WRC 2015 hooaeg

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: KAIKUL, Jaanus, Strike, jagr, Erki

Vasta
Timur_P
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2853
Liitunud: 23 Okt 2011, 20:06
Asukoht: Siin

Re: WRC 2015 hooaeg

Postitus Postitas Timur_P »

-huviline2- kirjutas:Kas mitte Wilson kuskil ei kommenteerinud, et see leping kaotas 2012 järel kehtivuse.
Ka minul on meeles, et Wilson mainis kuskil intervjuus lepingu lõpetamist Otiga.
soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: WRC 2015 hooaeg

Postitus Postitas soca »

Hirvonen usub et tal on veel kõike olemas et võita

http://www.autosport.com/news/report.ph ... um=twitter

reaalsustaju üldse mehel pole :P
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
GC
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1058
Liitunud: 16 Nov 2004, 14:17
Asukoht: keskel

Re: WRC 2015 hooaeg

Postitus Postitas GC »

Timur_P kirjutas:
-huviline2- kirjutas:Kas mitte Wilson kuskil ei kommenteerinud, et see leping kaotas 2012 järel kehtivuse.
Ka minul on meeles, et Wilson mainis kuskil intervjuus lepingu lõpetamist Otiga.
Artikleid lepingu sõlmimisest on lugeda palju, lepingu lõpetamisest justkui pole!?
MMAL
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 209
Liitunud: 20 Jaan 2013, 23:22

Re: WRC 2015 hooaeg

Postitus Postitas MMAL »

Seda mõtlema jäingi, et Ott, ega company polnud tingimuste pärast otsustaja, Wilson tegigi ehk sellise pika ajaga lepingu soodsalt, uskudes Markkot ja Otti!? Näed noort talenti, koos hea soovitajaga, küll rahatu, aga potensiaali on (nagu Markkogi ju oli), paber ja jõud on Wilsoni käes pigem!? Lepingu lõpetamine jäi ikka tugevama poolele ja ju Wilson nüüd ikkagi usub Otti loodedavasti ja nimetab lepingu viimaseks aastaks Oti põhisõitjaks WRCs. Vana Grossi lugu delfis on pigem häma, seda häma on ennegi palju olnud....Et läheks hästi Otil, Raigol....nad lihtsad poisid, kes tahavad rallit sõita ja ootame uudiseid alati...
muhk
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1965
Liitunud: 01 Mai 2010, 17:59

Re: WRC 2015 hooaeg

Postitus Postitas muhk »

ma ei tähtsustaks seda vana lepingut üle, rääkimata selle siiamaani kehtivusest. teades wilsonit, siis kas on leping või pole, see mees liigub ikka nii nagu ta ise tahab. ja ta vahest ka ise ei tea, mida ta teha mõtleb.
GC
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1058
Liitunud: 16 Nov 2004, 14:17
Asukoht: keskel

Re: WRC 2015 hooaeg

Postitus Postitas GC »

muhk kirjutas:ma ei tähtsustaks seda vana lepingut üle, rääkimata selle siiamaani kehtivusest. teades wilsonit, siis kas on leping või pole, see mees liigub ikka nii nagu ta ise tahab. ja ta vahest ka ise ei tea, mida ta teha mõtleb.
Pea nüüd ikka hoogu!
Küllap Wilson teab väga hästi, mida teeb!
Leping on leping, olgu ta vana või uus, iseasi, mis punkte see sisaldab.
Päris kindlasti on "jäme ots" Wilsoni käes, ja see on ka loomulik.
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 10
Kontakt:

Re: WRC 2015 hooaeg

Postitus Postitas Kolin »

Seda ma eriti ei usu, et Wilson Østbergi kasuks otsustab. Reaalsemad variandid on Tidemand ja Tänak.

Ma nägin täna öösel imelikku und.
Nimelt Hirvone ei lõpetanud karjääri. Jouhki lehvitas rahapatakaid ja Wilsonil tulid sellepeale taalamärgid ($) silmadele. Ning sõlmis Hirvoneniga 3 aastase lepingu. Tänak visati jälle põõsasse. Sellepeale otsustas DMack tuua oma meeskonna Wrc sarja.
Aga Wilson nõudmine oli, et sõitjateks saavad Tidemand ja Novikov. Tänaku korjas ülesse volkswageni meeskond kes tõi rajale ka neljanda auto just Tänaku jaoks Volkswagen motorsport II meeskonnas. Hooajal 2015 esimesest kolmest rallist noppis Tänak Ogieri eest kaks võitu (Rootsi ja Mehhiko). Hirvonen oli aga kõik kolm rallit katkestanud. Wilson läks siis uuesti Tänakut meelitama. Siis rsk hakkas äratus lärmama. Olin sunnitud vastu tahtmist ärkama. Vot sellised elamused siis mul täna öösel. Tundub, et minuga ei ole kõik enam korras :D
Viimati muutis Kolin, 29 Aug 2014, 10:39, muudetud 1 kord kokku.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
alk
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 777
Liitunud: 11 Okt 2005, 11:56

Re: WRC 2015 hooaeg

Postitus Postitas alk »

irw Kolinil jälle deliirium :lol:
Maineka nimega sõitja
soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: WRC 2015 hooaeg

Postitus Postitas soca »

Kolin kirjutas:Seda ma eriti ei usu, et Wilson Østbergi kasuks otsustab. Reaalsemad variandid on Tidemand ja Tänak.

