Ott Tänaku diskussioon

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: KAIKUL, Jaanus, Strike, jagr, Erki

Vasta
KrikU
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 161
Liitunud: 01 Apr 2016, 12:47
Kontakt:

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas KrikU »

Kas see seriaali tänane 2. osa oli nagu osaliselt esimese osa sarnane ? Mingid episoodid nagu kordusid
Mistral
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1081
Liitunud: 22 Jaan 2006, 10:42
Asukoht: Tallinn

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Mistral »

Eks see kõik mingis osas kordub. Samuti on lõike ju filmist ka. Ei saa loota, et kõik on täitsa uus ja esitlemta siis kui esmane eesmärk oli toota Dok film. Nüüd lihtsalt jääkidest toodetakse seriaali aga, et see loogiliselt teemadega kokku läheks tuleb asju kordama panna ja ka filmist kaadreid lisama.
Kunagi tehti Ilmar Raagi filmist Klass ka seriaal. Mis oli tõsiselt ebameeldiv lahendus. Seal polnud miskit uut 90 % sarjast oli kaadrid filmist.
Rallimehed sünnivad ja surevad katkise kummi pärast
Pärtel
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 395
Liitunud: 21 Aug 2014, 23:37

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Pärtel »

Kas keegi teab, mis mäng see oli, mida Ott PlayStationi peal mängis ja kus ta sõitmist ja keskendumist harjutas?
rally11
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1106
Liitunud: 13 Veebr 2011, 09:17
Asukoht: kuressaare

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas rally11 »

Pärtel kirjutas: 18 Okt 2020, 19:31 Kas keegi teab, mis mäng see oli, mida Ott PlayStationi peal mängis ja kus ta sõitmist ja keskendumist harjutas?
GTA
Lithium
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5165
Liitunud: 11 Veebr 2010, 13:05
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 2

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Lithium »

Pärtel kirjutas: 18 Okt 2020, 19:31 Kas keegi teab, mis mäng see oli, mida Ott PlayStationi peal mängis ja kus ta sõitmist ja keskendumist harjutas?
Pigem oli see PC ja RBR :P
Söörlöne!
teine_riiul
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1007
Liitunud: 18 Okt 2012, 18:29

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas teine_riiul »

Niisiis sel aastal me ei saanudki teada kumb kiirem on, Neu või Tänak. Kord startis üks paremalt positsioonilt, siis teine... Otsest võistlust võrdsetes tingimustes nagu polnudki.
Lithium
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5165
Liitunud: 11 Veebr 2010, 13:05
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 2

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Lithium »

Arvestades seda palju Ott või siis Neu on selle masinaga sõitnud ja arendanud siis mina arvan küll, et sellise toore kiiruse pealt on Ott ikka kiirem.
Söörlöne!
MadMax
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 739
Liitunud: 04 Juul 2015, 07:23

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas MadMax »

Kellelgi on infot, et miks Ott Alba rallil ajalise karistuse sai/võttis?
soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas soca »

MadMax kirjutas: 14 Juun 2021, 08:57 Kellelgi on infot, et miks Ott Alba rallil ajalise karistuse sai/võttis?
Tänak won all nine stages, but was delayed by a two-minute-30-second penalty for late arrival at a control after the team worked longer on his i20 Coupe WRC.


https://dirtfish.com/rally/solberg-scor ... y-di-alba/
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
MadMax
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 739
Liitunud: 04 Juul 2015, 07:23

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas MadMax »

Tänud!
tfr
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 650
Liitunud: 29 Apr 2017, 20:53

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas tfr »

Gross ütleb ikka otse välja, et Tänak ei viitsinud lihtsalt Monzasse minna, kuna midagi saavutada polnud:
https://arileht.delfi.ee/artikkel/95352 ... e-valusalt
snakeplissken
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 7044
Liitunud: 18 Juul 2013, 13:04
Asukoht: Tartu/Lõuna - Eesti

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas snakeplissken »

Kas ma lugesin mingit teist artiklit?
tfr
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 650
Liitunud: 29 Apr 2017, 20:53

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas tfr »

Ma ei tea:

Kui palju suhtlete Ott Tänakuga?

