Ott Tänaku diskussioon

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: KAIKUL, Jaanus, Strike, jagr, Erki

Vasta
miro
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 230
Liitunud: 09 Veebr 2012, 11:49

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas miro »

CTR
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5084
Liitunud: 21 Jaan 2015, 19:26
Has thanked: 1
Meeldimisi saanud: 5

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas CTR »

Oi see tuleb vinge!
miro
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 230
Liitunud: 09 Veebr 2012, 11:49

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas miro »

Atur
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 88
Liitunud: 14 Aug 2018, 17:42

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Atur »

Lahe
viplala
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11801
Liitunud: 10 Dets 2011, 18:38
Asukoht: Haabneeme

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas viplala »

Aasta võistkond on MM-sarjas kolmanda koha teeninud ning võistkondlikuks arvestuses maailmameistriks tulnud rallipaar Ott Tänak ja Martin Järveoja.
CTR
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5084
Liitunud: 21 Jaan 2015, 19:26
Has thanked: 1
Meeldimisi saanud: 5

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas CTR »

Väga hea kõne Martini poolt ja super äge, et nad on tõusnud Eesti spordiTähtedeks!
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas KidrA »

Ma ei jälginud üritust aga ma loodan, et tänavu ei olnud sama idiootsust, mis eelmine aasta, kus Tänak oli nii meeskondlikus kui individuaalses kategoorias. Tänak ja Järveoja on siiski meeskonna töö, olgugi et ühe osakaalu peetakse märkimisväärselt suuremaks siis see ei kustuta fakti, et rallis on tegemist tiimitööga ja mitmes kategoorias figureerida näitab selle ürituse idiootsust.

See kui Tänak pannakse võistlema ka üksiksportlastega ja Järveoja jäetakse välja on veel suurem näkkusülitamine kui FIA galal väike trofee anda Ingrassiale.
viplala
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11801
Liitunud: 10 Dets 2011, 18:38
Asukoht: Haabneeme

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas viplala »

KidrA kirjutas:Ma ei jälginud üritust aga ma loodan, et tänavu ei olnud sama idiootsust, mis eelmine aasta, kus Tänak oli nii meeskondlikus kui individuaalses kategoorias. Tänak ja Järveoja on siiski meeskonna töö, olgugi et ühe osakaalu peetakse märkimisväärselt suuremaks siis see ei kustuta fakti, et rallis on tegemist tiimitööga ja mitmes kategoorias figureerida näitab selle ürituse idiootsust.

See kui Tänak pannakse võistlema ka üksiksportlastega ja Järveoja jäetakse välja on veel suurem näkkusülitamine kui FIA galal väike trofee anda Ingrassiale.
Loe ja imesta: https://sport.err.ee/887785/koik-haaled ... alt-lehist
https://sport.err.ee/887915/kirt-andis- ... e-tanakule
Lärri
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1084
Liitunud: 11 Jaan 2012, 20:00

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Lärri »

KidrA kirjutas:Ma ei jälginud üritust aga ma loodan, et tänavu ei olnud sama idiootsust, mis eelmine aasta, kus Tänak oli nii meeskondlikus kui individuaalses kategoorias. Tänak ja Järveoja on siiski meeskonna töö, olgugi et ühe osakaalu peetakse märkimisväärselt suuremaks siis see ei kustuta fakti, et rallis on tegemist tiimitööga ja mitmes kategoorias figureerida näitab selle ürituse idiootsust.

See kui Tänak pannakse võistlema ka üksiksportlastega ja Järveoja jäetakse välja on veel suurem näkkusülitamine kui FIA galal väike trofee anda Ingrassiale.
On see mingi päris probleem või? Keda see üritus ja valimised kottima peaks?
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas KidrA »

Jälle sama mis eelmine aasta siis. Ma ei saa sellest loogikast aru, et võtame rallipaari Tänak-Järveoja ja hindame Tänaku etteastet ainult. Ma usun, et rallifännid hääletaks nad ka parimaks naiskonnaks kui võimalus oleks.
Lärri
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1084
Liitunud: 11 Jaan 2012, 20:00

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Lärri »

KidrA kirjutas:Jälle sama mis eelmine aasta siis. Ma ei saa sellest loogikast aru, et võtame rallipaari Tänak-Järveoja ja hindame Tänaku etteastet ainult. Ma usun, et rallifännid hääletaks nad ka parimaks naiskonnaks kui võimalus oleks.
No aga kas pole siis poogen või? Aga kui tõepoolest ei ole poogen, siis võib ju asja vaadata ka sedaviisi, et kui juhtumisi näiteks keegi Siim Luts saab Ballon d'Or ja samal aastal veel kogemata tuleb Eesti koondis maailmameistriks ka ja kõige tipuks on Luts olnud veel koondisse arvatud, et kas siis oleks aktsepteeritav, et Luts saab aasta sportlaseks ja koondis on aasta võistkond?

