Rallye Monte-Carlo III päev

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Vasta
Lithium
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5165
Liitunud: 11 Veebr 2010, 13:05
Asukoht: Tallinn
Has thanked: 1
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Lithium »

Kaks viimast puhta kottpimedas ju.
Rallimies999
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 99
Liitunud: 08 Jaan 2012, 21:32

Postitus Postitas Rallimies999 »

Lithium kirjutas:Kaks viimast puhta kottpimedas ju.

See ongi just huvitav minuarust...Eksimused on lihtne tulema ning ajavahed võivad samuti vägagi suured olla, eriti kui vale rehvivalik teha.
pelmeen10
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 744
Liitunud: 12 Nov 2011, 17:53

Postitus Postitas pelmeen10 »

minu meelest eelmine aasta oli mingi ralli, kus paljud kurtsid pimeduse pärast, aga Ott mitte.
Casecas
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 256
Liitunud: 15 Jaan 2009, 21:02
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt

Postitus Postitas Casecas »

Minu arvates ei tohiks pimedus siitkandi inimestel probleem olla,pigem isegi eelis.Kuna meie meistrikatel söidetakse ka tihtilugu pimedas.Talvine LE, Saaremaa ralli sisaldavad piisavalt pimedust.
muhk
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1965
Liitunud: 01 Mai 2010, 17:59

Postitus Postitas muhk »

väga tasakaalukas sõit oti poolt. kui saab aru, et on vale rehviga katsel, siis ei hakka kohe punnima ja suruma, et jumala eest mingit suurt vahet sisse ei tuleks.

ma usun, et rootsis tunneb tänak end juba palju kodusemates oludes, olles seal ühe korra osalenud ka juba, mis küll katkestamisega lõppes. kindlasti läheb sinna eesti fänne ka kohapeale pöialt hoidma.
Rallimies999
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 99
Liitunud: 08 Jaan 2012, 21:32

Postitus Postitas Rallimies999 »

muhk kirjutas:ma usun, et rootsis tunneb tänak end juba palju kodusemates oludes, olles seal ühe korra osalenud ka juba, mis küll katkestamisega lõppes. kindlasti läheb sinna eesti fänne ka kohapeale pöialt hoidma.

Ma julgeks ennustada Rootsis Tänakule isegi poodiumikohta kui ikka masin vastu peab ja ise kuskil ära ei käkerda.
soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Postitus Postitas soca »

KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Postitus Postitas KidrA »

Tänase kolme katsega ei olnud mitte ühtegi katkestajat. Kõik 59 masinat kes alustasid, ka lõpetasid tänase päeva. Tundub et kindla peale sõitjaid on rohkem kui Ott.
MikeEST
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 55
Liitunud: 28 Mai 2010, 10:51
Asukoht: Lisakatsetel ja kaardilugeja kaisus
Kontakt:

Postitus Postitas MikeEST »

Kõigile rallifännidele kes urisevad, et miks ei liigu piisavalt kiirest jne. tuletaks meelde, et need mehed riskivad igal meetril oma ning kaardilugeja eluga ja kes pole oma elus kunagi rallit sõitnud võibki see mugav tunduda. Mõnel on lihtsalt ohutunne suurem kui teisel. Ja näiteks kui naine plärab, et pead homme ka elus olema :) Minuarust on kõik mehed kes MM sõitmas ühed maailma tegijamad ning iga harrastajagi on tegija ja palju neidki kes pole lihtsalt jalga ukse vahele saanud. :)


Aga Otilt väga mõistlik sõit ja Marko-gi vast rahul. :)
Viimati muutis MikeEST, 20 Jaan 2012, 23:35, muudetud 1 kord kokku.
StP
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 974
Liitunud: 28 Mai 2010, 10:27

Postitus Postitas StP »

Küsimus. Kas netis ka kuskil MotorsTV'd kaeda saab??
MikeEST
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 55
Liitunud: 28 Mai 2010, 10:51
Asukoht: Lisakatsetel ja kaardilugeja kaisus
Kontakt:

Postitus Postitas MikeEST »

StP kirjutas:Küsimus. Kas netis ka kuskil MotorsTV'd kaeda saab??
Siit saab

http://www.tvdez.com/embed.php?c=motorstv

Oota see sekundite count ära.
Tux
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1210
Liitunud: 09 Aug 2003, 15:55

Postitus Postitas Tux »

Minu meelest liiga pikalt keskendutakse eelmiste päevade kokkuvõttele, 26 minutisest kokkuvõttest pea 10 on läinud ja ikka pole kolmanda päevani jõutud, millest ju kokkuvõte peaks olema.
Gustav
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1883
Liitunud: 30 Okt 2008, 18:09
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Gustav »

