Mida arvate Urmo Aavast

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

tax
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 844
Liitunud: 23 Veebr 2003, 22:20

Mida arvate Urmo Aavast

Postitus Postitas tax »

Urmo Aava on sõitja, kellest võib tulevikus palju korda saata. Märtin ja Aava on omamoodi teerajajad. Märtin alustas erasõitjana ja Aava alustas JWRC klassis, kuid usun (loodan), et ta ka varst WRCsse jõuab. Tahaks teada, mida teie Aavast arvate
tax eriti ei tea, mida räägib
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Arvan et ega keegi siin Aavast halvasti küll ei arvaks...
gaas on endiselt laiffi
RudiTurbo
F1 ekspert
Postitusi: 1352
Liitunud: 09 Mai 2003, 23:42
Asukoht: Paldiski

Postitus Postitas RudiTurbo »

Arvan, et ta on nagu Märtingi, kui auto vastu peab siis kindlalt lõpuni, aga ma kardan, et ta pole nii kiire.Nii palju kui mina JWRC katsete aegu olen jälginud ei ole AAVA kiiremaid JWRC sõitjaid eriti ohustanud.
<Gener_AL> what was the name of that rally driver early nineties juhan kankernaun ... he was an awsome driver ...
www.liveforspeed.net
Erki
Kiddo soon 5000!
Postitusi: 5497
Liitunud: 19 Jaan 2003, 13:58
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Erki »

Aavale esimene aasta ka seal ju. Carlsson juba ntxmitmendat aastat.
gaas on endiselt laiffi
Afka
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1452
Liitunud: 08 Mai 2003, 08:23
Asukoht: Saaremaa

Postitus Postitas Afka »

Aava on alati hästi pannud,juba 08 sõitu oli väga hea vaadata ja ega talle siis keegi vastu ei saanud.
Boink
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 445
Liitunud: 12 Juul 2003, 23:28
Asukoht: Eestimaa

!!!!

Postitus Postitas Boink »

Eks kunagi tema aega ka tuleb! jõuab ka kunagi tippu!
eix
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1573
Liitunud: 08 Mai 2003, 18:26
Asukoht: Rakvere

Postitus Postitas eix »

Ükskord tuleb aeg,kus Eesti mehed valitsevad täielikult nii Wrc-d ja F-1-te.
Ja Soomlased käivad Otepääl rallikoolis meie meeste käest õppimas kuidas kiiret sõitu teha ja maksavad selle eest päris palju,sest selleks ajaks on mitmekordse maailmameistri ja läbi aegade maailma parima rallisõitja Märtini sõnadel kulla väärtus.
Ilma rallita nagu ilma õlleta.
KuriUss
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1484
Liitunud: 07 Mär 2003, 18:29
Asukoht: Sibulaküla
Kontakt:

Postitus Postitas KuriUss »

Muide, Aavast oli paar nädalat tagasi lugu Ekspressis. Sauter kirjutas päris südamliku jutu kokku.
minna
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 44
Liitunud: 14 Juul 2003, 12:22
Asukoht: tartu

Postitus Postitas minna »

eix siin fantaseerib päris julgelt... ise niivõrd ilusat tulevikku ei näe. kindlasti suudab mõni eestlane end märtini kõrval wrc paremikku murda ja aaval on päris head väljavaated selleks. aga nu paari aasta pärast siis ole näha, et kui kaugele aava jõudnud on...
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 11
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Aaval on päris head eeldused WRC-sse jõuda. 8)
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Tan
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 626
Liitunud: 24 Mär 2003, 22:32
Asukoht: Saue

Postitus Postitas Tan »

Kolin kirjutas:Aaval on päris head eeldused WRC-sse jõuda. 8)
Kolin põhjenda oma väidet vähe milles need eeldused seisnevad?
tax
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 844
Liitunud: 23 Veebr 2003, 22:20

Postitus Postitas tax »

Tan kirjutas:
Kolin kirjutas:Aaval on päris head eeldused WRC-sse jõuda. 8)
Kolin põhjenda oma väidet vähe milles need eeldused seisnevad?
No kui vaadata, millist head sõitu ta oma Suzukiga teinud on, siis miks mitte. Ta tundub olema ka päris kiire kohaneja uute rallidega. Kui tal Türgis poleks auto katki läinud, oleks ta ka ilmselt ka seal poodiumile jõudnud. Tema on järgmine eestlane, kes WRCs võite hakkab korjama 8)
tax eriti ei tea, mida räägib
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 11
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Mul on Tax-iga sama arvamus. Üks eeldus on juba see, et ta on juba tehase meeskonnas ning kui seal tulemused paranevad ja on stabiilsed siis on võimalus ka WRC-sse jõuda. Muidugi ei pruugi kõik nii minna. Eestist ju praegu kedagi teist ei ole. Ka Laur võib ju kunagi WRC-sse jõuda. Muidugi kõik sõltub väga palju FIA reeglitest kui neid tuleb veel ja palju siis võib juhtuda, et ka Märtin jääb tööst ilma.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Optik
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1148
Liitunud: 21 Veebr 2003, 21:40
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Optik »

