Karl Kruuda diskussioon

Maailma rallitippude käekäigust

Moderators: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Post Reply
Kolin
Rallifoorum 24/7
Posts: 19355
Joined: Sun Feb 23, 2003 12:43 pm
Location: Seal kus lõpeb asfalt

Re: Karl Kruuda diskussioon

Post by Kolin »

KidrA wrote:
Kolin wrote:No krt küll mis sul selle Kruudaga on. Kas ta lõi sult naise üle või? Sul mingi isiklik vimm Karli vastu. Saa üle.
Jumal tänatud, et meil see vestlus silmast silma ei toimu. Muidu oleks 100% kindel, et ma oleks väga närvi läinud sellise vestluse peale.

Saa juba Kolin ükskord aru ja mõned teised samuti ja lõpeta mingi jama kirjutamine, et mul on mingi vimm kellegi suhtes või kadedus. See vimm ja kadedus on sinu peas väljamõeldis. See on bullshit ja sellist jama on vastik lugeda. Topi endale pähe, et mul on SKEEMITAMISE vastu midagi, mul on selle vastu midagi, et ollakse inimestele võlgu ja jäetakse teenuste eest maksmata, kui samal ajal pannakse miljonid eurod oma poja lõbustamiseks hakkama

Ei ole vahet, kas selleks on Kruuda, Ljudmilla või Dr. Johnson. Saad aru???? Ei oma tähtsust mis selle suli nimi on. Lihtsalt antud rallimehe puhul on selleks Kruuda ja selleks ka see jutt siin.

Sina ja mõni teine on siin ju need, kes siiamaani ei saa mu esimesest postitusest aru ja ikka ajate mingit jama, et mul on mingi vimm või kadedus või mis iganes. Ma räägiks sama juttu siin, kes iganes see suli ka poleks olnud. Loodan, et aeglasema mõttevõimega inimestele jõudis nüüd ikak kohale. Kui ei jõudnud siis võime edasi panna. Mul aega on.

Aga kui soovid siis võime kusagil ju kokku saada ja silmast silma seda jama klaarida.
Mulle tundub, et sul on silmaklapid peas. Vaata laiemat pilti. Sa näed ainult Karli jama. Samas on Tänak ja Aava sama patused. Miks sa neid ei süüdista. See tekitabki tunde, et sul Karliga mingi oma teema. See pärast esitasingi sulle selle küsimuse. Kas eestis on üldse võimalik tippu jõuda kui sulidelt sponsorlust ei saa?
Saa ka sina aru ja topi oma peakolu sisse, et Tere ei läinud põhja Karli sõitude pärast. joptvajumat
Muus osas olen ma sinuga nõus. Aga selles ma ei ole sinuga nõus, et sa kogu jamas süüdistad Karli ja tema rallisõitmist.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Lithium
Rallifoorum 24/7
Posts: 5165
Joined: Thu Feb 11, 2010 1:05 pm
Location: Tallinn

Re: Karl Kruuda diskussioon

Post by Lithium »

Ott ega Oti vanemad ei ole kuskilt mingit mustaraha bisnesit teinud. Ott on jõudnud tänu kiirusele sinna kus ta hetkel on. Sponsorid on teinud oma töö. Ja üleüldse täiesti pohui pole teiste rahakotist või, vaadake, et endal leib laual on. :D
Söörlöne!
Kolin
Rallifoorum 24/7
Posts: 19355
Joined: Sun Feb 23, 2003 12:43 pm
Location: Seal kus lõpeb asfalt

Re: Karl Kruuda diskussioon

Post by Kolin »

Lithium wrote:Ott ega Oti vanemad ei ole kuskilt mingit mustaraha bisnesit teinud. Ott on jõudnud tänu kiirusele sinna kus ta hetkel on. Sponsorid on teinud oma töö. Ja üleüldse täiesti pohui pole teiste rahakotist või, vaadake, et endal leib laual on. :D
Ott sai raha ühest suuremast korruptsiooni pesast.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
StP
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 974
Joined: Fri May 28, 2010 10:27 am

Re: Karl Kruuda diskussioon

Post by StP »

KidrA, ma sinu asemel küll lõpetaks selle selgitamise, sest osad inimsesed LIHTSALT EI SAAAAAA ARUUUUU!
Kolin
Rallifoorum 24/7
Posts: 19355
Joined: Sun Feb 23, 2003 12:43 pm
Location: Seal kus lõpeb asfalt

