Rally Sweden 2015 Eeelvaade ja Shakedown

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: KAIKUL, Jaanus, Strike, jagr, Erki

Vasta
Tann
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1117
Liitunud: 11 Juul 2011, 18:31
Asukoht: Tartu

Re: Rally Sweden 2015 Eeelvaade ja Shakedown

Postitus Postitas Tann »

kristjanmust kirjutas:http://instagram.com/p/y_oy0gKdCD/?modal=true Instagrami video otselink ka.
ikka õnnesärgis sündinud kui kondid - luud terved pärast sellist matakat.
Makkro
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1647
Liitunud: 25 Apr 2008, 09:22

Re: Rally Sweden 2015 Eeelvaade ja Shakedown

Postitus Postitas Makkro »

Tann kirjutas:
kristjanmust kirjutas:http://instagram.com/p/y_oy0gKdCD/?modal=true Instagrami video otselink ka.
ikka õnnesärgis sündinud kui kondid - luud terved pärast sellist matakat.
Pealt vaatajad nagu töllakad jäid vahtima sinna. Küll on ikka aeglased need põhjamaainimesed
soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: Rally Sweden 2015 Eeelvaade ja Shakedown

Postitus Postitas soca »

bestofrallylive video shakedown https://www.youtube.com/watch?v=cwcjJ5QqrRw

Ott hommikustest tegemistest

So we've had Shakedown this morning , we did 4 runs and tried a few different settings just in case the snow starts to melt over the weekend. Everything is good. Now I'm in Karlstad, just finished the press conference and having some lunch , then we go to do the recce for the super special tonight. Then some autographs and then try to beat Mr Kubica around a track - that will be hard job!!

https://www.facebook.com/otttanakfanpag ... =1&theater
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
kristjanmust
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 470
Liitunud: 06 Juul 2008, 11:09

Re: Rally Sweden 2015 Eeelvaade ja Shakedown

Postitus Postitas kristjanmust »

kristjanmust kirjutas:http://instagram.com/p/y_oy0gKdCD/?modal=true Instagrami video otselink ka.
Timo Anis kirjutab Facebookis:
"To all my friends and wrc family - Just got a call from Honza Froněk, he has a broken finger and bruises but he will be ok! He will be in hospital for few days. His mobile is also working but please give him some time to rest!"

Väga õnnelik õnnetus igaljuhul, pole muud kui kiiret paranemist!
Ruutu
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 874
Liitunud: 18 Aug 2008, 07:22
Asukoht: Tartu

Re: Rally Sweden 2015 Eeelvaade ja Shakedown

Postitus Postitas Ruutu »

Kalev Kruusi testikatse kokkuvõte, sõna saab ka Kubica:
http://seitsmesed.ee/sport/uudis/2015/0 ... k-uheksas/
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 6
Kontakt:

Re: Rally Sweden 2015 Eeelvaade ja Shakedown

Postitus Postitas Kolin »

Seisi ka ikka väga lolli kohapeal. Suuresti ise süüdi selles. Kas see pilt on tõesti haiglas olemist väärt. Minu jaoks mõismatu. Vahepeal tundub, et mõned fotograafid on nagu kamikazed.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Protm
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 314
Liitunud: 06 Juun 2014, 13:37

Re: Rally Sweden 2015 Eeelvaade ja Shakedown

Postitus Postitas Protm »

Hei ka minupoolt. Ootusärevus juba tohksib jalaga sadulasse :-) WRC + juba lahti ja 1:30 jäänud ;-)
Timur_P
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2853
Liitunud: 23 Okt 2011, 20:06
Asukoht: Siin

Re: Rally Sweden 2015 Eeelvaade ja Shakedown

Postitus Postitas Timur_P »

Pärtel
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 395
Liitunud: 21 Aug 2014, 23:37

Re: Rally Sweden 2015 Eeelvaade ja Shakedown

Postitus Postitas Pärtel »

uhtikas
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2221
Liitunud: 22 Sept 2005, 23:16
Asukoht: Tartu

Re: Rally Sweden 2015 Eeelvaade ja Shakedown

Postitus Postitas uhtikas »

