WRC+

Maailma rallitippude käekäigust

Moderators: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Post Reply
ponx
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 681
Joined: Fri Aug 05, 2005 4:12 pm

Re: WRC+

Post by ponx »

RenoK wrote:
TomPoiss wrote:Maksin viimati mobiiliga ja google plays lõpetasin ära niiöelda maksmise, et ei taha rohkem. Et saaksin osta täpselt enne rallit (2rallit ühe hinnaga siis suht igakord). ja siis enne rallit hakkasin uut kuu pääset ostma ja vaatasin, et ohoh juba olemas. :lol:
Teiesuguste, kes korralikult ettevõtmist ei toeta ning proovivad igatipidi senti taga ajada ja siis hiljem vinguvad, et "jälle ei toimi", süsteem ei korralikult ei toimigi.
Praegu ei tööta süsteem lõpuni hästi ja las pusivad sellise koormuse pealt ennast paremaks. Küll kõik lõpuks korda saavad.
TomPoiss
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Posts: 96
Joined: Mon Jun 11, 2018 6:12 pm

Re: WRC+

Post by TomPoiss »

RenoK wrote:
TomPoiss wrote:Maksin viimati mobiiliga ja google plays lõpetasin ära niiöelda maksmise, et ei taha rohkem. Et saaksin osta täpselt enne rallit (2rallit ühe hinnaga siis suht igakord). ja siis enne rallit hakkasin uut kuu pääset ostma ja vaatasin, et ohoh juba olemas. :lol:
Teiesuguste, kes korralikult ettevõtmist ei toeta ning proovivad igatipidi senti taga ajada ja siis hiljem vinguvad, et "jälle ei toimi", süsteem ei korralikult ei toimigi.
Igaühe vaba valik on see kuidas või kui palju ta toetab või millal ta teenust kasutab. Selle kohta ei tohiks üldse kellegil midagi öelda olla, sest seda teenust kasutatakse ikkagi vabatahtlikult ja kui ei taha siis ei kasuta üldse. Sellisel juhul hüppad ka kraesse ja küsid miks ma üldse ei kasuta?
Silk wrote:
RenoK wrote: Kindlasti ei ole kade. Ei ole kahju maksta mõni euro kuus, et rallit vaadata ja oma kommentaaris ei mõelnudki seda, kellel see nö. bug on. Mõtlesin selle all silmas seda, kes katkestavad ja ostavad ja siis katkestavad, et mõni sent säästa.
Tegelikult hoiab kokku rohkem ja ei näe pointi miks maksta selle eest kui rallit isegi ei toimu.
+1 Just nii
RenoK
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 242
Joined: Sat Jul 15, 2017 11:30 am

Re: WRC+

Post by RenoK »

TomPoiss wrote:
RenoK wrote:
TomPoiss wrote:Maksin viimati mobiiliga ja google plays lõpetasin ära niiöelda maksmise, et ei taha rohkem. Et saaksin osta täpselt enne rallit (2rallit ühe hinnaga siis suht igakord). ja siis enne rallit hakkasin uut kuu pääset ostma ja vaatasin, et ohoh juba olemas. :lol:
Teiesuguste, kes korralikult ettevõtmist ei toeta ning proovivad igatipidi senti taga ajada ja siis hiljem vinguvad, et "jälle ei toimi", süsteem ei korralikult ei toimigi.
Igaühe vaba valik on see kuidas või kui palju ta toetab või millal ta teenust kasutab. Selle kohta ei tohiks üldse kellegil midagi öelda olla, sest seda teenust kasutatakse ikkagi vabatahtlikult ja kui ei taha siis ei kasuta üldse. Sellisel juhul hüppad ka kraesse ja küsid miks ma üldse ei kasuta?

Ei hüppa kellegile kraesse, kes ei kasuta. Minu kommentaar oli suunatud vingujatele, kel alati nina viltu kui mingi tehniline probleem vaevab All Live'i, aga ise koonerdavad iga sendi pealt. Selliseid siin foorumis rohkem kui mitu. Võibolla jah, mitte personaalselt Sina või keegi teine, kes siin sõna võttis.
Kolin
Rallifoorum 24/7
Posts: 19355
Joined: Sun Feb 23, 2003 12:43 pm
Location: Seal kus lõpeb asfalt

Re: WRC+

Post by Kolin »

RenoK +1 sinu jutule. Olen sama meelt. See kes ei maksa peaks suu kinni hoidma kui mingi tehniline jama on.
Kautselt võib seda varguseks nimetada.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Olts
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1082
Joined: Tue Mar 25, 2003 1:20 pm
Location: seal kus parimad ralliteed

Re: WRC+

Post by Olts »

Võtsin poest asju sest poe uks oli lahti ja müüjat polnud.
rattaga on kah hea sõita
Ruutu
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 874
Joined: Mon Aug 18, 2008 7:22 am
Location: Tartu

Re: WRC+

Post by Ruutu »

Olts wrote:Võtsin poest asju sest poe uks oli lahti ja müüjat polnud.
Käisin iseteenindavas bensiinijaama, kus panin krediitkaardi enne sisse, tankisin ära ja lõppsummaks näitas 0 eurot. Sõitsin koju, seal kontoväljavõtet kontrollides ei näidanud midagi ehk oli 0 eurot. Mis ma järgmisel korral teistmoodi peaksin tegema?
Mistral
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1081
Joined: Sun Jan 22, 2006 10:42 am
Location: Tallinn

Re: WRC+

Post by Mistral »