PS Ma ei tea asjast midagi, kuid kõrvaltvaatajana ei välistaks ma võimalust, et sportlikus plaanis on just Järveoja see mees kabinetis olnud, kes korra majja lõi/tõi ja tulemustele teed sillutas. Aga mingi tühine auhindade jagamine ei muuda selles asjas mitte kõige vähematki. Kui kaasneks korralik honorar või kasvõi saunaõlled, siis oleks juba teemat. Aga ei kaasne. Hinnasilt on asjal täpselt 0 eurot ja täpselt 0 tähendust omab see tiitel ka.
pelmeen10
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 744
Liitunud: 12 Nov 2011, 17:53

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas pelmeen10 »

Rallipaarid on alati võistkonna kategoorias olnud, aga eelmisel aastal oli see jama et vehklemisnaiskond tuli esimest korda maailmameistriks. Tänaku populaarsusele aga vastu ei saadud ja seetõttu oli vaja kuskil rallile hääli anda. EOK viga, et järele andis ja nominentide hulka lisas. Arvata võib, et Tänakul on nüüd millalgi võimalus mõlemad kategooriad võita. Veider, aga rallile halba ei tee.
tfr
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 650
Liitunud: 29 Apr 2017, 20:53

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas tfr »

Lärri kirjutas:No aga kas pole siis poogen või?
Kui reaktsioone vaadata, siis tundub, et vähemalt mingil osal sportlastest endist ei ole poogen.
-LaVal-
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 388
Liitunud: 22 Veebr 2017, 09:44

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas -LaVal- »

pelmeen10 kirjutas:Rallipaarid on alati võistkonna kategoorias olnud, aga eelmisel aastal oli see jama et vehklemisnaiskond tuli esimest korda maailmameistriks. Tänaku populaarsusele aga vastu ei saadud ja seetõttu oli vaja kuskil rallile hääli anda. EOK viga, et järele andis ja nominentide hulka lisas. Arvata võib, et Tänakul on nüüd millalgi võimalus mõlemad kategooriad võita. Veider, aga rallile halba ei tee.
Ma ei saa aru milles probleem- siin ai valita aasta parimat sportlast või võistkonda. Ürituse nimi on aasta sportlane! Ehk teisisõnu, kes pakus aasta vältel kõige rohkem emotsioone rahvale, ajakirjanikele, alaliitudele. Meil on ju samas kamaluga maailmameistreid jääpurjetamises, mudelautospordis, bikiinifitnessis, aga nende tegemised ei koti ausaltöeldes peale asjaosaliste endi tegelikult kedagi.
CTR
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5084
Liitunud: 21 Jaan 2015, 19:26
Has thanked: 1
Meeldimisi saanud: 5

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas CTR »

Eile sai kinos käidud ja enne filmi näitas Tänak movie treilerit.. krt suurelt ekraanilt ja korraliku heliga vaadata ikka väga kõva, tahaks juba tervet filmi näha :D
viplala
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11801
Liitunud: 10 Dets 2011, 18:38
Asukoht: Haabneeme

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas viplala »

New 2019 season is about to start! We are prepared and ready for it.
https://www.facebook.com/otttanakfanpag ... 621542480/
CTR
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5084
Liitunud: 21 Jaan 2015, 19:26
Has thanked: 1
Meeldimisi saanud: 5

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas CTR »

Ruutu
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 874
Liitunud: 18 Aug 2008, 07:22
Asukoht: Tartu

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Ruutu »

MadMax
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 739
Liitunud: 04 Juul 2015, 07:23

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas MadMax »

miro kirjutas:https://www.facebook.com/otttanakfanpag ... 365982509/
Ott Tänak - The Movie
Delfi videos ütles Ott, et 11. aprill on see kauaoodatud kuupäev!
viplala
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11801
Liitunud: 10 Dets 2011, 18:38
Asukoht: Haabneeme

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas viplala »

Malcolm Wilson: tahan rahalist seisu, mis lubaks minna Ott Tänaku järele
https://sport.err.ee/902542/malcolm-wil ... aku-jarele

Originaal artikel https://www.motorsport.com/wrc/news/m-s ... t/4327001/
Vasta