Karl Kruuda diskussioon

Maailma rallitippude käekäigust

Moderators: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Post Reply
soca
Rallifoorum 24/7
Posts: 11133
Joined: Fri Jan 13, 2012 3:22 pm
Location: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: Karl Kruuda diskussioon

Post by soca »

Pigem on küsimus selles kas ta üldse enam see aasta stardib...
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
Mairo-u
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Posts: 93
Joined: Thu Feb 18, 2016 3:53 pm

Re: Karl Kruuda diskussioon

Post by Mairo-u »

Kahju natuke. Mulle tundus,et tema kiirus oli WRC2 meestest üks kiiremaid :)
Lithium
Rallifoorum 24/7
Posts: 5165
Joined: Thu Feb 11, 2010 1:05 pm
Location: Tallinn

Re: Karl Kruuda diskussioon

Post by Lithium »

Söörlöne!
Prommi
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Posts: 86
Joined: Tue May 12, 2009 2:48 pm

Re: Karl Kruuda diskussioon

Post by Prommi »

KidrA wrote:
viplala wrote: Nii et ikka "sügeleb" sul miskit, et seda uudist siia Karli teemasse topid? Tunned kaasa sulle!
Ma arvan, kui tegemist on uudisega, mis tõenäoliselt tõmbab sõitja karjäärile kriipsu peale siis on see igati asjakohane koht postitamiseks.

Ühest küljest on kahju, et perspektiivas sõitja peab sellisel momendil loobuma, kui see peaks nii juhtuma, sest teatud ajal paistis tema areng päris hea isegi olevat ja tundus, et tegemist on peaga mõelda oskava sõitjaga.

Aga teisest küljest kui kõik need tulemused on tulnud riigi ehk kõigi meie taskust varastamisega, sahker-mahker skeemitades siis 0 tolerants minu poolt ja käigu nad metsa.
KidrA ära muretse ei ole sinu raha eest küll keegi sõitnud. Ei ole vaja nii palju sappi pritsida.
KidrA
Rallifoorum 24/7
Posts: 2225
Joined: Sun Nov 27, 2005 3:22 pm

Re: Karl Kruuda diskussioon

Post by KidrA »

Prommi wrote:
KidrA wrote:
viplala wrote: Nii et ikka "sügeleb" sul miskit, et seda uudist siia Karli teemasse topid? Tunned kaasa sulle!
Ma arvan, kui tegemist on uudisega, mis tõenäoliselt tõmbab sõitja karjäärile kriipsu peale siis on see igati asjakohane koht postitamiseks.

Ühest küljest on kahju, et perspektiivas sõitja peab sellisel momendil loobuma, kui see peaks nii juhtuma, sest teatud ajal paistis tema areng päris hea isegi olevat ja tundus, et tegemist on peaga mõelda oskava sõitjaga.

Aga teisest küljest kui kõik need tulemused on tulnud riigi ehk kõigi meie taskust varastamisega, sahker-mahker skeemitades siis 0 tolerants minu poolt ja käigu nad metsa.
KidrA ära muretse ei ole sinu raha eest küll keegi sõitnud. Ei ole vaja nii palju sappi pritsida.
Ega sa juhuslikult mõni Kruudadest või nende palga peal olevatest pole? Tean, et neid siin foorumis ikka on.

Pole vaja skeemitada ja eestlastelt raha välja petta siis ma ei tule ka kommenteerima. Kui aga selle jamaga edasi tegeletakse siis ma panen veel kütet juurde ja mitte vähe.

Aga paistab, et on lõpp sel lool. Vähemalt seniks kuni isa Kruuda pole uusi petetavaid ja skeeme leidnud.
Prommi
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Posts: 86
Joined: Tue May 12, 2009 2:48 pm

Re: Karl Kruuda diskussioon

Post by Prommi »

Aga teisest küljest kui kõik need tulemused on tulnud riigi ehk kõigi meie taskust varastamisega, sahker-mahker skeemitades siis 0 tolerants minu poolt ja käigu nad metsa.[/quote]

KidrA ära muretse ei ole sinu raha eest küll keegi sõitnud. Ei ole vaja nii palju sappi pritsida.[/quote]Ega sa juhuslikult mõni Kruudadest või nende palga peal olevatest pole? Tean, et neid siin foorumis ikka on.
Pole vaja skeemitada ja eestlastelt raha välja petta siis ma ei tule ka kommenteerima. Kui aga selle jamaga edasi tegeletakse siis ma panen veel kütet juurde ja mitte vähe.

