Ott Tänaku diskussioon

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: KAIKUL, Jaanus, Strike, jagr, Erki

Vasta
blizzard
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 867
Liitunud: 01 Okt 2010, 18:47

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas blizzard »

-helm- kirjutas:Hetk tagasi,Etv spordiuudistes oli Otiga intekas.Ott rääkis,et vahet pole kuidas asi lõppes.et sellelpole mingit tähtsust,peaasi et omal tunne hea ja üks poodium olemas..Ei saanudki aru,et kas ükskõik kuidas läks, on järgmiseks aastaks koht olemas või siis vastupidi,et läks nagu läks ja lõpp..
http://sport.err.ee/autoralli/b5a0e420- ... 038546d37d
teine_riiul
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1007
Liitunud: 18 Okt 2012, 18:29

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas teine_riiul »

Kusjuures, nimetage mind lolliks, aga see intervjuu andis optimismi tuleviku suhtes. Tänak oli sellise suhtumisega, nagu tal oleks juba leping taskus järgmiseks hooajaks, enne seda Hispaania rallit. Jäi mulje, et Wilson oli talle andnud loa vajutada gaas põhja ja näidata milleks ta tegelikult võimeline on, hoolimata lõpptulemusest. Lihtsalt selline uitmõte...
PS - miks Sikul umbes poole intervjuu ajast silmad kinni olid? Loodame, et ta sama asja kiiruskatsete ajal ei praktiseeri :D
Makkro
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1647
Liitunud: 25 Apr 2008, 09:22

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Makkro »

teine_riiul kirjutas:Kusjuures, nimetage mind lolliks, aga see intervjuu andis optimismi tuleviku suhtes. Tänak oli sellise suhtumisega, nagu tal oleks juba leping taskus järgmiseks hooajaks, enne seda Hispaania rallit. Jäi mulje, et Wilson oli talle andnud loa vajutada gaas põhja ja näidata milleks ta tegelikult võimeline on, hoolimata lõpptulemusest. Lihtsalt selline uitmõte...
PS - miks Sikul umbes poole intervjuu ajast silmad kinni olid? Loodame, et ta sama asja kiiruskatsete ajal ei praktiseeri :D
Ma jälle ei usu, et asi nii kah oli, et vajuta lapp põhja. Kuna oli teada, et legen ei kalpi ja hiljem tehtud parandus, et N: kõik kolmanda käigu kurvid paneme neljandaga. See on suur risk nii lõpp tulemusena kui ka oma tervise huvides.
GC
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1058
Liitunud: 16 Nov 2004, 14:17
Asukoht: keskel

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas GC »

teine_riiul kirjutas:Kusjuures, nimetage mind lolliks, aga see intervjuu andis optimismi tuleviku suhtes. Tänak oli sellise suhtumisega, nagu tal oleks juba leping taskus järgmiseks hooajaks, enne seda Hispaania rallit. Jäi mulje, et Wilson oli talle andnud loa vajutada gaas põhja ja näidata milleks ta tegelikult võimeline on, hoolimata lõpptulemusest. Lihtsalt selline uitmõte...
PS - miks Sikul umbes poole intervjuu ajast silmad kinni olid? Loodame, et ta sama asja kiiruskatsete ajal ei praktiseeri :D
No siis olen mina ka loll!
Lisaks jäi mulle veel kõrvu, et Oti jutu järgi hakkas neil siis paremini minema kui hakkasid tegema oma asja, mitte ei kuulanud enam käske ja korraldusi!
Mida see peaks tähendama!? Leping mõne muu tiimiga!?
Mirko
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 628
Liitunud: 29 Mär 2012, 22:51

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Mirko »

Peep Pahv vaatab ka asju positiivsemalt.

http://sport.postimees.ee/1038578/korge ... ja-tulevik
mcwax

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas mcwax »

Selle video esimene lause on huvitav. "Vahet pole, viimane ralli ju".
Minumeelest selline lause viitab pea kindlalt vähemalt kahele nüanssile:
kas igasugused tiimikorraldused selleks ralliks puudusid, või oli Tänakul neist suva - mõlemalt juhul M-Sport järgmisel aastal on Tänakuta (või on uus leping juba taskus).