Kolin kirjutas:Võiks panuseid teha millisel katsel Kubica ära pargib
Oi Kolin - mulle meeldib see pakkumine 8)
Täitsa mõnuga jälgisin Kubica edenemist SD-l. . .
See tempo annab tugeva tunde, et miskit põnevat on Rootsis jälgida küll :)
Ja siit ka minu pakkumine, et Kubica jääb esimesel päeval puhkama (hiljemalt) katsel nr 4, nimega FINNSKOGEN

AGA head daamid ja härrad @ Rallifoorum - olge nii kenad, külastades "välismaiseid" sotsiaalvõrgustikke, pls jätkem meiepoolselt selle "õhust" :P tekkinud võrdluse "Tänak vs Kubica" :?: (et jätkem igasugune natsionalism, kuna SS2 näitab niigi, kes neist on kiirem).

Muidugi see oli üldse Poolakate poolt? pushitud võrdlus, aga sellegipoolest oli hea näha, et SSS1 Ott edestas Kubicat 1 sec. :D
"Kui ei oleks rallit, siis ei oleks elu ka..." [Väike uhtikas; 8 a.]
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Re: Rally Sweden 2015 Eeelvaade ja Shakedown

Postitus Postitas KidrA »

Ma loodan Kolini väljamõeldud ennustus jääbki ühe osavõtjaga ürituseks. Mõelge teinekord midagi positiivsemat välja kui kellegi katkestamise ennustamine. Kui rallifoorumis saadaks teada, et Poola foorumsi ennustatakse Oti katkestamist, siis läheks siin selline nutt lahti et vähe poleks. Seepärast mõtlengi, et ärme tee teistele seda, mida ei taha et meile tehtaks.
Gustav
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1883
Liitunud: 30 Okt 2008, 18:09
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 2

Re: Rally Sweden 2015 Eeelvaade ja Shakedown

Postitus Postitas Gustav »

KidrA kirjutas:Ma loodan Kolini väljamõeldud ennustus jääbki ühe osavõtjaga ürituseks. Mõelge teinekord midagi positiivsemat välja kui kellegi katkestamise ennustamine. Kui rallifoorumis saadaks teada, et Poola foorumsi ennustatakse Oti katkestamist, siis läheks siin selline nutt lahti et vähe poleks. Seepärast mõtlengi, et ärme tee teistele seda, mida ei taha et meile tehtaks.
Olen KidrAga ühel meelel. Aitab sellest Kubica mustamisest - pole ju meiegi mees stabiilsuse etalon olnud. Naudime pigem võidusōitu ning hoiame pöialt, et mõlemad teel püsiksid.

Meeleolukat rallit meile! :)

Edit: Lisaks siia veel näite sellest, et väljasõit võib igaühega juhtuda.
Video Martin Järveoja instagramist: http://instagram.com/p/y-aMXEAUX2/
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Re: Rally Sweden 2015 Eeelvaade ja Shakedown

Postitus Postitas KidrA »

uhtikas kirjutas:AGA head daamid ja härrad @ Rallifoorum - olge nii kenad, külastades "välismaiseid" sotsiaalvõrgustikke, pls jätkem meiepoolselt selle "õhust" :P tekkinud võrdluse "Tänak vs Kubica" :?: (et jätkem igasugune natsionalism, kuna SS2 näitab niigi, kes neist on kiirem).
Kubica on kiirem, palju õnne!
Milor
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1685
Liitunud: 18 Juul 2004, 16:55
Asukoht: Roobuka

Re: Rally Sweden 2015 Eeelvaade ja Shakedown

Postitus Postitas Milor »

Natsionalism? Mis keelel see meelel!
Palun lõpetage selline jura ja tulge maale tagasi. Kubica on Kubica - mitte Poola rahvavabariik.

