Ott Tänaku diskussioon

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Vasta
STI
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 950
Liitunud: 13 Veebr 2003, 20:34
Asukoht: Tallinn

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas STI »

Twitteris Colin Clark M-Spordi tulevikust: @voiceofrally: @JezzaRally I think there will be a lot of raised eyebrows if what I hear is correct! Potential to be exciting though. Mõned pakuvad seal ikka Dmack rehvide tulekut.
johaan
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 606
Liitunud: 05 Veebr 2014, 21:42
Asukoht: Tln

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas johaan »

teine_riiul kirjutas:
MMAL kirjutas:2012 heitis Ott ise ennast üle parda! Tal kästi rallid lõpetada lihtsalt, et kogemusi korjata, Ott läks aga kõigile näitama ja panema, mis lõppes väljasõidu ja katkestamisega. Siis oli probleem, et ta ei kuulanud kedagi.
Ei ole sinuga nõus! Kogemuste korjamise ja lõpuni veeremisega poleks Wilson talle uut võimalust andnud. Ainult "raw speed" oli see mis mängis rolli.
Ma olen MMAL-ga täiesti nõus. 2012 sai Otile saatuslikuks just see, et ta "nui neljaks" igat rallit võita üritas. Kindlasti ei oodatud temalt lihtsalt töristamist, aga pigem taheti näha stabiilset ja piisavalt kiiret sõitu ja arengut. Otil aga katus sõitis :)
See aasta on aga hoopis teine, Ott on näidanud oluliselt täiskasvanulikumat suhtumist ja suudab end ohjeldada. Kahju, et palju on olnud ikkagi sellist pool-ebaõnne, mis paljuski on põhjustatud kogemuste vähesusest. Wilson on rumal kui ta üle parda heidab, aga see on tema otsus sellisel juhul ja meie kiun siin asja ei muuda :)
soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas soca »

STI kirjutas:Twitteris Colin Clark M-Spordi tulevikust: @voiceofrally: @JezzaRally I think there will be a lot of raised eyebrows if what I hear is correct! Potential to be exciting though. Mõned pakuvad seal ikka Dmack rehvide tulekut.

kui võtta arvesse ka evelinilvese lubatud üllatus siis tundub see Dmackci story üsna tõenäoline.
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 11
Kontakt:

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Kolin »

soca kirjutas:
STI kirjutas:Twitteris Colin Clark M-Spordi tulevikust: @voiceofrally: @JezzaRally I think there will be a lot of raised eyebrows if what I hear is correct! Potential to be exciting though. Mõned pakuvad seal ikka Dmack rehvide tulekut.

kui võtta arvesse ka evelinilvese lubatud üllatus siis tundub see Dmackci story üsna tõenäoline.
No kurja küll siis. Neende pasteldega ei saa ju kiiresi sõita. tundub, et Tänakul oleks suht õige üle parda hüpata
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Gustav
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1883
Liitunud: 30 Okt 2008, 18:09
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 2

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Gustav »

Kolin kirjutas: No kurja küll siis. Neende pasteldega ei saa ju kiiresi sõita. tundub, et Tänakul oleks suht õige üle parda hüpata
Mul on millegipärast tunne, et seniste tulemuste põhjal ei julgeks keegi peale Wilsoni Otti oma tiimi võtta. :roll: Oti liikumine Citroeni tundub ebatõenäoline. See oleks meile küll ahvatlev, kuid kuna nende jätkamine WRC sarjas on samuti küsimärgi all, võib tegemist olla uppuvale laevale põgenemisega.

DMacki osas nõustun - ei usu, et nad lähiajal Michelinile vastu saavad..

Edit: Ma tahaksin tegelikult Otti just M-Spordis ka järgmisel hooajal näha. Masin nüüdseks hästi käpas ning nagu näha, siis headel päevadel on võimalik ka Volkariga võidu sõita. Praegusel ajahetkel uue masina peale liikumine tähendaks uuesti õppimist ning põhimõtteliselt algusest alustamist.
soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas soca »

elame näeme, kuu aja pärast vast asjad juba selgemad. Kas mitte eelmise hooaja lõpus ka polnud sama jutt üleval et DMack+M-sport?
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
Gustav
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1883
Liitunud: 30 Okt 2008, 18:09
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 2

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Gustav »

soca kirjutas:elame näeme, kuu aja pärast vast asjad juba selgemad. Kas mitte eelmise hooaja lõpus ka polnud sama jutt üleval et DMack+M-sport?
Minu mäletamistmööda oli spekulatsioon, et DMack paneb ühe WRC auto välja. Võin ka eksida.
soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas soca »

siin see Colini vestlus https://twitter.com/voiceofrally/status ... 8086362112


tundub nagu jutt käiks rohkem mingist sõitjast?
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 11
Kontakt:

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Kolin »

Gustav kirjutas:
soca kirjutas:elame näeme, kuu aja pärast vast asjad juba selgemad. Kas mitte eelmise hooaja lõpus ka polnud sama jutt üleval et DMack+M-sport?
Minu mäletamistmööda oli spekulatsioon, et DMack paneb ühe WRC auto välja. Võin ka eksida.
Oli jah. Peale WRC2 sarja meeskondliku tiitli võitmis plaanis Dmack tulla WRC sarja oma meeskonnaga.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas KidrA »

Seda, et M-Sport läheb üle D-Mackidele, seda anti mõista juba paar kuud tagasi, kui D-mack väitis, et on lähedal lepingule mõne suure tiimiga, et siin pole midagi uut. See on nii vana uudis, et ma ei leidnud seda enam ülessegi.

