Ott Tänaku diskussioon

Maailma rallitippude käekäigust

Moderators: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Post Reply
cali
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 725
Joined: Tue May 20, 2003 12:40 pm
Location: Tallinn

Re: Ott Tänaku diskussioon

Post by cali »

Ei mäletagi kumb aasta see enam oli, kuid ühe lähihooaja alguses ei olnud ühelgi teisel tootjal peale Stilo tehtud uute nõuetele vastavat kiivrit. Nüüdseks peaks olema olukord muutunud.
Tux
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1210
Joined: Sat Aug 09, 2003 3:55 pm

Re: Ott Tänaku diskussioon

Post by Tux »

Otil minu meelest juba praegu see uue disainiga kiiver peas: http://www.wrc.com/video/browse-all/ral ... riverid=-1
-helm-
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 625
Joined: Thu Oct 02, 2008 6:47 pm
Location: Kuressaare

Re: Ott Tänaku diskussioon

Post by -helm- »

Tux wrote:Otil minu meelest juba praegu see uue disainiga kiiver peas: http://www.wrc.com/video/browse-all/ral ... riverid=-1
minule paistab sama,et uue disainiga kiiver
Poola kivi on Eesti rallifänni jaoks sõimusõna

M.Kiiver
KidrA
Rallifoorum 24/7
Posts: 2225
Joined: Sun Nov 27, 2005 3:22 pm

Re: Ott Tänaku diskussioon

Post by KidrA »

Märtini osaliselt kroomitud kiiver oli ikka üle kõige. Imestan koguaeg, et miks sellist stiili rohkem ei kasutata. Minu silmis pole sellele võrdset.
Crapmaster
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 560
Joined: Wed Nov 11, 2009 10:41 pm
Location: Pärnumaa

Re: Ott Tänaku diskussioon

Post by Crapmaster »

KidrA wrote:Märtini osaliselt kroomitud kiiver oli ikka üle kõige. Imestan koguaeg, et miks sellist stiili rohkem ei kasutata. Minu silmis pole sellele võrdset.
Nõustun.
pmz
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Posts: 26
Joined: Fri Jan 13, 2012 2:30 pm

Re: Ott Tänaku diskussioon

Post by pmz »

Eesti Päevalehe artiklis oli siis intervjuu M-Spordi bossiga. Tänaku jätkamist ta hetkel garanteerida ei saa. Kõige pealt peavad nad leidma endale nimisponsori ja ka siis peab tõenäoliselt Tänak leidma endale veel ka eraldi mõne suure sponsori. Veel mainis ka seda, et Tänak pole temale pandud eesmärke täitnud, kuid usku tal veel olevat temasse :) Igatahes kui võimalus on, siis Tänak jätkab.
Kolin
Rallifoorum 24/7
Posts: 19355
Joined: Sun Feb 23, 2003 12:43 pm
Location: Seal kus lõpeb asfalt

Re: Ott Tänaku diskussioon

Post by Kolin »

Ei ole sugugi hea maiguga see intervjuu
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
soca
Rallifoorum 24/7
Posts: 11133
Joined: Fri Jan 13, 2012 3:22 pm
Location: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: Ott Tänaku diskussioon

Post by soca »

Ei ole jah, paneb ikka täitsa muretsema hetkel.
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
Füürer
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 549
Joined: Fri Aug 19, 2011 1:31 pm
Location: L-E

Re: Ott Tänaku diskussioon

Post by Füürer »

Eelmainitud EPL artikkel täies mahus.

https://dl.dropbox.com/u/3244448/T%C3%A4naktulevik.png
Fan of MM-Motorsport & Fair Recce
Silwer
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 181
Joined: Sat Feb 09, 2008 3:22 pm
Location: TLN

Re: Ott Tänaku diskussioon

Post by Silwer »

Minu meelest on täiesti ok jutt ju. Reaalsusest mööda vaadata ju ei saa, ning ega Malcom nüüd ei öelnud ka, et kui Ott raha ei leia, siis sõita ei saa.
viplala
Rallifoorum 24/7
Posts: 11796
Joined: Sat Dec 10, 2011 6:38 pm
Location: Haabneeme

