Rally Sweden 2014

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Vasta
muhk
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1965
Liitunud: 01 Mai 2010, 17:59

Re: Rally Sweden 2014

Postitus Postitas muhk »

ma ei tea, kas ma ainus, kes on üllatunud, et al-rajhi lumel nii kiire on, et nö. wrc2 favoriit sellel pinnasel, ketomaa hetkel peab pingutama et tal kannul püsida?
Lärri
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1084
Liitunud: 11 Jaan 2012, 20:00

Re: Rally Sweden 2014

Postitus Postitas Lärri »

muhk kirjutas:ma ei tea, kas ma ainus, kes on üllatunud, et al-rajhi lumel nii kiire on, et nö. wrc2 favoriit sellel pinnasel, ketomaa hetkel peab pingutama et tal kannul püsida?
On vägagi üllatav aga samas tegi Ketomaa viimase katse järel just mitte eriti peene vihje rehvide suunas. Ja see on veidi murettekitav, aga ainult veidi, sest loodetavasti on D-Mack kõigil teistel pinnastel parem.

Kruuda on ka seni täitsa mõistlikult tulnud.
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Re: Rally Sweden 2014

Postitus Postitas Frank »

muhk kirjutas:ma ei tea, kas ma ainus, kes on üllatunud, et al-rajhi lumel nii kiire on, et nö. wrc2 favoriit sellel pinnasel, ketomaa hetkel peab pingutama et tal kannul püsida?
Yazeed pani 2013. aasta Rootsi rallil WRC2 kinni ning lõpetas ralli absoluudi 10. kohaga. Gröndal kaotas talle 43 sekundit.
"Come on, you can see more than that"
Väikevend
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 191
Liitunud: 17 Juun 2011, 22:44
Asukoht: Hiiumaa
Kontakt:

Re: Rally Sweden 2014

Postitus Postitas Väikevend »

Raiko kirjutas:Nüüd siis regrupp ja Tänak neljandana rajale
Päeva sisese regruppiga tõmmatakse katkestajate ja hilinejate arvelt stardiintervall kokku, mitte ei tõsteta stardikohad ümber. Seega stardijärjekord on sama nagu hommikul. Õhtuse regruppiga võidakse määrata kohtade järgi uus stardinimekiri järgmiseks päevaks.
Liigapalju võimsust on peaaegu piisav...
Casecas
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 256
Liitunud: 15 Jaan 2009, 21:02
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt

Re: Rally Sweden 2014

Postitus Postitas Casecas »

Väikevend kirjutas:
Raiko kirjutas:Nüüd siis regrupp ja Tänak neljandana rajale
Päeva sisese regruppiga tõmmatakse katkestajate ja hilinejate arvelt stardiintervall kokku, mitte ei tõsteta stardikohad ümber. Seega stardijärjekord on sama nagu hommikul. Õhtuse regruppiga võidakse määrata kohtade järgi uus stardinimekiri järgmiseks päevaks.
Kusjuures Rootsis peaks ajaliselt see võimalik olema (startinimekirja muutmine) kuna startlist on 30+ autot ja regrup`i aeg oli 58 min äkki.
Divine
Rallijumal
Postitusi: 1950
Liitunud: 10 Nov 2012, 11:15

Re: Rally Sweden 2014

Postitus Postitas Divine »

Mulle jääb seni kummaliseks Citroeni otsus palgata Ostberg enda ridadesse, kuna vend ju ei näidanud eelmine aasta kiirust ning tundub, et ta areng on seisma jäänud.

See kuidas ta pärast igat katset otsib põhjendusi - minu jaoks on see vend suhteliselt null.
Lärri
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1084
Liitunud: 11 Jaan 2012, 20:00

Re: Rally Sweden 2014

Postitus Postitas Lärri »

Frank kirjutas:
muhk kirjutas:ma ei tea, kas ma ainus, kes on üllatunud, et al-rajhi lumel nii kiire on, et nö. wrc2 favoriit sellel pinnasel, ketomaa hetkel peab pingutama et tal kannul püsida?
Yazeed pani 2013. aasta Rootsi rallil WRC2 kinni ning lõpetas ralli absoluudi 10. kohaga. Gröndal kaotas talle 43 sekundit.
Näed sa siis kui lühike mälu .... Täiesti rassistlikel kaalutlustel tundub see siiani uskumatu :)
Casecas
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 256
Liitunud: 15 Jaan 2009, 21:02
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt

Re: Rally Sweden 2014

Postitus Postitas Casecas »

Divine kirjutas:Mulle jääb seni kummaliseks Citroeni otsus palgata Ostberg enda ridadesse, kuna vend ju ei näidanud eelmine aasta kiirust ning tundub, et ta areng on seisma jäänud.