Ei tea kas oli see lihtsalt eestlaslik rahulikkus, aga kogu intervjuu toon oli selline küll, et muret järgmise hooaja pärast justkui poleks. Elame, näeme.
raig0
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1091
Liitunud: 19 Mai 2003, 11:41
Asukoht: Võrumaa

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas raig0 »

Mulle meeldis see lause, et "me oleme juba viiendad olnud ja seda pole vaja enam tõestada, et me suudame viiendad olla." Minu arust õige suhtumine, et poiss püüab poodiumi peale sõita, mitte kulgeda nagu kunagi noor Wilson tegi. Või siis nii, nagu Prokop preagu seda praegu teeb. Ma pole kulgejate fänn.
Esimesel hooajal poodium on ikka väga hea tulemus. Loomulikult loodan minagi, et Ott jätkab WRC sarjas. Aga eks seda näeme aastal 2013!
jens
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2077
Liitunud: 02 Aug 2005, 21:50
Asukoht: Tallinn

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas jens »

Eem, peaksin mainima, et mingi intervjuu põhjal pole küll mõtet välja lugeda tulevikuväljavaateid ja lepinguid. Esiteks on see juba elementaarne PR, et jätta endast alati enesekindel mulje – et mul on võimalused olemas, olenemata olukorrast.

Teiseks... olen aastaid jälginud F1 sõitjateturgu. Ning palju on olnud neid sõitjaid, kes räägivad stiilis „ei ole mõtet muretseda, järgmine aasta olen stardirivis, mul valikuid jagub/lepingus on ainult formaalsused jäänud, vms”, aga jõuab kätte uus hooaeg ja pole neid kusagil näha.

Moraal on see, et kindel on asi alles siis, kui leping on allkirjastatud. Enne seda olukord muutub pidevalt. Ükskõik, kui optimistlik mingil hetkel olukord tundub, ei tähenda see enne reaalset lepingut midagi.

Probleem on ka laiem – Wilson otsib praegu ise sponsoreid järgmiseks aastaks ning sealgi olukord on konstantselt muutlik. Üks päev on potentsiaalne investor positiivselt meelestatud, et võiks äkki rahastada; järgmine päev mõtlevad, et ei tea, leidsime ikka natukene parema väljundi – saime kusagilt parema pakkumise. Eks Oti vestlused Wilsoniga ole sellest sõltuvalt samamoodi kõikuvad – kord antakse palju lootust, siis aga võivad järsku puhuda uued tuuled.
GC
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1058
Liitunud: 16 Nov 2004, 14:17
Asukoht: keskel

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas GC »

jens kirjutas:Eem, peaksin mainima, et mingi intervjuu põhjal pole küll mõtet välja lugeda tulevikuväljavaateid ja lepinguid. Esiteks on see juba elementaarne PR, et jätta endast alati enesekindel mulje – et mul on võimalused olemas, olenemata olukorrast.

Teiseks... olen aastaid jälginud F1 sõitjateturgu. Ning palju on olnud neid sõitjaid, kes räägivad stiilis „ei ole mõtet muretseda, järgmine aasta olen stardirivis, mul valikuid jagub/lepingus on ainult formaalsused jäänud, vms”, aga jõuab kätte uus hooaeg ja pole neid kusagil näha.

Moraal on see, et kindel on asi alles siis, kui leping on allkirjastatud. Enne seda olukord muutub pidevalt. Ükskõik, kui optimistlik mingil hetkel olukord tundub, ei tähenda see enne reaalset lepingut midagi.

Probleem on ka laiem – Wilson otsib praegu ise sponsoreid järgmiseks aastaks ning sealgi olukord on konstantselt muutlik. Üks päev on potentsiaalne investor positiivselt meelestatud, et võiks äkki rahastada; järgmine päev mõtlevad, et ei tea, leidsime ikka natukene parema väljundi – saime kusagilt parema pakkumise. Eks Oti vestlused Wilsoniga ole sellest sõltuvalt samamoodi kõikuvad – kord antakse palju lootust, siis aga võivad järsku puhuda uued tuuled.
Kõik võib olla!
Aga ma ei usu iialgi, et M-Spordis käivad asjad nii, et jälle ei tea, kas saab raha ja kes on sõtjad ja nii viimase minutini!
Nii ei tule sealt tiimist kunagi maailmameistrit!
MKD
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1659
Liitunud: 08 Veebr 2008, 19:28
Asukoht: Tallinn

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas MKD »

GC kirjutas: Nii ei tule sealt tiimist kunagi maailmameistrit!
Viimasel ajal sa tead kedagi, kes oleks Fordile tiitli toonud? :D
Rallijutud ralliblogis.. http://www.rallinaut.ee/ |
Lärri
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1084
Liitunud: 11 Jaan 2012, 20:00

