WRC-sari aastal 2013

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Vasta
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 11
Kontakt:

Re: WRC-sari aastal 2013

Postitus Postitas Kolin »

Selle peab ikkagi teatama ennem hooaja algust. Millistel etappidel WRC2 punktidele sõidad. Kaasa võid sõita kõik etapid.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Timur_P
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2853
Liitunud: 23 Okt 2011, 20:06
Asukoht: Siin

Re: WRC-sari aastal 2013

Postitus Postitas Timur_P »

Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Re: WRC-sari aastal 2013

Postitus Postitas Frank »

Kolin kirjutas:Selle peab ikkagi teatama ennem hooaja algust. Millistel etappidel WRC2 punktidele sõidad. Kaasa võid sõita kõik etapid.
Seda reeglit ei ole enam. Rallile registreerudes märgitakse alles, kas läheb arvestamisele või mitte. Selle pärast osa fänne olid suht pettunud, sest halvima õnne korral ei pruugi peamised konkurendid ühtedel ja samadel rallidel osaleda.
"Come on, you can see more than that"
soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: WRC-sari aastal 2013

Postitus Postitas soca »

see läheb küll muidugi rohkem 2014.a alla

http://www.ohtuleht.ee/505232
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
Eero
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 193
Liitunud: 18 Okt 2012, 14:01

Re: WRC-sari aastal 2013

Postitus Postitas Eero »

soca kirjutas:see läheb küll muidugi rohkem 2014.a alla
http://www.ohtuleht.ee/505232
Kui Märtin sinna arendajate gruppi mahuks, siis võiks Tänakul ka mingi sanss olla. Vastasel korral peab sel aastal mingit imet tegema, et ennast tõestada.
Timur_P
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2853
Liitunud: 23 Okt 2011, 20:06
Asukoht: Siin

Re: WRC-sari aastal 2013

Postitus Postitas Timur_P »

Divine
Rallijumal
Postitusi: 1950
Liitunud: 10 Nov 2012, 11:15

Re: WRC-sari aastal 2013

Postitus Postitas Divine »

to timur_p
Oeh, palun panna eestikeelseid uudiseid, igaüks ei ole õppinud soome keelt, eks! Ambaarikari.
Eero
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 193
Liitunud: 18 Okt 2012, 14:01

Re: WRC-sari aastal 2013

Postitus Postitas Eero »

Divine kirjutas:to timur_p
Oeh, palun panna eestikeelseid uudiseid, igaüks ei ole õppinud soome keelt, eks! Ambaarikari.
Gooogle
http://translate.google.ee/translate?hl ... uvotteluja
muhk
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1965
Liitunud: 01 Mai 2010, 17:59

Re: WRC-sari aastal 2013

Postitus Postitas muhk »

Divine kirjutas:to timur_p
Oeh, palun panna eestikeelseid uudiseid, igaüks ei ole õppinud soome keelt, eks! Ambaarikari.
sama hästi võiks öelda, et ärge riputage inglise keelseid uudiseid, igaüks pole seda õppinud või ei saa sellest kõige paremini aru.
see oleks ju totrus kuubis, hr ambaar, kas pole?
Timur_P
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2853
Liitunud: 23 Okt 2011, 20:06
Asukoht: Siin

Re: WRC-sari aastal 2013

Postitus Postitas Timur_P »

Divine kirjutas:to timur_p
Oeh, palun panna eestikeelseid uudiseid, igaüks ei ole õppinud soome keelt, eks! Ambaarikari.
Ma ei pane kunagi eestiikeelse tõlkega uudiseid, sest Google ei oska tõlkida eesti keelde.
Divine
Rallijumal
Postitusi: 1950
Liitunud: 10 Nov 2012, 11:15

Re: WRC-sari aastal 2013

Postitus Postitas Divine »

No seda google linki ongi mõttetu panna, see tõlgib liiga võssa, kui on mingit uudist siis pange kasvõi omasõnadega mingi kokkuvõttlik jutuke.
No inglise keel on küll nüüd nii laialt kasutatav keel, et seda keelt peaksid kõik oskama, see ei ole mingi argument, et sama hästi inglise keelega seonduvaid uudiseid ärge pange. Kui siia ei oleks keegi pannud inglise keelseid uudiseid, siis te ei jagaks/teaks midagi rallimaailmast praegu, eks. Ambaarikari vol 2.
Crapmaster
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 560
Liitunud: 11 Nov 2009, 22:41
Asukoht: Pärnumaa