Aga paistab, et on lõpp sel lool. Vähemalt seniks kuni isa Kruuda pole uusi petetavaid ja skeeme leidnud.[/quote]

Ilmselgelt pole küsimus selles, et kelle palgal olen mina vaid küsimus on selles, et kelle palgal oled sina? Sa ikka päris sihikindlalt annad minna. Lihtsalt häirima hakkas sinu sõnavõtt muud ei midagi. Kordan veel kord sinu raha eest ei ole keegi sõitnud kuskil. Kas sul on midagi riigilt saamata jäänud?
muhk
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1965
Joined: Sat May 01, 2010 5:59 pm

Re: Karl Kruuda diskussioon

Post by muhk »

KidrA wrote:
Prommi wrote: KidrA ära muretse ei ole sinu raha eest küll keegi sõitnud. Ei ole vaja nii palju sappi pritsida.
Ega sa juhuslikult mõni Kruudadest või nende palga peal olevatest pole? Tean, et neid siin foorumis ikka on.

Pole vaja skeemitada ja eestlastelt raha välja petta siis ma ei tule ka kommenteerima. Kui aga selle jamaga edasi tegeletakse siis ma panen veel kütet juurde ja mitte vähe.

Aga paistab, et on lõpp sel lool. Vähemalt seniks kuni isa Kruuda pole uusi petetavaid ja skeeme leidnud.
loll jutt suhu tagasi ütleksin selle peale, KidrA.
sellest sai siin eespool juba pikalt räägitud, et olgu piimaärimehe elu ja äri kuidas tahes, siis ei tasu vana kruuda patte noorema kraesse lükata. vaadates tagasi, siis ega sellist puhast poissi kaasaaegse eesti mootorispordi alajoost väga leiagi. Miks peaks Oti karjääri upitanud raha puhtaks pidama, kui tema suursponsor on aastast aastasse olnud Grossi Toidukaubad, mis olgem ausad ei kavatse väga alluda Eesti seadusandlusele ja on ka korralikult KarS-i rägastikku kinni jäänud.
once and for all võiks sellise parastamise siit keskkonnast ära kaotada!
KidrA
Rallifoorum 24/7
Posts: 2225
Joined: Sun Nov 27, 2005 3:22 pm

Re: Karl Kruuda diskussioon

Post by KidrA »

muhk wrote:
KidrA wrote:
Prommi wrote: KidrA ära muretse ei ole sinu raha eest küll keegi sõitnud. Ei ole vaja nii palju sappi pritsida.
Ega sa juhuslikult mõni Kruudadest või nende palga peal olevatest pole? Tean, et neid siin foorumis ikka on.

Pole vaja skeemitada ja eestlastelt raha välja petta siis ma ei tule ka kommenteerima. Kui aga selle jamaga edasi tegeletakse siis ma panen veel kütet juurde ja mitte vähe.

Aga paistab, et on lõpp sel lool. Vähemalt seniks kuni isa Kruuda pole uusi petetavaid ja skeeme leidnud.
loll jutt suhu tagasi ütleksin selle peale, KidrA.
sellest sai siin eespool juba pikalt räägitud, et olgu piimaärimehe elu ja äri kuidas tahes, siis ei tasu vana kruuda patte noorema kraesse lükata. vaadates tagasi, siis ega sellist puhast poissi kaasaaegse eesti mootorispordi alajoost väga leiagi. Miks peaks Oti karjääri upitanud raha puhtaks pidama, kui tema suursponsor on aastast aastasse olnud Grossi Toidukaubad, mis olgem ausad ei kavatse väga alluda Eesti seadusandlusele ja on ka korralikult KarS-i rägastikku kinni jäänud.
once and for all võiks sellise parastamise siit keskkonnast ära kaotada!
Oot Oot. Leppisite midagi kokku, et noor Kruuda on puhas poiss ja nüüd peab selle moodi käituma või? Nalja teed või? See pole Põhja-Korea ega Venemaa. See on Eesti. Siin võib oma arvamust avaldada.

