WRC 2015 hooaeg

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: Jaanus, KAIKUL, Strike, jagr, Erki

Vasta
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Re: WRC 2015 hooaeg

Postitus Postitas KidrA »

MartinMK kirjutas:
KidrA kirjutas:Tee endale selgeks sõna - foorum. See on paik, kus inimesed võivad oma teadmisi või arvamusi avaldada. Ma pole öelnud, et Wilson talitses valesti. Ma tõin välja, mida mina oleks teinud ja ma pakun, et kui Wilson vaatab antud hooajale tagasi siis oleks ka tema teisiti talitanud. Aga kergem on tulla siia tatistama, kuidas kõik on rumalad, sest Wilson on olnud aastakümneid äris ja mida meie ka teame ja mingi ajuvaba cv jutt siia otsa. Jumal hoidku neid, kes võtavad kätte ja mingit sõitjat kritiseerivad. Need saavad ka paugu kirja, et mida te kritiseerite, mitu WRC etapi võitu te ise saavutanud olete!?!
Võiks mingid lapsikused jätte ja rohkem tolerantsi siia foorumisse...
Hetkel oled sina tagantjärgitargutaja, seda oskame me kõik.
Kergelt on sellest negatiivsusest kopp ees juba, aga vastan ka Martinile. Tagantjärgi targutamine saaks see olla ainult juhul kui ma selle nüüd esimest korda jutuks võtaks. Ma olen olnud esimesest päevast kriitiline, et Hirvonen M-Sporti tagasi võeti, mina nägin seal taga finantsilist põhjust, mitte sõitja põhist. Aga samas ma usun, et Wilsonil oli tõesti Hirvonenist parem arusaam ja ta tõesti lootis, et tagasihoidlikud tulemused Citroenis olid vaid selle pärast, et masin ei sobinud Hirvonenile. Võib olla kui aega tagasi kerida siin foorumis, leiab ka mõne postituse mu poolt sel teemal. Mine parem otsi mu postitusi kui tule siia mingist tagantjärgi targutamisest rääkima, kui sa ei tunne mind.
Rebane
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1410
Liitunud: 23 Sept 2012, 15:56

Re: WRC 2015 hooaeg

Postitus Postitas Rebane »

Aamen!
soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: WRC 2015 hooaeg

Postitus Postitas soca »

http://www.fiaerc.com/news/detail/id/6318

Hyundai siis huvitatud R5 masina arendamisest ning kuulukad on, et testi tööd olevat pakutud Nasserile. Nasser ise aga olevat püüdnud ennast rääkida Hyundai teise ehk N tiimi rahaliseks eestvedajaks.
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
busse
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 456
Liitunud: 02 Okt 2009, 08:07
Asukoht: Aruküla
Kontakt:

Re: WRC 2015 hooaeg

Postitus Postitas busse »

http://sport.postimees.ee/2986759/wrc-a ... vamuudatus pole küll 2015 aasta teema, aga vaikselt liiguvad asjad juba täna turvalisema rallika suunas.
MKD
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1659
Liitunud: 08 Veebr 2008, 19:28
Asukoht: Tallinn

Re: WRC 2015 hooaeg

Postitus Postitas MKD »

Uskumatult kaua on tegelikult FIAl need asjad aega võtnud, antud originaalartiklis tegelikult ka juhitakse tähelepanu sellele, et peale Markko / Parki õnnetust ei ole 9 aasta jooksul suurt midagi muutunud turvalisuse seisukohalt, kuigi tollal räägiti sellest palju.

Vormelimaailmas toimuv läheb FIAle ilmselgelt rohkem korda..
Rallijutud ralliblogis.. http://www.rallinaut.ee/ |
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Re: WRC 2015 hooaeg

Postitus Postitas Frank »

MKD kirjutas:Uskumatult kaua on tegelikult FIAl need asjad aega võtnud, antud originaalartiklis tegelikult ka juhitakse tähelepanu sellele, et peale Markko / Parki õnnetust ei ole 9 aasta jooksul suurt midagi muutunud turvalisuse seisukohalt, kuigi tollal räägiti sellest palju.

Vormelimaailmas toimuv läheb FIAle ilmselgelt rohkem korda..
See on kahe otsaga asi. Turvalisus vs autode maksumus. FIA on üritanud aastaid piirata autode maksumust ning vaevalt monokok odav oleks.

