Ott Tänaku diskussioon

Maailma rallitippude käekäigust

Moderators: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Post Reply
KrikU
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 161
Joined: Fri Apr 01, 2016 12:47 pm
Contact:

Re: Ott Tänaku diskussioon

Post by KrikU »

Kas see seriaali tänane 2. osa oli nagu osaliselt esimese osa sarnane ? Mingid episoodid nagu kordusid
Mistral
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1081
Joined: Sun Jan 22, 2006 10:42 am
Location: Tallinn

Re: Ott Tänaku diskussioon

Post by Mistral »

Eks see kõik mingis osas kordub. Samuti on lõike ju filmist ka. Ei saa loota, et kõik on täitsa uus ja esitlemta siis kui esmane eesmärk oli toota Dok film. Nüüd lihtsalt jääkidest toodetakse seriaali aga, et see loogiliselt teemadega kokku läheks tuleb asju kordama panna ja ka filmist kaadreid lisama.
Kunagi tehti Ilmar Raagi filmist Klass ka seriaal. Mis oli tõsiselt ebameeldiv lahendus. Seal polnud miskit uut 90 % sarjast oli kaadrid filmist.
Rallimehed sünnivad ja surevad katkise kummi pärast
Pärtel
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Posts: 395
Joined: Thu Aug 21, 2014 11:37 pm

Re: Ott Tänaku diskussioon

Post by Pärtel »

Kas keegi teab, mis mäng see oli, mida Ott PlayStationi peal mängis ja kus ta sõitmist ja keskendumist harjutas?
rally11
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1106
Joined: Sun Feb 13, 2011 9:17 am
Location: kuressaare

Re: Ott Tänaku diskussioon

Post by rally11 »

Pärtel wrote: Sun Oct 18, 2020 7:31 pm Kas keegi teab, mis mäng see oli, mida Ott PlayStationi peal mängis ja kus ta sõitmist ja keskendumist harjutas?
GTA
Lithium
Rallifoorum 24/7
Posts: 5165
Joined: Thu Feb 11, 2010 1:05 pm
Location: Tallinn

Re: Ott Tänaku diskussioon

Post by Lithium »

Pärtel wrote: Sun Oct 18, 2020 7:31 pm Kas keegi teab, mis mäng see oli, mida Ott PlayStationi peal mängis ja kus ta sõitmist ja keskendumist harjutas?
Pigem oli see PC ja RBR :P
Söörlöne!
teine_riiul
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1007
Joined: Thu Oct 18, 2012 6:29 pm

Re: Ott Tänaku diskussioon

Post by teine_riiul »

Niisiis sel aastal me ei saanudki teada kumb kiirem on, Neu või Tänak. Kord startis üks paremalt positsioonilt, siis teine... Otsest võistlust võrdsetes tingimustes nagu polnudki.
Lithium
Rallifoorum 24/7
Posts: 5165
Joined: Thu Feb 11, 2010 1:05 pm
Location: Tallinn

Re: Ott Tänaku diskussioon

Post by Lithium »

Arvestades seda palju Ott või siis Neu on selle masinaga sõitnud ja arendanud siis mina arvan küll, et sellise toore kiiruse pealt on Ott ikka kiirem.
Söörlöne!
MadMax
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 739
Joined: Sat Jul 04, 2015 7:23 am

Re: Ott Tänaku diskussioon

Post by MadMax »

Kellelgi on infot, et miks Ott Alba rallil ajalise karistuse sai/võttis?
soca
Rallifoorum 24/7
Posts: 11133
Joined: Fri Jan 13, 2012 3:22 pm
Location: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: Ott Tänaku diskussioon

Post by soca »

MadMax wrote: Mon Jun 14, 2021 8:57 am Kellelgi on infot, et miks Ott Alba rallil ajalise karistuse sai/võttis?
Tänak won all nine stages, but was delayed by a two-minute-30-second penalty for late arrival at a control after the team worked longer on his i20 Coupe WRC.


https://dirtfish.com/rally/solberg-scor ... y-di-alba/
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
MadMax
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 739
Joined: Sat Jul 04, 2015 7:23 am

Re: Ott Tänaku diskussioon

Post by MadMax »

Tänud!
tfr
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 649
Joined: Sat Apr 29, 2017 8:53 pm

Re: Ott Tänaku diskussioon

Post by tfr »

Gross ütleb ikka otse välja, et Tänak ei viitsinud lihtsalt Monzasse minna, kuna midagi saavutada polnud:
https://arileht.delfi.ee/artikkel/95352 ... e-valusalt
snakeplissken
Rallifoorum 24/7
Posts: 7031
Joined: Thu Jul 18, 2013 1:04 pm
Location: Tartu/Lõuna - Eesti

Re: Ott Tänaku diskussioon

Post by snakeplissken »

Kas ma lugesin mingit teist artiklit?
tfr
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 649
Joined: Sat Apr 29, 2017 8:53 pm

Re: Ott Tänaku diskussioon

Post by tfr »

Ma ei tea:

Kui palju suhtlete Ott Tänakuga?

