WRC+

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: KAIKUL, Jaanus, Strike, jagr, Erki

Vasta
snakeplissken
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 7044
Liitunud: 18 Juul 2013, 13:04
Asukoht: Tartu/Lõuna - Eesti

Re: WRC+

Postitus Postitas snakeplissken »

ostsin igatahes ära, väärt asi valmis tehtud sellise raha eest
Rainy
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1771
Liitunud: 30 Sept 2005, 03:05
Asukoht: Kohila

Re: WRC+

Postitus Postitas Rainy »

samad sõnad, super asi ralli jälgimiseks
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 1
Meeldimisi saanud: 6
Kontakt:

Re: WRC+

Postitus Postitas Kolin »

ostsin ka ära.
Eks nüüd monte näitab mida see asi väärt on Kas ALL LIVE või ALL in the ass
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
tugitoolifänn
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1012
Liitunud: 29 Juun 2016, 15:37

Re: WRC+

Postitus Postitas tugitoolifänn »

Ka ostetud ,sest 9 € selle eest ei ole kuigi palju. Eriti kui tõesti kõik katsed on Live.
buugawuuga
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 114
Liitunud: 09 Juul 2016, 19:00

Re: WRC+

Postitus Postitas buugawuuga »

Tegin ka upgrade ära. Kuna olin ilmselt üks nendest vähestest, kes ka enne plusi eest maksis, siis hinnatõus vaevumärgatav, aga pakutavat ikka kõvasti rohkem. Loodetavasti toimib ka nii nagu lubatud.
marko1509
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 965
Liitunud: 02 Juun 2006, 09:26
Asukoht: Tartu

Re: WRC+

Postitus Postitas marko1509 »

buugawuuga kirjutas:Tegin ka upgrade ära. Kuna olin ilmselt üks nendest vähestest, kes ka enne plusi eest maksis, siis hinnatõus vaevumärgatav, aga pakutavat ikka kõvasti rohkem. Loodetavasti toimib ka nii nagu lubatud.
Huvitav... mul oli ka eelmine aasta pluss tellitud. Tulemuseks see, et uus All live pakkumine mulle 3,99 :D
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 1
Meeldimisi saanud: 6
Kontakt:

Re: WRC+

Postitus Postitas Kolin »

marko1509 kirjutas:
buugawuuga kirjutas:Tegin ka upgrade ära. Kuna olin ilmselt üks nendest vähestest, kes ka enne plusi eest maksis, siis hinnatõus vaevumärgatav, aga pakutavat ikka kõvasti rohkem. Loodetavasti toimib ka nii nagu lubatud.
Huvitav... mul oli ka eelmine aasta pluss tellitud. Tulemuseks see, et uus All live pakkumine mulle 3,99 :D
Mulle sama. Ka maksin eelmine hooaeg teenuse eest.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
STI
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 950
Liitunud: 13 Veebr 2003, 20:34
Asukoht: Tallinn

Re: WRC+

Postitus Postitas STI »

Kolin kirjutas:
marko1509 kirjutas:
buugawuuga kirjutas:Tegin ka upgrade ära. Kuna olin ilmselt üks nendest vähestest, kes ka enne plusi eest maksis, siis hinnatõus vaevumärgatav, aga pakutavat ikka kõvasti rohkem. Loodetavasti toimib ka nii nagu lubatud.
Huvitav... mul oli ka eelmine aasta pluss tellitud. Tulemuseks see, et uus All live pakkumine mulle 3,99 :D
Mulle sama. Ka maksin eelmine hooaeg teenuse eest.
Ma olen ka kõik aastad WRC+‘i toetanud aastase paketiga. Ja ka All Live sai ära makstud.
Lithium
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5165
Liitunud: 11 Veebr 2010, 13:05
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 2

Re: WRC+

Postitus Postitas Lithium »

Kas see 3,99 oli ühekordne? Hetkel tegin selle ära, arvatavasti pärast vist ikka 8.99 ? :D
Söörlöne!
marko1509
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 965
Liitunud: 02 Juun 2006, 09:26
Asukoht: Tartu

Re: WRC+

Postitus Postitas marko1509 »

Mul oli tunne, et ikka kogu hooaeg 3,99 iga kuu.
mitsupitsu
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 378
Liitunud: 19 Aug 2009, 19:06
Asukoht: Rakvere

Re: WRC+

Postitus Postitas mitsupitsu »

Esimene kuu on 3,99.
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 1
Meeldimisi saanud: 6
Kontakt:

Re: WRC+

Postitus Postitas Kolin »

ennem oli kuu 4,99 nüüd 8,99 seega iga kuu on vahe 4,00 Need kes ennem koguaeg maksid teenuse eest nagunii siis ALL LIVE tuleb kätte 4,00.ga
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
mcwax

Re: WRC+

Postitus Postitas mcwax »

Huvitav, et paljud juba kiidavad, et hea asi valmis tehtud.
Ma olen skeptik vist - endiselt ei usu, et see asi nii ilus on nagu paberi peal väidetakse. Ja seetõttu, kui pakutakse tasuta proovimist, siis loomulikult proovin ära. Kui tõesti on see, mis lubatakse, siis pole jah kallis oma tavalisele subscriptionile teha upgrde All-Live peale.

Aga ma oma vaimusilmas näen musta stsenaariumit, et see TV-Live stuudio on see, et keegi on veebikaamera pannud Becsi filmima ( :twisted: ) ja heal juhul siis katse lõpus ja alguses statsionaarsed kaamerad, kes suudavad signaali lives veebi saata vms. Eks näis. Loodan, et on midagi minu musta stsenaariumi ja selle-mis-lubatakse vahele.

Mis aga kindlasti muutus - kui varem võis tavaline Plusi tarbija näha vahel ka rohkem kui 2 Live katset ralli kohta, siis nüüd see võimalus on läinud.
kambuu
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 192
Liitunud: 07 Mai 2011, 16:33

Re: WRC+

Postitus Postitas kambuu »

ma sain 0 euriga esimese kuu
pelmeen10
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 744
Liitunud: 12 Nov 2011, 17:53

Re: WRC+

Postitus Postitas pelmeen10 »

autode sisekaamerate live-pilt ju täitsa tehtav ja uudne lahendus
muhk
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1965
Liitunud: 01 Mai 2010, 17:59

Re: WRC+

Postitus Postitas muhk »

mcwax kirjutas:Huvitav, et paljud juba kiidavad, et hea asi valmis tehtud.
Ma olen skeptik vist - endiselt ei usu, et see asi nii ilus on nagu paberi peal väidetakse. Ja seetõttu, kui pakutakse tasuta proovimist, siis loomulikult proovin ära. Kui tõesti on see, mis lubatakse, siis pole jah kallis oma tavalisele subscriptionile teha upgrde All-Live peale.

Aga ma oma vaimusilmas näen musta stsenaariumit, et see TV-Live stuudio on see, et keegi on veebikaamera pannud Becsi filmima ( :twisted: ) ja heal juhul siis katse lõpus ja alguses statsionaarsed kaamerad, kes suudavad signaali lives veebi saata vms. Eks näis. Loodan, et on midagi minu musta stsenaariumi ja selle-mis-lubatakse vahele.

Mis aga kindlasti muutus - kui varem võis tavaline Plusi tarbija näha vahel ka rohkem kui 2 Live katset ralli kohta, siis nüüd see võimalus on läinud.
miks nii kriitiline? olemasoleva info põhjal, mis wrc-onud on välja käinud tundub, et iga ralli hakkab olema 2-3 katset sarnase produktsiooniga nagu on eelnevatel aastatel olnud, kuid kõiki neid teisi katseid näidatakse ilmselt läbi kopteritest tuleva fiidide, mis ilmselt lubab kasutada ka autode sisekaameraid.
eks kindlasti pannakse ka all live'i alla korralik papp magama, kuid juba eelnevatel aastatel on kopteritest olevate kaamerate pilt läbi satelliidi otse wrc tv meeste kätte jõudnud. lihtsalt seda pole avalikkusega jagatud. nüüd lihtsalt on keegi pidevalt rubilnikute taga ja kureerib, mida otsepilti/fiidi panna, mida mitte.
Stuudio osas ei oska suurt midagi arvata. ralliraadio abi kasutamine all live's on suht ebatõenäoline, sest ralliraadio ju tasuta service ja selle misiganes kujul tasulise vankri ette sättimine tundub suht haltuura. lisaks on ralliraadio rahvast kuskil ka välja hüüdnud, et all live nende tegemisi ei sega. samas becsy twiidis oli igasugusi tegelasi mainitud, kes jätkavad ralliraadios, kuid colin clarkist juttu polnud... võibolla tema üks ööbikutest, kes stuudiosse pannakse ülekandeid kommenteerima? kolme päeva pärast oleme kõik juba targemad ;)
domaza
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1008
Liitunud: 01 Dets 2004, 11:39
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: WRC+

Postitus Postitas domaza »

muhk kirjutas:
mcwax kirjutas:Huvitav, et paljud juba kiidavad, et hea asi valmis tehtud.
Ma olen skeptik vist - endiselt ei usu, et see asi nii ilus on nagu paberi peal väidetakse. Ja seetõttu, kui pakutakse tasuta proovimist, siis loomulikult proovin ära. Kui tõesti on see, mis lubatakse, siis pole jah kallis oma tavalisele subscriptionile teha upgrde All-Live peale.