Mis pilootidesse puutub siis kuigi tulemused on olnud mõlemal väga ebastabiilsed ja ütleme nii, et kumbki ei Tänak ega Evans pole näidanud midagi sellist, mis neile koha kindlustaks (veel vähem midagi sellist, et liikuda paremasse tiimi nagu Citroen) siis ma usun, et mõlemad siiski jätkavad M-Sportis.

Samas nende kahjuks räägib see, et praegu käib järgmise Ogieri otsimine. Sest põhimõtteliselt sõidab WRC's Ogier omas klassis ja siis kõik ülejäänud teised ja nendest teistest pole keegi näidanud potentsiaali ja võimekust, et saada järgmiseks Ogieriks või isegi ligilähedale talle.

Ja kuna need kõik ülejäänud teised on kõik suht samasse auku siis polegi erilist vahet, kes su masinas istub ja Wilsonil ei oleks raske kedagi asendada, eriti kui leiduks turul mõni noor, kes veel sponsor-rahasid ka sisse toob. Sellel põhjusel ka Hirvonenist loobuti ja samal põhjusel võidakse ka mõnest praegusest piloodist loobuda.

Aga igatahes mina olen tuleviku osas positiivselt meelestatud, eriti just Toyota tulekuga, peaks sõitjate turul kergemaks minema ja kaalukauss natuke tiimide poole pealt sõitjate poole peale üle minema. Isegi kui praegu töötuks jääda siis Toyota oleks enam kui õnnelik saama testsõitjakse kellegi, kellel on just 2015 aasta rallide läbimise kogemus kontides.
StP
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 974
Liitunud: 28 Mai 2010, 10:27

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas StP »

Esiteks: Kas siin osad käinud uusi dimäkke testimas, et selline võrdlus olemas misudega? Äkki kannate liiga vara maha neid rehve.
Teiseks: Kui kapten Wilson peakski madrus Tänaku üle parda viskama ja see tähendaks, et järgmine aasta sõidab selles nö ´´uues tiimis´´, siis palun väga. Mu pärast sõitku kasvõi Matadoridega, peaasi et sõidab. Suurem võimalus ikka mõnele suurele härrale silma jääda kui Saaremaa rallyl Janari ja Kevini auto rehve vahetades.
Ning äkki kui M-Spordi vanapagan sulle enne igat rallit kuklasse ei hinga ja näpuga ei vibuta, et ´´oioioii´´, siis äkki kutid saavad pingevabalt sõita ja tulevad ka paremad tulemused?
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas KidrA »

Igatahes paistab, et Tänak ja Mõlder on rõõmsad tuleviku osas... :D

Pilt
Gustav
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1883
Liitunud: 30 Okt 2008, 18:09
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 2

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Gustav »

KidrA kirjutas:Igatahes paistab, et Tänak ja Mõlder on rõõmsad tuleviku osas... :D

http://pbs.twimg.com/media/CMolKYLVAAA-i0C.png:large
Raigo on Hispaaniast korraliku päevituse kaasa võtnud. :lol:
Antti22
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 23
Liitunud: 24 Mai 2014, 23:39

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Antti22 »

Pigem on tõenäoline, et DMack paneb välja oma WRC meeskonna, kus siis kas 1 või 2 autot. Autodeks M-Spordi tarnitud fordid. Tundub loogiline. Pilootideks need kes jäävad järgmiseks hooajaks tehasemeeskondadest välja näiteks.

Tänak kindlasti üks kandidaatidest sinna meeskonda kuna Dmacki kogemust on kõvasti ja võibolla Wilsoni arvamus on siiski, et Tänak pole ikka päris esimese meeskonna materjal veel.

Või isegi kui Tänak sinna seotud ei ole, siis M-Spordile väga hea uudis, kuna suur klient juures, kes tahab saada täis teenust terveks hooajaks.
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 11
Kontakt:

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Kolin »

Antti22 kirjutas:Pigem on tõenäoline, et DMack paneb välja oma WRC meeskonna, kus siis kas 1 või 2 autot. Autodeks M-Spordi tarnitud fordid. Tundub loogiline. Pilootideks need kes jäävad järgmiseks hooajaks tehasemeeskondadest välja näiteks.

Tänak kindlasti üks kandidaatidest sinna meeskonda kuna Dmacki kogemust on kõvasti ja võibolla Wilsoni arvamus on siiski, et Tänak pole ikka päris esimese meeskonna materjal veel.

Või isegi kui Tänak sinna seotud ei ole, siis M-Spordile väga hea uudis, kuna suur klient juures, kes tahab saada täis teenust terveks hooajaks.
Kui DMack tuleb oma meeskonnaga siis üks kes seal rooli keerama hakkab on 99,9% Ketomaa
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas soca »

Ma ütleks et 99% on seal just Tänak sest meie mehel WRC masinaga kogemust rohkem.
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
viplala
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11801
Liitunud: 10 Dets 2011, 18:38
Asukoht: Haabneeme
Meeldimisi saanud: 2

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas viplala »

WRC vajab sellist tegelast kui Tänak! See millise PR Tänak WRC-le ja M-Sportdile "korraldas" Mehhikos pole kaua nähtud. Sama kustumat sellest aastast on ka Poola ralli SS16 katse lõpus öeldu "tervitus" VWni tegelastele :)
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas KidrA »

viplala kirjutas:WRC vajab sellist tegelast kui Tänak! See millise PR Tänak WRC-le ja M-Sportdile "korraldas" Mehhikos pole kaua nähtud. Sama kustumat sellest aastast on ka Poola ralli SS16 katse lõpus öeldu "tervitus" VWni tegelastele :)
Masina uputamine ja teiste peeze saatmine pole see mille poolest nüüd peaks tähelepanu saama. Millegi positiivsemaga võiks hakkama saada.
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Frank »

Kui soovite PRi, siis selleks on Kubica.
"Come on, you can see more than that"
soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas soca »

Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
Vasta