Autosport on ohtlik ala ja jääb ka ohtlikuks.
"Come on, you can see more than that"
Füürer
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 549
Liitunud: 19 Aug 2011, 13:31
Asukoht: L-E

Re: WRC 2015 hooaeg

Postitus Postitas Füürer »

MKD kirjutas:Vormelimaailmas toimuv läheb FIAle ilmselgelt rohkem korda..
Ja miks peakski? WRCd on proovitud aastakümneid edutult turundada. Korraks isegi õnnestus kui David Richards nööre tõmbas, aga eks me teame isegi kuidas see lõppes.
Fan of MM-Motorsport & Fair Recce
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 10
Kontakt:

Re: WRC 2015 hooaeg

Postitus Postitas Kolin »

Citroen pidi oma 2015 lineupi välja ütlema Walesi etapil. Mattonil pidi listis olema kümme nime.
Kuid välistas kohe nimed nagu Sébastien Chardonnet, Stephane Lefebvre ja Quentin Gilbert. Kuna tahab sõitjaks tugevaid sõitjaid saada kes koguks korralike punkte ja oleks võimelised võidu peale sõitma. Samas artiklis ta välistas ka Tänaku. Kuna tema teada on Tänak seotud M-Spordiga. Aga huvitavad nimed tõi välja. Ning sugugi mitte võidu peale sõitjad. Juha Hänninen, Cris Atkinson, Bryan Bouffier. Samas ka Kubica. Ning rääkitakse, et Kubica võib järgmine aasta liituda WTCC sarjaga. Või siis ikka WRC-s.
http://www.lemagsportauto.com/wrc-les-p ... y-gb/6171/

Teadupärast Järgmine hooaeg pidi Mitsubishi naasma MM sarja. Autoga Mitusbishi Mirage R5.
Seda küll klassis WRC2. Ning üheks sõitjaks võib suure tõenäosusega saadaPontus Tidemand.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
rallikas54
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 397
Liitunud: 30 Mai 2009, 10:52

Re: WRC 2015 hooaeg

Postitus Postitas rallikas54 »

Mina saan nii aru, et M-Sport peaks kinnitama Tänaku sõitjaks, seetõttu Ott ka ei kandideeri?
(Jan)
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1634
Liitunud: 01 Veebr 2014, 14:13

Re: WRC 2015 hooaeg

Postitus Postitas (Jan) »

Kolin kirjutas:Citroen pidi oma 2015 lineupi välja ütlema Walesi etapil. Mattonil pidi listis olema kümme nime.
Kuid välistas kohe nimed nagu Sébastien Chardonnet, Stephane Lefebvre ja Quentin Gilbert. Kuna tahab sõitjaks tugevaid sõitjaid saada kes koguks korralike punkte ja oleks võimelised võidu peale sõitma. Samas artiklis ta välistas ka Tänaku. Kuna tema teada on Tänak seotud M-Spordiga. Aga huvitavad nimed tõi välja. Ning sugugi mitte võidu peale sõitjad. Juha Hänninen, Cris Atkinson, Bryan Bouffier. Samas ka Kubica. Ning rääkitakse, et Kubica võib järgmine aasta liituda WTCC sarjaga. Või siis ikka WRC-s.
http://www.lemagsportauto.com/wrc-les-p ... y-gb/6171/

Teadupärast Järgmine hooaeg pidi Mitsubishi naasma MM sarja. Autoga Mitusbishi Mirage R5.
Seda küll klassis WRC2. Ning üheks sõitjaks võib suure tõenäosusega saadaPontus Tidemand.
ammu teada, et Tänak on seotud m-sportiga
Frank
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3012
Liitunud: 17 Veebr 2003, 13:45
Asukoht: Tallinn

Re: WRC 2015 hooaeg

Postitus Postitas Frank »

Kolin kirjutas:Teadupärast Järgmine hooaeg pidi Mitsubishi naasma MM sarja. Autoga Mitusbishi Mirage R5.
Seda küll klassis WRC2. Ning üheks sõitjaks võib suure tõenäosusega saadaPontus Tidemand.
See projekt on sama palju Mitsubishi, kui Prodrive oli MINI.
"Come on, you can see more than that"
soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: WRC 2015 hooaeg

Postitus Postitas soca »

http://www.autonews-magazine.com/blog/?p=42845

selle artikli järgi siis Kubica kindlalt Citroeni naasmas (mitte küll esitiimi) ning ka Protasov läheb Citroeni peale üle ning teeb teatud rallid kaasa. Pole keegi enam Fordiga rahul.
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
viplala
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11801
Liitunud: 10 Dets 2011, 18:38
Asukoht: Haabneeme
Meeldimisi saanud: 1

Re: WRC 2015 hooaeg

Postitus Postitas viplala »

Mitteametlik info Kubica kohta, et mees sõidab järgmine aasta Citoeniga!
Leht prantsuse keelne http://www.autonews-magazine.com/blog/?p=42845
Aga lühidalt Google tõlge:
Even if the information is not official yet, it is reliable and comes directly Wales: Robert Kubica will make his 2015 return to the bosom Citroen.

