WRC+

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: KAIKUL, Jaanus, Strike, jagr, Erki

Vasta
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1968
Liitunud: 31 Okt 2004, 12:29
Asukoht: Tartu

Re: WRC+

Postitus Postitas Burns »

buugawuuga kirjutas:
saspel kirjutas:Odavam on lihtsalt HDMI kaabel läpaka ja teleri vahele panna.
Kui vähegi võimaldab - ning telekas muidu veel vahetust ei vaja, siis soovitan samuti sellist lahendust (ka lauaarvutiga).
Kogu see telekaäpindus on pisut kohmakas veel, arvutiga palju kiirem ja mugavam asju kontrollida.
Endal jookseb suurel ekraanil all-live ja kohe kõrval lauaarvutis live maps, RF jms.
Vaatan läbi telefoni ja kuna mul teler ja telefon Samsung siis jube mugav on ühe klikiga pilt telefonist telekasse lasta (Smart View). Teiste brändide kohta ei oska öelda.
Diagnoos- Rallisõltlane
Crapmaster
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 560
Liitunud: 11 Nov 2009, 22:41
Asukoht: Pärnumaa

Re: WRC+

Postitus Postitas Crapmaster »

Burns kirjutas:
buugawuuga kirjutas:
saspel kirjutas:Odavam on lihtsalt HDMI kaabel läpaka ja teleri vahele panna.
Kui vähegi võimaldab - ning telekas muidu veel vahetust ei vaja, siis soovitan samuti sellist lahendust (ka lauaarvutiga).
Kogu see telekaäpindus on pisut kohmakas veel, arvutiga palju kiirem ja mugavam asju kontrollida.
Endal jookseb suurel ekraanil all-live ja kohe kõrval lauaarvutis live maps, RF jms.
Vaatan läbi telefoni ja kuna mul teler ja telefon Samsung siis jube mugav on ühe klikiga pilt telefonist telekasse lasta (Smart View). Teiste brändide kohta ei oska öelda.
Sama siin, vaatan telekast äpi kaudu pilti ja arvutist vaatan aegasid ning mapsi.
STI
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 950
Liitunud: 13 Veebr 2003, 20:34
Asukoht: Tallinn

Re: WRC+

Postitus Postitas STI »

Kes pole veel endale All Live't teinud, siis uus tasuta testiperioodi kood on WRC18SWE.
Tann
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1117
Liitunud: 11 Juul 2011, 18:31
Asukoht: Tartu

Re: WRC+

Postitus Postitas Tann »

Samsungis WRC äppi kasutades kadus vahetult ennem katse starti pilt ja ekraanile ilmus tekst: "UPGRADE NOW TO WATCH STAGES LIVE" Muidu jooksis pilt kenasti. Miks nii?
STI
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 950
Liitunud: 13 Veebr 2003, 20:34
Asukoht: Tallinn

Re: WRC+

Postitus Postitas STI »

Tann kirjutas:Samsungis WRC äppi kasutades kadus vahetult ennem katse starti pilt ja ekraanile ilmus tekst: "UPGRADE NOW TO WATCH STAGES LIVE" Muidu jooksis pilt kenasti. Miks nii?
iPadis oli sama teema. Aitas äppi kinni panemine ja uus login. Mõned RV foorumis kirjutasid, et reinstallisid telekas äpi ja siis polnud seda jama enam.
Olts
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1082
Liitunud: 25 Mär 2003, 13:20
Asukoht: seal kus parimad ralliteed

Re: WRC+

Postitus Postitas Olts »

Kas WRC+ olemasolul peab veel ALL LIVE lisaks maksma või ei pea WRC+ enam maksma????
rattaga on kah hea sõita
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 1
Meeldimisi saanud: 6
Kontakt:

Re: WRC+

Postitus Postitas Kolin »

STI kirjutas:Kes pole veel endale All Live't teinud, siis uus tasuta testiperioodi kood on WRC18SWE.
Minu arust on see tasuta testipeerioodide väljastamine on nende suhtes karm kes maksavad teenuse eest. Olen kindel, et Mehhiko ralli ajaks tuleb uus testi periood. Siis tekib küsimus mille eest ma maksan kui teised saavad tasuta sama asja.. Ma pole kordagi kasutandud seda teenust tasuta.
Igatahes saatsin neile vastava sisulise kirja ka.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
STI
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 950
Liitunud: 13 Veebr 2003, 20:34
Asukoht: Tallinn

Re: WRC+

Postitus Postitas STI »

Kolin kirjutas:
STI kirjutas:Kes pole veel endale All Live't teinud, siis uus tasuta testiperioodi kood on WRC18SWE.
Minu arust on see tasuta testipeerioodide väljastamine on nende suhtes karm kes maksavad teenuse eest. Olen kindel, et Mehhiko ralli ajaks tuleb uus testi periood. Siis tekib küsimus mille eest ma maksan kui teised saavad tasuta sama asja.. Ma pole kordagi kasutandud seda teenust tasuta.
Igatahes saatsin neile vastava sisulise kirja ka.
Ma olen WRC+'i algusest peale maksnud aasta korraga ja nüüd tegin ka aastaks upgrade All Live peale ära. Head asja peab toetama, nagu ka eWRC-results'i.
Eks nad tahavad promoda seda uut ettevõtmist ja tasuta perioodide andmine mingi aeg on mõistetav.
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 1
Meeldimisi saanud: 6
Kontakt:

Re: WRC+

Postitus Postitas Kolin »

Ma saan aru et promoda. Aga kui see käib terve hooaja siis on see ikka väga alatu
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
-huviline2-
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3574
Liitunud: 13 Veebr 2006, 17:08

Re: WRC+

Postitus Postitas -huviline2- »

Rootsi ralli oleks juba enne mingi promokoodiga tasuta olnud. Hetkel on veel kõik ok, iga inimese enda teha, kas asub kohe toetama või veendub teenuses.
swrt
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 271
Liitunud: 22 Dets 2005, 10:05

Re: WRC+

Postitus Postitas swrt »

Huvitav et tv äpp eile töötas, täna töötavad aind recap videod. Live kohta ütleb upgrade your account.
Montes oli sama teema, siis saatsin kirja, tänasid tagasiside eest ja lubasid asjaga tegeleda.
pelmeen10
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 744
Liitunud: 12 Nov 2011, 17:53

Re: WRC+

Postitus Postitas pelmeen10 »

swrt kirjutas:Huvitav et tv äpp eile töötas, täna töötavad aind recap videod. Live kohta ütleb upgrade your account.
Montes oli sama teema, siis saatsin kirja, tänasid tagasiside eest ja lubasid asjaga tegeleda.
refreshiga ei saa korda?

rootsi onboarde näeb keegi või ongi ainult monte üleval?
Viimati muutis pelmeen10, 16 Veebr 2018, 12:58, muudetud 1 kord kokku.
kristjanmust
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 470
Liitunud: 06 Juul 2008, 11:09

Re: WRC+

Postitus Postitas kristjanmust »

swrt kirjutas:Huvitav et tv äpp eile töötas, täna töötavad aind recap videod. Live kohta ütleb upgrade your account.
Montes oli sama teema, siis saatsin kirja, tänasid tagasiside eest ja lubasid asjaga tegeleda.
Mul ei toiminud ka eile, pidin TV6 pealt vaatama. Proovisin ka uninstalli, ei aidanud seegi. Ehk saavad ikka hooaja peale tööle selle stabiilselt.
Dubber
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1342
Liitunud: 30 Jaan 2009, 11:07
Asukoht: Pärnu

Re: WRC+

Postitus Postitas Dubber »

On töötanud tõrgeteta ja ilusti. Va. ajavõtu süsteem, mis vähe segast paneb.
Tehtud! Ott ja Martin on WRC meistrid!
Tann
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1117
Liitunud: 11 Juul 2011, 18:31
Asukoht: Tartu

Re: WRC+

Postitus Postitas Tann »

STI kirjutas:
Tann kirjutas:Samsungis WRC äppi kasutades kadus vahetult ennem katse starti pilt ja ekraanile ilmus tekst: "UPGRADE NOW TO WATCH STAGES LIVE" Muidu jooksis pilt kenasti. Miks nii?
iPadis oli sama teema. Aitas äppi kinni panemine ja uus login. Mõned RV foorumis kirjutasid, et reinstallisid telekas äpi ja siis polnud seda jama enam.
Mitmeid kordi äppi maha ja peale pandud, aga ei miskitki. Vahetult ennem katse algust "UPGRADE NOW ....." jälle ees. Kurjaks teeb.
snakeplissken
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 7044
Liitunud: 18 Juul 2013, 13:04
Asukoht: Tartu/Lõuna - Eesti

Re: WRC+

Postitus Postitas snakeplissken »

Mul sama lugu, olen loobunud.

Läpakast lasen HDMIga telekasse
ponx
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 682
Liitunud: 05 Aug 2005, 16:12

Re: WRC+

Postitus Postitas ponx »

Kui tahan vana kontot uuendada siis kuhu see kood torgata?
STI kirjutas:Kes pole veel endale All Live't teinud, siis uus tasuta testiperioodi kood on WRC18SWE.
ivar80
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 978
Liitunud: 30 Mai 2007, 10:36
Asukoht: Pärnu

Re: WRC+

Postitus Postitas ivar80 »

See TV äpp hakkas juba Monte ajal "UPGRADE NOW TO WATCH STAGES LIVE" jama ajama. Juba tookord proovisin kõikvõimalikke variante (tegelikult teleka enda algseadistust ei proovinud, kui järele mõelda). Veebilehelt sisse logides polnud sellist tõrget.
-huviline2-
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3574
Liitunud: 13 Veebr 2006, 17:08

Re: WRC+

Postitus Postitas -huviline2- »

Ma esimest korda proovin. Arvutis on vaid must ekraan, tahvlist näen, aga katsel jookseb ülekanne pidevalt kinni, puhverdab...ja kordab. Paar korda lausa refreshi nõudva errorini välja. On normaalne või viga minus? Nett on korras.
marko1509
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 965
Liitunud: 02 Juun 2006, 09:26
Asukoht: Tartu

Re: WRC+

Postitus Postitas marko1509 »

Mul pole nö nutitelekas. Kasutan google chromecasti. Pole mingit probleemi olnud.
Vasta