Re: Ott Tänaku diskussioon

Post by viplala »

Mis Wilsonil muud ikka öelda on. Saime teada, et M-sport on järgmine aasta kohal. Otsivad nimisponsorit. Oodati Otilt rohkem (vähem katkestamisi ja rohkem lõpetamisi), kui saavutanud on. Et Jevgeni, Ott, Mads on tulevikutähed rallis. Ühesõnaga mitte midagi uut, mida oleme viimase nädala jooksul kuulnud.
Kolin
Rallifoorum 24/7
Posts: 19355
Joined: Sun Feb 23, 2003 12:43 pm
Location: Seal kus lõpeb asfalt

Re: Ott Tänaku diskussioon

Post by Kolin »

Sponsorite leidmine eestist on väga raske. Urmogi sellepärast oma karjääri lõpetas, et rahasi ei leidnud. Seega on Tänaku karjäär samuti ohus. Aga samas tal on veel Kolm aastat lepingut järgi M-Spordiga. See peaks ka mingit moodi äkki aitama. Võibolla on see lihtsalt Wilsoni väike häma.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Lithium
Rallifoorum 24/7
Posts: 5165
Joined: Thu Feb 11, 2010 1:05 pm
Location: Tallinn

Re: Ott Tänaku diskussioon

Post by Lithium »

Mina küll selle tuleviku pärast nii palju ei muretseks.. :)
Söörlöne!
KidrA
Rallifoorum 24/7
Posts: 2225
Joined: Sun Nov 27, 2005 3:22 pm

Re: Ott Tänaku diskussioon

Post by KidrA »

Kui kuulujutud tõele vastavad ja Katari riigist saab M-Spordi suursponsor siis arvatavasti tuleb just sealt see rahasüst, mis aitab Oti karjääri jätkata, k.a. väikese toetusega Eestist. Oleks totrus üks aasta investeerimist raisku lasta ja ma usun et Wilsonil on Tänakusse usku ja kuigi ma olen väga kriitiline olnud see hooaeg Tänaku peale siis ei ole ma usku kaotanud ja ei, mul ei ole sinimustvalgeid prille peas kui ma seda ütlen.
Mingist suursponsori leidmisest sõitjale Eestis aga hetkel ei saa isegi rääkida mitte. Mõnikord mõned räägivad, et Eesti Riik võiks toetada. Minu jaoks on selline jutt täielik nonsense. Isegi suurte naftavarudega Norras, kus koristaja palk on suurem kui siinse arsti palk ja mingist vaesusest ei saa seal rääkidagi, on sponsori leidmine raske. Kuigi midagi on meil ka positiivsemat kui Norras, nimelt suusatajad on meil tervemad, seal on kõik ju astmaatikud. Ja kui Smigun võiks missi valimistel kaasa teha siis Marit Björgen võib misteri valimistel kaasa teha hoopis. Siin Eestis aga kus vaesust näeb igal pool, oleks lollus miljoneid eurosid suunata rallile kui need miljonid võiks muuta tuhandete inimeste elusid.
MKD
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1659
Joined: Fri Feb 08, 2008 7:28 pm
Location: Tallinn

Re: Ott Tänaku diskussioon

Post by MKD »

KidrA wrote: Mingist suursponsori leidmisest sõitjale Eestis aga hetkel ei saa isegi rääkida mitte. Mõnikord mõned räägivad, et Eesti Riik võiks toetada. Minu jaoks on selline jutt täielik nonsense. Isegi suurte naftavarudega Norras, kus koristaja palk on suurem kui siinse arsti palk ja mingist vaesusest ei saa seal rääkidagi, on sponsori leidmine raske. Kuigi midagi on meil ka positiivsemat kui Norras, nimelt suusatajad on meil tervemad, seal on kõik ju astmaatikud. Ja kui Smigun võiks missi valimistel kaasa teha siis Marit Björgen võib misteri valimistel kaasa teha hoopis. Siin Eestis aga kus vaesust näeb igal pool, oleks lollus miljoneid eurosid suunata rallile kui need miljonid võiks muuta tuhandete inimeste elusid.
Sa oled küll vist Nobrelt inspiratsiooni saanud jutu osas :D
Rallijutud ralliblogis.. http://www.rallinaut.ee/ |
Timur_P
Rallifoorum 24/7
Posts: 2853
Joined: Sun Oct 23, 2011 8:06 pm
Location: Siin

