Ott Tänaku diskussioon

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Vasta
werder
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 114
Liitunud: 12 Nov 2010, 18:01

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas werder »

Teisipäeval 18.12 19:00 avaldatakse esimese ERC etapi Jännerrallye osavõtjate nimekiri.
http://www.jaennerrallye.at/en/home.html
WRC Fann
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 460
Liitunud: 03 Jaan 2008, 11:55
Asukoht: Tallinn

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas WRC Fann »

Kui Kubica ja Tänak tõesti hakkavad sõitma ühes tiimis ERC-s siis nad võttavad osa kõikidel rallil v.a. Jänner ralli.
Änts
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 78
Liitunud: 19 Dets 2011, 17:18

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Änts »

viplala kirjutas:Ott veedab jõulud kodus, vähemalt WRC lehel selline info http://www.wrc.com/news/features/my-chr ... ?fid=18107
Ott ütleb, et on palju testinud ja arvab, et kodus on palju lund?
Järelikult on testid olnud peale hooaega ja paistab, et ta pole veel koju saanud väga.
Loodame, et siis töö on viljakas ja meie mees sõidab ikka wrc edasi.
Seda ERC uudist ei taha nagu uskuda eriti või noh, loodame parimat.
Ära rallita tänaval!!
Soulbender
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 108
Liitunud: 26 Jaan 2012, 23:59
Asukoht: Tartu

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Soulbender »

Kui nüüd kõik olulised kõlakad kokku panna, siis Ott sõidab enamuse ERC sarjast ja valitud WRC etapid..ja see oleks ju tegelt super arvestades praegust olukorda "turul".
viplala
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11801
Liitunud: 10 Dets 2011, 18:38
Asukoht: Haabneeme
Meeldimisi saanud: 1

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas viplala »

Kui Östberg ja Novikov Qatar WRT meeskonnas teevad 13 rallit
Ja Neuville teeb 13 rallit Qatar M-Sport WRT meeskonnas.
Siis mitu rallit Al-Attiyah teeb? Kas mitte 7 rallit?
13 rallist 7 Al-Attiyah ja Hänninen 2 rallit siis ehk saab Tänak sealt 4 rallit ja lisaks siis ERC hooaja.
Oleks see reaalne?
Wilson on üks "imelik tüüp" ja teeb imelike otsuseid, aga ma ei usu et ta nüüd nii "imelik" on laseks Tänaku kiirusega mehe lihtsalt vabaks.
MKD
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1659
Liitunud: 08 Veebr 2008, 19:28
Asukoht: Tallinn

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas MKD »

Wilson otsustab selle järgi, kus rahalõhn suurem on :D .. vähemalt praegusel ajal.
Rallijutud ralliblogis.. http://www.rallinaut.ee/ |
Timur_P
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2853
Liitunud: 23 Okt 2011, 20:06
Asukoht: Siin

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Timur_P »

viplala kirjutas:Kui Östberg ja Novikov Qatar WRT meeskonnas teevad 13 rallit
Ja Neuville teeb 13 rallit Qatar M-Sport WRT meeskonnas.
Siis mitu rallit Al-Attiyah teeb? Kas mitte 7 rallit?
13 rallist 7 Al-Attiyah ja Hänninen 2 rallit siis ehk saab Tänak sealt 4 rallit ja lisaks siis ERC hooaja.
Oleks see reaalne?
Wilson on üks "imelik tüüp" ja teeb imelike otsuseid, aga ma ei usu et ta nüüd nii "imelik" on laseks Tänaku kiirusega mehe lihtsalt vabaks.
Wilsonil on Östberg, Novikov ja Neuville. Kõik noored ja kiired sõitjad milleks talle veel Otti vaja.
2013 mõned ERC etapid, et Fiesta R5 potensiaalsetele klientidele reklaamida. 2014 aastal ei näe ma enam Otile M-Sportis kohta.
soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas soca »

ma juba ise ei taha, et Ott kuidagi edaspidi oleks Wilsoniga seotud. Aga see muidugi kõigest ühe fänni soov :lol:
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
viplala
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11801
Liitunud: 10 Dets 2011, 18:38
Asukoht: Haabneeme
Meeldimisi saanud: 1