Ma nägin täna öösel imelikku und.
Nimelt Hirvone ei lõpetanud karjääri. Jouhki lehvitas rahapatakaid ja Wilsonil tulid sellepeale taalamärgid ($) silmadele. Ning sõlmis Hirvoneniga 3 aastase lepingu. Tänak visati jälle põõsasse. Sellepeale otsustas DMack tuua oma meeskonna Wrc sarja.
Aga Wilson nõudmine oli, et sõitjateks saavad Tidemand ja Novikov. Tänaku korjas ülesse volkswageni meeskond kes tõi rajale ka neljanda auto just Tänaku jaoks Volkswagen motorsport II meeskonnas. Hooajal 2015 esimesest kolmest rallist noppis Tänak Ogieri eest kaks võitu (Rootsi ja Mehhiko). Hirvonen oli aga kõik kolm rallit katkestanud. Wilson läks siis uuesti Tänakut meelitama. Siis rsk hakkas äratus lärmama. Olin sunnitud vastu tahtmist ärkama. Vot sellised elamused siis mul täna öösel. Tundub, et minuga ei ole kõik enam korras :D

:lol: :lol: :lol: ...kusjuures väga hea uni!
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
aix
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 4810
Liitunud: 10 Veebr 2003, 22:47
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 1
Kontakt:

Re: WRC 2015 hooaeg

Postitus Postitas aix »

Unenäod pidid teinekord täituma...:)
skahar
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2325
Liitunud: 21 Veebr 2003, 21:05
Asukoht: Mägi-Eesti
Meeldimisi saanud: 1

Re: WRC 2015 hooaeg

Postitus Postitas skahar »

Ma ei tea ka noist lepetest midagi, aga seda ma tean et papa-W-le meeldib mani ja mida krõbedam seda parem. Siin juures nõustun ka "muhk'iga", et pealtvaatajale jääb papa-w tegemistest mulje, et seilab sinna kust tuul puhub - seda siis sõitjate ja meeskonna komplekteerimisel, autude ehitamises loodetavasti kompromisse ei tehta aga nagu juba siin ennem välja tuli, siis leidub ka seal "agasid" (ehe näide: Sitika tiim leiutas oma vedrustuse variandid mida testiti vs furd, mis läks kergema vastupanu teed ja soetas reigeri, rääkimata mingist galaxy roolivõimust jms jamast:))))

Aga mulle meeldiks see variant (ja usun et see saab tõeks) kui Ott jätkaks D-Mäkiga aga seda siis WRC-ga 2015. Kui hirv ikka nii kõva vend on ja tunneb et suudab, siis toogu oma rahakott ka sinna kaasa elik las maksab siis meite meestele palga (no se rohkem naljana öeldud;)
AutoralliSuurSõber
SLy
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1376
Liitunud: 14 Mär 2005, 14:39

Re: WRC 2015 hooaeg

Postitus Postitas SLy »

skahar kirjutas:Ma ei tea ka noist lepetest midagi, aga seda ma tean et papa-W-le meeldib mani ja mida krõbedam seda parem
Tegemist ju põhimõtteliselt eratiimiga ja ilma rahata suht keeruline sellist asja majandada. Teistel automarkidel suured tehaserahad taga. Müts maha tema ees, et tal ikka tahtmist seda asja niimoodi jätkata.
viplala
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11801
Liitunud: 10 Dets 2011, 18:38
Asukoht: Haabneeme
Meeldimisi saanud: 1

Re: WRC 2015 hooaeg

Postitus Postitas viplala »

Kolin kirjutas:Seda ma eriti ei usu, et Wilson Østbergi kasuks otsustab. Reaalsemad variandid on Tidemand ja Tänak.

