WRC+

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: KAIKUL, Jaanus, Strike, jagr, Erki

Vasta
CTR
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5084
Liitunud: 21 Jaan 2015, 19:26
Has thanked: 1
Meeldimisi saanud: 5

Re: WRC+

Postitus Postitas CTR »

Minu meelest oli küll vinge! Pole ju midagi teha, kui ilm ei luba üle kanda pilti.. ja kus seda reklaamiti, et palju droone ja stat kaameraid?
Kindlasti läheb asi paremaks, ei saa ju oodata, et kohe 1. katsest kõik oleks 100% probleemivaba :lol: eriti pimedas ja mägede vahel..

Ja keegi pole käskinud ju praegu msksta, koodiga võimslus 2 rallit tasuta jälgida..
aadukesekene
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 255
Liitunud: 24 Sept 2014, 10:59

Re: WRC+

Postitus Postitas aadukesekene »

CTR kirjutas:Minu meelest oli küll vinge! Pole ju midagi teha, kui ilm ei luba üle kanda pilti.. ja kus seda reklaamiti, et palju droone ja stat kaameraid?
Kindlasti läheb asi paremaks, ei saa ju oodata, et kohe 1. katsest kõik oleks 100% probleemivaba :lol: eriti pimedas ja mägede vahel..

Ja keegi pole käskinud ju praegu msksta, koodiga võimslus 2 rallit tasuta jälgida..
Ma kahe esimese katse põhjal otsustanud, et tuleb nende tegemisi toetada. Ikka omajagu aspekte, mis siiani kättesaamatud olnud.
Vahula
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1199
Liitunud: 17 Dets 2014, 18:35

Re: WRC+

Postitus Postitas Vahula »

calderon kirjutas: Ma pole öelnudki, et asi hea ei ole aga enne võiks asja valmis teha ja testida, mitte müüa katkist asja. Miskipärast on juba mitu hooaega splitide ja gps- iga jamad, eriti veel alguses. Eks me näe jah. 50% rallidest toimub nii või naa kohtades kus pole levi ja kopter ei lenda.
Seal väga ei testi seda. Ok, tehnika koorasolekut, kaableid ja kaameranurki jah aga sea kuidas mõjutavad signaali edastamist miljonid fännid oma mobiilide ja asjadega teeääres, kuidas mõjutab ilm tollel päeval ja ka muu tehnika mis kõik kokku veetud ralli ajaks, seda väga ei testi. Kahjuks ongi parim võimalus areneda ja testida kohe ralli käigus.
See pm kõikide suurüritustega et valmistuma pead kõigeks aga mis tegelikult toimub ja mida lahendama pead saab selgeks alles siis kui aeg käes.
Melka
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 877
Liitunud: 31 Mai 2005, 11:31
Asukoht: Tallinn

Re: WRC+

Postitus Postitas Melka »

Wrc.com lehel ei ole ikka veel tulemusi, see on tase. All Live on äge aga selle arvelt ei tohiks langeda tasuta jälgitavus. Ise olen wrc + kasutanud algusest peale aastase maksega ja jätkan, sest kui neid toetavaid fänne ei oleks, siis asi ka ei areneks :)
viplala
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11801
Liitunud: 10 Dets 2011, 18:38
Asukoht: Haabneeme

Re: WRC+

Postitus Postitas viplala »

Vahula kirjutas:
calderon kirjutas: Ma pole öelnudki, et asi hea ei ole aga enne võiks asja valmis teha ja testida, mitte müüa katkist asja. Miskipärast on juba mitu hooaega splitide ja gps- iga jamad, eriti veel alguses. Eks me näe jah. 50% rallidest toimub nii või naa kohtades kus pole levi ja kopter ei lenda.
Seal väga ei testi seda. Ok, tehnika koorasolekut, kaableid ja kaameranurki jah aga sea kuidas mõjutavad signaali edastamist miljonid fännid oma mobiilide ja asjadega teeääres, kuidas mõjutab ilm tollel päeval ja ka muu tehnika mis kõik kokku veetud ralli ajaks, seda väga ei testi. Kahjuks ongi parim võimalus areneda ja testida kohe ralli käigus.
See pm kõikide suurüritustega et valmistuma pead kõigeks aga mis tegelikult toimub ja mida lahendama pead saab selgeks alles siis kui aeg käes.
Samas, kui sa tead kõik neid tegureid, mis võivad segada ülekannet ning asi ei tööta 100% siis ,miks kõva häälega lubad? Ainuke loogiline vastus oleks "suure pauguga turundus".
Igal juhul edu WRC+ All LIVE meestele, et lubatud tööle hakkaks.
Alustada tasuks töötavatest splitidest ja katse alguse ja lõpu LIVE pildis ning sõitjate kommentaaridest.
domaza
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1008
Liitunud: 01 Dets 2004, 11:39
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: WRC+

Postitus Postitas domaza »

IT-osakond vist töötab:

Technical Support is working to solve Live Timing issues with the Championship’s official results provider. Provisional Live Timing below, for latest News & Standings also check LIVE TEXT.

