Wales Rally GB 2014

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: KAIKUL, Jaanus, Strike, jagr, Erki

Vasta
Reikoh
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 914
Liitunud: 27 Okt 2006, 21:20
Asukoht: Vastseliina

Re: Wales Rally GB 2014

Postitus Postitas Reikoh »

WRC2 punktitabel võiks muutuda rohkem läbipaistvamaks. Jube raske on aru saada mis tegelik seis on.
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 10
Kontakt:

Re: Wales Rally GB 2014

Postitus Postitas Kolin »

Reikoh kirjutas:WRC2 punktitabel võiks muutuda rohkem läbipaistvamaks. Jube raske on aru saada mis tegelik seis on.
Võiks olla jah konkreetsed seitse etappi mille eest punkte saab
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
saspel
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 260
Liitunud: 11 Sept 2008, 19:16
Meeldimisi saanud: 2

Re: Wales Rally GB 2014

Postitus Postitas saspel »

bug
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 249
Liitunud: 13 Nov 2011, 13:47

Re: Wales Rally GB 2014

Postitus Postitas bug »

Ebaõnne kui palju. Lõpuni küll ei näinud, kuid abistajate poolt ka kohutavalt uimane tegutsemine.
nsa
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 917
Liitunud: 01 Apr 2012, 16:35
Asukoht: Stockholm

Re: Wales Rally GB 2014

Postitus Postitas nsa »

bug kirjutas:Ebaõnne kui palju. Lõpuni küll ei näinud, kuid abistajate poolt ka kohutavalt uimane tegutsemine.
Soome rallifännidega võrrelda just ei saa jah, kes kõis käes ootavad.
Timur_P
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2853
Liitunud: 23 Okt 2011, 20:06
Asukoht: Siin

Re: Wales Rally GB 2014

Postitus Postitas Timur_P »

«Täna läks meil esimesel katsel 4-5 kilomeetrit enne finišit rehv ja kuna meil oli kaasas üks varurehv, oli selge, et kindlalt lõpuni tulemiseks ei saa me enam nii pingutada, kui oleks tahtnud. Ei olnud tahtmist rehvipurunemise tõttu head rallit katkestada. Kui terve GB Rally kokku võtta, siis oleme sellega rahul. Plaan oli alustada rahulikumalt, saada hea tunne ja tõsta tempot. Lihtsalt ei tulnud siin midagi, esimese päevaga harjusime ja teisel päeval saime juba teisel ringil kiirematele konkurentsi pakkuda. Võrreldes Portugaliga tundis Raigo ennast samuti WRC autos juba üsna koduselt ja suutis juba naeratada ka. DMACK rehvide osas saan öelda, et võrreldes 2011. aastaga on astutud väga pikk samm edasi ja areng on olnud muljetavaldav,» rääkis Tänak peale finišit.

Tänaku sõnul on tema teise võimaluse taga autoralli MM-sarjas mitmete inimeste ja ettevõtete koostöö, mille eest on ta neile väga tänulik. «Minu teine võimalus autoralli MM-sarjas sai teoks läbi M-Sport, Malcolm Wilsoni, Markko Märtini ja DMACK koostöö, mida aitasid ellu viia meie Eesti toetajad eesotsas Oleg Grossiga. Minu ja Raigo suur tänu kõigile ja mis puudutab järgmist aastat, siis tahan kindlasti autoralli MM-sarjas sõita. Loodan, et selgus ja vastused selles osas saabuvad lähitulevikus,» võttis Tänak tänavuse hooaja WRC sarjas kokku.
Tänak: loodan, et selgus ja vastused saabuvad lähitulevikus -- Postimees
soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: Wales Rally GB 2014

Postitus Postitas soca »

Mulle ei jäänud küll muljet, et Dmack oleks tohutult edasi arenenud. Põhimõtteliselt samad katse ajad ja üldis sama koht mis 3 aastat tagasi. Aga mida mina ka tean siit arvuti tagant :)
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
Makkro
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1647
Liitunud: 25 Apr 2008, 09:22

Re: Wales Rally GB 2014

Postitus Postitas Makkro »

´tuleb otsida vanad kommentaarid ja artiklid välja. kui ma ei eksi siis vanad ei kestnud niikaua
(Jan)
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1634
Liitunud: 01 Veebr 2014, 14:13

Re: Wales Rally GB 2014

Postitus Postitas (Jan) »

Martin Kangur ‏@MartinKangur 31m31 minutes ago
That's how @WalesRallyGB ended for us on the last stage. Not an scratch on the car but impossible to get out :-(

https://twitter.com/MartinKangur/status ... 26/photo/1
Timur_P
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2853
Liitunud: 23 Okt 2011, 20:06
Asukoht: Siin

Re: Wales Rally GB 2014

Postitus Postitas Timur_P »

Makkro kirjutas:´tuleb otsida vanad kommentaarid ja artiklid välja. kui ma ei eksi siis vanad ei kestnud niikaua
Mina mäletan ka, et oli juttu kiirest kulumisest. Eriti hull olevat olnud asfsldil, siis olevat kulunud nagu kustukumm.
Füürer
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 549
Liitunud: 19 Aug 2011, 13:31
Asukoht: L-E

Re: Wales Rally GB 2014

Postitus Postitas Füürer »

soca kirjutas:Mulle ei jäänud küll muljet, et Dmack oleks tohutult edasi arenenud. Põhimõtteliselt samad katse ajad ja üldis sama koht mis 3 aastat tagasi.
Konkuents WRCs on kõvasti kasvanud. Tõenäoliselt sama tempoga oleks 2011. hooajal poodiumil lõpetanud.
Puhtalt numbreid vaadates kaotas Ott võitjale see kord 2:29.7, 2011. aga 9:47.7.

