WRC+

Maailma rallitippude käekäigust

Moderators: Jaanus, KAIKUL, Strike, Erki, jagr

Post Reply
Burns
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1968
Joined: Sun Oct 31, 2004 12:29 pm
Location: Tartu

Re: WRC+

Post by Burns »

buugawuuga wrote:
saspel wrote:Odavam on lihtsalt HDMI kaabel läpaka ja teleri vahele panna.
Kui vähegi võimaldab - ning telekas muidu veel vahetust ei vaja, siis soovitan samuti sellist lahendust (ka lauaarvutiga).
Kogu see telekaäpindus on pisut kohmakas veel, arvutiga palju kiirem ja mugavam asju kontrollida.
Endal jookseb suurel ekraanil all-live ja kohe kõrval lauaarvutis live maps, RF jms.
Vaatan läbi telefoni ja kuna mul teler ja telefon Samsung siis jube mugav on ühe klikiga pilt telefonist telekasse lasta (Smart View). Teiste brändide kohta ei oska öelda.
Diagnoos- Rallisõltlane
Crapmaster
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 560
Joined: Wed Nov 11, 2009 10:41 pm
Location: Pärnumaa

Re: WRC+

Post by Crapmaster »

Burns wrote:
buugawuuga wrote:
saspel wrote:Odavam on lihtsalt HDMI kaabel läpaka ja teleri vahele panna.
Kui vähegi võimaldab - ning telekas muidu veel vahetust ei vaja, siis soovitan samuti sellist lahendust (ka lauaarvutiga).
Kogu see telekaäpindus on pisut kohmakas veel, arvutiga palju kiirem ja mugavam asju kontrollida.
Endal jookseb suurel ekraanil all-live ja kohe kõrval lauaarvutis live maps, RF jms.
Vaatan läbi telefoni ja kuna mul teler ja telefon Samsung siis jube mugav on ühe klikiga pilt telefonist telekasse lasta (Smart View). Teiste brändide kohta ei oska öelda.
Sama siin, vaatan telekast äpi kaudu pilti ja arvutist vaatan aegasid ning mapsi.
STI
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 950
Joined: Thu Feb 13, 2003 8:34 pm
Location: Tallinn

Re: WRC+

Post by STI »

Kes pole veel endale All Live't teinud, siis uus tasuta testiperioodi kood on WRC18SWE.
Tann
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1117
Joined: Mon Jul 11, 2011 6:31 pm
Location: Tartu

Re: WRC+

Post by Tann »

Samsungis WRC äppi kasutades kadus vahetult ennem katse starti pilt ja ekraanile ilmus tekst: "UPGRADE NOW TO WATCH STAGES LIVE" Muidu jooksis pilt kenasti. Miks nii?
STI
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 950
Joined: Thu Feb 13, 2003 8:34 pm
Location: Tallinn

Re: WRC+

Post by STI »

Tann wrote:Samsungis WRC äppi kasutades kadus vahetult ennem katse starti pilt ja ekraanile ilmus tekst: "UPGRADE NOW TO WATCH STAGES LIVE" Muidu jooksis pilt kenasti. Miks nii?
iPadis oli sama teema. Aitas äppi kinni panemine ja uus login. Mõned RV foorumis kirjutasid, et reinstallisid telekas äpi ja siis polnud seda jama enam.
Olts
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1082
Joined: Tue Mar 25, 2003 1:20 pm
Location: seal kus parimad ralliteed

Re: WRC+

Post by Olts »

Kas WRC+ olemasolul peab veel ALL LIVE lisaks maksma või ei pea WRC+ enam maksma????
rattaga on kah hea sõita
Kolin
Rallifoorum 24/7
Posts: 19355
Joined: Sun Feb 23, 2003 12:43 pm
Location: Seal kus lõpeb asfalt

Re: WRC+

Post by Kolin »

STI wrote:Kes pole veel endale All Live't teinud, siis uus tasuta testiperioodi kood on WRC18SWE.
Minu arust on see tasuta testipeerioodide väljastamine on nende suhtes karm kes maksavad teenuse eest. Olen kindel, et Mehhiko ralli ajaks tuleb uus testi periood. Siis tekib küsimus mille eest ma maksan kui teised saavad tasuta sama asja.. Ma pole kordagi kasutandud seda teenust tasuta.
Igatahes saatsin neile vastava sisulise kirja ka.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
STI
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 950
Joined: Thu Feb 13, 2003 8:34 pm
Location: Tallinn

Re: WRC+

Post by STI »

Kolin wrote:
STI wrote:Kes pole veel endale All Live't teinud, siis uus tasuta testiperioodi kood on WRC18SWE.
Minu arust on see tasuta testipeerioodide väljastamine on nende suhtes karm kes maksavad teenuse eest. Olen kindel, et Mehhiko ralli ajaks tuleb uus testi periood. Siis tekib küsimus mille eest ma maksan kui teised saavad tasuta sama asja.. Ma pole kordagi kasutandud seda teenust tasuta.
Igatahes saatsin neile vastava sisulise kirja ka.
Ma olen WRC+'i algusest peale maksnud aasta korraga ja nüüd tegin ka aastaks upgrade All Live peale ära. Head asja peab toetama, nagu ka eWRC-results'i.
Eks nad tahavad promoda seda uut ettevõtmist ja tasuta perioodide andmine mingi aeg on mõistetav.
Kolin
Rallifoorum 24/7
Posts: 19355
Joined: Sun Feb 23, 2003 12:43 pm
Location: Seal kus lõpeb asfalt