Kolin kirjutas:Mul on Tax-iga sama arvamus. Üks eeldus on juba see, et ta on juba tehase meeskonnas ning kui seal tulemused paranevad ja on stabiilsed siis on võimalus ka WRC-sse jõuda. Muidugi ei pruugi kõik nii minna. Eestist ju praegu kedagi teist ei ole. Ka Laur võib ju kunagi WRC-sse jõuda. Muidugi kõik sõltub väga palju FIA reeglitest kui neid tuleb veel ja palju siis võib juhtuda, et ka Märtin jääb tööst ilma.
Muuga olen nagu nõus, aga julgen arvata, et Märtin on liialt noor ja andekas, et lähima kolme - nelja aasta jooksul tööd kaotada. Tema trump on see, et oskab sõita nii lumel, asfaldil ja ka kruusal. Peale heade sõiduomaduste oska ka väga hästi autot seadistada.
Näide: Kui ta Fordi läks, oleks olnud väga lihtne isand Carlose või Colini seadetega sõita ja oluliselt paremaid kohti esialgu saada, aga mehel on omapärane (erinev teistest) sõidustiil ja seda ta ka proovis autole "kinnitada", mis on tal ka suurepäraselt õnnestunud.
nopea kun norsu
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

Selleks et pääseda WRC tehasetiimi on vaja näidata häid katseaegu WRC masinaga ja soovitavalt ka lõpetada WRC masinaga MM etapil heal kohal. Seda taktikat kasutasid Märtin, Paasonen, Kristian Sohlberg, ning ka Stohl ja paljud teised ja see tundub toimivat. JWRC-st WRC tehasetiimi jõudmine on pea võimatu, ainus lootus on väga väga head tulemust näidata, kuid ka sellest ei pruugi kasu olla.

Seega minu silmis on Aava ainus lootus WRC tehasetiimi jõudmiseks see, kui Suzuki oma WRC masina valmis ehitab ja Aava kaasa võtab. Mitte, et Aava halb sõitja on, otse vastupidi, ta on väga hea piloot, kuid JWRC poodiumikohtadest ja isegi etapivõidust ei piisa selles karmis konkurentsis läbilöömiseks. Nagu näha ei kindlusta isegi JWRC meistriks tulemine kohta WRC tehasetiimis. Valitsev Juunior WRC klassi maailmameister Dani Sola on hea piloot, kuid tööd WRC tiimis talle pole.
tax
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 844
Liitunud: 23 Veebr 2003, 22:20

Postitus Postitas tax »

Ma kusagilt lugesin, et Aaval on plaanis WRC autoga mõned etapid kaasa teha, aga ma võisin ka eksida.
tax eriti ei tea, mida räägib
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 11
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Okey Okey ärge pahandage. See oli minu arvamus.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 11
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

Kui peaks juhtuma see kurbmäng, et Ford tõesti lahkub (mida ma ei usu) siis see kolmanda sõitja reegel teeb Markko elu natuke raskeks. Ma ei arva, et Markko halb sõitja on aga ka teistes tiimides on head sõitjad. miks peaks mõni teine tiim praeguse hea sõitja välja vahetama. Markko pluss on see, et ta sõidab stabiilselt nii kruusal lumel kui ka asfaldil mida Optik juba mainis. :? Ärge pahandage aga see on ainult minu arvamus mis sugugi ei pea kõigile meeldima :oops:
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Vaevalt, et ta rallit selle mõttega sõidab, et JWRC laeks jääks. Päris kindlasti on sihiks koht tehasetiimis. Iseasi millal, kus, kuidas jne. Muidu poleks mõtet ju üldse raha ja aega raisata ning võiks hoopis midagi muud teha.
tax
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 844
Liitunud: 23 Veebr 2003, 22:20

Postitus Postitas tax »

Reedel, 5. septembril tuleb Kanal2st kell 23.35 (kohe peale autoralli kokkuvõtet) saade Urmo Aavast. Endale on küll täielik üllatus, et temast mingi saade on tehtud :shock:
tax eriti ei tea, mida räägib
Vasta