Muideks selle ralliga sai 2 hooaega sellest kui Ford viimati ralli võitis. Ega Citroenil ka asi väga roosilisem pole...
Fan of MM-Motorsport & Fair Recce
Timur_P
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2853
Liitunud: 23 Okt 2011, 20:06
Asukoht: Siin

Re: Wales Rally GB 2014

Postitus Postitas Timur_P »

Soulbender
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 108
Liitunud: 26 Jaan 2012, 23:59
Asukoht: Tartu

Re: Wales Rally GB 2014

Postitus Postitas Soulbender »

Sümpaatne pilt

Pilt
w0w
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1254
Liitunud: 27 Apr 2012, 21:43

Re: Wales Rally GB 2014

Postitus Postitas w0w »

Vaadates järgi Meeke intsidenti, siis tal vedas ikka roppu moodi. See oleks võinud röövida meeskondliku teise koha, saan õigesti aru?

https://www.youtube.com/watch?v=uKkTl9GoseM
Timur_P
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2853
Liitunud: 23 Okt 2011, 20:06
Asukoht: Siin

Re: Wales Rally GB 2014

Postitus Postitas Timur_P »

w0w kirjutas:Vaadates järgi Meeke intsidenti, siis tal vedas ikka roppu moodi. See oleks võinud röövida meeskondliku teise koha, saan õigesti aru?

https://www.youtube.com/watch?v=uKkTl9GoseM
Tiimide arvestuses jäi vahe 2 punkti, seega Meeke punktideta jäämine oleks aidanud M-Sporti teiseks.
Peab mainima, et Citikas on ikka tugev masin, Fordil oleks sellise matsu järel ilmselt ratas alt ära olnud.
Eero
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 193
Liitunud: 18 Okt 2012, 14:01

Re: Wales Rally GB 2014

Postitus Postitas Eero »

Timur_P kirjutas:
w0w kirjutas:Vaadates järgi Meeke intsidenti, siis tal vedas ikka roppu moodi. See oleks võinud röövida meeskondliku teise koha, saan õigesti aru?

https://www.youtube.com/watch?v=uKkTl9GoseM
Tiimide arvestuses jäi vahe 2 punkti, seega Meeke punktideta jäämine oleks aidanud M-Sporti teiseks.
Peab mainima, et Citikas on ikka tugev masin, Fordil oleks sellise matsu järel ilmselt ratas alt ära olnud.
Seejuures oli veel kaks korralikku pauku vastu perve: siis kui esimest korda kraavi sõitis ja teist korda siis, kui vastu perve peenelt kraavist välja viskas.
Selles situatsioonis oli õnne nii auto terveks jäämisel kui sellel, et olekski võinud sinna kraavi pealtvaatajaid ootama jääda, kui poleks peal hoidnud.
(Jan)
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1634
Liitunud: 01 Veebr 2014, 14:13

Re: Wales Rally GB 2014

Postitus Postitas (Jan) »

mcwax

Re: Wales Rally GB 2014

Postitus Postitas mcwax »

Seda esimest videot vaadates... tundub kuidagi, et Tänak tapab küljeklaasidega oluliselt rohkem kärbseid kui konkurendid. Ei tea kas asi mehes või mustades ümmargustes Dmackides.
Ogieri ette aga näikse keegi olevat raudtee laotanud.
soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: Wales Rally GB 2014

Postitus Postitas soca »

mcwax kirjutas:Seda esimest videot vaadates... tundub kuidagi, et Tänak tapab küljeklaasidega oluliselt rohkem kärbseid kui konkurendid. Ei tea kas asi mehes või mustades ümmargustes Dmackides.
Ogieri ette aga näikse keegi olevat raudtee laotanud.
Asi on rehvides ma arvan. Mäletan, et Barumi ralli ajal kirjutas üks kasutaja välismaises foorumis, et Tänak oli ebaloomulikult palju külg ees tulnud asfaldi ralli kohta.


Ja eile Powerstage'l oli ka ilmselgelt näha kuidas meie omad uisutasid seal ikka korralikult.
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: Wales Rally GB 2014

Postitus Postitas soca »

siin veel üks video kus päris palju Otti peal ja ka Kanguri pikaks läinud kurv

https://www.youtube.com/watch?v=VHNV-Ib ... e=youtu.be
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
Vasta