See, kui sina pead noori Kruudasid rumalateks inimesteks, kes ei tea, kus kohast tulevad need miljonid eurod rallitamiseks, kui samal ajal on meedias iga kuu uudis kuidas järjekordne piimatööstur peab äri kokku tõmbama, sest isand Kruuda ei maksa toote eest, mille ta on kätte saanud, ei tähenda, et teised neid sama rumalateks peavad.

Olen üsna kindel, et see oli kalkuleeritud risk. Noor Kruuda polnud päris papist poiss. Tegemist ikkagi intelligentse isiku ja päris hea areneva rallipiloodiga. Loodeti ikkagi selle skeemitamisega jõuda tehasemeeskonda ja sealt tagasi hakata teenima.

...loo lõpuks võin ma öelda, et mina noore Kruuda asemel oleks tõenäoliselt samamoodi käitunud. Oleks ralliradasid edasi kündnud nii et vähe pole, kuigi sisemuses oleks teadnud, et mille eest kõik see toimunud oleks ja olgem ausad, ega Eestis päris puhtalt firma kasumi pealt ongi raske sellist tipp-sporti teha, kus ühe nädalavahetusega lähevad kümned kuni sajad tuhanded eurod.

Aga kriitika on antud juhul igati õigustatud ja kui soovite edasi rääkida siis võin õli tulle edasi valada :wink:
KidrA
Rallifoorum 24/7
Posts: 2225
Joined: Sun Nov 27, 2005 3:22 pm

Re: Karl Kruuda diskussioon

Post by KidrA »

Prommi wrote:Ilmselgelt pole küsimus selles, et kelle palgal olen mina vaid küsimus on selles, et kelle palgal oled sina? Sa ikka päris sihikindlalt annad minna. Lihtsalt häirima hakkas sinu sõnavõtt muud ei midagi. Kordan veel kord sinu raha eest ei ole keegi sõitnud kuskil. Kas sul on midagi riigilt saamata jäänud?
Pean välja tooma, et te härra eksite jälle. Nimelt ma ei anna siin sihikindlalt midagi minna. Minu poolt oli Kruuda teemal ainuke postitus ja see oli kuu aega tagasi, mille te nüüd kuidagi JUHUSLIKULT samal päeval üles leidsite kui Kruuda karjääri tabas järjekordne valus löök.

Minu asi on siin õigustada inimeste erinevaid arvamusi, kes pole teiega nõus, et kogu ralli koosneb skeemitamistest ja et see ongi normaalne ja kedagi kritiseerida ei tohi. Kui midaig on valesti siis tulebki sellele tähelepanu pöörata ja midagi ette võtta.

Hetkel ongi siin kahte sorti inimesi. Nagu päris eluski. On need kes näevad midagi halba ja võtavad midagi ette, kas siis sõnades või tegudes aga eks enamus kõnnib tuimalt ikka edasi, silmad ära pöörates, selline see inimloomus juba on. Aga probleem saab sellest siis kui need kes silmad ära pööravad (ärme kritiseeri, oleme one big happy family edasi), kutsuvad ka kõiki teisi silmi ära pöörama - sellest ka see sinu näide, et kidra, sinu rahasid pole puututud, ole parem tasa....