Väga palju. Me oleme head perekonnatuttavad ja mu poeg Georg suhtleb temaga väga palju. Kõik on korras. Samuti on Otil kõik korras. Siin olid igasugused küsimused õhus, et miks ta viimast etappi ei sõitnud, aga tal ei olnud enam mõtet seda sõita, kui kõik oli selge. Ta rajab ka oma kodu ja tahab aega perega veeta.
KidrA
Rallifoorum 24/7
Posts: 2225
Joined: Sun Nov 27, 2005 3:22 pm

Re: Ott Tänaku diskussioon

Post by KidrA »

Seda spekuleerisid paljud foorumites ka igalpool. Ja eks siit võib ka tegelt omad järeldused teha, miks mõned soome onud kuskil twitteris või ei tea kus räägivad, et Tänak lõpetab. Just sellised märgid viitavadki, et kaalukauss hakkab kergelt ralli poole pealt eraelu peale ära kalduma. Ja olen ise ka varem kirjutanud et kergeid kimistumise märke on näha. See ei tähenda, et asja enam täie tõsidusega ei tehta aga päris 100% ka enam veri ninast väljas ei pushita ja kõikidel rallidel kus osalemine eriti midagi ei anna, ei osaleta. Ja samal põhjusel olen arvamusel, et valiti ka Hyundai meeskond, kes tegi parema finantsilise pakkumise (parem eraelu), kui seal Red Grey tiimi asjad juurde lisada, mitte ei jätkatud Toyotaga ralliradade domineerimist.
-huviline2-
Rallifoorum 24/7
Posts: 3574
Joined: Mon Feb 13, 2006 5:08 pm

Re: Ott Tänaku diskussioon

Post by -huviline2- »

Seda, et palgas kaotati pigem, on Tänak mitu korda ise öelnud. Redgrey....selge boonus. Aga olgem nüüd ikka ausad, kui tööl õhkkond käärib, siis ei ole seal meeldiv olla ja ka see hakkab takistama. Pole päris E-R 8-17 töö, peale mida savi on. Lappi kadus ju samal põhjusel. Mäkinen kaasaga saadeti aasta hiljem minema.
Janarr
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 677
Joined: Mon Mar 18, 2013 9:10 pm

Re: Ott Tänaku diskussioon

Post by Janarr »

Kust see spekulatsioon üldse pärineb, et Huiidai rohkem palka maksab, kui Yotota?
Kas lihtsalt miski õhku visatud killuke või on kuskil seda väidet toetav info ka saadaval?
„See on pea, mitte jalg, mis on tööriistaks iga võidusõitja eduni. Vähesed mõistavad seda” (Peter Sauber)
KidrA
Rallifoorum 24/7
Posts: 2225
Joined: Sun Nov 27, 2005 3:22 pm

Re: Ott Tänaku diskussioon

Post by KidrA »

Palk ei ole kogu sissetuleku allikas, sellest võiks juba aru saada. Ja sellest võiks ka aru saada, et Tänaku siirdumine Hyundaisse ja kohe Red&Grey Rally2 masina opereerimise ülevõtmine ei olnud juhuslik kokkulangevus. Tänak omandas ka minu teada Red&Grey tiimis suurema protsendi osalusest kohe peale seda. Ja lõppude lõpuks sel ei olegi mingit tähtsust. Jutu point oli hoopis muu, et miks ei sõidetud Monzas.

Või võib samas ka uskuda kõike mida ette laotakse teile. Siin paljud uskusid ju iga Adamo väljaöeldut samuti ja Tänaku perekondlike põhjuste peale ka mõned foorumites hakkasid mingit kaitsetaktikat kasutama, et olge tasa, et kui perekondlik põhjus siis on ikka mingi väga kõva põhjus jne jne. Oligi perekondlik põhjus, soov olla perekonnaga aga tõenäoliselt oli ikkagi õigus nendel, kes pakkusid et lihtsalt polnud soovi sõita, kui et midagi hullu kuskil.
kiilakass
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1902
Joined: Sun Oct 02, 2005 8:26 am
Location: Good Morning
Contact:

Re: Ott Tänaku diskussioon

Post by kiilakass »

Mu teada peavad paljud sõitjat oma meeskond ka perekonnaks?
Loeb is God, Ogier His Right Hand but Tänak is His Right Foot.
snakeplissken
Rallifoorum 24/7
Posts: 7031
Joined: Thu Jul 18, 2013 1:04 pm
Location: Tartu/Lõuna - Eesti

Re: Ott Tänaku diskussioon

Post by snakeplissken »

tfr wrote: Sun Dec 12, 2021 11:25 pm Ma ei tea:

Kui palju suhtlete Ott Tänakuga?

Väga palju. Me oleme head perekonnatuttavad ja mu poeg Georg suhtleb temaga väga palju. Kõik on korras. Samuti on Otil kõik korras. Siin olid igasugused küsimused õhus, et miks ta viimast etappi ei sõitnud, aga tal ei olnud enam mõtet seda sõita, kui kõik oli selge. Ta rajab ka oma kodu ja tahab aega perega veeta.
Ma ei näe siin viitsimisest sõnagi?
CTR
Rallifoorum 24/7
Posts: 5073
Joined: Wed Jan 21, 2015 7:26 pm

Re: Ott Tänaku diskussioon

Post by CTR »

snakeplissken wrote: Mon Dec 13, 2021 7:51 pm
tfr wrote: Sun Dec 12, 2021 11:25 pm Ma ei tea:

Kui palju suhtlete Ott Tänakuga?

Väga palju. Me oleme head perekonnatuttavad ja mu poeg Georg suhtleb temaga väga palju. Kõik on korras. Samuti on Otil kõik korras. Siin olid igasugused küsimused õhus, et miks ta viimast etappi ei sõitnud, aga tal ei olnud enam mõtet seda sõita, kui kõik oli selge. Ta rajab ka oma kodu ja tahab aega perega veeta.
Ma ei näe siin viitsimisest sõnagi?
Mõne asja võiks ise ka 1+1 kokku panna. Motti polnud sõita enam Monzas.
Hispaanias ei olnud ka auto ju nii katki..
Post Reply