Ott Tänaku diskussioon

Maailma rallitippude käekäigust

Moderators: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Post Reply
calderon
Rallifoorum 24/7
Posts: 3364
Joined: Sat Jun 05, 2010 7:30 pm
Location: Kuppelmaastik

Re: Ott Tänaku diskussioon

Post by calderon »

Täis lasteaed, varsti ei tahagi, et Ott tiitli saaks
Silk
Rallifoorum 24/7
Posts: 2649
Joined: Tue Jan 20, 2015 7:08 pm
Location: Kaugatoma pole kaugel

Re: Ott Tänaku diskussioon

Post by Silk »

P. Pahv ka kohal ju...
Timur_P
Rallifoorum 24/7
Posts: 2853
Joined: Sun Oct 23, 2011 8:06 pm
Location: Siin

Re: Ott Tänaku diskussioon

Post by Timur_P »

See ei ole endiselt naljakas.
skahar
Rallifoorum 24/7
Posts: 2317
Joined: Fri Feb 21, 2003 9:05 pm
Location: Mägi-Eesti

Re: Ott Tänaku diskussioon

Post by skahar »

mnjah, 1 kord oli, aitab küll...kuid eks see maailmaloomaaed on suur ja lai - nagu meie riik oli, natuke aega tagasi.

Ma siiski ei soovitaks ebausku väga tõsiselt siin kõigil võtma hakata, teete endal elu rakseks lihtsalt.
Ott-Martin teevad alati endast parima-selles pole kahtlustki, et ei ole vaja siin väga "kõrgemaid jõude" otsida/süüdistada, nende tee läheb nii nagu nad selle ise sätivad.

Hoiame pöidlaid ning naudime võistlust - elades oma elu ka edasi:)
AutoralliSuurSõber
nsa
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 917
Joined: Sun Apr 01, 2012 4:35 pm
Location: Stockholm

Re: Ott Tänaku diskussioon

Post by nsa »

tundub, et iga Tom & Jerry ja kosmosevideo kohta tuleb üks katkestamine :)
KidrA
Rallifoorum 24/7
Posts: 2225
Joined: Sun Nov 27, 2005 3:22 pm

Re: Ott Tänaku diskussioon

Post by KidrA »

Statistika on muljetavaldav, iga video = katkestus. Vaatame siis kas tegu on tõsise Neuville või Ogieri fänniga ja tuleb kolmas video ka. Kuigi ma ei tea kuhu peale Tom ja Jerry videot saab veel laskuda. Põhi on käes.
mcwax
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1711
Joined: Sat Jun 28, 2003 1:14 pm
Location: Tallinna loomaaed

Re: Ott Tänaku diskussioon

Post by mcwax »

On ikka allapoole minna, Family Guy on veel ju kasutamata...
Hea, et ma ebausklik pole :D
Vorpigu neid videoid kui tahavad. Latvalale poeks äkki hinge, Oti jaoks on selline jama nagu hane selga vesi.
vwmehaanik
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 263
Joined: Sat Apr 29, 2017 8:31 pm

Re: Ott Tänaku diskussioon

Post by vwmehaanik »

Pahv ütles, et tuleb Soome ka ja siis lubas 2-3 rallit Tänakust eemale hoida. Talle endale tundub ka juba imelik kokkusattumus, et Tänakul tema kaasaelamisel veel poodiumit pole tulnud.
ElvisP
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1503
Joined: Sat May 19, 2018 1:50 pm

Re: Ott Tänaku diskussioon

Post by ElvisP »

Äkki pole kokkusattumus. Äkki kodanik Pahv küsib lihtsalt nii lolle küsimusi, et Otile tundub lihtsam võpsikusse sõita kui järgmises teeninduses sama üle elada.
pelmeen10
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 744
Joined: Sat Nov 12, 2011 5:53 pm

Re: Ott Tänaku diskussioon

Post by pelmeen10 »

milline ajakirjanik Latvala sõidud ära rikkunud on?
ElvisP
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1503
Joined: Sat May 19, 2018 1:50 pm

Re: Ott Tänaku diskussioon

Post by ElvisP »

Mõnikord on nii, et isegi mitte ebausklik olles hakkab see ebausk siiski tööle kui seda uksest ja aknast korrutatakse. Ehk põhjus ja tagajärg seos pöördub vastupidiseks.

Loomulikult on tegemist juhusega, aga kui teoretiseerida ja oletada, et PP nüüd järgmisele 5 rallile ei lähe ja Ott teeb nii fantastilise esituse, et viimase ralliga on võimalik asi kinni panna. Ja siis teatab Pahv, et tema läheb viimasele rallile ... kui palju neist, kes siin sõna võtavad, et "tegu on rumalusega" tunneksid sügaval sisimas siiski selle peale, et "***** miks peab see Pahv nüüd sinna minema!!!"