Kui mul on valida, kas mõni kõva eesti rallipiloot maailmatasemel skeemitades või mitte ühtegi eestlast. Siis ma valin selle viimase.
muhk
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1965
Joined: Sat May 01, 2010 5:59 pm

Re: Karl Kruuda diskussioon

Post by muhk »

KidrA wrote:
muhk wrote: loll jutt suhu tagasi ütleksin selle peale, KidrA.
sellest sai siin eespool juba pikalt räägitud, et olgu piimaärimehe elu ja äri kuidas tahes, siis ei tasu vana kruuda patte noorema kraesse lükata. vaadates tagasi, siis ega sellist puhast poissi kaasaaegse eesti mootorispordi alajoost väga leiagi. Miks peaks Oti karjääri upitanud raha puhtaks pidama, kui tema suursponsor on aastast aastasse olnud Grossi Toidukaubad, mis olgem ausad ei kavatse väga alluda Eesti seadusandlusele ja on ka korralikult KarS-i rägastikku kinni jäänud.
once and for all võiks sellise parastamise siit keskkonnast ära kaotada!
Oot Oot. Leppisite midagi kokku, et noor Kruuda on puhas poiss ja nüüd peab selle moodi käituma või? Nalja teed või? See pole Põhja-Korea ega Venemaa. See on Eesti. Siin võib oma arvamust avaldada.

See, kui sina pead noori Kruudasid rumalateks inimesteks, kes ei tea, kus kohast tulevad need miljonid eurod rallitamiseks, kui samal ajal on meedias iga kuu uudis kuidas järjekordne piimatööstur peab äri kokku tõmbama, sest isand Kruuda ei maksa toote eest, mille ta on kätte saanud, ei tähenda, et teised neid sama rumalateks peavad.

Olen üsna kindel, et see oli kalkuleeritud risk. Noor Kruuda polnud päris papist poiss. Tegemist ikkagi intelligentse isiku ja päris hea areneva rallipiloodiga. Loodeti ikkagi selle skeemitamisega jõuda tehasemeeskonda ja sealt tagasi hakata teenima.

...loo lõpuks võin ma öelda, et mina noore Kruuda asemel oleks tõenäoliselt samamoodi käitunud. Oleks ralliradasid edasi kündnud nii et vähe pole, kuigi sisemuses oleks teadnud, et mille eest kõik see toimunud oleks ja olgem ausad, ega Eestis päris puhtalt firma kasumi pealt ongi raske sellist tipp-sporti teha, kus ühe nädalavahetusega lähevad kümned kuni sajad tuhanded eurod.

Aga kriitika on antud juhul igati õigustatud ja kui soovite edasi rääkida siis võin õli tulle edasi valada :wink:
sa magasid küll nüüd selle minu postitusi pointi maha. ma ei ole kellegagi kokku leppinud, et keskmine kruuda oleks puhas poiss. minu postitusi mõte oli tuua välja, et kruuda(d) pole ainukesed. paljude praeguste ja endiste sõitjate rahastamine on olnud hämar ja tahtsin lihtsalt mõista anda, et kogu selle tere skandaali valguses ei tohiks unustada, et ettevõtlusturul sigatsejaid, kes oma raha igalepoole pilla-palla on loopinud on mitmeid. mõni tuleb asjast puhtamalt välja ja jääb elama, mõni mitte nii puhtalt, aga jääb ka kokkuvõttes elama.
parastada siin vaid kruuda üle on kohatu. sama hästi võiks praegu oti teemas sappi pritsida, et tema suursponsor gross pole oma äridega kõige puhtam ja "opitmeerib makse" nagu tänapäeval on popp öelda. ma ei näe põhjust, mis embkumba neist oleks õiglasem mustata või puhtaks pesta.
KidrA
Rallifoorum 24/7
Posts: 2225
Joined: Sun Nov 27, 2005 3:22 pm

Re: Karl Kruuda diskussioon

Post by KidrA »

muhk wrote:
KidrA wrote:
muhk wrote: loll jutt suhu tagasi ütleksin selle peale, KidrA.
sellest sai siin eespool juba pikalt räägitud, et olgu piimaärimehe elu ja äri kuidas tahes, siis ei tasu vana kruuda patte noorema kraesse lükata. vaadates tagasi, siis ega sellist puhast poissi kaasaaegse eesti mootorispordi alajoost väga leiagi. Miks peaks Oti karjääri upitanud raha puhtaks pidama, kui tema suursponsor on aastast aastasse olnud Grossi Toidukaubad, mis olgem ausad ei kavatse väga alluda Eesti seadusandlusele ja on ka korralikult KarS-i rägastikku kinni jäänud.
once and for all võiks sellise parastamise siit keskkonnast ära kaotada!
Oot Oot. Leppisite midagi kokku, et noor Kruuda on puhas poiss ja nüüd peab selle moodi käituma või? Nalja teed või? See pole Põhja-Korea ega Venemaa. See on Eesti. Siin võib oma arvamust avaldada.