Re: Karl Kruuda diskussioon

Post by Kolin »

Ma saan vägagai hästi aru mida Hr. KidrA ütelda tahab. Aga ma ei mõista lihtsalt miks ta süüdistab selles, et isa jamad kokku keeras Karli. Selles skeemitamise osas olen ma 100% nõus. Eks ma olen väike intrigant. :D
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
KidrA
Rallifoorum 24/7
Posts: 2225
Joined: Sun Nov 27, 2005 3:22 pm

Re: Karl Kruuda diskussioon

Post by KidrA »

Pühapäeva õhtul kõik siis teleri ette, Lembitu Kuuse lubas omapoolse kokkuvõtte teha rallifoorumist.

Lembitu: Oleme jälle siin rallifoorumis, kus jagub intriige ja põnevust, kes teeb otsa lahti, kes on see julge. Kas ma näen õigesti ja sealt ta tuleb, KidrA, vana rallifoorumi pessimist, vaatame mis ta ütleb...

KidrA: Mulle ei meeldi skeemitamised.

Lembitu: Oi, milline avaldus, väga julge, väga julge ma ütlen. Ainult vähesed julgevad sellise avaldusega välja tulla. Vaatame kes julgeb sellele vastata.

....2 nädalat hiljem....

Lembitu: Jaaa, tundub, et vanameister KidrA on siin teinud oma töö ja vastaseid talle seekord ei leidu, milline meistriklass, milline ütlemine. Üks lause ja kõik sai öeldud. Siit tuleb võit, kes julgeb talle vastu ütelda, ei usu et selliseid leidub...

...kuu aega hiljem....

Lembitu: Ja kas ma näen õigesti, siit tuleb Prommi, pole küll suure jutuga mees aga vaatame mis ta ütleb....

Prommi: Aga mis sul Kidra selle Kruuda vastu on?

Lembitu: Oi milline vastus, kes oleks seda oodanud, vaatame mida teeb KidrA, kas läheb endast välja, kas annab alla või mis nüüd saama hakkab, Igatahes vastane on tugev....

KidrA: Mulle ei meeldi skeemitamised.

Lembitu: Jaaa. Vanameister ei väärata. Ikka vastab sama vastuse. Ei tema vastu pole kerge saada. Ei ole.

Prommi: Aga ikkagi, mis sul selle Kruuda vastu on?

KidrA: Mulle ei meeldi skeemitamised.

Lembitu: Oi milline üllatus. Just siis kui tundus et kõik on läbi. Üllatab Prommi ja küsib sama küsimuse, milline üllatus. See üllatas kindlasti ka KidrA't, seda on ta näost näha aga vanameister ei lasknud ennast häirida ja vastas ikka samamoodi. Tundub, et sellega ka see vestlus piirdub.

muhk: Loll jutt KidrA. Teised ka skeemitavad. Mis sul selle Kruuda vastu on?

KidrA: Mulle ei meeldi skeemitamised.

Lembitu: Mis toimub, mis toimub ma küsin? Kus nüüd järsku tuli selline rünnak. Aga ei, järjekordselt, vanameister ei väärata, ikka sama vastus, no kuidas teisiti saakski. Tegemist ikkagi vanameistriga. Jaaa tundub, et asi jääb siiski sinna paika nüüd.

Kolin: Aga mis sul ikkagi selle Kruuda vastu on?

KidrA: Mulle ei meeldi skeemitamised.

Lembitu: Oiii milline üllatus vahele-põige siin Kolini poolt. No kes oleks seda osanud oodata, et just nüüd. Just nüüd kui asi oli juba selge ja vaibumas, et just nüüd ta tuleb ja küsib. Aga ei, vanameister vastab ikka samamoodi, no ei saa kuidagi selle KidrA vastust teiseks. Ikka see sama vastus. Sellega võib nüüd küll kindlalt väita, et siit enam midagi ei muutu. Jääb ikkagi vastus, et skeemitamised ei meeldi ja mis teha, vanameistri vastu ikka ei saa.

Kolin: Aga mis sul ikkagi selle Kruuda vastu on?

KidrA: Mulle ei meeldi skeemitamised.

Lembitu: Jaaa just siis kui kõik arvasid, et kõik on läbi. Ei, milline järjekordne vahelepõige Kolini poolt. Suurepärane. Ainult, et küsimus on sama mis kõik eelmised 5 küsimust. Kas nüüd, kas nüüd tõesti kuuendat korda sama küsimust küsides, muutub ka vastus......jaaa mis sealt tuleb...mida vastab KidrA?