Kui Teie eeskuju jätkata, siis ei tohi enam kedagi kellegiga võrrelda va. nt. Mikkelsen vs Östberg.
Olgem vabad ja lahedad ning jätkem omad tarkused/olematud eeskuju näitamised omale ning laske inimestel rallile kaasa elada.
Tõesti kurjaks teeb see, et mõni peab end foorumijumalaks, kes käseb,poob ja laseb ning kõik teised on lambapead.
Mul on Teist tõesti kahju. :agrue:
Ott Tänak on rallisõitja - mitte meelelahutaja.
T.K
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 22
Liitunud: 27 Juun 2013, 09:31

Re: Rally Sweden 2015 Eeelvaade ja Shakedown

Postitus Postitas T.K »

Kubicat ei oleks vaja materdada nii hirmsalt. Kas keegi on näinud ta paremat kätt üldse? Tegemist on kindlasti maailma parima ühekäelise sõitjaga. Kui see käsi ei saa isegi lihtsat kangi tõmmata, siis millest siin rääkida on. Ja küljes on ilmselt ainult selleks, et lihtsalt könti on jube vaadata.
Milor
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1685
Liitunud: 18 Juul 2004, 16:55
Asukoht: Roobuka

Re: Rally Sweden 2015 Eeelvaade ja Shakedown

Postitus Postitas Milor »

T.K kirjutas:Kubicat ei oleks vaja materdada nii hirmsalt. Kas keegi on näinud ta paremat kätt üldse? Tegemist on kindlasti maailma parima ühekäelise sõitjaga. Kui see käsi ei saa isegi lihtsat kangi tõmmata, siis millest siin rääkida on. Ja küljes on ilmselt ainult selleks, et lihtsalt könti on jube vaadata.
Kas ta sõidab selleks, et teda haletsetaks????
Tal jäi paar protsenti puudu F1 sarja naasmiseks ja mees otsustas WRC`s oma karjääri jätkata. See on tema otsus.
Ma olen täna väga kurjas meeleolus meie foorumlaste suhtes. :twisted:
Ei tohi teha üht - ega ütelda teist = klassikalised Eesti matsid, kes on harjunud kummardama ja taldu lakkuma.
Minul on natuke rohkem kuraaši ja ma ei suuda sellist ila seedida.
Elagem omadele kaasa ja laskem ka teistel seda teha, kallid tarkurid ja eetika iidolid.

Märtini aegadel oli foorum vaba ja lõbus, nüüd on kõik kammitsetud, sest alati on keegi kes korraldab, kuidas sa pead istuma või astuma. See ei ole lõbus!
Jätkem tava-vaatajale lõbu alles ja kui Te tunnete, et asute kõrgemas kihis, siis ärge pange tähele "madalama" kihi rõõmu. 0X

See, et Te jälgite rallit telefonist, kus on raske mitut lehte hurr-aad lugeda ei tähenda, et teised ei või hurr-aad hüüda 10x järjest.
Ott Tänak on rallisõitja - mitte meelelahutaja.
jens
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2077
Liitunud: 02 Aug 2005, 21:50
Asukoht: Tallinn

Re: Rally Sweden 2015 Eeelvaade ja Shakedown

Postitus Postitas jens »

Mul tekkis küsimus, millest see tsirkus üldse kõik alguse on saanud.

Sellest, et poola fännid soovisid näha Kubica-Tänak võitluspaari?
Minu arust tuleks seda soovi komplimendina võtta, s.t Kubica fännid hindavad ka Tänakut ja soovivad neid kahte koos rajal näha. Ja noh, pole ime, et kui Kubica neile juba sümpatiseerib, on Tänaku sõidus ka veidi seda nooruslikku uljust või vähemalt on olnud.

Kuigi pole asjasse süvenenud, siis mulle ei meenu, et poolakad oleksid Tänaku kohta midagi halvasti öelnud?! Eks leiduda võib muidugi igasuguseid, aga need erandid peaksid nagu üsna ükskõik olema.:D

P.S. Ahjah, tuli meelde. Mõlemad sõidavad ju ka Fordiga ja õhus on küsimus, et kes peaks siis n-ö tehasekohal sõitma. Aga see ei ole midagi, mida isiklikult võtta. Sest on puhtjuhuslik, et just Tänak ja Kubica mõlemad Fordiga on. Samahästi võib keegi teine fännide "tule all" olla. Igatahes - konkurents olgu eluterve!
uhtikas
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2221
Liitunud: 22 Sept 2005, 23:16
Asukoht: Tartu

Re: Rally Sweden 2015 Eeelvaade ja Shakedown

Postitus Postitas uhtikas »