See, kui sina pead noori Kruudasid rumalateks inimesteks, kes ei tea, kus kohast tulevad need miljonid eurod rallitamiseks, kui samal ajal on meedias iga kuu uudis kuidas järjekordne piimatööstur peab äri kokku tõmbama, sest isand Kruuda ei maksa toote eest, mille ta on kätte saanud, ei tähenda, et teised neid sama rumalateks peavad.

Olen üsna kindel, et see oli kalkuleeritud risk. Noor Kruuda polnud päris papist poiss. Tegemist ikkagi intelligentse isiku ja päris hea areneva rallipiloodiga. Loodeti ikkagi selle skeemitamisega jõuda tehasemeeskonda ja sealt tagasi hakata teenima.

...loo lõpuks võin ma öelda, et mina noore Kruuda asemel oleks tõenäoliselt samamoodi käitunud. Oleks ralliradasid edasi kündnud nii et vähe pole, kuigi sisemuses oleks teadnud, et mille eest kõik see toimunud oleks ja olgem ausad, ega Eestis päris puhtalt firma kasumi pealt ongi raske sellist tipp-sporti teha, kus ühe nädalavahetusega lähevad kümned kuni sajad tuhanded eurod.

Aga kriitika on antud juhul igati õigustatud ja kui soovite edasi rääkida siis võin õli tulle edasi valada :wink:
sa magasid küll nüüd selle minu postitusi pointi maha. ma ei ole kellegagi kokku leppinud, et keskmine kruuda oleks puhas poiss. minu postitusi mõte oli tuua välja, et kruuda(d) pole ainukesed. paljude praeguste ja endiste sõitjate rahastamine on olnud hämar ja tahtsin lihtsalt mõista anda, et kogu selle tere skandaali valguses ei tohiks unustada, et ettevõtlusturul sigatsejaid, kes oma raha igalepoole pilla-palla on loopinud on mitmeid. mõni tuleb asjast puhtamalt välja ja jääb elama, mõni mitte nii puhtalt, aga jääb ka kokkuvõttes elama.
parastada siin vaid kruuda üle on kohatu. sama hästi võiks praegu oti teemas sappi pritsida, et tema suursponsor gross pole oma äridega kõige puhtam ja "opitmeerib makse" nagu tänapäeval on popp öelda. ma ei näe põhjust, mis embkumba neist oleks õiglasem mustata või puhtaks pesta.
Su jutus polegi pointi mida maha magada. Mis need teised siia puutuvad, antud teema on hetkel Kruudast. Ei saa tema tegemisi õigustada, teisi samasuguseid sulisid õigustuseks tuues. Kus see point su jutus on? Et üks on jobu, las siis teised ka olla, et mis me ikka räägime jah? Päris hea point tõesti!
jens
Rallifoorum 24/7
Posts: 2077
Joined: Tue Aug 02, 2005 9:50 pm
Location: Tallinn

Re: Karl Kruuda diskussioon

Post by jens »

KidrA jutus on minu arust päris hea point.

Halbadest asjadest on ebamugav rääkida, aga ka neist tuleb rääkida.