Mõtlesin ka ralli lainele lülituda, aga polegi nagu midagi töötavat? :)

Wrc+ AllLive hakib isegi service ülekandes?
Kas ralliraadio kui selline kadunud või leiab seda veel kuskilt?
domaza
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1008
Liitunud: 01 Dets 2004, 11:39
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: WRC+

Postitus Postitas domaza »

domaza kirjutas:IT-osakond vist töötab:

Technical Support is working to solve Live Timing issues with the Championship’s official results provider. Provisional Live Timing below, for latest News & Standings also check LIVE TEXT.

Mõtlesin ka ralli lainele lülituda, aga polegi nagu midagi töötavat? :)

Wrc+ AllLive hakib isegi service ülekandes?
Kas ralliraadio kui selline kadunud või leiab seda veel kuskilt?
http://www.wrc.com/en/wrc/livecenter/page/4175----.html - leidsin raadio ja töötab. Vana kooli värk ikka toimib :)
Vahula
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1199
Liitunud: 17 Dets 2014, 18:35

Re: WRC+

Postitus Postitas Vahula »

viplala kirjutas: Samas, kui sa tead kõik neid tegureid, mis võivad segada ülekannet ning asi ei tööta 100% siis ,miks kõva häälega lubad? Ainuke loogiline vastus oleks "suure pauguga turundus".
Igal juhul edu WRC+ All LIVE meestele, et lubatud tööle hakkaks.
Alustada tasuks töötavatest splitidest ja katse alguse ja lõpu LIVE pildis ning sõitjate kommentaaridest.
Sa võid teada aga sa ei suuda seda tekitada et testida. Sa võid valmistuda selleks aga sa ikkagi ei tea mis täpselt tuleb. Käiakse ju kõik kastsed veel enem läbi jne aga seda tehakse ennem rallit ju, mis ralli ajal toimub seda ikka ei tea.
Samamoodi tundub et nad ka natuke mööda pannud sellega et palju sellel kasutajaid oleks, ehk siis serverid natuke nõrgad ja liiga palju päringuid tuleb mille tulemusena otsustavad asjad ennast restartida või kinni panna kuna see nn failesafe et midagi maha ei põleks.
Mati
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 651
Liitunud: 17 Nov 2016, 08:37

Re: WRC+

Postitus Postitas Mati »

Vahula kirjutas:
viplala kirjutas: Samas, kui sa tead kõik neid tegureid, mis võivad segada ülekannet ning asi ei tööta 100% siis ,miks kõva häälega lubad? Ainuke loogiline vastus oleks "suure pauguga turundus".
Igal juhul edu WRC+ All LIVE meestele, et lubatud tööle hakkaks.
Alustada tasuks töötavatest splitidest ja katse alguse ja lõpu LIVE pildis ning sõitjate kommentaaridest.
Sa võid teada aga sa ei suuda seda tekitada et testida. Sa võid valmistuda selleks aga sa ikkagi ei tea mis täpselt tuleb. Käiakse ju kõik kastsed veel enem läbi jne aga seda tehakse ennem rallit ju, mis ralli ajal toimub seda ikka ei tea.
Samamoodi tundub et nad ka natuke mööda pannud sellega et palju sellel kasutajaid oleks, ehk siis serverid natuke nõrgad ja liiga palju päringuid tuleb mille tulemusena otsustavad asjad ennast restartida või kinni panna kuna see nn failesafe et midagi maha ei põleks.
Kes kunagi mägedes on käinud (me ei räägi Haanjast), siis saab aru kuidas seal sidelahendused töötavad. Või vastupidi, ei saa üldse millestki aru. Mingil hetkel on mobiili ja gps signaal super, 2 sammu kõrval enam ei ole, 10 sek pärast jälle on ok. Siis tuleb pilv ja jälle ei ole midagi jne. Kõik need signaalid on seal nagu vahelduvvool, vahel on vahel mitte. Ole sa nii kõrgel kui tahad.
snakeplissken
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 7044
Liitunud: 18 Juul 2013, 13:04
Asukoht: Tartu/Lõuna - Eesti

