Toyota WRC

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: KAIKUL, Jaanus, Strike, jagr, Erki

Vasta
SLy
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1376
Liitunud: 14 Mär 2005, 14:39

Re: Toyota WRC

Postitus Postitas SLy »

KidrA kirjutas:Ja need Sunineni ja Camilli valimine Toyota juunioriteks, ma ka aru ei saa. Samas vanuses on minu arust tegijamaid sõitjaid. Kui õigesti mäletan siis neil on Toyotaga 3 aastased lepingud ja viimasel ehk siis 3'l aastal peaks nad saama ka mõned rallid WRC masinaga sõita. Mõlemal on muidugi väga kõva tugi taga, ühel Jouhki miljonid ja teisel prantsusmaa autospordiliit. Seda imelikum, et võeti nö maksupiloodid, mitte parimad, mis turul saada.
Ma väga ei usu, et nad Toyotale raha viivad, pigem toetab Toyota neid.
333
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 247
Liitunud: 04 Veebr 2004, 10:45
Asukoht: harjumaa

Re: Toyota WRC

Postitus Postitas 333 »

Strong rumours around that TMG #YarisWRC test in Finland ended yesterday in a major crash. Today's test day hasn't started yet for a fact.
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Re: Toyota WRC

Postitus Postitas KidrA »

SLy kirjutas:
KidrA kirjutas:Ja need Sunineni ja Camilli valimine Toyota juunioriteks, ma ka aru ei saa. Samas vanuses on minu arust tegijamaid sõitjaid. Kui õigesti mäletan siis neil on Toyotaga 3 aastased lepingud ja viimasel ehk siis 3'l aastal peaks nad saama ka mõned rallid WRC masinaga sõita. Mõlemal on muidugi väga kõva tugi taga, ühel Jouhki miljonid ja teisel prantsusmaa autospordiliit. Seda imelikum, et võeti nö maksupiloodid, mitte parimad, mis turul saada.
Ma väga ei usu, et nad Toyotale raha viivad, pigem toetab Toyota neid.
Jah arvan samuti, vaevalt keegi Toyotale peaks raha viima. Ma mõtlesingi rohkem seda, et võeti tegelased, kellel on kõva finantsiline toetus juba hetkel taga (Jouhki ja FFSA), mitte ei otsitud eeskätt talente. Suninenist võib olla veel kuidagi aru saada aga Camilli pole seda vähestki näidanud, mida Suninen on. Suninen vist näitas Poolas paremat minekut kui Pärn. Camilli veel 5 aastat vanem kui Kruuda näiteks ja näidud ei anna Kruudaga võrreldagi. Enne seda valikut ei teadnud neist kahest ilmselt enamus rallimaailmas midagi. Kui noortest rääkida siis Hyundai näiteks valis kvaliteedi. Kui Toyota noorte valikut kommenteerida siis ei oskagi midagi kommenteerida, et mis alustel see valik tehti.
jens
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2077
Liitunud: 02 Aug 2005, 21:50
Asukoht: Tallinn

Re: Toyota WRC

Postitus Postitas jens »

KidrA kirjutas:
SLy kirjutas:
KidrA kirjutas:Ja need Sunineni ja Camilli valimine Toyota juunioriteks, ma ka aru ei saa. Samas vanuses on minu arust tegijamaid sõitjaid. Kui õigesti mäletan siis neil on Toyotaga 3 aastased lepingud ja viimasel ehk siis 3'l aastal peaks nad saama ka mõned rallid WRC masinaga sõita. Mõlemal on muidugi väga kõva tugi taga, ühel Jouhki miljonid ja teisel prantsusmaa autospordiliit. Seda imelikum, et võeti nö maksupiloodid, mitte parimad, mis turul saada.
Ma väga ei usu, et nad Toyotale raha viivad, pigem toetab Toyota neid.
Jah arvan samuti, vaevalt keegi Toyotale peaks raha viima. Ma mõtlesingi rohkem seda, et võeti tegelased, kellel on kõva finantsiline toetus juba hetkel taga (Jouhki ja FFSA), mitte ei otsitud eeskätt talente. Suninenist võib olla veel kuidagi aru saada aga Camilli pole seda vähestki näidanud, mida Suninen on. Suninen vist näitas Poolas paremat minekut kui Pärn. Camilli veel 5 aastat vanem kui Kruuda näiteks ja näidud ei anna Kruudaga võrreldagi. Enne seda valikut ei teadnud neist kahest ilmselt enamus rallimaailmas midagi. Kui noortest rääkida siis Hyundai näiteks valis kvaliteedi. Kui Toyota noorte valikut kommenteerida siis ei oskagi midagi kommenteerida, et mis alustel see valik tehti.
Kommenteerisin seda Camilli asja eelmisel leheküljel. Mees on alles suht roheline ralli mõistes. Kruudal märgatavalt enam kogemusi.
Füürer
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 549
Liitunud: 19 Aug 2011, 13:31
Asukoht: L-E