Võib-olla oleks vaja luua eraldi teema rallispordi rahastamisest, et kõik selgeks rääkida. Siis ei teki kellelgi tunnet nagu oleks tegu isikliku rünnakuga Karli suhtes.
MKD
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1659
Joined: Fri Feb 08, 2008 7:28 pm
Location: Tallinn

Re: Karl Kruuda diskussioon

Post by MKD »

Kidra, kas sinu nulltolerants laieneb ka näiteks Tänakule, Aavale ja teistele, kelle toetajate ringist on käinud ka läbi selliseid tegelasi. Kruuda toetas Aavat aastaid..
Rallijutud ralliblogis.. http://www.rallinaut.ee/ |
muhk
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1965
Joined: Sat May 01, 2010 5:59 pm

Re: Karl Kruuda diskussioon

Post by muhk »

KidrA wrote:
muhk wrote: sa magasid küll nüüd selle minu postitusi pointi maha. ma ei ole kellegagi kokku leppinud, et keskmine kruuda oleks puhas poiss. minu postitusi mõte oli tuua välja, et kruuda(d) pole ainukesed. paljude praeguste ja endiste sõitjate rahastamine on olnud hämar ja tahtsin lihtsalt mõista anda, et kogu selle tere skandaali valguses ei tohiks unustada, et ettevõtlusturul sigatsejaid, kes oma raha igalepoole pilla-palla on loopinud on mitmeid. mõni tuleb asjast puhtamalt välja ja jääb elama, mõni mitte nii puhtalt, aga jääb ka kokkuvõttes elama.
parastada siin vaid kruuda üle on kohatu. sama hästi võiks praegu oti teemas sappi pritsida, et tema suursponsor gross pole oma äridega kõige puhtam ja "opitmeerib makse" nagu tänapäeval on popp öelda. ma ei näe põhjust, mis embkumba neist oleks õiglasem mustata või puhtaks pesta.
Su jutus polegi pointi mida maha magada. Mis need teised siia puutuvad, antud teema on hetkel Kruudast. Ei saa tema tegemisi õigustada, teisi samasuguseid sulisid õigustuseks tuues. Kus see point su jutus on? Et üks on jobu, las siis teised ka olla, et mis me ikka räägime jah? Päris hea point tõesti!
minu pole oma postitustes kordagi õigustanud sellist käitumist. tõin lihtsalt välja, et kui praegu taotakse kruuda suunas trummi, et "näe, paras! lasid meie peale liugu ja said õige karistuse," siis see pole lahendus.
minu meelest on probleem laiem ja seda ma ka oma eelmistes postitustes välja tõin.
tegemist küll kruuda teemaga, aga see ei tähenda, nagu ma ei võiks siin tuua näiteid, et temasuguseid skeemitamisi on veelgi toimunud eesti autospordis.
kui praegu kõik selle kruuda fenomeni pärast jõledamalt käima lähevad ja parastavad siis olete te ise ju silmakirjalikud, kui teete ühest mehest patuoina, aga teised on nagu puhtad poisid.
Kolin
Rallifoorum 24/7
Posts: 19355
Joined: Sun Feb 23, 2003 12:43 pm
Location: Seal kus lõpeb asfalt

Re: Karl Kruuda diskussioon

Post by Kolin »

KidrA wrote:. Mis need teised siia puutuvad, antud teema on hetkel Kruudast. Ei saa tema tegemisi õigustada, teisi samasuguseid sulisid õigustuseks tuues. Kus see point su jutus on? Et üks on jobu, las siis teised ka olla, et mis me ikka räägime jah? Päris hea point tõesti!

KidrA nüüd oled sina see eestlane kes kõnnib tuimalt edasi ja pöörab silmad probleemilt ära. Ma ei õigusta. Aga see pole meie asi siin plärtsuda. Papa sai oma karistuse kätte. Poeg kannatab.
Samuti peaks ka Kaia Kanepi olema petis. Tema toetus tuli Tallinna sadama rahakotist.

See on puhas eestlaslik kadedus. Ning teiste rahakoti vahtimine.

