2012 aasta

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: KAIKUL, Jaanus, Strike, jagr, Erki

Vasta
joosep
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 284
Liitunud: 26 Apr 2008, 10:54
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas joosep »

Minu arvates on Tänaku peamiseks plussiks just see, et ta on kiire ka asfaltil.
Lithium
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5165
Liitunud: 11 Veebr 2010, 13:05
Asukoht: Tallinn
Has thanked: 1
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Lithium »

Uskumatult kiirelt on asfaldil arenenud.
allar9944
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2443
Liitunud: 19 Jaan 2010, 22:02
Asukoht: Saaremaa

Postitus Postitas allar9944 »

minu arvates oleks 1 aasta veel SWRCs Oti jaoks paigaltammumine. Loodame, et pärast hooajalõppu tulevad positiivsed uudised :P
raivo2506
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 44
Liitunud: 06 Jaan 2011, 18:31

Postitus Postitas raivo2506 »

Kui OTT peakski saama FORD WRC tiimi kas see tähendab et on palgaline või peab raha ise ka tiimi tooma?
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 10
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

raivo2506 kirjutas:Kui OTT peakski saama FORD WRC tiimi kas see tähendab et on palgaline või peab raha ise ka tiimi tooma?
Eks see sõltub millne on leping. Näiteks minu teada ei ole Hirvonen ja Latvala palgalised sõitjad. Ma võin ka eksida.

See üks aasta veel SWRC ei pruugi olla paigal tammumine.
Eelkõnelejad väidavad, et SWRC klass jääb nõrgemaks kui ta seda see hooaeg oli. Kust kohast pärineb selline info? Keegi veel ju ei tea kes järgmine hoaoeg seal sõitma hakkavad. Isegi kui sari jääb nõrgemaks on WRC-ga liituda kahekordse maailmameistrina ju parem. 8) Ott on küll kiire ja talendikas. Aga tal pole veel stabiilsust. Ning milline kohta selle harjutamiseks parim on? Ma arvan, et stabiilsuse harjutamine WRC klassis võib kalliks maksma minna.
Kuigi viimased rallid on näidanud, et ta suudab ka vajadusel aeglaselt sõita. Kui "poleks" Mehhikos ja Kreekas lollusi teinud liidri kohapeal sõites "oleks" tiitel juba kotis. Loodan, et Egon ka tiitli kotti pistab ja järgmine hooaoeg on Markko meeskonnas kaks eestlast.
Ma arvan, et kui peakski Ott WRC-ga liituma. Ning kui viies, kuues koht max on siis hakkab jälle lalin pihta, et näe liiga vara ronis sinna ja muu selline.
See puhtalt minu arvamus. Mis ei pea teistele meeldima.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
raivo2506
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 44
Liitunud: 06 Jaan 2011, 18:31

Postitus Postitas raivo2506 »

Olen täiesti nõus KOLIN sinu loogikaga. aga mis võiks olla kõige sitem variant mõlema mehe suhtes?
raivo2506
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 44
Liitunud: 06 Jaan 2011, 18:31

Postitus Postitas raivo2506 »

Pean silmas et ilma rahata ei tehta siin ilmas midagi.
kristjanmust
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 470
Liitunud: 06 Juul 2008, 11:09

Postitus Postitas kristjanmust »

Kas mitte pole Markko öelnud, et WRCs peale maksmine on mõttetu vms? Ja kuna Markko otseselt tema eest seisab, siis vaevalt sellel lastakse juhtuda.
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 10
Kontakt:

Postitus Postitas Kolin »

kristjanmust kirjutas:Kas mitte pole Markko öelnud, et WRCs peale maksmine on mõttetu vms? Ja kuna Markko otseselt tema eest seisab, siis vaevalt sellel lastakse juhtuda.
Just. Mina mäletan ka sellist juttu.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
-huviline2-
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3574
Liitunud: 13 Veebr 2006, 17:08

Postitus Postitas -huviline2- »

Kolini jutt on ka muidugi puht tõsi...
Tegelikult ega vist suurt vahet ei ole jah ( kindlasti konkurents säilib ka SWRC...mingil määral vähemalt), peale selle, et tahaks meie meest wrc autos näha ning etapp või kaks, kui SWRC arvestust ei toimu, oleks täiesti mõeldav ju ( kui üks "pisikene" faktor, raha, kõrvale jätta).
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Postitus Postitas KidrA »

Ma loodan et Ogier ei allu tiimikorraldustele ja annab endast 2 viimast etappi maksimumi. Kui Soome meedia väited tõele vastavad et tal on juba leping Fordiga siis ei näe ka põhjust, miks peaks Loebi aitama. Isegi kui lepingut ei ole ja Ogier möödub Loebist siis mida Citroen teha saab? Kinga anda? Vaevalt. Nad ei suudaks välja vabandada prantsuse maksumaksjatele, kelle raha Citroeni meeksonda jookseb, miks anti kinga noorele prantsuse tulevikulootusele. Minu poolest andku Ogier aga minna, kaotada pole midagi.
Tux
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1210
Liitunud: 09 Aug 2003, 15:55

Postitus Postitas Tux »

Kolin kirjutas:
kristjanmust kirjutas:Kas mitte pole Markko öelnud, et WRCs peale maksmine on mõttetu vms? Ja kuna Markko otseselt tema eest seisab, siis vaevalt sellel lastakse juhtuda.
Just. Mina mäletan ka sellist juttu.
Õige küll, aga minu meelest rääkis Markko sellest siis, kui ta ise WRC-s sõitis ja Fordist Peugeotti kolis, kuna Fordis talle maksta ei tahetud(või siis mitte nii palju kui prantslaste juures). Kui ma eksin, siis võite mõnele allikale viidata, kus ta Oti kohta sama väidab.