Tux kirjutas:Minu meelest liiga pikalt keskendutakse eelmiste päevade kokkuvõttele, 26 minutisest kokkuvõttest pea 10 on läinud ja ikka pole kolmanda päevani jõutud, millest ju kokkuvõte peaks olema.
Täna oli lühem päev ka. 3 katset kõigest.
muhk
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1965
Liitunud: 01 Mai 2010, 17:59

Postitus Postitas muhk »

Tux kirjutas:Minu meelest liiga pikalt keskendutakse eelmiste päevade kokkuvõttele, 26 minutisest kokkuvõttest pea 10 on läinud ja ikka pole kolmanda päevani jõutud, millest ju kokkuvõte peaks olema.
tänase kokkuvõtte juures kohe näha, et asja on tehtud kiirustades - palju aega kulutati ka selle simulcam'i peale. ja lisaks Gustavi poolt välja toodud põhjus, et täna oli väga lühike päev. aga ma usun, et eurospordil on hulga arenemisruumi järgmiste etappidega. ei tasu ka unustada, et kokkuvõtete tegemise said nad enda kaela viimasel minutil.
bug
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 249
Liitunud: 13 Nov 2011, 13:47

Postitus Postitas bug »

MikeEST kirjutas:Kõigile rallifännidele kes urisevad, et miks ei liigu piisavalt kiirest jne. tuletaks meelde, et need mehed riskivad igal meetril oma ning kaardilugeja eluga ja kes pole oma elus kunagi rallit sõitnud võibki see mugav tunduda. Mõnel on lihtsalt ohutunne suurem kui teisel. Ja näiteks kui naine plärab, et pead homme ka elus olema :) Minuarust on kõik mehed kes MM sõitmas ühed maailma tegijamad ning iga harrastajagi on tegija ja palju neidki kes pole lihtsalt jalga ukse vahele saanud. :)


Aga Otilt väga mõistlik sõit ja Marko-gi vast rahul. :)
whaaat ?? "Natuke" liiale ei läinud oma jutuga nüüd ?
MikeEST
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 55
Liitunud: 28 Mai 2010, 10:51
Asukoht: Lisakatsetel ja kaardilugeja kaisus
Kontakt:

Postitus Postitas MikeEST »

bug kirjutas:
MikeEST kirjutas:Kõigile rallifännidele kes urisevad, et miks ei liigu piisavalt kiirest jne. tuletaks meelde, et need mehed riskivad igal meetril oma ning kaardilugeja eluga ja kes pole oma elus kunagi rallit sõitnud võibki see mugav tunduda. Mõnel on lihtsalt ohutunne suurem kui teisel. Ja näiteks kui naine plärab, et pead homme ka elus olema :) Minuarust on kõik mehed kes MM sõitmas ühed maailma tegijamad ning iga harrastajagi on tegija ja palju neidki kes pole lihtsalt jalga ukse vahele saanud. :)


Aga Otilt väga mõistlik sõit ja Marko-gi vast rahul. :)
whaaat ?? "Natuke" liiale ei läinud oma jutuga nüüd ?
Hommikul kaineks saan siis ütlen :)
svs89
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2367
Liitunud: 10 Aug 2006, 17:31

Postitus Postitas svs89 »

Gustav kirjutas:
Tux kirjutas:Minu meelest liiga pikalt keskendutakse eelmiste päevade kokkuvõttele, 26 minutisest kokkuvõttest pea 10 on läinud ja ikka pole kolmanda päevani jõutud, millest ju kokkuvõte peaks olema.
Täna oli lühem päev ka. 3 katset kõigest.
Viimasel päeval on ainult üks katse (Power Stage)
Timur_P
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2853
Liitunud: 23 Okt 2011, 20:06
Asukoht: Siin

Postitus Postitas Timur_P »

jann
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 47
Liitunud: 31 Aug 2008, 22:25
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas jann »

aix kirjutas:
johunn kirjutas:Krt Tänak kaotas veel 6 sekundit Campanale.
Ei ole hullu midagi ma arvan. Ott näitab, et tal närvi on ja ei lähe teiste temboga kaasa, vaid keskendub puhtalt kilomeetrite läbimisele ja ralli lõpetamisele. Küll neid õigeid aegasid me veel näeme. Monte pole vist see koht kus oma oskusi näidata. Siin pigem kogemused abiks.
Minu meelest ka pole Monte eriti hea ralli kus riskida. Otilt ootaks pigem sellist tarka ja stabiilset sõitu. Ükski loll viga ei tule kuidagi kasuks. Samas Novikovi sõit on kuidagi hea. Ott on omale sinna teise tiimi väga käreda paarilise saanud. Suure huviga ootaks esimest kruusarallit.
Timur_P
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2853
Liitunud: 23 Okt 2011, 20:06
Asukoht: Siin

Postitus Postitas Timur_P »

Veel üks kolmanda päeva video

Rallye Monte Carlo 2012 - leg 3
Vasta