja pean lugu suurtest isiksustest, kuid ka mitte kõik fännid ei esinda taset- rullnokk, pohhuist või mida iganes muud...
Paremini vist ei saa enam öelda!
Sander Roosimaa Racing Team
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Afka kirjutas:[Märtin:] I have been doing some cycling as I think that’s a good way to train without harming yourself!
:D
gaas on endiselt laiffi
Vasta