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas viplala »

Timur_P kirjutas:
viplala kirjutas:Kui Östberg ja Novikov Qatar WRT meeskonnas teevad 13 rallit
Ja Neuville teeb 13 rallit Qatar M-Sport WRT meeskonnas.
Siis mitu rallit Al-Attiyah teeb? Kas mitte 7 rallit?
13 rallist 7 Al-Attiyah ja Hänninen 2 rallit siis ehk saab Tänak sealt 4 rallit ja lisaks siis ERC hooaja.
Oleks see reaalne?
Wilson on üks "imelik tüüp" ja teeb imelike otsuseid, aga ma ei usu et ta nüüd nii "imelik" on laseks Tänaku kiirusega mehe lihtsalt vabaks.
Wilsonil on Östberg, Novikov ja Neuville. Kõik noored ja kiired sõitjad milleks talle veel Otti vaja.
2013 mõned ERC etapid, et Fiesta R5 potensiaalsetele klientidele reklaamida. 2014 aastal ei näe ma enam Otile M-Sportis kohta.
Tänak oleks mõnes teises meeskonnas selge konkurent Willsoni noortekambale. Kül Tänak ka neid rallisi lõpetama hakkab.
Soulbender
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 108
Liitunud: 26 Jaan 2012, 23:59
Asukoht: Tartu

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Soulbender »

Papa Wilsoni materdamine ei tundu küll objektiivsena..on ta ju juba Otti palju aidanud ja talle unistuste shansi andnud ja minevikus andis samasuguse võimaluse ka Markkole. Malcolm paistab olevat küll majanduslikult mõtlev mees aga Eesti rallisporti on ta palju toetanud ja toetab ehk tulevikuski.
Timur_P
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2853
Liitunud: 23 Okt 2011, 20:06
Asukoht: Siin

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Timur_P »

Ka mina ei süüdistaks Wilsonit. Ford tõmbus tagasi ja tal oli raha vaja, Al-Attiyah tõi raha ning Neuville. Malcolmil oli valida kae noore ja kiire kuid ebastabiilse sõitja vahel, kellest ühega tuli kaasa ka raha. Minu arust tegi ta loogilise valiku.
mcwax

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas mcwax »

Timur_P kirjutas:Wilsonil on Östberg, Novikov ja Neuville. Kõik noored ja kiired sõitjad milleks talle veel Otti vaja.
2013 mõned ERC etapid, et Fiesta R5 potensiaalsetele klientidele reklaamida. 2014 aastal ei näe ma enam Otile M-Sportis kohta.
Tahaks kohe küsida, et miks nii negatiivne?
Aga selle Östbergi, Novikovi ja muude loomade osas. On mis on, aga Neuville ja Novikov ei saa toore kiirusega Oti vastu. Neuville seejuures on võsas sama tihe külaline nagu oli Ott. Seega rahakott ja ehk ka PR väärtus olid siin määrajaks.

Parafraseerides klassikalist ütleust: "It's really hard to make a fast driver consistent, it's even harder to make a consistent driver fast".

Aga... mulle nüüd ei meenu. Mitu etappi lubas presidendiproua meile, et Ott sõidab? Usutavasti just nii läheb. Mitte keegi siin ei uskunud sel hetkel, et Neuville Fordis maandub ja ometi see nii läks. Ei näe põhjust evelinilvese sõnades kahelda.
ivar80
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 978
Liitunud: 30 Mai 2007, 10:36
Asukoht: Pärnu

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas ivar80 »

Eks presidendiproua on ikka ka eksinud vahest...
evelinilves kirjutas:Ott Tänak/Scott Martin, pole saunakas
Trw
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 313
Liitunud: 21 Nov 2008, 17:22
Asukoht: Tartumaa.