Re: WRC+

Postitus Postitas snakeplissken »

ma ei saa aru mis kamm on...telekas vaadates ütleb, et "upgrade now to watch all stages live" just siis kui katse hakkas

läpakast jookseb all live kenasti
kristjanmust
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 470
Liitunud: 06 Juul 2008, 11:09

Re: WRC+

Postitus Postitas kristjanmust »

snakeplissken kirjutas:ma ei saa aru mis kamm on...telekas vaadates ütleb, et "upgrade now to watch all stages live" just siis kui katse hakkas

läpakast jookseb all live kenasti

3. katsel sisse logides sain mina lõpuks toimima.
swrt
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 271
Liitunud: 22 Dets 2005, 10:05

Re: WRC+

Postitus Postitas swrt »

snakeplissken kirjutas:ma ei saa aru mis kamm on...telekas vaadates ütleb, et "upgrade now to watch all stages live" just siis kui katse hakkas

läpakast jookseb all live kenasti
Mul eile töötas, täna töötas stuudio 20 min ja ogieri stardiga pilt kadus sama text ees.
elchukakabra
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 824
Liitunud: 11 Nov 2011, 11:13
Asukoht: Tallinn

Re: WRC+

Postitus Postitas elchukakabra »

maps on ikka maas kõigil?
Oliverk
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 921
Liitunud: 21 Dets 2003, 20:23

Re: WRC+

Postitus Postitas Oliverk »

elchukakabra kirjutas:maps on ikka maas kõigil?
Pole kordagi maas olnud.
Melka
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 877
Liitunud: 31 Mai 2005, 11:31
Asukoht: Tallinn

Re: WRC+

Postitus Postitas Melka »

Mul kaart jälle maas
snakeplissken
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 7044
Liitunud: 18 Juul 2013, 13:04
Asukoht: Tartu/Lõuna - Eesti

Re: WRC+

Postitus Postitas snakeplissken »

swrt kirjutas:
snakeplissken kirjutas:ma ei saa aru mis kamm on...telekas vaadates ütleb, et "upgrade now to watch all stages live" just siis kui katse hakkas

läpakast jookseb all live kenasti
Mul eile töötas, täna töötas stuudio 20 min ja ogieri stardiga pilt kadus sama text ees.
jap, mul täpselt samamoodi
Janarr
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 677
Liitunud: 18 Mär 2013, 21:10

Re: WRC+

Postitus Postitas Janarr »

Mul annab All live nüüd ''This video currently is not available''. Läpakast jutt.
Kellelgi sama jama?
„See on pea, mitte jalg, mis on tööriistaks iga võidusõitja eduni. Vähesed mõistavad seda” (Peter Sauber)
calderon
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3364
Liitunud: 05 Juun 2010, 19:30
Asukoht: Kuppelmaastik

Re: WRC+

Postitus Postitas calderon »

CTR kirjutas:Minu meelest oli küll vinge! Pole ju midagi teha, kui ilm ei luba üle kanda pilti.. ja kus seda reklaamiti, et palju droone ja stat kaameraid?
Numerous stageside and onboard cameras, helicopters, drones and a production team of almost 100 people will provide thrilling coverage of the WRC’s stars battling for crucial tenths of a second in conditions as extreme as the frozen forests of Sweden and the raw heat of Sardinia.
Janarr
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 677
Liitunud: 18 Mär 2013, 21:10

Re: WRC+

Postitus Postitas Janarr »

swrt kirjutas:
snakeplissken kirjutas:ma ei saa aru mis kamm on...telekas vaadates ütleb, et "upgrade now to watch all stages live" just siis kui katse hakkas

läpakast jookseb all live kenasti
Mul eile töötas, täna töötas stuudio 20 min ja ogieri stardiga pilt kadus sama text ees.
Kui keegi sellest veast võitu saab, siis paluks siia ka õpetust :P
„See on pea, mitte jalg, mis on tööriistaks iga võidusõitja eduni. Vähesed mõistavad seda” (Peter Sauber)
STI
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 950
Liitunud: 13 Veebr 2003, 20:34
Asukoht: Tallinn

Re: WRC+

Postitus Postitas STI »

Vasta