Ma isiklikult usun, et Otil kohe palgalise koha peale WRC-sse saada on äärmiselt keeruline ja vähemalt esimene aasta peab mingi omafinantseering ka olema. Seda siis vähemalt praeguse MM-sarja olukorra juures.
-huviline2-
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3574
Liitunud: 13 Veebr 2006, 17:08

Postitus Postitas -huviline2- »

Kinga andmisest on ka palju hullemaid variante...ebakvaliteetne/aeglane võistlusauto...pikale venivad/ mitte teostatavad serviced jne.
Samas nii madalale sidrun vaevalt laskuks...neile ikkagi meeskondlikke punkte ka vaja.
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Postitus Postitas KidrA »

Tux kirjutas:Ma isiklikult usun, et Otil kohe palgalise koha peale WRC-sse saada on äärmiselt keeruline ja vähemalt esimene aasta peab mingi omafinantseering ka olema. Seda siis vähemalt praeguse MM-sarja olukorra juures.
Ma arvan et leping M-Sportiga tehtigi just sellepärast et puudusid võimalused omafinantseeringuks ja seda S2000's. Algusaastatel M-Sport aitab ja tulevikus kui peaks tõesti asja saama mehest siis võetakse tiimi aga arvatavasti palk pole just kõige kõrgem, sest see leping on nagu laen tulevikuks mille peab pärast "kinni maksma", sest niisama ei aita M-Sport kedagi, nad peavad Otis enda jaoks tulu nägema. + kõige parem argument on Oti tulemused, mis peaksid välistama igasuguse vajaduse oma finantseeringuks.
Olts
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1082
Liitunud: 25 Mär 2003, 13:20
Asukoht: seal kus parimad ralliteed

Postitus Postitas Olts »

Aasta 2010 Subaru, Saaremaal võttis kasutusele S2000
Aasta 2011 S2000, Saaremal võtab kasutusele WRC
Aasta 2012......

Järjepidevus mehed
rattaga on kah hea sõita
Lithium
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5165
Liitunud: 11 Veebr 2010, 13:05
Asukoht: Tallinn
Has thanked: 1
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Lithium »

Sellel aastal sõidab Saaremaal sellepärast S2000ga, et pole mõtet seda 2 päevaga siia transportida ja siis kohe paari päeva pärast kohe Hispaaniasse tagasi, suhtelistelt mõttetu üritus. Ja on hea kui auto M-Spordiga rändab juba Hispaaniasse ettevalmistusi tegema mitte ei tule veel siia paugutama ja tea mis juhtuda võib.
jüriöö
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 119
Liitunud: 09 Mär 2007, 14:56

Postitus Postitas jüriöö »

Lithium kirjutas:Sellel aastal sõidab Saaremaal sellepärast S2000ga, et pole mõtet seda 2 päevaga siia transportida ja siis kohe paari päeva pärast kohe Hispaaniasse tagasi, suhtelistelt mõttetu üritus. Ja on hea kui auto M-Spordiga rändab juba Hispaaniasse ettevalmistusi tegema mitte ei tule veel siia paugutama ja tea mis juhtuda võib.
WRC-ga ikka
muhk
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1965
Liitunud: 01 Mai 2010, 17:59

Postitus Postitas muhk »

Olts kirjutas:Aasta 2010 Subaru, Saaremaal võttis kasutusele S2000
Aasta 2011 S2000, Saaremal võtab kasutusele WRC
Aasta 2012......
unistada ju võib ja peabki.
WRC09
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 331
Liitunud: 13 Jaan 2009, 02:34

Postitus Postitas WRC09 »

koige parem oleks jargmine hooaeg SWRC ja koik ulejaanud etappid kus SWRC soitma ei pea teeks kaasa WRC ja saaks kogemust molemast sest jah ma ka ei nae pointi soita sinna 5-6kohapeale algul WRC
Lithium
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5165
Liitunud: 11 Veebr 2010, 13:05
Asukoht: Tallinn
Has thanked: 1
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Lithium »

jüriöö kirjutas:
Lithium kirjutas:Sellel aastal sõidab Saaremaal sellepärast S2000ga, et pole mõtet seda 2 päevaga siia transportida ja siis kohe paari päeva pärast kohe Hispaaniasse tagasi, suhtelistelt mõttetu üritus. Ja on hea kui auto M-Spordiga rändab juba Hispaaniasse ettevalmistusi tegema mitte ei tule veel siia paugutama ja tea mis juhtuda võib.
WRC-ga ikka
Mõtlesingi WRC-d, pea sassis juba. Rallimelu linnas hakkab kohekohe pihta. HQ-s siblimine jne. :lol:
Vasta