Kahju lihtsalt, et sellised talendid Nagu Kruuda, Kõrge, Volver ja Koitla kannatavad riigi väiksuse pärast
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
KidrA
Rallifoorum 24/7
Posts: 2225
Joined: Sun Nov 27, 2005 3:22 pm

Re: Karl Kruuda diskussioon

Post by KidrA »

MKD wrote:Kidra, kas sinu nulltolerants laieneb ka näiteks Tänakule, Aavale ja teistele, kelle toetajate ringist on käinud ka läbi selliseid tegelasi. Kruuda toetas Aavat aastaid..
Otse loomulikult käib see kõigi kohta, see peaks ju loomulik olema. Ega üks suli pole teisest kuidagi parem. Lihtsalt antud teema siin on Karl Kruudast. Ma ei hakka ju siin teemas lahkama teisi sõitjaid, seda tehakse ikkagi nende sõitjate foorumi rubriigis. Kui ma tahan Tänakust ja tema toetajatest midagi rääkida siis teen ma seda Tänaku teema all. Kas pole loogiline?
KidrA
Rallifoorum 24/7
Posts: 2225
Joined: Sun Nov 27, 2005 3:22 pm

Re: Karl Kruuda diskussioon

Post by KidrA »

Kolin wrote:
KidrA wrote:. Mis need teised siia puutuvad, antud teema on hetkel Kruudast. Ei saa tema tegemisi õigustada, teisi samasuguseid sulisid õigustuseks tuues. Kus see point su jutus on? Et üks on jobu, las siis teised ka olla, et mis me ikka räägime jah? Päris hea point tõesti!

KidrA nüüd oled sina see eestlane kes kõnnib tuimalt edasi ja pöörab silmad probleemilt ära. Ma ei õigusta. Aga see pole meie asi siin plärtsuda. Papa sai oma karistuse kätte. Poeg kannatab.
Samuti peaks ka Kaia Kanepi olema petis. Tema toetus tuli Tallinna sadama rahakotist.

See on puhas eestlaslik kadedus. Ning teiste rahakoti vahtimine.

Kahju lihtsalt, et sellised talendid Nagu Kruuda, Kõrge, Volver ja Koitla kannatavad riigi väiksuse pärast
Ei ole ma milleltki silmi ära pööranud. Kordan veelkord, antud teema siin on Karlist ja arvatavasti tema karjääri lõppemisest, millega on seotud tema isa ja skeemitamised. Kui tahad siin teemas teiste sõitjate asju arutada siis palun väga, ma ei keela aga mina teen seda seal kus ma õigeks pean ja see teema siin pole küll koht kus Tänaku ja Aava asju arutada.

Mingist kadedusest pole ka mõtet mulle rääkida, seda mul nüüd küll pole. Hoopis vastupidi, mul on sügavalt kahju, et Kruuda enam sõita ei saa, just nagu läks asi põnevaks ja ta paistis oma arengult olevat just sellises seisus kus tema sõite oleks olnud põnev jälgima hakata WRC2's.

Kahju on ainult lauda pidajast Toivost, kes oma äri pidi kinni panema ja lüpsjatädi Leidast, kes peab hommikul kell 5 ärkama ja kes jäi oma palgast ilma, sest see palk sõideti kuskil Itaalias laiaks.

...ja pole mõtet siin ka Riigi väiksuses mingit probleemi alget näha.

Kui raha pole siis ära sõida aga ära hakka sõitma teiste rahade eest, nii lihtne see ongi.
Kolin
Rallifoorum 24/7
Posts: 19355
Joined: Sun Feb 23, 2003 12:43 pm
Location: Seal kus lõpeb asfalt

Re: Karl Kruuda diskussioon

Post by Kolin »

KidrA wrote:
Kolin wrote:
KidrA wrote:. Mis need teised siia puutuvad, antud teema on hetkel Kruudast. Ei saa tema tegemisi õigustada, teisi samasuguseid sulisid õigustuseks tuues. Kus see point su jutus on? Et üks on jobu, las siis teised ka olla, et mis me ikka räägime jah? Päris hea point tõesti!

KidrA nüüd oled sina see eestlane kes kõnnib tuimalt edasi ja pöörab silmad probleemilt ära. Ma ei õigusta. Aga see pole meie asi siin plärtsuda. Papa sai oma karistuse kätte. Poeg kannatab.
Samuti peaks ka Kaia Kanepi olema petis. Tema toetus tuli Tallinna sadama rahakotist.

See on puhas eestlaslik kadedus. Ning teiste rahakoti vahtimine.