After a disappointing season at M-Sport, the Polish driver find indeed the wheel of a DS3 WRC at the beginning of the 2015 season Remaining true to its sponsor Lotos oil, Kubica also find the team in which he had successful beautiful things in 2013, becoming World Champion WRC DS3 RRC-2, that is to say ... the PH Sport team, who was in charge of the program.

In 2015, Kubica and will spearhead the client Citroën Racing, which should bring a second DS3 WRC on some tests for another driver from the East, Yuriy Protasov team. This year, the Ukrainian has strengthened its global experience at the wheel of Ford Fiesta R5, RRC and WRC.
Lärri
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1084
Liitunud: 11 Jaan 2012, 20:00

Re: WRC 2015 hooaeg

Postitus Postitas Lärri »

soca kirjutas:http://www.autonews-magazine.com/blog/?p=42845

selle artikli järgi siis Kubica kindlalt Citroeni naasmas (mitte küll esitiimi) ning ka Protasov läheb Citroeni peale üle ning teeb teatud rallid kaasa. Pole keegi enam Fordiga rahul.
Ah et pole Fordiga rahul? Nojah, siis küll. Katsevõidud tulid tänu Kubica osavusele ja väljasõidud tänu Fiesta juhitamatusele. Eks ta ole.
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 10
Kontakt:

Re: WRC 2015 hooaeg

Postitus Postitas Kolin »

Frank kirjutas:
Kolin kirjutas:Teadupärast Järgmine hooaeg pidi Mitsubishi naasma MM sarja. Autoga Mitusbishi Mirage R5.
Seda küll klassis WRC2. Ning üheks sõitjaks võib suure tõenäosusega saadaPontus Tidemand.
See projekt on sama palju Mitsubishi, kui Prodrive oli MINI.
Sama kehtib ka M-Spordi kohta.


Kusagilt lugesin ka seda, et kui naastakse mm sarja siis pidi toetus tulema ka mitsubishi motorspordilt.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
MKD
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1659
Liitunud: 08 Veebr 2008, 19:28
Asukoht: Tallinn

Re: WRC 2015 hooaeg

Postitus Postitas MKD »

Mina sain Mitsubishi värgist nii aru, et kui hästi läheb erameeskonnal, kaalutakse tehasetuge.. Samas, kuidas päriselt on.. tuleb oodata ja vaadata.

Aga igast jutud Fordi ja auto suutlikkuse teemadel tunduvad küll üsna sellised olema "noh-jah-kui-muud-vabandust-ei-leia-siis-süüdistame-autot". Saab ka Fordiga kiiresti sõita, seda on kasvõi Ott sel aastal näidanud.. Protasov ning Kubica pole kindlasti õiged mehed seda hindama, kas Fordiga on võimalik võidu peale sõita.
Rallijutud ralliblogis.. http://www.rallinaut.ee/ |
soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: WRC 2015 hooaeg

Postitus Postitas soca »

http://www.wrc.com/en/wrc/news/november ... 2-12-.html

Paddon ütleb, et on kindlasti järgmine aasta WRC auto roolis kuid mitte terve hooaja, peab läbirääkimisi nii Hyundai kui M-sportiga.
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
Lärri
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1084
Liitunud: 11 Jaan 2012, 20:00

Re: WRC 2015 hooaeg

Postitus Postitas Lärri »

soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: WRC 2015 hooaeg

Postitus Postitas soca »

ma juba pikemat aega ootan seda ametlikku kinnitust :D ...ning siit saab minu arvamus kinnitust, et sellest viimasest rallist ei olene ikka kõik, pigem põhjus finantsiline. Kuid tähtis on selle nädalane ralli siiski.
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
Divine
Rallijumal
Postitusi: 1950
Liitunud: 10 Nov 2012, 11:15

Re: WRC 2015 hooaeg

Postitus Postitas Divine »

Ma ei saa aru sellest, et M-Sport ehitab endale maailma suurima tehasepargi, kuid rallimiseks raha pole.
Vasta