Ma nägin täna öösel imelikku und.
Nimelt Hirvone ei lõpetanud karjääri. Jouhki lehvitas rahapatakaid ja Wilsonil tulid sellepeale taalamärgid ($) silmadele. Ning sõlmis Hirvoneniga 3 aastase lepingu. Tänak visati jälle põõsasse. Sellepeale otsustas DMack tuua oma meeskonna Wrc sarja.
Aga Wilson nõudmine oli, et sõitjateks saavad Tidemand ja Novikov. Tänaku korjas ülesse volkswageni meeskond kes tõi rajale ka neljanda auto just Tänaku jaoks Volkswagen motorsport II meeskonnas. Hooajal 2015 esimesest kolmest rallist noppis Tänak Ogieri eest kaks võitu (Rootsi ja Mehhiko). Hirvonen oli aga kõik kolm rallit katkestanud. Wilson läks siis uuesti Tänakut meelitama. Siis rsk hakkas äratus lärmama. Olin sunnitud vastu tahtmist ärkama. Vot sellised elamused siis mul täna öösel. Tundub, et minuga ei ole kõik enam korras :D
Räägi veel. See on nii ilus! :lol: :lol: :lol:
aigarm
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 114
Liitunud: 14 Sept 2012, 10:21
Asukoht: Pärnu

Re: WRC 2015 hooaeg

Postitus Postitas aigarm »

Kolin kirjutas:Seda ma eriti ei usu, et Wilson Østbergi kasuks otsustab. Reaalsemad variandid on Tidemand ja Tänak.

Ma nägin täna öösel imelikku und.
Nimelt Hirvone ei lõpetanud karjääri. Jouhki lehvitas rahapatakaid ja Wilsonil tulid sellepeale taalamärgid ($) silmadele. Ning sõlmis Hirvoneniga 3 aastase lepingu. Tänak visati jälle põõsasse. Sellepeale otsustas DMack tuua oma meeskonna Wrc sarja.
Aga Wilson nõudmine oli, et sõitjateks saavad Tidemand ja Novikov. Tänaku korjas ülesse volkswageni meeskond kes tõi rajale ka neljanda auto just Tänaku jaoks Volkswagen motorsport II meeskonnas. Hooajal 2015 esimesest kolmest rallist noppis Tänak Ogieri eest kaks võitu (Rootsi ja Mehhiko). Hirvonen oli aga kõik kolm rallit katkestanud. Wilson läks siis uuesti Tänakut meelitama. Siis rsk hakkas äratus lärmama. Olin sunnitud vastu tahtmist ärkama. Vot sellised elamused siis mul täna öösel. Tundub, et minuga ei ole kõik enam korras :D
Täna korjab selle jutu siit üles almrally.ru ja homme loeme delfist juba pommuudist.
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 10
Kontakt:

Re: WRC 2015 hooaeg

Postitus Postitas Kolin »

aigarm kirjutas:
Täna korjab selle jutu siit üles almrally.ru ja homme loeme delfist juba pommuudist.
:D :D :D
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
hull
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 717
Liitunud: 06 Aug 2005, 12:42
Asukoht: tallinn
Has thanked: 2
Kontakt:

Re: WRC 2015 hooaeg

Postitus Postitas hull »

alk kirjutas:irw Kolinil jälle deliirium :lol:
Mitte jälle,vaid tal see igapäevane norm staadium :wink:
Seal kus lõppeb asfalt....
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 10
Kontakt:

Re: WRC 2015 hooaeg

Postitus Postitas Kolin »

Ma pean vist pikemaks ajaks foorumist eemale hoidma.
Järjekordne unenägu
Kuna fordi tiilist ei saanud asja siis papad Kruuda ja Gross ühendasid jõud. Ning hr. Kiiver tegi EAL- lobitööd. Sedasi sai loodud meie enda meeste ralli meeskond. GROUDA WRT. Masinaid hooldab MM-Motorsport. EAL toetas projekti 5 milli euroga. Autodeks siis Volkswagen Polo R WRC. Sõitjad meeskonnas Tänak ja Kruuda.

Enam ei julge magama jäädagia.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
hull
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 717
Liitunud: 06 Aug 2005, 12:42
Asukoht: tallinn
Has thanked: 2
Kontakt:

Re: WRC 2015 hooaeg

Postitus Postitas hull »

Kolin kirjutas:Ma pean vist pikemaks ajaks foorumist eemale hoidma.
Järjekordne unenägu
Kuna fordi tiilist ei saanud asja siis papad Kruuda ja Gross ühendasid jõud. Ning hr. Kiiver tegi EAL- lobitööd. Sedasi sai loodud meie enda meeste ralli meeskond. GROUDA WRT. Masinaid hooldab MM-Motorsport. EAL toetas projekti 5 milli euroga. Autodeks siis Volkswagen Polo R WRC. Sõitjad meeskonnas Tänak ja Kruuda.

Enam ei julge magama jäädagia.
Sa võid magama ikka jääda, lihtsalt ära enne magamaminekut oma tavalist kogust ära joo :D
Seal kus lõppeb asfalt....
Timur_P
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2853
Liitunud: 23 Okt 2011, 20:06
Asukoht: Siin

Re: WRC 2015 hooaeg

Postitus Postitas Timur_P »

Kolin, mis seeni sa sööd? Igatahes paistab hea kraam olevat. :lol: :lol: :lol:
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 10
Kontakt:

Re: WRC 2015 hooaeg

Postitus Postitas Kolin »

Seeni ei söö. Aga seemneid küll. Täna õhtul maga minnes panen igaks juhuks foolium mütsi pähe. :lol:
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Vasta