Carlos 2004

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: KAIKUL, Jaanus, Strike, jagr, Erki

Vasta
Külaline

Carlos 2004

Postitus Postitas Külaline »

Päris kahju hakkab sellest lahedast mehest. Sõidab ülihästi, stabiilsus parem kui teistel (kui siis ehk Märtin on veel parem ;) ). Kuid ikkagi peab muretsema järgmise aasta lepingu pärast. Pigem sidrun võiks saata colini pikalt, sest see vend nüüd enam isegi ei räägi kui kõva ta on rääkimata siis sõitmisest endast. Fordi ja Pesukoti lootused on kah suhtkoht 0-i lähedased. Sama ka Subiga tegelt. Niiet, mina panen nüüdkõik oma pöidlad pihku, et tiimi bossidel küllalt mõistust oleks, et Sainz järgmiseks aastaks ikka meiega jääks.
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Usun, et Carlos muutub päris kuumaks kaubaks ja saab ka ilma sponsorite abita endale töökoha 2004 hooajaks. Ta on ikka nii kiire ja usaldusväärne, et patt oleks teda tööta jätta.
Kasuta ikka turvavööd ka!
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

Ma usun, et ta säilitab oma koha Sidrunis või siis läheb Subarusse, Tommi asemele.

Samas on veel üks võimalus mille peale ma alles hiljuti tulin. Hoolimata sellest, et Sainzi soovib palgata mitu tiimi on võimalus, et ta otsustab loobuda nendest pakkumistest ja kiivri varna riputada. See võimalus on alati olemas...
KuriUss
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1484
Liitunud: 07 Mär 2003, 18:29
Asukoht: Sibulaküla
Kontakt:

Postitus Postitas KuriUss »

Oleks kahju küll kui ta xaus'i viidatud võimalust kasutaks. Minu lemmikuteks on päris kindlasti Sainz ja teisalt Panizzi ning mõlemail on vesi ahjus. Väga mage igatahes. Ja sellega, et elu on selline nagu ta on, ei tahaks ka kunagi leppida.
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Ega xaus'i pakutud variant väga halb polegi...Carlosele endale. Lõpetada tulebki ju siis kui tipus oled. Ega iial ei tea millal võib teda sama saatus nagu Tommit. Mina igatahes loodan et ta vähemalt aasta jätkab. Siis olen ma nõus sellega mida ta ise arvab.
gaas on endiselt laiffi
Sparco
Hooaja Kaval Ants
Hooaja Kaval Ants
Postitusi: 1232
Liitunud: 28 Veebr 2003, 14:23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Sparco »

Carlos on yks mu lemmiksõitjatest ja oleks tõesti kurb kui ta peaks loobuma kuna talle tööd ei anta.Nagu näitas viimane ralli on ta enamusest kiirem ja stabiilsem.aga kui nii peaks juhtuma ja sidrun ikka mcRaele maxab sis on ju võimalus mingi teine tiim kui ka sinna ei võeta tuleks võtta era verts ja ikka enamusele tehasemeestele ära panna milleks on sainz võimeline mina arvan....:)
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

Tänases wrc.com-is ütleb Sainz, et soovib sõita 2004 tipp meeskonnas, kas Citroen, Peugeot, Subaru või Ford. Hetkel on tal läbirääkimas kahega nendest(ilmselt Citroen ja Subaru).

Kui ta järgmiseks hooajaks kohta nendes tipp tiimides ei saa, siis riputab kiivri varna :(
tiit
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 177
Liitunud: 24 Veebr 2003, 14:49
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas tiit »

Äkki ootab ära, mis uus Fabia suudab?
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Škodas ta vaevalt kohta saaks. Eriti kui jõustub see tobe reegel et 3. sõitja ei tohi olla 3 aasta jooksul poodiumil olla.
gaas on endiselt laiffi
Cosworth
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 127
Liitunud: 06 Juun 2003, 17:55
Asukoht: Tallinn

carlos peugeot-sse

Postitus Postitas Cosworth »

carlost eriti subarus kyll ette ei kujuta ju, solbergi kõrvale! veider oleks! aga no see on võimalik, kuid ebatõenäoline.
fordi ta ka kindlasti ei saa sest ford ju ikkagi noortele pyhendunud! ja citroeni(nagu ta ise räägib) eriti jääda ei saa sest tiimi boss teda loebile ja mcraele ei eelista vaatamata parematele tulemustele.
jääb yle peugeot. sealgi on teisele kohale mitu mitu kandidaati...

burnsi peaks kyll vist subarusse minema
KuriUss
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1484
Liitunud: 07 Mär 2003, 18:29
Asukoht: Sibulaküla
Kontakt:

Postitus Postitas KuriUss »

Mul on kinnisidee, et järgmisel hooajal näeme me fordis ühte vanemat ja kogenumat sõitjat. Suurima tõenäosusega on see põhjendamatu luul, aga see mõte kummitab mind jätkuvalt.
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 1
Meeldimisi saanud: 6
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Ma arvan, et kui Mcrae sellel hooajal korralikku tulemust kirja ei saa siis saab ta Sitikast kinga ja Sainz jääb. Kui ma ei eksi siis on tal ju ka ainult aastane leping. Igati loogiline oleks kui Sitikas jätaks endale ikkagi parema sõitja kui mehe kes KÜSIB palka aga tulemusi ei näita. :shock:
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
KuriUss
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1484
Liitunud: 07 Mär 2003, 18:29
Asukoht: Sibulaküla
Kontakt:

Postitus Postitas KuriUss »

Seda ma ka ei usu, et Colinile sitikast kinga antakse. Colin on ka ikoonina väärtuslik ja seda ma ei usu, et tema tulemused kuskile lihtsalt ära kaoksid. Lõpuks ei olnud ju see ka tema viga, et ta Acropolisel ebaõnnestus.
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Just just! Colin on nimi, mille järgi mu vanaemagi autorallit teab. Tema omamine on igale meeskonnale eduks. Tema nimi müüb hästi. Katab vähemalt lõhutud autode kulud.
Kasuta ikka turvavööd ka!
test
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 106
Liitunud: 22 Veebr 2003, 11:09
Kontakt:

Postitus Postitas test »

arvan millegipärast, et colin läheb subarusse ja siis äkki carlos ikka jäetakse citroeni alles
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Frank »

ma ei oska hetkel midagi arvata kuhu sainz võiks minna, aga fordi ta ei lähe.
"Come on, you can see more than that"
KuriUss
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1484
Liitunud: 07 Mär 2003, 18:29
Asukoht: Sibulaküla
Kontakt:

Postitus Postitas KuriUss »

Annaks siiski jumal, et Sainz läheks Fordi. See oleks killer-tiim. Olgu see võimalus ebatõenäolisim, aga samas oleks tegu antud juhul võimalikest kõige lahedama tiimiga. Latvala või Hirvonen lisaks, Duval mind ei koti absoluutselt.
Karl
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 348
Liitunud: 05 Veebr 2003, 11:47
Asukoht: Tallinn

Karl

Postitus Postitas Karl »

Nooo, Duvalil on ju sisu küll, peab ainult kogemusi ja kindlust juurde saama! Muidu kiirust on ikka ju küll!
Karl
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Kiirust tal küll aga kui ta hakkab Markkoga suht samu aegu näitama on vead kärmed tulema. 2003 kreeka ja 2002 Austraalia näiteks.

Millegi pärast on mul tunne et keegi on seda juba varem öelnud...
gaas on endiselt laiffi
Vasta