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Trw »

ivar80 kirjutas:Eks presidendiproua on ikka ka eksinud vahest...
evelinilves kirjutas:Ott Tänak/Scott Martin, pole saunakas
Teoreetiline võimalus on olemas, Khalid Al-Quassimist ülejäävad etapid Citroenis Scott Martiniga :D
johunn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1536
Liitunud: 27 Mär 2003, 21:26

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas johunn »

Timur_P
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2853
Liitunud: 23 Okt 2011, 20:06
Asukoht: Siin

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Timur_P »

mcwax kirjutas:
Timur_P kirjutas:Wilsonil on Östberg, Novikov ja Neuville. Kõik noored ja kiired sõitjad milleks talle veel Otti vaja.
2013 mõned ERC etapid, et Fiesta R5 potensiaalsetele klientidele reklaamida. 2014 aastal ei näe ma enam Otile M-Sportis kohta.
Tahaks kohe küsida, et miks nii negatiivne?
Aga selle Östbergi, Novikovi ja muude loomade osas. On mis on, aga Neuville ja Novikov ei saa toore kiirusega Oti vastu. Neuville seejuures on võsas sama tihe külaline nagu oli Ott. Seega rahakott ja ehk ka PR väärtus olid siin määrajaks.
Ma ei ütleks, et see on negatiivne. Ford tõmbus tagasi, Wilsonil oli raha vaja, Al-Attiyah tõi raha ning Neuville ja Novikov tuli koos vene rahadega. Wilsonil oli valida kolme noore ja kiire kuid ebastabiilse sõitja vahel, kellest Neuville ja Novikoviga tuli kaasa ka raha. Wilsoni valik on täiesti mõistatav.
Kui vastab tõele, et Ott sõidab 2013 ERC-d, siis lisandub juba olemas olevatele eelistele ka suurem WRC kogemus.
nool
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 342
Liitunud: 09 Nov 2012, 18:31

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas nool »

Timur_P kirjutas:Ka mina ei süüdistaks Wilsonit. Ford tõmbus tagasi ja tal oli raha vaja, Al-Attiyah tõi raha ning Neuville. Malcolmil oli valida kae noore ja kiire kuid ebastabiilse sõitja vahel, kellest ühega tuli kaasa ka raha. Minu arust tegi ta loogilise valiku.
Täitsa nõus, aga milleks on vaja siis sõlmida 3 aastaseid lepinguid ja rääkida suurest tulevikust kui sa võtad noored ilma kogemusteta(wrc) mehed teades juba ette, et selleks, et nad kiirust näitaksid tuleb neil ette palju võpsiku külastusi. Seda enam, et pärast esimest aastat vahetad välja samasuguse vastu? Stabiilselt 10-ne piirimail oleks võinud ka noor Wilson rahulikult edasi sõita.
Sõidetakse kümnedikes samu aegu 30km peal ja kui sa sõidad seda katset esimest korda versus vanad peerud kes on neid lihvinud aastaid, püüdes samal ajal ajas püsida siis tulevad ka apsud sisse.. + lihtsalt adrenaliinilollusest ja "bad-luck"-st tulevad jamad nagu Portugali teele tagasi ronimine ja GB kivi.

W. poolt "raisatud investeering" küsimus muidugi mis hinnaga ta seda edasi müüb?
Timur_P
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2853
Liitunud: 23 Okt 2011, 20:06
Asukoht: Siin

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Timur_P »

Malcolmit tunudsid eriti häirivat katkestamised, kus koht oli kindel. Ei olnud kedagi püüda, ega keegi taga oustamas.
kala
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 574
Liitunud: 12 Mär 2004, 08:59
Kontakt:

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas kala »

Kas mitte kõik võpsikus käigud ei tule sõitjal kinni maksta? Võibolla pappa Wilson ehitab äri üles nagu enamus autofirmasid kus autode müük on teisejärguline ja põhirõhk on autode teenindusel ja varuosade müügil :) Sellisel juhul on ju ideaalsed kliendid valinud, raha on ja teel ka ei püsi :)
Vasta