Rally Sweden 2015 Eeelvaade ja Shakedown

Maailma rallitippude käekäigust

Moderators: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Post Reply
KidrA
Rallifoorum 24/7
Posts: 2225
Joined: Sun Nov 27, 2005 3:22 pm

Re: Rally Sweden 2015 Eeelvaade ja Shakedown

Post by KidrA »

jens wrote:Kuigi pole asjasse süvenenud, siis mulle ei meenu, et poolakad oleksid Tänaku kohta midagi halvasti öelnud?! Eks leiduda võib muidugi igasuguseid, aga need erandid peaksid nagu üsna ükskõik olema.:D
Just, selles point ongi, et Poolakad suhtuvad Tänakusse positiivselt. Sooviti oma Fordi erasõitja tempot võrrelda Fordi "pool-tehasesõitja" omaga.

Mõned meie kaasfoorumlased aga võtsid seda kui "SÕDAAAAAAAAAAA!!!!" :D

Ja see kergelt häiriski, et Poolakate poolt positiivne liigutus, tähelepanu avaldus Tänakule läks meil foorumis üle kuidagi negatiivseks. Et haa haa Kubica aeglasem, säh teile poolakatele. Ja oleks siis mehed rallil üksteisega võitlemas. Mingi pagana 10 kohta tüüpide vahel ja võrreldakse just selle tüübiga, kes on kuskil valgusaastate kaugusel, nagu halloo tõesti :D
Milor
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1685
Joined: Sun Jul 18, 2004 4:55 pm
Location: Roobuka

Re: Rally Sweden 2015 Eeelvaade ja Shakedown

Post by Milor »

Kuule, KidrA,mida sa jõurad? Kellel on Poolakatega probleeme (peale sinu)?
Poolakad pooldavad Kubicat (ja see on igati normaalne) ja meie Otti (mis peaks ju ka olema igati normaalne), siis kas me neid omavahel võrrelda ei tohi????????
Millest selline erutumine ja miks ei lasta inimestel oma tundeid väljendada?
Miks peab olema alati keegi pühak, kes tuleb ja koputab uksele, et sa oled patune ja Mina olen Jumal?
PALUN kirjutage reeglid - kellele tohib kaasa elad; kellega võrrelda; kelle nime mainida; mis rahvusest (nagu tänapäeval kombeks ka värvusest) esindajaid ei tohi mainida, jne.
Kuhu sa sedasi jõuad ja kas oled vaikivas "foorumis" õnnelikum?

Eesti vanasõna ütleb:
Matsid jäävad Matsideks.
Ainult Mats tunneb Matsi ära.


Targuta edasi!
Ott Tänak on rallisõitja - mitte meelelahutaja.
KidrA
Rallifoorum 24/7
Posts: 2225
Joined: Sun Nov 27, 2005 3:22 pm

Re: Rally Sweden 2015 Eeelvaade ja Shakedown

Post by KidrA »

Milor wrote:Kuule, KidrA,mida sa jõurad? Kellel on Poolakatega probleeme (peale sinu)?
Poolakad pooldavad Kubicat (ja see on igati normaalne) ja meie Otti (mis peaks ju ka olema igati normaalne), siis kas me neid omavahel võrrelda ei tohi????????
Millest selline erutumine ja miks ei lasta inimestel oma tundeid väljendada?
Miks peab olema alati keegi pühak, kes tuleb ja koputab uksele, et sa oled patune?
PALUN kirjutage reeglid - kellele tohib kaasa elad; kellega võrrelda; kelle nime mainida; mis rahvusest (nagu tänapäeval kombeks ka värvusest) esindajaid ei tohi mainida, jne.
Kuhu sa sedasi jõuad ja kas oled vaikivas "foorumis" õnnelikum?

Eesti vanasõna ütleb:
Matsid jäävad Matsideks.
Ainult Mats tunneb Matsi ära.


Targuta edasi!
Kas sa mängid rumalat või oledki? Too välja mu postitus, kus ma ütlen, et keegi ei tohi Kubicast rääkida või mis iganes sa nutad siin juba pikemat aega. Ela kellele iganes kaasa aga kui sa kukud siin materdama teisi inimesi ja lähed rahvuste kallale siis see on tõesti matslik käitumine.

Nagu sa ütlesid "klassikalised Eesti matsid, kes on harjunud kummardama ja taldu lakkuma.
Minul on natuke rohkem kuraaši ja ma ei suuda sellist ila seedida."

Sa oled tõesti teistest igas mõttes siin parem, seda on näha. Minu poolsed Õnnitlused sulle selle puhul.

...jään igatahes ootama, kus sa näed et ma kirjutan, et sina või teised ei tohi Kubicast rääkida.
Milor
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1685
Joined: Sun Jul 18, 2004 4:55 pm
Location: Roobuka

Re: Rally Sweden 2015 Eeelvaade ja Shakedown

Post by Milor »

Täiesti mõttetu, kui sa isegi oma eelmisi postitusi ei mäleta. :(
Ma olen terve päeva kirjutanud, et Me Ei Kirjuta Rahvustest vaid Nimedest!

Pane edasi!
Ott Tänak on rallisõitja - mitte meelelahutaja.
KidrA
Rallifoorum 24/7
Posts: 2225
Joined: Sun Nov 27, 2005 3:22 pm

Re: Rally Sweden 2015 Eeelvaade ja Shakedown

Post by KidrA »

Mäletan väga hästi. Sa lihtsalt oskad mingit viha või vaenu näha seal kus seda pole. Pole midagi keelanud, lase aga edasi. Lihtsalt tõin oma arvamuse välja, see on ju foorum, kas pole? Ja ma poleks uuesti enam postitanud, kui poleks samas lauses näinud sõnasid Eestlane, tallalakkuja, kummardaja. Aga las see jääda sinu südametunnistusele.

Võib olla teed väikese teene, et kui täna sai väga huvitavat duelli jälgitud 5. kohal paikneva Tänaku ja 16. kohal paikneva Kubica vahel.

Võib olla ei rebi sul tükki küljest ära, kui järsku Pühapäeval lisaksid vaheaegu näiteks 5. kohal paikneva Tänaku ja 43. kohal oleva Bertelli vahel, ma usun, et küll me nendele makarontsikutele koha kätte näitame! Ma ei jõua Pühapäevaseid katseid enam ära oodata, mida suudab Tänak Bertelli vastu!!!!
Post Reply