Karl Kruuda diskussioon

Maailma rallitippude käekäigust

Moderators: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Post Reply
RL5
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Posts: 30
Joined: Fri Jul 20, 2012 12:12 pm

Re: Karl Kruuda diskussioon

Post by RL5 »

Pühapäeval Karl ütles veel, et pole päris kindel millega sõidavad. Pidi selguma kahe nädala jooksul.
Kolin
Rallifoorum 24/7
Posts: 19355
Joined: Sun Feb 23, 2003 12:43 pm
Location: Seal kus lõpeb asfalt

Re: Karl Kruuda diskussioon

Post by Kolin »

RL5 wrote:Pühapäeval Karl ütles veel, et pole päris kindel millega sõidavad. Pidi selguma kahe nädala jooksul.
See võib ka Peugeot olla. Mingi aeg ju Karl testis seda hoolega
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Janarr
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 677
Joined: Mon Mar 18, 2013 9:10 pm

Re: Karl Kruuda diskussioon

Post by Janarr »

Mingi aeg kui selle Pesukotiga sõitis, siis küll ainult kirus seda.
„See on pea, mitte jalg, mis on tööriistaks iga võidusõitja eduni. Vähesed mõistavad seda” (Peter Sauber)
-huviline2-
Rallifoorum 24/7
Posts: 3574
Joined: Mon Feb 13, 2006 5:08 pm

Re: Karl Kruuda diskussioon

Post by -huviline2- »

No siis oli igasuguseid tehnilisi jamasid ka, aga see oli pea 1,5 aastat tagasi ja kui ma õigesti mäletan, jooksutas seda erameeskond (nende kvaliteet ju ka on kõikuv suurepärasest puudulikuni). ERCs domineerinud auto ei tohiks väga kehvake just olla.
Kolin
Rallifoorum 24/7
Posts: 19355
Joined: Sun Feb 23, 2003 12:43 pm
Location: Seal kus lõpeb asfalt

Re: Karl Kruuda diskussioon

Post by Kolin »

http://www.ohtuleht.ee/706519/ohtulehe- ... -ma-oodata

Jutust võib aru saada, et Kruudal suht käpp sees citroenis
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
raulito
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 843
Joined: Tue Jan 06, 2009 11:49 pm

Re: Karl Kruuda diskussioon

Post by raulito »

Kolin
Rallifoorum 24/7
Posts: 19355
Joined: Sun Feb 23, 2003 12:43 pm
Location: Seal kus lõpeb asfalt

Re: Karl Kruuda diskussioon

Post by Kolin »

Krt see küll pahasti. Ta oli ainuke kellel ma ei lootnud näha raha plobleemi.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
MKD
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1659
Joined: Fri Feb 08, 2008 7:28 pm
Location: Tallinn

Re: Karl Kruuda diskussioon

Post by MKD »

Kahju oleks, kui Karl ei saaks hooaega kaasa teha, sest üle eelmine ning eelmine aasta tundus, et hakkab tulema ning nö. läbimurre on tehtud. Kui nüüd asi katki jääks, oleks see võrdlemisi kurb ning Eesti rallifännidel jälle üks mees MM tasemel vähem, millest oleks äärmiselt kahju.
Rallijutud ralliblogis.. http://www.rallinaut.ee/ |
soca
Rallifoorum 24/7
Posts: 11133
Joined: Fri Jan 13, 2012 3:22 pm
Location: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: Karl Kruuda diskussioon

Post by soca »

Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
Kolin
Rallifoorum 24/7
Posts: 19355
Joined: Sun Feb 23, 2003 12:43 pm
Location: Seal kus lõpeb asfalt

Re: Karl Kruuda diskussioon

Post by Kolin »


See juba positiivne uudis
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
muhk
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1965
Joined: Sat May 01, 2010 5:59 pm

Re: Karl Kruuda diskussioon

Post by muhk »

vahepeal ei saanud foorumisse sisse, vist oli server maas. aga sellise lingi tahtsin panna siia: http://majandus24.postimees.ee/3562017/ ... ab-pankrot
pole vaja vist põhjust kaugemalt otsida, et teadmaks, miks karla hooaeg viibib (või üldse ära jääb). tere ja me3 ju suur(kui mitte ainu)sponsor olnud.
calderon
Rallifoorum 24/7
Posts: 3364
Joined: Sat Jun 05, 2010 7:30 pm
Location: Kuppelmaastik

Re: Karl Kruuda diskussioon

Post by calderon »

Seda oli ette arvata, et nii läheb ja sinna võlasummale võib veel otsa kirjutada maksmata tööde eest
KidrA
Rallifoorum 24/7
Posts: 2225
Joined: Sun Nov 27, 2005 3:22 pm

Re: Karl Kruuda diskussioon

Post by KidrA »

Aastaid olen juba imestanud, et kus kohast see finants ikka ja jälle võetakse kui firma teeb selgelt miinust ja igalt poolt kuuleb lugusid, kuidas ollakse inimestele võlgu. Samal ajal miljonid rallis tuulde lasta, ilmselgelt pole siin eetikaga midagi pistmist.
teine_riiul
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1007
Joined: Thu Oct 18, 2012 6:29 pm

Re: Karl Kruuda diskussioon

Post by teine_riiul »

