Rally Sweden I päev

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Vasta
Meigo
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 29
Liitunud: 10 Jaan 2011, 13:08

Postitus Postitas Meigo »

«Tegin väikese vea ja sõitsime hange,» kommenteeris ülimalt pettunud olemisega Tänak pärast katse lõppu ralliraadiole. «Selles kohas polnud ka üldse pealtvaatajaid, kes oleks aidanud autot lükata.»
Lithium
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5165
Liitunud: 11 Veebr 2010, 13:05
Asukoht: Tallinn
Has thanked: 1
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Lithium »

Masendav ikka, mul ei ole sõnu. Kahju, kõik on perses. Aga TOP10 eest hakkab võitlemine nüüd pihta. :D
muhk
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1965
Liitunud: 01 Mai 2010, 17:59

Postitus Postitas muhk »

sõnumitoojat maha ei lööda, kuid kogu seda valli sõitmise jama ei saa ka oti süüks ajada. kui märtin tahab, et tema investeering pikas perspektiivis ära tasuks, siis tuleks sikk asendada ikka kas kraagiga või minna lihtsalt inglise keelsele lugemisele üle ja võtta keegi kolmas lugeja välismaalt.

sikk on tore vend küll, aga no kui ikka on solgutatud nii kaua seal maailmas nii aava kui tänakuga, siis võiks need "lapsevead" välja saada lugemisest. ma tean küll, et satun siin raudselt nüüd kõigi foorumlaste tule alla, aga fakt on see, et midagi tuleks seal auto sees muuta.
svs89
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2367
Liitunud: 10 Aug 2006, 17:31

Postitus Postitas svs89 »

TÄNAK O. / SIKK K. (st. č. 5) "I was bit late on the brakes, went off and we stucked.

I went late on the brakes, we went out . There no people, bad luck.
Viimati muutis svs89, 10 Veebr 2012, 10:09, muudetud 1 kord kokku.
soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Postitus Postitas soca »

no krt küll! olid suured lootused ja nüüd kõik läinud, ikka väga vihane praegu ja tundus et Ott oli ise kaa. Aga ei saandki aru siis et kas oli tema või siku viga?
jolev
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 802
Liitunud: 04 Mai 2003, 11:47
Asukoht: Suure-Jaani
Kontakt:

Postitus Postitas jolev »

maailmameister kirjutas:
STI kirjutas:Sikk oli noodi hõikamisega hiljaks jäänud. Kurb.
Kust selline info?

Juba lugesin.
Minu arust ei olegi vahet, kas eksis Sikk või Ott ise. Fakt on see, et see ple hea märk ja "õppida" saab ka kiiresti sõites ja rallisid lõpetades.
Minu arust ütles Markko ise kunagi ühes intervjuus, kui küsiti temalt Urmo kiiruse kohta, et ühel katsel võid kiire olla jne, aga ralli tuleb lõpetada ja terve ralli tuleb kiire olla, muud asjad ei huvita kedagi.
Sai väga negatiivne postitus, aga see oli lihtsalt minu emotsioon hetkel.
rallinarkar
P'O
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 81
Liitunud: 27 Dets 2009, 14:32
Asukoht: Põlva

Postitus Postitas P'O »

Rahunege maha nüüd, süüdistada pole siin mõtet kedagi, läks lihtsalt halvasti. Ootame ja vaatame edasi mis juhtub, vähemalt auto liigub ja ega see viimane WRC etapp pole.
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Postitus Postitas aix »

Ärge nüüd jah pead norgu laske. On Ott ise ka eksinud küll ja küll. Nüüd siis väike veake Kuldarilt. Mis seal ikka. See ongi meeskonna mäng ja kõik on inimesed. Minu arvamus ikka see, et meeskond saab ikka ühtseks ajaga, kuniks nad hakkavad ühes rütmis hingama. Näiteid kus kaardilugejat on vahetatud koguaeg on küllaga. Võtame kasvõi Duvali või Novikovi. Ei jõudnud Duval kuhugi ja noh jah... Novikov on viimased rallid nüüd küll kiirust näidanud, aga kui palju tal kaardilugejaid on vahetunud.
Niiet, ärgem laskem emotsioonidel ülepea kasvada. Hetkel oli õnnelik õnnetus ja nagu näha siis kiirus ei kadunud peale seda kuhugile. Tuleb ka teistel eksimise võimalusi. Tibusid loetakse pühapäeval.
trumm
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 556
Liitunud: 11 Veebr 2003, 00:49

Postitus Postitas trumm »

Saage üle inimesed, mis tehtud see tehtud, seekord läks nii, motosport ju. Loodetavasti poisid saavad ise ka kiiresti üle ja näitavad head kiirust edaspidi. Pealegi 300+km veel sõita.
reku26
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 16
Liitunud: 17 Jaan 2012, 10:28
Asukoht: Rapla

Postitus Postitas reku26 »

Härrased!!! Jutt hakkab juba väga DELFIt meenutama, võtke ennast kokku ja ärge siis ühest näpukast kohe mehi maha kandke.
trumm
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 556
Liitunud: 11 Veebr 2003, 00:49

