WRC+

Maailma rallitippude käekäigust

Moderators: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Post Reply
KidrA
Rallifoorum 24/7
Posts: 2225
Joined: Sun Nov 27, 2005 3:22 pm

Re: WRC+

Post by KidrA »

Ühe kuu hind jälle muudetud, tagasi 9 euro peale. Nüüd tuleks hooaeg 1 kuu kaupa 72 eurot. Praeguses covidi seisus tundub kuu kaupa võttes igas mõttes loogilisem ka. Pole mingit kindlust, et kõik rallid ikkagi toimuvad.
Tryku
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Posts: 40
Joined: Sun Feb 18, 2018 10:07 pm

Re: WRC+

Post by Tryku »

Nüüd on jälle 11€.
Sala
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Posts: 479
Joined: Wed Jul 12, 2017 2:33 pm

Re: WRC+

Post by Sala »

Juhul kui siin mõni "teadmatu" peaks olema siis kenasti ERC rallid ka nüüd nähtavad kel tellimus tehtud
https://www.fiaerc.com/erc/wrcplus/live-stream/
calderon
Rallifoorum 24/7
Posts: 3364
Joined: Sat Jun 05, 2010 7:30 pm
Location: Kuppelmaastik

Re: WRC+

Post by calderon »

Tryku wrote: Sun Jan 16, 2022 8:23 pm Nüüd on jälle 11€.
Mul võeti 9 euri maha
Gustav
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1883
Joined: Thu Oct 30, 2008 6:09 pm
Location: Tallinn

Re: WRC+

Post by Gustav »

Kas keegi on Android TV äpist ERC live streami üles leidnud, või seal ei olegi nähtav?
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1968
Joined: Sun Oct 31, 2004 12:29 pm
Location: Tartu

Re: WRC+

Post by Burns »

Gustav wrote: Sun Mar 13, 2022 10:09 am Kas keegi on Android TV äpist ERC live streami üles leidnud, või seal ei olegi nähtav?
Otsisin aga ka ei leidnud seda varjanti.
Diagnoos- Rallisõltlane
5U175
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 278
Joined: Sat Jul 18, 2015 7:18 pm

Re: WRC+

Post by 5U175 »

Ma ei saa aru, mul on aktiivne apple subscription rahh läheb maha kontolt, nüüd kui sisse logisin siis kiri et sul ei ole aktiivset wrc+
Kolin
Rallifoorum 24/7
Posts: 19355
Joined: Sun Feb 23, 2003 12:43 pm
Location: Seal kus lõpeb asfalt

Re: WRC+

Post by Kolin »

Kas ma ainuke kes livemap-ile ligi ei pääse?
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Tux
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1210
Joined: Sat Aug 09, 2003 3:55 pm

Re: WRC+

Post by Tux »

Kolin wrote: Sat Apr 23, 2022 4:07 pm Kas ma ainuke kes livemap-ile ligi ei pääse?
Mul sama probleem alates eilsest, ei tööta arvutis ega telefonis (Android).
Kolin
Rallifoorum 24/7
Posts: 19355
Joined: Sun Feb 23, 2003 12:43 pm
Location: Seal kus lõpeb asfalt

Re: WRC+

Post by Kolin »

Mul jälle WRC+map ei tööta. Juba teist rallit järjest jookseb kinni ja ongi kõik. Uueasti tööle ei saa. Olen kõik võimalikud Brauserid järele proovinud aga ei midagi
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
linni
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 194
Joined: Wed Jan 24, 2018 5:29 pm

Re: WRC+

Post by linni »

Kolin wrote: Sun May 22, 2022 7:58 am Mul jälle WRC+map ei tööta. Juba teist rallit järjest jookseb kinni ja ongi kõik. Uueasti tööle ei saa. Olen kõik võimalikud Brauserid järele proovinud aga ei midagi
Sama siin. Eile õhtul juba kadus ära.
aix
Rallifoorum 24/7
Posts: 4810
Joined: Mon Feb 10, 2003 10:47 pm
Location: Tallinn
Contact:

Re: WRC+

Post by aix »

Vot ei saa mina aru mis wrc+-i vaevab. Mitte ühtegi rallit ei ole, kus kaardi pilt ära kaob.
Kolin
Rallifoorum 24/7
Posts: 19355
Joined: Sun Feb 23, 2003 12:43 pm
Location: Seal kus lõpeb asfalt