Väga palju. Me oleme head perekonnatuttavad ja mu poeg Georg suhtleb temaga väga palju. Kõik on korras. Samuti on Otil kõik korras. Siin olid igasugused küsimused õhus, et miks ta viimast etappi ei sõitnud, aga tal ei olnud enam mõtet seda sõita, kui kõik oli selge. Ta rajab ka oma kodu ja tahab aega perega veeta.
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas KidrA »

Seda spekuleerisid paljud foorumites ka igalpool. Ja eks siit võib ka tegelt omad järeldused teha, miks mõned soome onud kuskil twitteris või ei tea kus räägivad, et Tänak lõpetab. Just sellised märgid viitavadki, et kaalukauss hakkab kergelt ralli poole pealt eraelu peale ära kalduma. Ja olen ise ka varem kirjutanud et kergeid kimistumise märke on näha. See ei tähenda, et asja enam täie tõsidusega ei tehta aga päris 100% ka enam veri ninast väljas ei pushita ja kõikidel rallidel kus osalemine eriti midagi ei anna, ei osaleta. Ja samal põhjusel olen arvamusel, et valiti ka Hyundai meeskond, kes tegi parema finantsilise pakkumise (parem eraelu), kui seal Red Grey tiimi asjad juurde lisada, mitte ei jätkatud Toyotaga ralliradade domineerimist.
-huviline2-
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3574
Liitunud: 13 Veebr 2006, 17:08

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas -huviline2- »

Seda, et palgas kaotati pigem, on Tänak mitu korda ise öelnud. Redgrey....selge boonus. Aga olgem nüüd ikka ausad, kui tööl õhkkond käärib, siis ei ole seal meeldiv olla ja ka see hakkab takistama. Pole päris E-R 8-17 töö, peale mida savi on. Lappi kadus ju samal põhjusel. Mäkinen kaasaga saadeti aasta hiljem minema.
Janarr
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 677
Liitunud: 18 Mär 2013, 21:10

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Janarr »

Kust see spekulatsioon üldse pärineb, et Huiidai rohkem palka maksab, kui Yotota?
Kas lihtsalt miski õhku visatud killuke või on kuskil seda väidet toetav info ka saadaval?
„See on pea, mitte jalg, mis on tööriistaks iga võidusõitja eduni. Vähesed mõistavad seda” (Peter Sauber)
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas KidrA »

Palk ei ole kogu sissetuleku allikas, sellest võiks juba aru saada. Ja sellest võiks ka aru saada, et Tänaku siirdumine Hyundaisse ja kohe Red&Grey Rally2 masina opereerimise ülevõtmine ei olnud juhuslik kokkulangevus. Tänak omandas ka minu teada Red&Grey tiimis suurema protsendi osalusest kohe peale seda. Ja lõppude lõpuks sel ei olegi mingit tähtsust. Jutu point oli hoopis muu, et miks ei sõidetud Monzas.

Või võib samas ka uskuda kõike mida ette laotakse teile. Siin paljud uskusid ju iga Adamo väljaöeldut samuti ja Tänaku perekondlike põhjuste peale ka mõned foorumites hakkasid mingit kaitsetaktikat kasutama, et olge tasa, et kui perekondlik põhjus siis on ikka mingi väga kõva põhjus jne jne. Oligi perekondlik põhjus, soov olla perekonnaga aga tõenäoliselt oli ikkagi õigus nendel, kes pakkusid et lihtsalt polnud soovi sõita, kui et midagi hullu kuskil.
kiilakass
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1902
Liitunud: 02 Okt 2005, 08:26
Asukoht: Good Morning
Kontakt:

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas kiilakass »

Mu teada peavad paljud sõitjat oma meeskond ka perekonnaks?
Loeb is God, Ogier His Right Hand but Tänak is His Right Foot.
snakeplissken
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 7044
Liitunud: 18 Juul 2013, 13:04
Asukoht: Tartu/Lõuna - Eesti

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas snakeplissken »

tfr kirjutas: 12 Dets 2021, 23:25 Ma ei tea:

Kui palju suhtlete Ott Tänakuga?

Väga palju. Me oleme head perekonnatuttavad ja mu poeg Georg suhtleb temaga väga palju. Kõik on korras. Samuti on Otil kõik korras. Siin olid igasugused küsimused õhus, et miks ta viimast etappi ei sõitnud, aga tal ei olnud enam mõtet seda sõita, kui kõik oli selge. Ta rajab ka oma kodu ja tahab aega perega veeta.
Ma ei näe siin viitsimisest sõnagi?
CTR
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5084
Liitunud: 21 Jaan 2015, 19:26
Has thanked: 1
Meeldimisi saanud: 5

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas CTR »

snakeplissken kirjutas: 13 Dets 2021, 19:51
tfr kirjutas: 12 Dets 2021, 23:25 Ma ei tea:

Kui palju suhtlete Ott Tänakuga?

Väga palju. Me oleme head perekonnatuttavad ja mu poeg Georg suhtleb temaga väga palju. Kõik on korras. Samuti on Otil kõik korras. Siin olid igasugused küsimused õhus, et miks ta viimast etappi ei sõitnud, aga tal ei olnud enam mõtet seda sõita, kui kõik oli selge. Ta rajab ka oma kodu ja tahab aega perega veeta.
Ma ei näe siin viitsimisest sõnagi?
Mõne asja võiks ise ka 1+1 kokku panna. Motti polnud sõita enam Monzas.
Hispaanias ei olnud ka auto ju nii katki..
Vasta