Aga ma oma vaimusilmas näen musta stsenaariumit, et see TV-Live stuudio on see, et keegi on veebikaamera pannud Becsi filmima ( :twisted: ) ja heal juhul siis katse lõpus ja alguses statsionaarsed kaamerad, kes suudavad signaali lives veebi saata vms. Eks näis. Loodan, et on midagi minu musta stsenaariumi ja selle-mis-lubatakse vahele.

Mis aga kindlasti muutus - kui varem võis tavaline Plusi tarbija näha vahel ka rohkem kui 2 Live katset ralli kohta, siis nüüd see võimalus on läinud.
miks nii kriitiline? olemasoleva info põhjal, mis wrc-onud on välja käinud tundub, et iga ralli hakkab olema 2-3 katset sarnase produktsiooniga nagu on eelnevatel aastatel olnud, kuid kõiki neid teisi katseid näidatakse ilmselt läbi kopteritest tuleva fiidide, mis ilmselt lubab kasutada ka autode sisekaameraid.
eks kindlasti pannakse ka all live'i alla korralik papp magama, kuid juba eelnevatel aastatel on kopteritest olevate kaamerate pilt läbi satelliidi otse wrc tv meeste kätte jõudnud. lihtsalt seda pole avalikkusega jagatud. nüüd lihtsalt on keegi pidevalt rubilnikute taga ja kureerib, mida otsepilti/fiidi panna, mida mitte.
Stuudio osas ei oska suurt midagi arvata. ralliraadio abi kasutamine all live's on suht ebatõenäoline, sest ralliraadio ju tasuta service ja selle misiganes kujul tasulise vankri ette sättimine tundub suht haltuura. lisaks on ralliraadio rahvast kuskil ka välja hüüdnud, et all live nende tegemisi ei sega. samas becsy twiidis oli igasugusi tegelasi mainitud, kes jätkavad ralliraadios, kuid colin clarkist juttu polnud... võibolla tema üks ööbikutest, kes stuudiosse pannakse ülekandeid kommenteerima? kolme päeva pärast oleme kõik juba targemad ;)
Mina lugesin küll, et ralliraadio senisel kujul lõpetab tegevuse ja saab osaks Wrc+ All Livest.
janarp
algaja kommentaator
algaja kommentaator
Postitusi: 12
Liitunud: 21 Aug 2015, 07:42

Re: WRC+

Postitus Postitas janarp »

viplala
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11801
Liitunud: 10 Dets 2011, 18:38
Asukoht: Haabneeme

Re: WRC+

Postitus Postitas viplala »

Kui nüüd kõik siina "WRC+ all live" kallale lähevad siis kes siis rallifoorumiise jääb?

Pildi salvestamises ei ole probleem, aga saab näha kuidas nad sealt mägede ja metsadev vahelt selle signaali vaatajateni toovad.
Eelmine aasta oli veel probleeme isegi katse lõpudes mobiili leviga. Elame näeme.

Hoian klassikat elus ja toksin F5-te edasi rallifoorumis :)!
miro
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 230
Liitunud: 09 Veebr 2012, 11:49

Re: WRC+

Postitus Postitas miro »

viplala kirjutas:
Hoiame klassikat elus ja toksime F5-te edasi!
:lol: :lol:

Täpselt!

Tõenäoliselt pole ikkagi kõik katsed lives, see mõte tundub liiga utoopiline (vähemalt mulle hetkel). Nagu ma aru olen saanud, siis edastakse lihtsalt rohkem pilti ühte kanalisse nüüd ja selleks kanaliks on WRC+. Sinna ajajoonele hakkavad tulema meet the crews pressikad, õhtused top3, intekad, stuudio teenindusalas jne. Aga ärge nüüd kohe vinguma hakkake, et rahvast on lüpstud, tõlgendamise küsimus. This is marketing and business.

Ning WRC FAQs all on selgelt kirjas: "Each rally will have up to 3 live stages"
Vasta