Re: WRC+

Post by Kolin »

aix wrote: Fri Oct 21, 2022 3:41 pm Vot ei saa mina aru mis wrc+-i vaevab. Mitte ühtegi rallit ei ole, kus kaardi pilt ära kaob.
ja just esimese päeva lõuna pausi aeg. Lohuta ennast sellega, et homme töötab jälle hästi.


aga siia sulle splititabel.

https://www.rallyracc.com/2022/en/onlin ... ml?c=0&t=1
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
aix
Rallifoorum 24/7
Posts: 4810
Joined: Mon Feb 10, 2003 10:47 pm
Location: Tallinn
Contact:

Re: WRC+

Post by aix »

See nagu käibki närvidele, et maksan ka F1 ülekannete eest ja ei ole seal veel probleeme olnud. Kas tõesti wrc ei saa asja niipalju korda...
CTR
Rallifoorum 24/7
Posts: 5076
Joined: Wed Jan 21, 2015 7:26 pm

Re: WRC+

Post by CTR »

Mitte, et WRC+'il ei oleks probleeme, aga WRC ja F1 ülekandeid ei saa kuidagi võrrelda.

F1 TV on väiksel kinnisel alal tehtud ülekanne, kus on kontrollitud levi ja olukord.
aix
Rallifoorum 24/7
Posts: 4810
Joined: Mon Feb 10, 2003 10:47 pm
Location: Tallinn
Contact:

Re: WRC+

Post by aix »

CTR wrote: Fri Oct 21, 2022 8:13 pm Mitte, et WRC+'il ei oleks probleeme, aga WRC ja F1 ülekandeid ei saa kuidagi võrrelda.

F1 TV on väiksel kinnisel alal tehtud ülekanne, kus on kontrollitud levi ja olukord.
See kõik aru saadav. Ma saan aru kui pilt hangub, või kaardi peal gps seisma jääb, aga miks live maps mustaks läheb ja täitsa ära kaob? See ei tohiks kuidagi olla ju seotud võistluste alaga/leviga.
CTR
Rallifoorum 24/7
Posts: 5076
Joined: Wed Jan 21, 2015 7:26 pm

Re: WRC+

Post by CTR »

Okei, see mapsi asi küll. Sellega olen nõus.
Kaardi asi võiks olla sama lihtne ja töökindel nagu on lätlaste? ralli gps kaart.. (gps.autorally.lv)
Kiirused, stopid ja põhjused kohe olemas ning ülihästi toimiv.
aix
Rallifoorum 24/7
Posts: 4810
Joined: Mon Feb 10, 2003 10:47 pm
Location: Tallinn
Contact:

Re: WRC+

Post by aix »

Just...aga raha küsivad. WRC+ aasta maks 100.- vs. F1-el 65.- ja ei ütleks, et F1 vähem vaadata oleks. TV ülekannet näeb ka F1, F2 ja F3.
Kui saaks kõige lihtsama asja töökindlaks, siis pleks ka rahast kahju. Hetkel aga äkki ma just hispaania ralli pärast ostsin wrc+-i ja nüüd esimene päev jäi poolikuks. Kirjutasin kah sinna ja öeldi, et jah leidsime vea ja tegeleme sellega...SORRY!!! :evil:
linni
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 194
Joined: Wed Jan 24, 2018 5:29 pm

Re: WRC+

Post by linni »

Kas kellegi veel Android TV WRC äpiga probleeme on? Vajutad küll Watch Live, aga ikka näitab mingit suvalist videot, mitte reaalajas.
Ja vanasti oli ka vasakul rippmenüü, kustkaudu sai otse live vaatesse, see nüüd kadunud.

Edit. Sain lõpuks läbi ussiemmi live pilti. Tuleb avakuval asuvale ajagraafikule minna ja sealt vastav katse valida.
Sala
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Posts: 479
Joined: Wed Jul 12, 2017 2:33 pm

Re: WRC+

Post by Sala »

linni wrote: Sat Oct 22, 2022 8:29 am Kas kellegi veel Android TV WRC äpiga probleeme on? Vajutad küll Watch Live, aga ikka näitab mingit suvalist videot, mitte reaalajas.
Ja vanasti oli ka vasakul rippmenüü, kustkaudu sai otse live vaatesse, see nüüd kadunud.

Edit. Sain lõpuks läbi ussiemmi live pilti. Tuleb avakuval asuvale ajagraafikule minna ja sealt vastav katse valida.
Ma koguaeg läbi ajagraafiku sinna kerinud. Mõtlesin, et ainuke imelik :D Õnneks suurema osa vaatan arvutis.
Post Reply