Postitus Postitas trumm »

Muide, kes ei ole veel tähele pannud siis S2000 juhib Tiedeman, Anderson ja Ogier 4 seki sees kõik.
jolev
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 802
Liitunud: 04 Mai 2003, 11:47
Asukoht: Suure-Jaani
Kontakt:

Postitus Postitas jolev »

reku26 kirjutas:Härrased!!! Jutt hakkab juba väga DELFIt meenutama, võtke ennast kokku ja ärge siis ühest näpukast kohe mehi maha kandke.
Jutt ei käi ammu enam ühest näpukast kahjuks. Sellele veale ei ole ühtegi vabandust. Esimesel katsel teises splitis väljasõit ei ole kuidagi vabandatav ei õppimisega v veel mingi muu "vabandusega". Seda teab nii Ott kui ka Kuldar ise. Lihtsalt kahju on, et JÄLLE
Rohkem ma ei kirjuta :) Vaatame, mis edasi saab
rallinarkar
viplala
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11801
Liitunud: 10 Dets 2011, 18:38
Asukoht: Haabneeme
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas viplala »

jolev kirjutas:
reku26 kirjutas:Härrased!!! Jutt hakkab juba väga DELFIt meenutama, võtke ennast kokku ja ärge siis ühest näpukast kohe mehi maha kandke.
Jutt ei käi ammu enam ühest näpukast kahjuks. Sellele veale ei ole ühtegi vabandust. Esimesel katsel teises splitis väljasõit ei ole kuidagi vabandatav ei õppimisega v veel mingi muu "vabandusega". Seda teab nii Ott kui ka Kuldar ise. Lihtsalt kahju on, et JÄLLE
Siin peab Joleviga nõustuma.
priitp
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 307
Liitunud: 07 Juun 2006, 07:37
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas priitp »

Mõtlesin just siin et ega teistelgi see karjääri algus nii särav pole olnud. Võtame Märtini kes ka pani neid matse küll ja küll, Petter Solberg põõsas istuski ainult karjääri alguses, MacRae pani kogu karjääri vältel sitaks matsu ja neid näiteid on veel :)

Nii et muretseda põle põhjust liialt ma arvan..küll tuleb!
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Postitus Postitas aix »

Vaadake asja ka helgemast küljest. Hea et jama juhtus kohe alguses, mitte viimastel katsetel. Siit on võimalik ainult paremaks minna.:D
Lithium
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5165
Liitunud: 11 Veebr 2010, 13:05
Asukoht: Tallinn
Has thanked: 1
Meeldimisi saanud: 2

Postitus Postitas Lithium »

Novikovi kaardilugeja on ikka kõvasti õpetussõnu ka jaganud talle nagu ma onboard videotest vaadanud aga eks tal ka kogemusi ka on.
johunn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1536
Liitunud: 27 Mär 2003, 21:26

Postitus Postitas johunn »

aix kirjutas:Vaadake asja ka helgemast küljest. Hea et jama juhtus kohe alguses, mitte viimastel katsetel. Siit on võimalik ainult paremaks minna.:D
Õige :)
Tux
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1210
Liitunud: 09 Aug 2003, 15:55

Postitus Postitas Tux »

priitp kirjutas:Mõtlesin just siin et ega teistelgi see karjääri algus nii särav pole olnud. Võtame Märtini kes ka pani neid matse küll ja küll, Petter Solberg põõsas istuski ainult karjääri alguses, MacRae pani kogu karjääri vältel sitaks matsu ja neid näiteid on veel :)

Nii et muretseda põle põhjust liialt ma arvan..küll tuleb!
Just, võtame jälle võrdluseks aasta 2002, mis on küllalt hästi võrreldav Oti ja Märtini kogemusega selleks ajaks. Montes oli Oti sõit täiesti Märtini 2002. aasta tasemel ja koht pisut kõrgem väiksema konkurentsi tõttu.

Rootsis 2002 sõitis Märtin shakedownil juba välja ja ei pääsenud startigi, nii et selles osas ka nende teed küllalt sarnaselt kulgenud.
Trw
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 313
Liitunud: 21 Nov 2008, 17:22
Asukoht: Tartumaa.

Postitus Postitas Trw »

pole ammu viitsind sõna võtta siin, aga see inisemine siin ajab **** keema juba. Pole üldse teie ega minu asi arvustada ei Otti ega Kuldarit. Nad ei sõida absoluutselt meie joaks ju, ma saan aru, et fännid ja puha, aga mis kuradi fänn sa oled kui sa juba virisema hakkad ja mehi saamatuteks või milleks iganes nimetad, tuleb lõpuni positiovne olla, kas ei arva. Ja see kes keda välja hakkab vahetama on meeste enda asi mitte foorumlaste/kommentaatorite asi.
siim0607
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 77
Liitunud: 18 Jaan 2012, 17:36
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas siim0607 »

ok aitab halast...vaatame rallit edasi ja jälgime oti kiirust
Speed is everything!
Vasta