Huvitavaid mõtteid siis Rootsi ralli eelvaatest.
Minu poolsed vabandused ja hädised püüded oma kommentaari selgitada . . .
@KidrA
Nii nagu soovisid ja lootsid, õnneks jäigi see "ennustus" ainult ühe osavõtjaga ürituseks.
Jäägu see must huumor minu ja RF kasutaja Kolini vaheliseks heatahtlikuks mõttevahetuseks Rallifoorumis, meenutades Robert Kubica WRC 2014 hooaega...
@Gustav
Ei tahagi nt mina ja loodetavasti ka mitte keegi teine ühtegi rallisõitjat mustata.
@Milor
Siin on pikem jutt 8)
Kasutasin vale sõna, vabandust!
Kust üldse see Kubica vs Tänak jutt tuli? Ikka sealt "välismaisteist foorumitest" (kust mõned Rallifoorumlased infot ka siia jagavad) ja alates sealt, kui Robert Kubica fännid kurtsid, et nende iidolit nii vähe eksponeeritakse erinevates kanalites...
Tahtsin headele Rallifoorumlastele (kes käivad "välismaistes foorumites") nõu anda, et nemad ei hakkaks vinguma, kui Otti piisavalt palju "ekraanil" näha ei ole :crybaby:
@Milor veelkord
Rallifoorumis ongi ju kõik vabad ja lahedad inimesed ja foorum ongi ju selleks, et oma mõtteid avaldada. Eks? Ei usu, et siin keegi ennast jumalaks peab, kuigi mõnigi võiks olla.
@T.K
Ei materda Kubicat ega kedagi teist siin keegi maha, lihtsalt vaatame Kubica eelmist hooaega, kus ta saavutas vaieldamatult WRC arvestuse rekordi (misiganesselleniminüüdon) järgmisel päeval uuesti startimises :?:
Kui siin foorumis kedagi maha tehakse, siis see on Ott Tänak, kui ta peaks nt lumevalli homme kinni jääma, pane tähele :o
Muide, Kubica kiirus on ikka täiesti muljetavaldav - aasta alles alguses.

Mõnusat ralliaastat kõigile :!:
"Kui ei oleks rallit, siis ei oleks elu ka..." [Väike uhtikas; 8 a.]
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Re: Rally Sweden 2015 Eeelvaade ja Shakedown

Postitus Postitas KidrA »

Milor kirjutas:Ei tohi teha üht - ega ütelda teist = klassikalised Eesti matsid, kes on harjunud kummardama ja taldu lakkuma.
Minul on natuke rohkem kuraaši ja ma ei suuda sellist ila seedida.
Elagem omadele kaasa ja laskem ka teistel seda teha, kallid tarkurid ja eetika iidolid.

Märtini aegadel oli foorum vaba ja lõbus, nüüd on kõik kammitsetud, sest alati on keegi kes korraldab, kuidas sa pead istuma või astuma. See ei ole lõbus!
Jätkem tava-vaatajale lõbu alles ja kui Te tunnete, et asute kõrgemas kihis, siis ärge pange tähele "madalama" kihi rõõmu. 0X

See, et Te jälgite rallit telefonist, kus on raske mitut lehte hurr-aad lugeda ei tähenda, et teised ei või hurr-aad hüüda 10x järjest.
Ma sinu asemel võtaks hoogu maha ja ei nimetaks Eestlasi matsideks. See kõigepealt.
Teiseks, selliste väljaültemistega siin foorumis sa vähemalt positiivset vastukaja ei leia.

Võid ennast teistest paremaks pidada või mis iganes aga ära hakka siin labeldama inimesi tallalakkujateks ja milleks kõigeks veel.

Nii nagu sa võid ajada oma Kubica juttu siin iga teine postitus, nii on ka teistel foorumlastel õigus öelda, et on sellest juba kõrini. Kõike seda saab aga inimlikult teha. Eestlasi matsideks, tallalakkujateks ja kummardajateks nimetades lähed üle piiri. Tänaval sellist juttu ajades mõnele Eestlasele oleks tõenäosus, et sa jookseksid ära kiiremini kui Tänak suudab sajani kiirendada.

Kui midagi ei meeldi siis vähemalt ürita väärikust ja inimlikkust säilitada oma postitustes.
Vasta