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Lärri »

Oti kokkuvõte viimasest etapist: http://www.autoleht.ee/uudised?id=7179
Timur_P
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2853
Liitunud: 23 Okt 2011, 20:06
Asukoht: Siin

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Timur_P »

MKD kirjutas:
GC kirjutas: Nii ei tule sealt tiimist kunagi maailmameistrit!
Viimasel ajal sa tead kedagi, kes oleks Fordile tiitli toonud? :D
Viimati Ari Vatanen 1981 aastal. :lol:
Meigo
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 29
Liitunud: 10 Jaan 2011, 13:08

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Meigo »

Lithium
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5165
Liitunud: 11 Veebr 2010, 13:05
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 2

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Lithium »

Eks see üsna varsti selgub ka.
Söörlöne!
jens
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2077
Liitunud: 02 Aug 2005, 21:50
Asukoht: Tallinn

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas jens »

GC kirjutas: Aga ma ei usu iialgi, et M-Spordis käivad asjad nii, et jälle ei tea, kas saab raha ja kes on sõtjad ja nii viimase minutini!
Selline asjaajamine tundub ju täiesti M-Sporti äristiil olevat, vähemalt viimase peaaegu kümnendi põhjal.:D Ning käesoleval hetkel seda enam, et neil on ka tehasetoetus kadunud ning sponsoreid veelgi suurema hoolega vaja otsida.

Wilson & co oskavad üllatada ja seda viimasel hetkel. Esimene taoline moment, mis meenub, oli enne 2003. aastat, kui nii McRae kui Sainz lahkusid ja järsku oli Märtin esisõitja ja roheline Duval nr2. Poleks oodanud, et Ford mõlemad esisõitjad kaotab ja nii rohelise koosseisuga jääb. Tol hetkel tundus, et võistkond on korralikult nõrgestatud.

Teine moment oli enne 2005-te, kui valik langes Gardemeisterile ja Krestale. Tookord Ford mäletatavasti venitas oma otsusega ja jälle tundus võistkond nõrgestatud.

Seejärel mõistagi palju arutelusid pakkunud 2006, kui mitmete sõitjate seast jäi sõelale Hirvonen. Tõsi, vähemalt Grönholmi palkamisega sai Wilson/Ford hästi hakkama. Võib-olla nende parim tehing viimase 10 aasta jooksul - tippvormis maailmameister, kelle kiiruses kahtlust polnud. Aga see oli ka ainus kord, kui Ford tundus tõesti pikaajaliselt pühendunud WRC-le ning 2006. aasta eel testiti pikalt uut Focus WRC-d.

Ehk näeme, mis üllatusi 2012-ks tuuakse.:)
Reikoh
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 914
Liitunud: 27 Okt 2006, 21:20
Asukoht: Vastseliina

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Reikoh »

Saunad on toredad kohad...eriti kui seal naised rääkimas käivad. Kuldar pidi kiivri varna ära visakama ja uuel hooajal enam mitte sõitma. Mitte, et Oti saatuski teada oleks... .
Timur_P
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2853
Liitunud: 23 Okt 2011, 20:06
Asukoht: Siin

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Timur_P »

jens kirjutas:Ehk näeme, mis üllatusi 2012-ks tuuakse.:)
Ma ootan rohkem 2013 aasta üllatusi. :)
soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas soca »

ei ole üldse hea tunne järgmise aasta kohta, lihtsalt ei ole, eriti kui kõik sinu lemmikud viimase aasta aja jooksul pähe on saanud või spordist lahkuvad või hooaeg lihtsalt ebaõnnestus...
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
jens
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2077
Liitunud: 02 Aug 2005, 21:50
Asukoht: Tallinn

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas jens »

Timur_P kirjutas:
jens kirjutas:Ehk näeme, mis üllatusi 2012-ks tuuakse.:)
Ma ootan rohkem 2013 aasta üllatusi. :)
Ups.:D Võib-olla panin alateadlikult 2012 sellepärast, et veel selle aastanumbri sees on oodata uudiseid, isegi kui nad 2013 kohta käivad.:P
Lithium
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5165
Liitunud: 11 Veebr 2010, 13:05
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 2

Re: Ott Tänaku diskussioon

Postitus Postitas Lithium »

Ott Tänak - Ola Floene, päris hea saunakas. :D
Söörlöne!
Vasta