KidrA: Mulle ei meeldi skeemitamised.

Lembitu: Kõik. sellega on kõik öeldud. Kuu aega läks aega ja lõpuks saime kõik targemaks. KidrA'le ei meeldi skeemitamised.
calderon
Rallifoorum 24/7
Posts: 3364
Joined: Sat Jun 05, 2010 7:30 pm
Location: Kuppelmaastik

Re: Karl Kruuda diskussioon

Post by calderon »

Kidra, ega siin foorumis ei tohigi midagi negatiivset öelda,ei Oti, ei Kruuda ega ka kellegi teise Eesti sõitja kohta, ilma, et mõned siinsed leili ei läheks. Teiste riikide sõitjaid kiru palju tahad ja kiidetakse veel takka. Mõned lihtsalt tunnevad end siin jumalatena. Küll nad kunagi maa peale tagasi tulevad sealt pilvede vahelt.
keskenduks pigem Portugali rallile mis varsti tulemas ja see nv toimuvatele F1 ja RX etapile. Järgmine nv saab seda negatiivset siin peale igat katset lugeda :D
Kolin
Rallifoorum 24/7
Posts: 19355
Joined: Sun Feb 23, 2003 12:43 pm
Location: Seal kus lõpeb asfalt

Re: Karl Kruuda diskussioon

Post by Kolin »

KidrA wrote:Pühapäeva õhtul kõik siis teleri ette, Lembitu Kuuse lubas omapoolse kokkuvõtte teha rallifoorumist.

Lembitu: Oleme jälle siin rallifoorumis, kus jagub intriige ja põnevust, kes teeb otsa lahti, kes on see julge. Kas ma näen õigesti ja sealt ta tuleb, KidrA, vana rallifoorumi pessimist, vaatame mis ta ütleb...

KidrA: Mulle ei meeldi skeemitamised.

Lembitu: Oi, milline avaldus, väga julge, väga julge ma ütlen. Ainult vähesed julgevad sellise avaldusega välja tulla. Vaatame kes julgeb sellele vastata.

....2 nädalat hiljem....

Lembitu: Jaaa, tundub, et vanameister KidrA on siin teinud oma töö ja vastaseid talle seekord ei leidu, milline meistriklass, milline ütlemine. Üks lause ja kõik sai öeldud. Siit tuleb võit, kes julgeb talle vastu ütelda, ei usu et selliseid leidub...

...kuu aega hiljem....

Lembitu: Ja kas ma näen õigesti, siit tuleb Prommi, pole küll suure jutuga mees aga vaatame mis ta ütleb....

Prommi: Aga mis sul Kidra selle Kruuda vastu on?

Lembitu: Oi milline vastus, kes oleks seda oodanud, vaatame mida teeb KidrA, kas läheb endast välja, kas annab alla või mis nüüd saama hakkab, Igatahes vastane on tugev....

KidrA: Mulle ei meeldi skeemitamised.

Lembitu: Jaaa. Vanameister ei väärata. Ikka vastab sama vastuse. Ei tema vastu pole kerge saada. Ei ole.

Prommi: Aga ikkagi, mis sul selle Kruuda vastu on?

KidrA: Mulle ei meeldi skeemitamised.

Lembitu: Oi milline üllatus. Just siis kui tundus et kõik on läbi. Üllatab Prommi ja küsib sama küsimuse, milline üllatus. See üllatas kindlasti ka KidrA't, seda on ta näost näha aga vanameister ei lasknud ennast häirida ja vastas ikka samamoodi. Tundub, et sellega ka see vestlus piirdub.

muhk: Loll jutt KidrA. Teised ka skeemitavad. Mis sul selle Kruuda vastu on?

KidrA: Mulle ei meeldi skeemitamised.

Lembitu: Mis toimub, mis toimub ma küsin? Kus nüüd järsku tuli selline rünnak. Aga ei, järjekordselt, vanameister ei väärata, ikka sama vastus, no kuidas teisiti saakski. Tegemist ikkagi vanameistriga. Jaaa tundub, et asi jääb siiski sinna paika nüüd.

Kolin: Aga mis sul ikkagi selle Kruuda vastu on?

KidrA: Mulle ei meeldi skeemitamised.