Kahju lihtsalt, et sellised talendid Nagu Kruuda, Kõrge, Volver ja Koitla kannatavad riigi väiksuse pärast
Ei ole ma milleltki silmi ära pööranud. Kordan veelkord, antud teema siin on Karlist ja arvatavasti tema karjääri lõppemisest, millega on seotud tema isa ja skeemitamised. Kui tahad siin teemas teiste sõitjate asju arutada siis palun väga, ma ei keela aga mina teen seda seal kus ma õigeks pean ja see teema siin pole küll koht kus Tänaku ja Aava asju arutada.

Mingist kadedusest pole ka mõtet mulle rääkida, seda mul nüüd küll pole. Hoopis vastupidi, mul on sügavalt kahju, et Kruuda enam sõita ei saa, just nagu läks asi põnevaks ja ta paistis oma arengult olevat just sellises seisus kus tema sõite oleks olnud põnev jälgima hakata WRC2's.

Kahju on ainult lauda pidajast Toivost, kes oma äri pidi kinni panema ja lüpsjatädi Leidast, kes peab hommikul kell 5 ärkama ja kes jäi oma palgast ilma, sest see palk sõideti kuskil Itaalias laiaks.

...ja pole mõtet siin ka Riigi väiksuses mingit probleemi alget näha.

Kui raha pole siis ära sõida aga ära hakka sõitma teiste rahade eest, nii lihtne see ongi.
No krt küll mis sul selle Kruudaga on. Kas ta lõi sult naise üle või? Sul mingi isiklik vimm Karli vastu. Saa üle.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
citikas
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Posts: 43
Joined: Sun Jul 24, 2005 8:37 pm
Location: Tallinn

Re: Karl Kruuda diskussioon

Post by citikas »

"TERE" suurust ettevõtet ei tehta skeemitamise pärast et poeg saaks rallit sõita. Pigem on TERE kuskil mujal kõrbema läinud. Muidugi on halb et lihtne tööinimene oma rahast ilma jäi aga olen kindel et ka ilma Karli toetamiseta oleks see juhtunud.
Ma ise arvan et panustati näiteks venemaa turule mis sanktsioonide tõttu ära langes ja nüüd on piimatootjad rahata ning ka Karli sõitmised sõidetud.
KidrA
Rallifoorum 24/7
Posts: 2225
Joined: Sun Nov 27, 2005 3:22 pm

Re: Karl Kruuda diskussioon

Post by KidrA »

Kolin wrote:No krt küll mis sul selle Kruudaga on. Kas ta lõi sult naise üle või? Sul mingi isiklik vimm Karli vastu. Saa üle.
Jumal tänatud, et meil see vestlus silmast silma ei toimu. Muidu oleks 100% kindel, et ma oleks väga närvi läinud sellise vestluse peale.

Saa juba Kolin ükskord aru ja mõned teised samuti ja lõpeta mingi jama kirjutamine, et mul on mingi vimm kellegi suhtes või kadedus. See vimm ja kadedus on sinu peas väljamõeldis. See on bullshit ja sellist jama on vastik lugeda. Topi endale pähe, et mul on SKEEMITAMISE vastu midagi, mul on selle vastu midagi, et ollakse inimestele võlgu ja jäetakse teenuste eest maksmata, kui samal ajal pannakse miljonid eurod oma poja lõbustamiseks hakkama

Ei ole vahet, kas selleks on Kruuda, Ljudmilla või Dr. Johnson. Saad aru???? Ei oma tähtsust mis selle suli nimi on. Lihtsalt antud rallimehe puhul on selleks Kruuda ja selleks ka see jutt siin.

Sina ja mõni teine on siin ju need, kes siiamaani ei saa mu esimesest postitusest aru ja ikka ajate mingit jama, et mul on mingi vimm või kadedus või mis iganes. Ma räägiks sama juttu siin, kes iganes see suli ka poleks olnud. Loodan, et aeglasema mõttevõimega inimestele jõudis nüüd ikak kohale. Kui ei jõudnud siis võime edasi panna. Mul aega on.
Post Reply