Re: WRC-sari aastal 2013

Postitus Postitas Crapmaster »

Divine kirjutas:No seda google linki ongi mõttetu panna, see tõlgib liiga võssa, kui on mingit uudist siis pange kasvõi omasõnadega mingi kokkuvõttlik jutuke.
No inglise keel on küll nüüd nii laialt kasutatav keel, et seda keelt peaksid kõik oskama, see ei ole mingi argument, et sama hästi inglise keelega seonduvaid uudiseid ärge pange. Kui siia ei oleks keegi pannud inglise keelseid uudiseid, siis te ei jagaks/teaks midagi rallimaailmast praegu, eks. Ambaarikari vol 2.
Kui on oma jutuke pandud, siis tuleks allika link nii või naa panna, sest muidu ei sobi inimestele ju see, kui ilma allikata pandud on. See foorum on siin mõeldud ralliteemadele ja rallisõpradele, mitte isikutele, kes näevad teiste nähtud vaevas ainult negatiivsust ja valet. Palun väga, paranda Timur_P pandud link ära, leia mitte soomekeelne versioon, tõlgi või tee midagi, et meil kõigil süda rahul oleks ja saaksime uudiseid korralikult lugeda. Mina näiteks lugesin selle uudise läbi, isegi kui ma ei saanud sealt 100% sisu kätte.

Ning paljud inimesed ikkastki oskavad soome keelt, nii et selles ei ole mitte midagi halba, et siin on uudised soome keeles. Sama hästi peaks ma ka elu24.ee saidile kirja saatma, et pange oma portaal kinni, sest ma ei loe sealt uudiseid.

Sallivust rohkem, kulla kaaskodanik.
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 11
Kontakt:

Re: WRC-sari aastal 2013

Postitus Postitas Kolin »

Crapmaster kirjutas:
Kui on oma jutuke pandud, siis tuleks allika link nii või naa panna, sest muidu ei sobi inimestele ju see, kui ilma allikata pandud on. See foorum on siin mõeldud ralliteemadele ja rallisõpradele, mitte isikutele, kes näevad teiste nähtud vaevas ainult negatiivsust ja valet. Palun väga, paranda Timur_P pandud link ära, leia mitte soomekeelne versioon, tõlgi või tee midagi, et meil kõigil süda rahul oleks ja saaksime uudiseid korralikult lugeda. Mina näiteks lugesin selle uudise läbi, isegi kui ma ei saanud sealt 100% sisu kätte.

Ning paljud inimesed ikkastki oskavad soome keelt, nii et selles ei ole mitte midagi halba, et siin on uudised soome keeles. Sama hästi peaks ma ka elu24.ee saidile kirja saatma, et pange oma portaal kinni, sest ma ei loe sealt uudiseid.

Sallivust rohkem, kulla kaaskodanik.
Hea point.

Minul vahet pole mis keeles need uudised on kui ikka väga tahta siis on ka võimalus hispaania keelsest uudisest loo sisu kätte saada.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Divine
Rallijumal
Postitusi: 1950
Liitunud: 10 Nov 2012, 11:15

Re: WRC-sari aastal 2013

Postitus Postitas Divine »

Ma olengi väga salliv muidu, aga ma olen juba mitmeid kordi märganud, et siia pannakse soome keelseid või vene keelseid uudiseid ilma tõlketa, ajab lihtsalt marru, aga noh, võibolla kurjaks saamine on tingitud ka sellest, et Tänakul see aasta nii persse on läinud ja loodan alati, et uudised, mis siia postitatakse räägivad midagi Tänaku tulevikuga seonduvast - mitte teadmatus teeb vihaseks. Siirad vabandused kaaskodanike ees.
Timur_P
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2853
Liitunud: 23 Okt 2011, 20:06
Asukoht: Siin

Re: WRC-sari aastal 2013

Postitus Postitas Timur_P »

Kus juures on üsna kummaline, et kurdetakse soome või vene keelsete uudiste üle aga keegi ei kobise kui uudis on inglise keelne. See ju ka võõrkeel. :roll: :lol:
Silwer
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 181
Liitunud: 09 Veebr 2008, 15:22
Asukoht: TLN