See kuidas ta pärast igat katset otsib põhjendusi - minu jaoks on see vend suhteliselt null.
Ega`s inimesed ongi erinevad,F1-s vigises vanasti sellisel kombel Alonso ega`s ta sellepärast veel kehv sõitja ei ole.
Füürer
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 549
Liitunud: 19 Aug 2011, 13:31
Asukoht: L-E

Re: Rally Sweden 2014

Postitus Postitas Füürer »

Ega Ostbergi kiirusel midagi viga ei ole. Varasem "areng" oligi see, et hakkas Hirvoneni kinni püüdma ja noh, seda ta praegu teebki...
Fan of MM-Motorsport & Fair Recce
Casecas
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 256
Liitunud: 15 Jaan 2009, 21:02
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt

Re: Rally Sweden 2014

Postitus Postitas Casecas »

Füürer kirjutas:Ega Ostbergi kiirusel midagi viga ei ole. Varasem "areng" oligi see, et hakkas Hirvoneni kinni püüdma ja noh, seda ta praegu teebki...
+1 :D
Divine
Rallijumal
Postitusi: 1950
Liitunud: 10 Nov 2012, 11:15

Re: Rally Sweden 2014

Postitus Postitas Divine »

Füürer kirjutas:Ega Ostbergi kiirusel midagi viga ei ole. Varasem "areng" oligi see, et hakkas Hirvoneni kinni püüdma ja noh, seda ta praegu teebki...

Haha! +1 indeed :D
Mirko
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 628
Liitunud: 29 Mär 2012, 22:51

Re: Rally Sweden 2014

Postitus Postitas Mirko »

Pole aega olnud koguaeg raadiot kuulata, kuid Becs ütles ennem et lasevad Tänaku intervjuu eetrisse. Kas see on ära olnud ja kui nii siis kas keegi kuulas seda ja mida seal räägiti?
soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: Rally Sweden 2014

Postitus Postitas soca »

Mirko kirjutas:Pole aega olnud koguaeg raadiot kuulata, kuid Becs ütles ennem et lasevad Tänaku intervjuu eetrisse. Kas see on ära olnud ja kui nii siis kas keegi kuulas seda ja mida seal räägiti?
Tuli ka alles nüüd meelde see ja panin raadio käima, praegu on Kubicaga intekas ja kuna katseni on nii vähe aega sis Oti oma oli ära arvatavasti.
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
AinstAin
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 7
Liitunud: 29 Sept 2005, 14:56
Asukoht: Tallinn

Re: Rally Sweden 2014

Postitus Postitas AinstAin »

http://ustre.am/GpAc

Oleme Rootsis ja tegime SS2-lt kehva kvaliteediga LIVE ylekande läbi interneti, sama saab toimuma ka SS7-lt. Orienteeruvalt 18.00 eesti aja järgi. Pilti näeb Torsbyst ja lolli juttu kuuleb ylejäänu eest ei vastuta.
Rallispordi alandlik teener
StP
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 974
Liitunud: 28 Mai 2010, 10:27

Re: Rally Sweden 2014

Postitus Postitas StP »

soca kirjutas:
Mirko kirjutas:Pole aega olnud koguaeg raadiot kuulata, kuid Becs ütles ennem et lasevad Tänaku intervjuu eetrisse. Kas see on ära olnud ja kui nii siis kas keegi kuulas seda ja mida seal räägiti?
Tuli ka alles nüüd meelde see ja panin raadio käima, praegu on Kubicaga intekas ja kuna katseni on nii vähe aega sis Oti oma oli ära arvatavasti.
Ei ole olnud.
Divine
Rallijumal
Postitusi: 1950
Liitunud: 10 Nov 2012, 11:15

Re: Rally Sweden 2014

Postitus Postitas Divine »

AinstAin kirjutas:http://ustre.am/GpAc

Oleme Rootsis ja tegime SS2-lt kehva kvaliteediga LIVE ylekande läbi interneti, sama saab toimuma ka SS7-lt. Orienteeruvalt 18.00 eesti aja järgi. Pilti näeb Torsbyst ja lolli juttu kuuleb ylejäänu eest ei vastuta.
Hea, et "omakste" käsi on rallil olemas.
(Jan)
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1634
Liitunud: 01 Veebr 2014, 14:13

Re: Rally Sweden 2014

Postitus Postitas (Jan) »

Oti intekas oli ära ennem.
Divine
Rallijumal
Postitusi: 1950
Liitunud: 10 Nov 2012, 11:15

Re: Rally Sweden 2014

Postitus Postitas Divine »

hakkas pihta siis ss5, edu Otile!
StP
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 974
Liitunud: 28 Mai 2010, 10:27

Re: Rally Sweden 2014

Postitus Postitas StP »

(Jan) kirjutas:Oti intekas oli ära ennem.
Kas sa mõtled seda mis oli regrupis?
vaana
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 562
Liitunud: 17 Nov 2012, 13:21

Re: Rally Sweden 2014

Postitus Postitas vaana »

Otist räägib raadios
Vasta