Peugeot 307 disain ja värvilahendus

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: KAIKUL, Jaanus, Strike, jagr, Erki

Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Arvad nii?

OK, aga mõtlesin korra. Esimeste piltide põhjal meeldis Fabia jube palju. Oma silmaga ära nähtud ja jätab täiesti külmaks. On ikka kole auto küll kui ähemalt uurida. Paras kirvetöö. 307 seevastu veel ei meeldi, aga usun, et kui too rajale pääseb küll siis ka meeldima hakkab. Üks küsimus ka. Miks ei ole sellele veel paigutatud populaarset veiniriiuli tüüpi tagatiiba? Kas selle leiutajatel on hoopis midagi revolutsioonilisemat plaanis ja lihtsalt ei taheta uue hooaja eel konkurentidele infot anda?
Kasuta ikka turvavööd ka!
Karl
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 348
Liitunud: 05 Veebr 2003, 11:47
Asukoht: Tallinn

Karl

Postitus Postitas Karl »

Seda küll, et Ats Pesoos järgmine aasta sõida, aga tahtsingi öelda, et peale Märtini veel sellise stiili oskajaid (kapott lahti ja hea aeg katselt lisaks!!!!) :D
Karl
Karl
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 348
Liitunud: 05 Veebr 2003, 11:47
Asukoht: Tallinn

Karl

Postitus Postitas Karl »

Mul tekkis sama küsimus tiiva kohta! Praegu kõikidel WRC-dl. vertikaalsete vaheseintega tiivad ja uuel Pezool pole!
Aga Fabia suhtes sama arvamus, mis Carlosel! Elusuuruses nähes ei ole ilus, samas pildilt oli ja on efektne!
Karl
Jaanus
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 5671
Liitunud: 15 Jaan 2003, 11:54
Asukoht: seal kus ralli
Kontakt:

Postitus Postitas Jaanus »

Ma olen päris kindel, et see 307 tagatiib muutub arendamise käigus veel päris palju ja see veiniriiul tuleb sinna ka kindlasti.

PS! Fabia WRC on minu meelest küll väga kena masin, isegi elusast peast :)
RudiTurbo
F1 ekspert
Postitusi: 1352
Liitunud: 09 Mai 2003, 23:42
Asukoht: Paldiski

Postitus Postitas RudiTurbo »

ilus video oli, see auto lausa sulas kokku selle teega, aga millal Grönholm selle auto siis võistlusel pöördesse ajab?
<Gener_AL> what was the name of that rally driver early nineties juhan kankernaun ... he was an awsome driver ...
www.liveforspeed.net
KuriUss
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1484
Liitunud: 07 Mär 2003, 18:29
Asukoht: Sibulaküla
Kontakt:

Postitus Postitas KuriUss »

Sellest on küll mitu korda juba juttu olnud, et Monte Carloks on auto valmis.
Aga samas Provera muidugi ironiseerib, et auto stardib siis kui Peugeot' turundusosakond nii ütleb. Et spordidivisionil ei ole sellesse sõna sekka öelda.
Optik
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1148
Liitunud: 21 Veebr 2003, 21:40
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Optik »

Minule isiklikult väga meeldib uus 307. Küljepealt vilksamisi vaadates meenutab natukene Ferrarit (vähemalt sellel videoklipil, millele xaus vihjas). Oleme ausad, ka punane värv ise teeb iga auto ilusamaks (minu arvamus) :)
Kui seda autot oleks esitletud valgena, nagu seda tegi Ford, siis ta poleks pooltki nii kena , kui on ta punasena.
nopea kun norsu
Karl
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 348
Liitunud: 05 Veebr 2003, 11:47
Asukoht: Tallinn

Karl

Postitus Postitas Karl »

Krt, ei saa seda videot käima! Media player ütleb miskise veateate! Kuskilt peab mingisugusedi codec-d. või divx-d. tõmbama, aga kust kohast ja milliseid? Oskab keegi öelda!!!
Karl
Rando
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2112
Liitunud: 04 Aug 2003, 11:16
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Karl

Postitus Postitas Rando »

Karl kirjutas:Krt, ei saa seda videot käima! Media player ütleb miskise veateate! Kuskilt peab mingisugusedi codec-d. või divx-d. tõmbama, aga kust kohast ja milliseid? Oskab keegi öelda!!!
Sellest peaks aitama: http://www.divx-digest.com/software/nimo_pack.html
tiit
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 177
Liitunud: 24 Veebr 2003, 14:49
Asukoht: Pärnu

Re: Karl

Postitus Postitas tiit »

Karl kirjutas:Krt, ei saa seda videot käima! Media player ütleb miskise veateate! Kuskilt peab mingisugusedi codec-d. või divx-d. tõmbama, aga kust kohast ja milliseid? Oskab keegi öelda!!!
Tõmba BSPlayer, minu meelest väga norm.
Rando
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2112
Liitunud: 04 Aug 2003, 11:16
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Rando »

Ainult BsPlayer-st ei aita... codec-it on vaja
Olts
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1082
Liitunud: 25 Mär 2003, 13:20
Asukoht: seal kus parimad ralliteed

Postitus Postitas Olts »

http://rally.racing-live.com/en/ Peugeot testi pilte vaadates tundub nagu saaks Kreekas suure kuumaga katuse pagassi toppida. Kindlasti tuleb palju probleeme selle Ikarussi kojamehega.
Kristo
---
---
Postitusi: 3475
Liitunud: 15 Jaan 2003, 12:16
Asukoht: Everywhere
Kontakt:

Postitus Postitas Kristo »

Kojamees on tal kahtlane jah :) Minu arust on see isegi veidi koomiline, et neil vertsudel pidevalt kojameestega jama. Peaks nagu tipptehnika olema..
Kasuta ikka turvavööd ka!
Vasta