Re: Ott Tänaku diskussioon

Post by Timur_P »

MKD wrote:
KidrA wrote: Mingist suursponsori leidmisest sõitjale Eestis aga hetkel ei saa isegi rääkida mitte. Mõnikord mõned räägivad, et Eesti Riik võiks toetada. Minu jaoks on selline jutt täielik nonsense. Isegi suurte naftavarudega Norras, kus koristaja palk on suurem kui siinse arsti palk ja mingist vaesusest ei saa seal rääkidagi, on sponsori leidmine raske. Kuigi midagi on meil ka positiivsemat kui Norras, nimelt suusatajad on meil tervemad, seal on kõik ju astmaatikud. Ja kui Smigun võiks missi valimistel kaasa teha siis Marit Björgen võib misteri valimistel kaasa teha hoopis. Siin Eestis aga kus vaesust näeb igal pool, oleks lollus miljoneid eurosid suunata rallile kui need miljonid võiks muuta tuhandete inimeste elusid.
Sa oled küll vist Nobrelt inspiratsiooni saanud jutu osas :D
Mis sellel jutul viga? Täiesti õige jutt.
MKD
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1659
Joined: Fri Feb 08, 2008 7:28 pm
Location: Tallinn

Re: Ott Tänaku diskussioon

Post by MKD »

Timur, ega polegi midagi viga, ei maksa nii tõsiselt ka võtta :)
Rallijutud ralliblogis.. http://www.rallinaut.ee/ |
skahar
Rallifoorum 24/7
Posts: 2317
Joined: Fri Feb 21, 2003 9:05 pm
Location: Mägi-Eesti

Re: Ott Tänaku diskussioon

Post by skahar »

KidrA wrote:Isegi suurte naftavarudega Norras, kus koristaja palk on suurem kui siinse arsti palk ja mingist vaesusest ei saa seal rääkidagi, on sponsori leidmine raske.
Kipun arvama, et raha on maailmas küll, nii meil kui Norras - asi on lihtsalt väärtushinnangutes, kuhu see potensiaalne raha investeeritake või maha maetakse.

Iga täiesti hea tervise juures, kaine mõistusega haritud kodanik lihtsalt ei tule selle pealegi, et oma raha nt. autoralli peale "investeerida" - kõigepealt peab ikka katus peakohal olema ja pere toidetud.

Ka Norras kulub selleks kenake summa - ei ole nii, et kõik istuvad aind "offisis" ja jälgivad kerkivat konto numbrit.

Meie poistele aga "meie, rallifännide maailams" edu ja et leiduks samasuguseid, kellel pole kahju oma tengelpunga kergendada et shõu jätkuks...

Kui Ott ja Katar nii suured semud on (õhtulehe andmetel) siis võiks Ott ju suisa saadikuks hakata ja ka meite elu lihtsamaks teha kütuse hinna osas;)
nali
AutoralliSuurSõber
raig0
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1091
Joined: Mon May 19, 2003 11:41 am
Location: Võrumaa

Re: Ott Tänaku diskussioon

Post by raig0 »

Eesti riigi toe võib küll ära unustada. Nimetas ju hiljuti Jürgen Ligi mootorisporti barbaarsuseks. Pidage seda ikka järgmisetel valimistel meeles.
-huviline2-
Rallifoorum 24/7
Posts: 3574
Joined: Mon Feb 13, 2006 5:08 pm

Re: Ott Tänaku diskussioon

Post by -huviline2- »

Nii palju kui ma ka seda ei tahaks, ütleb kaine mõistuse hääl, et Eesti riigi raha on võimalik ja vajalik paremini kasutada.
Post Reply