Re: WRC+

Post by Kolin »

Ma saan aru et promoda. Aga kui see käib terve hooaja siis on see ikka väga alatu
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
-huviline2-
Rallifoorum 24/7
Posts: 3574
Joined: Mon Feb 13, 2006 5:08 pm

Re: WRC+

Post by -huviline2- »

Rootsi ralli oleks juba enne mingi promokoodiga tasuta olnud. Hetkel on veel kõik ok, iga inimese enda teha, kas asub kohe toetama või veendub teenuses.
swrt
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Posts: 271
Joined: Thu Dec 22, 2005 10:05 am

Re: WRC+

Post by swrt »

Huvitav et tv äpp eile töötas, täna töötavad aind recap videod. Live kohta ütleb upgrade your account.
Montes oli sama teema, siis saatsin kirja, tänasid tagasiside eest ja lubasid asjaga tegeleda.
pelmeen10
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 744
Joined: Sat Nov 12, 2011 5:53 pm

Re: WRC+

Post by pelmeen10 »

swrt wrote:Huvitav et tv äpp eile töötas, täna töötavad aind recap videod. Live kohta ütleb upgrade your account.
Montes oli sama teema, siis saatsin kirja, tänasid tagasiside eest ja lubasid asjaga tegeleda.
refreshiga ei saa korda?

rootsi onboarde näeb keegi või ongi ainult monte üleval?
Last edited by pelmeen10 on Fri Feb 16, 2018 12:58 pm, edited 1 time in total.
kristjanmust
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Posts: 470
Joined: Sun Jul 06, 2008 11:09 am

Re: WRC+

Post by kristjanmust »

swrt wrote:Huvitav et tv äpp eile töötas, täna töötavad aind recap videod. Live kohta ütleb upgrade your account.
Montes oli sama teema, siis saatsin kirja, tänasid tagasiside eest ja lubasid asjaga tegeleda.
Mul ei toiminud ka eile, pidin TV6 pealt vaatama. Proovisin ka uninstalli, ei aidanud seegi. Ehk saavad ikka hooaja peale tööle selle stabiilselt.
Dubber
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1342
Joined: Fri Jan 30, 2009 11:07 am
Location: Pärnu

Re: WRC+

Post by Dubber »

On töötanud tõrgeteta ja ilusti. Va. ajavõtu süsteem, mis vähe segast paneb.
Tehtud! Ott ja Martin on WRC meistrid!
Tann
Diagnoos: rallisõltlane
Posts: 1117
Joined: Mon Jul 11, 2011 6:31 pm
Location: Tartu

Re: WRC+

Post by Tann »

STI wrote:
Tann wrote:Samsungis WRC äppi kasutades kadus vahetult ennem katse starti pilt ja ekraanile ilmus tekst: "UPGRADE NOW TO WATCH STAGES LIVE" Muidu jooksis pilt kenasti. Miks nii?
iPadis oli sama teema. Aitas äppi kinni panemine ja uus login. Mõned RV foorumis kirjutasid, et reinstallisid telekas äpi ja siis polnud seda jama enam.
Mitmeid kordi äppi maha ja peale pandud, aga ei miskitki. Vahetult ennem katse algust "UPGRADE NOW ....." jälle ees. Kurjaks teeb.
snakeplissken
Rallifoorum 24/7
Posts: 7031
Joined: Thu Jul 18, 2013 1:04 pm
Location: Tartu/Lõuna - Eesti

Re: WRC+

Post by snakeplissken »

Mul sama lugu, olen loobunud.

Läpakast lasen HDMIga telekasse
ponx
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 681
Joined: Fri Aug 05, 2005 4:12 pm

Re: WRC+

Post by ponx »

Kui tahan vana kontot uuendada siis kuhu see kood torgata?
STI wrote:Kes pole veel endale All Live't teinud, siis uus tasuta testiperioodi kood on WRC18SWE.
ivar80
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 978
Joined: Wed May 30, 2007 10:36 am
Location: Pärnu

Re: WRC+

Post by ivar80 »

See TV äpp hakkas juba Monte ajal "UPGRADE NOW TO WATCH STAGES LIVE" jama ajama. Juba tookord proovisin kõikvõimalikke variante (tegelikult teleka enda algseadistust ei proovinud, kui järele mõelda). Veebilehelt sisse logides polnud sellist tõrget.
-huviline2-
Rallifoorum 24/7
Posts: 3574
Joined: Mon Feb 13, 2006 5:08 pm

Re: WRC+

Post by -huviline2- »

Ma esimest korda proovin. Arvutis on vaid must ekraan, tahvlist näen, aga katsel jookseb ülekanne pidevalt kinni, puhverdab...ja kordab. Paar korda lausa refreshi nõudva errorini välja. On normaalne või viga minus? Nett on korras.
marko1509
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Posts: 963
Joined: Fri Jun 02, 2006 9:26 am
Location: Tartu

Re: WRC+

Post by marko1509 »

Mul pole nö nutitelekas. Kasutan google chromecasti. Pole mingit probleemi olnud.
Post Reply