KidrA wrote:Aastaid olen juba imestanud, et kus kohast see finants ikka ja jälle võetakse kui firma teeb selgelt miinust ja igalt poolt kuuleb lugusid, kuidas ollakse inimestele võlgu. Samal ajal miljonid rallis tuulde lasta, ilmselgelt pole siin eetikaga midagi pistmist.
Käibest saab rahulikult milkusi lasta sponsorluse tarbeks, selle jaoks ei peagi mingit hullu kasumit olema. Paberid on korras ja juriidiliselt on kõik korrektne!
calderon
Rallifoorum 24/7
Posts: 3364
Joined: Sat Jun 05, 2010 7:30 pm
Location: Kuppelmaastik

Re: Karl Kruuda diskussioon

Post by calderon »

teine_riiul wrote:
KidrA wrote:Aastaid olen juba imestanud, et kus kohast see finants ikka ja jälle võetakse kui firma teeb selgelt miinust ja igalt poolt kuuleb lugusid, kuidas ollakse inimestele võlgu. Samal ajal miljonid rallis tuulde lasta, ilmselgelt pole siin eetikaga midagi pistmist.
Käibest saab rahulikult milkusi lasta sponsorluse tarbeks, selle jaoks ei peagi mingit hullu kasumit olema. Paberid on korras ja juriidiliselt on kõik korrektne!
Kruuda jõudnud juba kolm uut firmat teha, neist kaks sama aadressiga mis Põlvas Tere. Tundub kangesti skeemitamise moodi, laseb Tere pankrotti ja tegutseb uue nimega edasi. Ma ei saa aru kus on riigi silmad ja laseb sellisel edasi tegutseda
Elar
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Posts: 11
Joined: Sat Feb 19, 2011 10:32 am
Location: rapla

Re: Karl Kruuda diskussioon

Post by Elar »

http://etv.err.ee/v/252519ad-9209-49d8- ... 30fad50512 Pärast selle klipi nägemist ei olnud mul enam kahju kui piimapaki poistel rallis hästi ei läinud, eks karma teeb oma töö. Eks muidugi tahaks et eestlastel rallis hästi läheks, karl on hetkel minusilmis ainus eestlane kes võib lisaks ott tänakule wrc auto rooli pääseda, talenti ju on, aga "varastatud" rahade eest sõitmist ei saa ikka heaks kiita.
Tuhman
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 232
Joined: Thu Jul 29, 2010 5:44 pm
Location: tallinn

Re: Karl Kruuda diskussioon

Post by Tuhman »

Postimehes enam kommenteerida ei saa, siis tulite ennast kõik siia välja elama?
Mart_
Rallifoorum 24/7
Posts: 2128
Joined: Thu Oct 07, 2010 1:58 pm

Re: Karl Kruuda diskussioon

Post by Mart_ »

Elar wrote:http://etv.err.ee/v/252519ad-9209-49d8- ... 30fad50512 Pärast selle klipi nägemist ei olnud mul enam kahju kui piimapaki poistel rallis hästi ei läinud, eks karma teeb oma töö. Eks muidugi tahaks et eestlastel rallis hästi läheks, karl on hetkel minusilmis ainus eestlane kes võib lisaks ott tänakule wrc auto rooli pääseda, talenti ju on, aga "varastatud" rahade eest sõitmist ei saa ikka heaks kiita.
Karl nüüd küll isa tegemistes süüdi ei ole ja ei peaks kannatama. Loodetavast on inimesi, kes näevad Karlis potensiaali ja vajalik raha leitakse. Mehes on potensiaali võidelda Lappi ja teiste kiirete noortega.
Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them -a desire, a dream, a vision.
calderon
Rallifoorum 24/7
Posts: 3364
Joined: Sat Jun 05, 2010 7:30 pm
Location: Kuppelmaastik

Re: Karl Kruuda diskussioon

Post by calderon »

Tuhman wrote:Postimehes enam kommenteerida ei saa, siis tulite ennast kõik siia välja elama?
Saab ikka
calderon
Rallifoorum 24/7
Posts: 3364
Joined: Sat Jun 05, 2010 7:30 pm
Location: Kuppelmaastik

Re: Karl Kruuda diskussioon

Post by calderon »

Mart_ wrote:
Elar wrote:http://etv.err.ee/v/252519ad-9209-49d8- ... 30fad50512 Pärast selle klipi nägemist ei olnud mul enam kahju kui piimapaki poistel rallis hästi ei läinud, eks karma teeb oma töö. Eks muidugi tahaks et eestlastel rallis hästi läheks, karl on hetkel minusilmis ainus eestlane kes võib lisaks ott tänakule wrc auto rooli pääseda, talenti ju on, aga "varastatud" rahade eest sõitmist ei saa ikka heaks kiita.
Karl nüüd küll isa tegemistes süüdi ei ole ja ei peaks kannatama. Loodetavast on inimesi, kes näevad Karlis potensiaali ja vajalik raha leitakse. Mehes on potensiaali võidelda Lappi ja teiste kiirete noortega.
Ega ta nüüd puhas poiss ka ei ole. ma ei vaidle vastu, et tal potsentsiaali pole ja et ta kiire ei oleks. Aga enne maksku tal peasponsor võlad ära ja siis sõidku, karl teab väga hästi mis teel tal vanamees need rahad saab ja aumehena oleks võinud keelduda neist rahadest. Eks see on ka põhjus miks karlil enam sponsoreid ei ole. keegi ei taha kruudaga tegemist teha.
Post Reply