... enda vastu aus olles, ma vist küll tunneksin nii :)
-huviline2-
Rallifoorum 24/7
Posts: 3574
Joined: Mon Feb 13, 2006 5:08 pm

Re: Ott Tänaku diskussioon

Post by -huviline2- »

Ebausk on ebausk, a laskmata karu nahka pole kombeks jagada e. konkurente alavääristada kui reaalne seis on nagu ta on.
schalke
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1134
Joined: Wed Jul 27, 2005 10:35 am
Location: Tallinn- Ida Virumaa

Re: Ott Tänaku diskussioon

Post by schalke »

Et ebausust lahti saada, peaks Pahv nüüd vägisi kõikidel etappidel käima. Ei ole usutav, et viimase kuue ralli puhul kordagi poodiumit ei tule.
F-1 ennustusvõistluse võitja 2006; DTM ennustusvõistluse võitja 2011
KidrA
Rallifoorum 24/7
Posts: 2225
Joined: Sun Nov 27, 2005 3:22 pm

Re: Ott Tänaku diskussioon

Post by KidrA »

Kas keegi rallifoorumlane ka Lauluväljakule rallipäevale läheb?

Lihtsalt huvi pärast küsin, sest mind jätab selline üritus täiesti külmaks ja ei läheks ka kui peale makstakse.

Seega jäin mõttesse, et kas ma olen erand ja rallifänne siiski huvitab selline üritus ja leitakse seal midagi põnevat?
Rebane
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1410
Joined: Sun Sep 23, 2012 3:56 pm

Re: Ott Tänaku diskussioon

Post by Rebane »

KidrA wrote:Kas keegi rallifoorumlane ka Lauluväljakule rallipäevale läheb?

Lihtsalt huvi pärast küsin, sest mind jätab selline üritus täiesti külmaks ja ei läheks ka kui peale makstakse.

Seega jäin mõttesse, et kas ma olen erand ja rallifänne siiski huvitab selline üritus ja leitakse seal midagi põnevat?
Mis rallipäev?
snakeplissken
Rallifoorum 24/7
Posts: 7031
Joined: Thu Jul 18, 2013 1:04 pm
Location: Tartu/Lõuna - Eesti

Re: Ott Tänaku diskussioon

Post by snakeplissken »

Oled viimased kuud kivi all elanud? :D

Mina muidu ei lähe.
Lärri
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1084
Joined: Wed Jan 11, 2012 8:00 pm

Re: Ott Tänaku diskussioon

Post by Lärri »

KidrA wrote:Kas keegi rallifoorumlane ka Lauluväljakule rallipäevale läheb?

Lihtsalt huvi pärast küsin, sest mind jätab selline üritus täiesti külmaks ja ei läheks ka kui peale makstakse.

Seega jäin mõttesse, et kas ma olen erand ja rallifänne siiski huvitab selline üritus ja leitakse seal midagi põnevat?
Ei lähe. Aga olgu öeldud, et pole ka rallit juba aastaid vaatamas käinud. Pealtvaataja jaoks on ralli üks kõige mõttetumaid mootorispordialasid üldse, lausa erakordselt mõttetu formaat. Mis omakorda ei tähenda, et ma rallit ei fänna. Aga kui ma vaatemängu tahan, siis lähen vaatan reaalset mees-mehe vastu sõitu, olgu see rallikross, ringrada, motokross vms. Kompaktsed ja võitluslikud formaadid.

Aga samas pole ralli pealtvaatajad kaugeltki kõige napakam seltskond. Piisab, kui tuua võrdluseks rattatuuride pealtvaatamine. See on juba võrreldav olukorraga, kus istud hommikul aia äärde maha ja vaatad päev otsa, et kui pikaks siis õhtuks muru kasvab.
snakeplissken
Rallifoorum 24/7
Posts: 7031
Joined: Thu Jul 18, 2013 1:04 pm
Location: Tartu/Lõuna - Eesti

Re: Ott Tänaku diskussioon

Post by snakeplissken »

Nüüd paned küll väga mööda, aga eks igalühel õigus omale arvamusele.

On väga vähe tegevusi mis on paremad kui kiiruskatse ääres olla ja kaasa elada :)
Lärri
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1084
Joined: Wed Jan 11, 2012 8:00 pm

Re: Ott Tänaku diskussioon

Post by Lärri »

snakeplissken wrote:Nüüd paned küll väga mööda, aga eks igalühel õigus omale arvamusele.

On väga vähe tegevusi mis on paremad kui kiiruskatse ääres olla ja kaasa elada :)
Eks igaühel ongi oma arvamus :) Sai omal ajal käidud küll ja õnnestus Märtini Soome võitki kohapeal ära vaadata. Ja tundus lahe, ega muidu poleks käinud. Paljud asjad tundusid kunagi lahedad. Näiteks maasturite off-road võistlused, osavõtjana. Täna ei saa küll ammu enam aru, mis kuradi vägi sinna s... ja parmude sisse ajas. Mitte mingit komforti! 90ndate esimeses pooles tundus Royali piiritus äge jook. Täna mõtled, et oli ime nende joodud koguste järel ellugi jääda ja täna ei viitsi head viinagi enam võtta. Ja nii on väga paljude asjadega. Ajad muutuvad, inimesed ühes nendega.
Post Reply