Re: Toyota WRC

Postitus Postitas Füürer »

Kui Kruudaga võrrelda tahate, siis mõlemal sõitjal on 3 etappi WRC2 arvestuses sõidetud ja juhtimas polegi meie ralliäss, kes juba viiendat hooaega neljaveolise ralliautoga välismaal sõidab. Tulemas on asfaldietapid, kus tõenäoliselt Camilli tõelist kiirust näha saab.
Fan of MM-Motorsport & Fair Recce
333
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 247
Liitunud: 04 Veebr 2004, 10:45
Asukoht: harjumaa

Re: Toyota WRC

Postitus Postitas 333 »

Suninen avaldas muljet kui oli kohe oma esimesel mm etapil jwrc klassivõitja
jens
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2077
Liitunud: 02 Aug 2005, 21:50
Asukoht: Tallinn

Re: Toyota WRC

Postitus Postitas jens »

KidrA kirjutas:Enne seda valikut ei teadnud neist kahest ilmselt enamus rallimaailmas midagi. Kui noortest rääkida siis Hyundai näiteks valis kvaliteedi. Kui Toyota noorte valikut kommenteerida siis ei oskagi midagi kommenteerida, et mis alustel see valik tehti.
Erinevus seisneb veel selles, et Hyundai valis sõitjad, kes on tegelikult juba mitu aastat rahvusvahelisel orbiidil olnud. ERC-s, WRC alamklassides vms. Toyota aga võttis sõna otseses mõttes rohujuure tasandilt. Paljud meist ikka teavad mingi riigi kohaliku sarja sõitjaid? Ma arvan, et peame lihtsalt aega andma, ja vaatama, mis tuleb. Keegi ei olnud kuulus oma karjääri alguses.
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 10
Kontakt:

Re: Toyota WRC

Postitus Postitas Kolin »

Toyota uus prototüüb valmis aastaks 2017 :D :D :D

Pilt
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
muhk
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1965
Liitunud: 01 Mai 2010, 17:59

Re: Toyota WRC

Postitus Postitas muhk »

jens kirjutas:
KidrA kirjutas:Enne seda valikut ei teadnud neist kahest ilmselt enamus rallimaailmas midagi. Kui noortest rääkida siis Hyundai näiteks valis kvaliteedi. Kui Toyota noorte valikut kommenteerida siis ei oskagi midagi kommenteerida, et mis alustel see valik tehti.
Erinevus seisneb veel selles, et Hyundai valis sõitjad, kes on tegelikult juba mitu aastat rahvusvahelisel orbiidil olnud. ERC-s, WRC alamklassides vms. Toyota aga võttis sõna otseses mõttes rohujuure tasandilt. Paljud meist ikka teavad mingi riigi kohaliku sarja sõitjaid? Ma arvan, et peame lihtsalt aega andma, ja vaatama, mis tuleb. Keegi ei olnud kuulus oma karjääri alguses.
saad seda kvaliteeti sel nädalal RE-l hinnata, Suninen stardis, küll fabia s2000ndega, mis mullu väga kiireks masinaks siin teedel ei ostunud ja stardikoht ka suht lõpus ilma prioriteedita, ent top10, why not.
Pints
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 771
Liitunud: 15 Juun 2010, 19:41
Asukoht: Harju

Re: Toyota WRC

Postitus Postitas Pints »

Panin 2015 teemasse sama postituse, siin õigem.
Pilt

Mäkinen kinnitas, et Toyota WRC projekti põhjaks jääb Yaris ja mootor tehakse koostöös TMG-ga