Lembitu: Oiii milline üllatus vahele-põige siin Kolini poolt. No kes oleks seda osanud oodata, et just nüüd. Just nüüd kui asi oli juba selge ja vaibumas, et just nüüd ta tuleb ja küsib. Aga ei, vanameister vastab ikka samamoodi, no ei saa kuidagi selle KidrA vastust teiseks. Ikka see sama vastus. Sellega võib nüüd küll kindlalt väita, et siit enam midagi ei muutu. Jääb ikkagi vastus, et skeemitamised ei meeldi ja mis teha, vanameistri vastu ikka ei saa.

Kolin: Aga mis sul ikkagi selle Kruuda vastu on?

KidrA: Mulle ei meeldi skeemitamised.

Lembitu: Jaaa just siis kui kõik arvasid, et kõik on läbi. Ei, milline järjekordne vahelepõige Kolini poolt. Suurepärane. Ainult, et küsimus on sama mis kõik eelmised 5 küsimust. Kas nüüd, kas nüüd tõesti kuuendat korda sama küsimust küsides, muutub ka vastus......jaaa mis sealt tuleb...mida vastab KidrA?

KidrA: Mulle ei meeldi skeemitamised.

Lembitu: Kõik. sellega on kõik öeldud. Kuu aega läks aega ja lõpuks saime kõik targemaks. KidrA'le ei meeldi skeemitamised.
Nitsevoo nitsevoo molodoi tselovek vsjo jesjoo vperedi. :D :D

Papa Kruuda lasi Tere põhja. Nüüd tuleb uus firma nimega "Head Aega" teema siis, et hakkab araablastele mulda müüma. Siin annab skeemitada küll ja küll. Nii, et lapse lapsed saavad ka veel rallit sõita.
Kahju kui mõnel põllumehel enam põllul mulda pole kus oma tuhvleid kasvatada.

Suures pildis vaadates on selles jamas venelased süüdi. Oleks nad Ukraina rahule jätnud poleks Kruudal olnud raske talumeestele oma raha maksta.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
kantsler
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Posts: 55
Joined: Sat May 23, 2015 8:23 am
Location: mägi eesti

Re: Karl Kruuda diskussioon

Post by kantsler »

lõpetage ära juba
Lithium
Rallifoorum 24/7
Posts: 5165
Joined: Thu Feb 11, 2010 1:05 pm
Location: Tallinn

Re: Karl Kruuda diskussioon

Post by Lithium »

Kantsler on rääkinud, teema lõpp :D
Söörlöne!
muhk
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1965
Joined: Sat May 01, 2010 5:59 pm

Re: Karl Kruuda diskussioon

Post by muhk »

aamen
Kolin
Rallifoorum 24/7
Posts: 19355
Joined: Sun Feb 23, 2003 12:43 pm
Location: Seal kus lõpeb asfalt

Re: Karl Kruuda diskussioon

Post by Kolin »

Loeme teema lõppenuks
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Mart_
Rallifoorum 24/7
Posts: 2128
Joined: Thu Oct 07, 2010 1:58 pm

Re: Karl Kruuda diskussioon

Post by Mart_ »

..või kas on lõppenud? Äsja ERRi spordiuudistes räägiti Pärn-Järveoja koostööst. Käis ka läbi, et Kruuda jätab aasta vahele ja püüdleb järgmiste eesmärkide poole. Võibolla suusoojaks öeldud, võibolla mitte.
Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them -a desire, a dream, a vision.
Roland1803
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 175
Joined: Sat Nov 13, 2010 6:18 pm
Location: Võru

Re: Karl Kruuda diskussioon

Post by Roland1803 »

calderon
Rallifoorum 24/7
Posts: 3364
Joined: Sat Jun 05, 2010 7:30 pm
Location: Kuppelmaastik

Re: Karl Kruuda diskussioon

Post by calderon »

Kolin wrote:Loeme teema lõppenuks
Eks tule seda teha jah. Eriti veel peale sellist lauset mis ütleb kõik: Kuna Karl Kruuda WRC2 hooaeg jääb vahele – kogu pere keskendub praegu täielikult firmale
Polegi siin midagi enam arutada
kiilakass
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1902
Joined: Sun Oct 02, 2005 8:26 am
Location: Good Morning
Contact:

Re: Karl Kruuda diskussioon

Post by kiilakass »

EKRE vs Koalitsioon
Loeb is God, Ogier His Right Hand but Tänak is His Right Foot.
Janarr
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 677
Joined: Mon Mar 18, 2013 9:10 pm

Re: Karl Kruuda diskussioon

Post by Janarr »

Tundub, et päris lõppenuks teemat siiski lugeda veel ei tohiks :D
„See on pea, mitte jalg, mis on tööriistaks iga võidusõitja eduni. Vähesed mõistavad seda” (Peter Sauber)
ponx
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 681
Joined: Fri Aug 05, 2005 4:12 pm

Re: Karl Kruuda diskussioon

Post by ponx »

Veel poolteist nädalat tagasi oli Sander Pärn veendunud, et võistleb ka Sardiinia MM-rallil. Dmacki meeskond kriipsutas tema nime aga stardinimekirjast maha ja pistis asemele Karl Kruuda oma!