Ruutu wrote:
Olts wrote:Võtsin poest asju sest poe uks oli lahti ja müüjat polnud.
Käisin iseteenindavas bensiinijaama, kus panin krediitkaardi enne sisse, tankisin ära ja lõppsummaks näitas 0 eurot. Sõitsin koju, seal kontoväljavõtet kontrollides ei näidanud midagi ehk oli 0 eurot. Mis ma järgmisel korral teistmoodi peaksin tegema?
Ära muretse selle nad võtavad sul nagu koliseb ühel päeval tagasi. Ja seda ka järgmine kord, kui sama moodi juhtub.
Rallimehed sünnivad ja surevad katkise kummi pärast
RenoK
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 242
Joined: Sat Jul 15, 2017 11:30 am

Re: WRC+

Post by RenoK »

Mistral wrote:
Ruutu wrote:
Olts wrote:Võtsin poest asju sest poe uks oli lahti ja müüjat polnud.
Käisin iseteenindavas bensiinijaama, kus panin krediitkaardi enne sisse, tankisin ära ja lõppsummaks näitas 0 eurot. Sõitsin koju, seal kontoväljavõtet kontrollides ei näidanud midagi ehk oli 0 eurot. Mis ma järgmisel korral teistmoodi peaksin tegema?
Ära muretse selle nad võtavad sul nagu koliseb ühel päeval tagasi. Ja seda ka järgmine kord, kui sama moodi juhtub.
+1 Mistral. Mehed lähevad asjaga utoopiliseks ära, proovides igatipidi õigustada end.. A siis, kui "heartbeat error 501" ette viskab on kõigil näpud püsti, et nahhui ei toimi?
Ruutu
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 874
Joined: Mon Aug 18, 2008 7:22 am
Location: Tartu

Re: WRC+

Post by Ruutu »

RenoK wrote:
+1 Mistral. Mehed lähevad asjaga utoopiliseks ära, proovides igatipidi õigustada end.. A siis, kui "heartbeat error 501" ette viskab on kõigil näpud püsti, et nahhui ei toimi?
Mehed ei lähe utoopiliseks ära, sest mul pole praegu ega pole kunagi olnud WRC plussi, sest ei ole aega reedest laupäevani ülekandeid vaadata. Aga olen kindlalt nende paadis, et korralik platvorm ja teenus peavad ise hoolitsema selle eest, et teenuse eest raha võtavad. Kui ei võta, siis nii ongi.
336699
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Posts: 37
Joined: Fri Feb 08, 2013 2:55 pm
Location: Võru

Re: WRC+

Post by 336699 »

WRC ALL LIVE, it is now possible to purchase the 12 MONTH subscription with a 30% discount!

Promo code for the discount is "SHRE30" (Promo code available until 31.07.2019)
62.99 EUR12-Months
pelmeen10
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 744
Joined: Sat Nov 12, 2011 5:53 pm

Re: WRC+

Post by pelmeen10 »

336699 wrote:WRC ALL LIVE, it is now possible to purchase the 12 MONTH subscription with a 30% discount!

Promo code for the discount is "SHRE30" (Promo code available until 31.07.2019)
62.99 EUR12-Months
Aitäh.
johunn
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1536
Joined: Thu Mar 27, 2003 9:26 pm

Re: WRC+

Post by johunn »

Kas keegi oskab öelda, kas Rally Estonia WRC+ All Live ülekandeid saab kuidagi tagantjärele kah vaadata?
snakeplissken
Rallifoorum 24/7
Posts: 7031
Joined: Thu Jul 18, 2013 1:04 pm
Location: Tartu/Lõuna - Eesti

Re: WRC+

Post by snakeplissken »

Enam ei saa
jaani8
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 501
Joined: Sat Feb 09, 2008 4:15 pm

Re: WRC+

Post by jaani8 »

johunn wrote:Kas keegi oskab öelda, kas Rally Estonia WRC+ All Live ülekandeid saab kuidagi tagantjärele kah vaadata?
Salvestused olemas. Kui kedagi huvitab.
Tryku
V järgu kommentaator
V järgu kommentaator
Posts: 40
Joined: Sun Feb 18, 2018 10:07 pm

Re: WRC+

Post by Tryku »

Mul Samsungi Smart TV appstore loetelus pole WRC+ appi. Kas on võimalik seda kuidagi ikkagi paigaldada?
meh
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 229
Joined: Sun Nov 13, 2011 11:53 am

Re: WRC+

Post by meh »

Tryku wrote:Mul Samsungi Smart TV appstore loetelus pole WRC+ appi. Kas on võimalik seda kuidagi ikkagi paigaldada?
Kasuta brauserit.
Gevin
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 758
Joined: Thu Nov 03, 2016 7:53 pm
Contact:

Re: WRC+

Post by Gevin »

WRC+ midagi muutnud natukene. Eile läks esimest korda raha ise maha, kuigi alati olen canceldanud. Täna siis vaatasin, et kuidas saaks maksmise ära canceldada aga ei näe valikut enam. Keegi teab?

https://www.upload.ee/image/10551352/Sc ... .54.10.png
snakeplissken
Rallifoorum 24/7
Posts: 7031
Joined: Thu Jul 18, 2013 1:04 pm
Location: Tartu/Lõuna - Eesti

Re: WRC+

Post by snakeplissken »

Cancel subscription. Ei ole midagi muutunud.
Lithium
Rallifoorum 24/7
Posts: 5165
Joined: Thu Feb 11, 2010 1:05 pm
Location: Tallinn

Re: WRC+

Post by Lithium »

Piiiiip.
Söörlöne!
Gevin
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 758
Joined: Thu Nov 03, 2016 7:53 pm
Contact:

Re: WRC+

Post by Gevin »

snakeplissken wrote:Cancel subscription. Ei ole midagi muutunud.
Ei paku sellist võimalust enam seal kus enne oli.
Post Reply