Re: WRC-sari aastal 2013

Postitus Postitas Silwer »

Eestis peaks iga vähegi haritud inimene oskama lisaks eesti keelele inglise, vene ja soome keelt. Kes ei oska, on lihtsalt laisk olnud.
Divine
Rallijumal
Postitusi: 1950
Liitunud: 10 Nov 2012, 11:15

Re: WRC-sari aastal 2013

Postitus Postitas Divine »

Silwer kirjutas:Eestis peaks iga vähegi haritud inimene oskama lisaks eesti keelele inglise, vene ja soome keelt. Kes ei oska, on lihtsalt laisk olnud.
Njaa, pole olnud veel võimalust soome või vene keelt õppida, küll aga oskan prantsuse ja saksa keelt, tibake hispaania keelt ka.
hull
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 717
Liitunud: 06 Aug 2005, 12:42
Asukoht: tallinn
Has thanked: 2
Kontakt:

Re: WRC-sari aastal 2013

Postitus Postitas hull »

Divine kirjutas:
Silwer kirjutas:Eestis peaks iga vähegi haritud inimene oskama lisaks eesti keelele inglise, vene ja soome keelt. Kes ei oska, on lihtsalt laisk olnud.
Njaa, pole olnud veel võimalust soome või vene keelt õppida, küll aga oskan prantsuse ja saksa keelt, tibake hispaania keelt ka.
Pole olnud võimalust vene keelt õppida!! Koolis oled siis üldse käinud? Minu teada on vene keel siiamaani koolides õppeainena sees. Nii et selle taha ei maksa küll pugeda et pole õppinud. Siis see su enda viga.
Seal kus lõppeb asfalt....
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Re: WRC-sari aastal 2013

Postitus Postitas KidrA »

Silwer kirjutas:Eestis peaks iga vähegi haritud inimene oskama lisaks eesti keelele inglise, vene ja soome keelt. Kes ei oska, on lihtsalt laisk olnud.
Luba pöörduda, sina kõikvõimas haritud eesti inimene, kes sa oled omandanud lausa kolm võõrkeelt. Las ma räägin nende rumalate ja laiskade inimeste eest, kes ei ole nii haritud kui sina.

Kas pole kitsarinnaline arvata, et kõik kes pole õppinud ära neid keeli mis sina oled, on rumalad ja laisad? Mina lisaks sinna võõrkeelte hulka veel hiina keele ja ütlen, et kõik kes neid ei oska on rumalad ja laisad. Kas juba hiina keel suus või sa polegi haritud?

Mis su teise lausesse puutub "Kes ei oska, on lihtsalt laisk olnud.". Minu arust just laiskusena ma soome keele omandasingi, lapsena diivanil lösutades Yle2 ja MTV3 vaadates. Seda ei mäleta, kas õhtuks koju jõudsin aga MacGyveri ajaks olin alati sekundi pealt kohal! :lol:
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Re: WRC-sari aastal 2013

Postitus Postitas KidrA »

hull kirjutas:
Divine kirjutas:
Silwer kirjutas:Eestis peaks iga vähegi haritud inimene oskama lisaks eesti keelele inglise, vene ja soome keelt. Kes ei oska, on lihtsalt laisk olnud.
Njaa, pole olnud veel võimalust soome või vene keelt õppida, küll aga oskan prantsuse ja saksa keelt, tibake hispaania keelt ka.
Pole olnud võimalust vene keelt õppida!! Koolis oled siis üldse käinud? Minu teada on vene keel siiamaani koolides õppeainena sees. Nii et selle taha ei maksa küll pugeda et pole õppinud. Siis see su enda viga.
Kas mingid keele teadlased on selle foorumi vallutanud või mis? Järsku kõik erilised spetsialistid valmis siin. Kui inimene saab meie riigis eesti keelega hakkama, siis ei ole küll tema viga, et ta pole mõnda võõrkeelt ära õppinud.

E: Ma saan aru, et rallimaailmas on vaikne ja uudiseid pole ja seetõttu ka mingi mõttetu keele teema siin aga üritaks ikka rallilainel püsida. Mõelge kasvõi ise uudiseid välja, nagu Postimees seda teeb, ikka parem kui arutada, mis keeli keegi oskab.
Vasta