Uuendus:
Pilt
Füürer
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 549
Liitunud: 19 Aug 2011, 13:31
Asukoht: L-E

Re: Toyota WRC

Postitus Postitas Füürer »

Colin Clark jätkab:

Mäkinen confirms he would be interested in bringing @EsapekkaLappi to the Toyota team. Hopes to have the car testing in Q1 2016

E: Ops, ei märganud uuendust. Mõni mode võib julgelt teemat puhastada ja postitused ära kustutada.
Viimati muutis Füürer, 30 Juul 2015, 16:13, muudetud 1 kord kokku.
Fan of MM-Motorsport & Fair Recce
Pints
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 771
Liitunud: 15 Juun 2010, 19:41
Asukoht: Harju

Re: Toyota WRC

Postitus Postitas Pints »

Füürer kirjutas:Colin Clark jätkab:

Mäkinen confirms he would be interested in bringing @EsapekkaLappi to the Toyota team. Hopes to have the car testing in Q1 2016
On mu uuenduses täitsa olemas :lol:
mrali
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5214
Liitunud: 21 Aug 2003, 11:41
Asukoht: Tallinn, Lääne-Eesti
Kontakt:

Re: Toyota WRC

Postitus Postitas mrali »

http://www.rallye-magazin.de/wm/nachric ... t-zurueck/

Toyotas toimuv ikka ka paras tsirkus - mis võib tipneda sellega, et TMG üldse tõmbub asjast tagasi.

Kuna, firmajuht Akio Toyoda pistis WRC projekti etteotsa vana semu Mäkineni Omakorda üritab Mäkinen tiimi üles ehitada Jyväskyläs, kus puudub igasugune infrastruktuur. TMG võib keelduda oma välja töötatud mootorite andmisest. Mäkinen olla juba Pipo uksele kloppinud , kuid viimastel lepingud Hyundaiga. Lisaks kuulukate järgi olla TMG-l 2017. a reeglitele vastava WRC prototüüp olemnas ja testivalmis, aga Mäkinen...pole sellegi vastu huvi tundnud.
GC
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1058
Liitunud: 16 Nov 2004, 14:17
Asukoht: keskel

Re: Toyota WRC

Postitus Postitas GC »

Mäkinen pole sellest saati mulle sümpatiseerinud kui Märtini peale kaebas... kivi autos...!
werder
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 114
Liitunud: 12 Nov 2010, 18:01

Re: Toyota WRC

Postitus Postitas werder »

jens
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2077
Liitunud: 02 Aug 2005, 21:50
Asukoht: Tallinn

Re: Toyota WRC

Postitus Postitas jens »

Logistika on muidu oluline küll. Saksamaa TMG keskus on ennast juba igatepidi tõestanud, seda nii hiljuti WECis kui ka 1990ndais WRC-s.

Peamine argument, mida ma Soome keskuse puhul näinud olen, on see, et seal on head testirajad otse ukse juures.

Aga näis, mis sellest välja tuleb. Hädasti oleks vaja tõsist võistkonda juurde.
Teip
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Postitusi: 54
Liitunud: 07 Dets 2007, 12:40
Asukoht: Tallinn

Re: Toyota WRC

Postitus Postitas Teip »

Sellisel kujul on see team hullem, kui M-Sport. Tuleb meelde ajad, kui Hundai Accenti jooksutas samal kujul mingi team.
Timur_P
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2853
Liitunud: 23 Okt 2011, 20:06
Asukoht: Siin

Re: Toyota WRC

Postitus Postitas Timur_P »

Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 10
Kontakt:

Re: Toyota WRC

Postitus Postitas Kolin »

Kuskil oli jutt, et Loeb olla Mäkkinenile ära ütelnud.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
-huviline2-
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3574
Liitunud: 13 Veebr 2006, 17:08

Re: Toyota WRC

Postitus Postitas -huviline2- »

Postimeeski seda vahendas jah...eks kui üldse, siis PSA grupp. Väljendati naljakalt küll seda vangerdust, aga sisu on ju sama. Ainsa vahega, et üks kaubamärk ei tee tuleval aastal peale arendamise muud midagi.
Vasta