Pärast seda, kui Pärn võitis 2014. aastal MM-rallidel jooksnud esiveolistele masinatele mõeldud Drive Dmack karika ja teenis sellega ära pääsu WRC2 sarja, pole kõik läinud sugugi loodetud rada. „Kõige kummalisem ongi, et päris esimene võistlus R5 autoga, Võrumaa talveralli 2015. aastal, on ainus, mis on totaalselt õnnestunud,“ nentis 24aastane rallipiloot.

Praeguseks on osaletud Ford Fiesta R5 roolis kuuel MM-etapil ja parimate tulemustena on kirjas kaks klassi üheksandat kohta. Tänavu on nii Rootsis kui Portugalis tulnud katkestada.

http://p.ocdn.ee/28/i/2016/5/31/rm1n23qs.rhe.jpg

Et WRC2 sarjas saab iga piloot punkte koguda vaid seitsmelt etapilt, ootas Pärna sel hooajal ees veel viis rallit ja järgmisena 9. juunist kihutada Itaalia kruusal. "Sardiinias oleks kõige suurem eesmärk kindlasti lõpuni tulla, seda enam et kaks rallit järjest pole see õnnestunud. Kui Poolas-Soomes, kus teed palju kodusemad, on tunne parem, siis võiks kindlasti kiirusele rõhuda,“ rääkis Pärn Portugalis.

Tollest intervjuust on nüüdseks möödas poolteist nädalat ja asjad muutunud – Sardiinia rallile on Dmack kirja pannud Pärna asemel sootuks teise Eesti rallipiloodi, Karl Kruuda. Portugalis oli Kruuda kaasas Pärna abilisena ning lisaks istus Pärna kõrval koduse rivaali senine kaardilugeja Martin Järveoja, kes Sardiinias loeb legendi taas vanale partnerile.

Mis juhtus? Sander Pärna isa Aivo nendib, et vangerdust peab kommenteerima Dmack. Eestlaste vahetuse algatanud rehvifirma pressiesindaja Glenn Patterson jääb aga hetkel kidakeelseks. "Karl sõidab Sanderi asemel esialgu Sardiinias ja seejärel teeme mõned otsused," lubab ta täpsemaid detaile avaldada reedel. Mis saab Pärna 2014. aastal võidetud auhinnast, mida veel paari ralli jagu järel, peavad selgitama edasised läbirääkimised.

http://p.ocdn.ee/28/i/2016/5/31/0hhahzgb.an2.jpg


Kruuda läbis R5 autol viimati võistluskiirusel katseid mullusel Rally Estonial, kus tema auto mootor sai ülekuumenemisel nõnda kahjutada, et vahele tuli jätta Soome MM-ralli ja seetõttu otsustati pettumust valmistanud hooaeg vahele jätta. 2014. aastal ehk samal hooajal kui Pärn võitis Dmacki karikasarja, lõpetas Kruuda WRC2 arvestuses lõpuks viiendana, ent püsis kaua tiitlikonkurentsis.
Oliverk
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 921
Joined: Sun Dec 21, 2003 8:23 pm

Re: Karl Kruuda diskussioon

Post by Oliverk »

Ju on DMACK-le vaja kedagi kes ka WRC2 suudaks katseid võita ja näidata et rehv OK on.
mcwax
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1711
Joined: Sat Jun 28, 2003 1:14 pm
Location: Tallinna loomaaed

Re: Karl Kruuda diskussioon

Post by mcwax »

Portugalis sõitis DMacki värvides minu mäletamist mööda ka Aasen. Aga tema oli isegi Pärnast aeglasem... kuigi, vähemalt lõpetas ning vägagi korraliku 3. kohaga.
Paganlike rallikummardajate kultuse loomaaiast põgenenud jääkarust ülempreester
Post Reply