WRC+

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: KAIKUL, Jaanus, Strike, jagr, Erki

Vasta
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 6
Kontakt:

Re: WRC+

Postitus Postitas Kolin »

See on väga postittvne uudis. Saab seal ka hakata korralikult jälgima.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
CTR
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5084
Liitunud: 21 Jaan 2015, 19:26
Has thanked: 1
Meeldimisi saanud: 7

Re: WRC+

Postitus Postitas CTR »

huvitav, kas hind ka tõuseb? või tehakse eraldi wrc ja siis wrc+erc paketid
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 6
Kontakt:

Re: WRC+

Postitus Postitas Kolin »

Eks seda saab siis näha.
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
snakeplissken
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 7044
Liitunud: 18 Juul 2013, 13:04
Asukoht: Tartu/Lõuna - Eesti

Re: WRC+

Postitus Postitas snakeplissken »

CTR kirjutas: 09 Dets 2021, 13:09 huvitav, kas hind ka tõuseb? või tehakse eraldi wrc ja siis wrc+erc paketid
The European Rally Championship is included in your WRC+ subscription and users don’t have to purchase an extra package/subscription.
Eraisik
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 340
Liitunud: 18 Veebr 2003, 13:32
Asukoht: Tallinn

Re: WRC+

Postitus Postitas Eraisik »

HUA!

Aeg hakata tasahilju wrc soodukoodi otsima.
Kas kellelegi on juba jalgu jäänud aastase paketi oma ehk?
calderon
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3364
Liitunud: 05 Juun 2010, 19:30
Asukoht: Kuppelmaastik

Re: WRC+

Postitus Postitas calderon »

Eraisik kirjutas: 01 Jaan 2022, 13:34 HUA!

Aeg hakata tasahilju wrc soodukoodi otsima.
Kas kellelegi on juba jalgu jäänud aastase paketi oma ehk?
Mis teed selle sooduskoodiga? Pole ju ni hirmuäratav summa. Kui üle jõu käid siis võta sõbraga kahepeale
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 6
Kontakt:

Re: WRC+

Postitus Postitas Kolin »

Mu uueks hooajaks pakett olemas. Nüüd pole muud kui tuleb oodata uue hooaja algust
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
Eraisik
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 340
Liitunud: 18 Veebr 2003, 13:32
Asukoht: Tallinn

Re: WRC+

Postitus Postitas Eraisik »

calderon kirjutas: 02 Jaan 2022, 11:30 Mis teed selle sooduskoodiga? Pole ju ni hirmuäratav summa. Kui üle jõu käid siis võta sõbraga kahepeale
Teen sügava kummarduse sinu suure rahakoti suunas. Ma saan aru - vaja esineda. Elame üle. Minul on huvisid ja tellimusi suurem kogus ning sooduskoodide kasutamine ning mittekasutamine annab päris mitmesajaeurose vahe. Selle rahaga oskan muudki teha…
randos
II järgu kommentaator
II järgu kommentaator
Postitusi: 389
Liitunud: 29 Mär 2012, 18:08

Re: WRC+

Postitus Postitas randos »

Mul miskipärast wrc+ otsustas ise, et tellib mulle aastase paketi. Pole varem seda kunagi tellinud vaid võtnud üksikute kuude kaupa. Nüüd ükspäev tuli email, et aastane uuendus tellitud ja arvelt raha ka maha läinud.
StP
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 974
Liitunud: 28 Mai 2010, 10:27

Re: WRC+

Postitus Postitas StP »

randos kirjutas: 03 Jaan 2022, 15:52 Mul miskipärast wrc+ otsustas ise, et tellib mulle aastase paketi. Pole varem seda kunagi tellinud vaid võtnud üksikute kuude kaupa. Nüüd ükspäev tuli email, et aastane uuendus tellitud ja arvelt raha ka maha läinud.
Jep. Sama siin :D
Ja raha nad tagasi ka ei kanna.
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Re: WRC+

Postitus Postitas KidrA »

Kas see oli teil sellest äkki, et viimane kuu ajane pakett oli tegelt vist hooajaline, hooaja lõpuni oli mingi 8,99 vist ja kui nüüd ei unsubscribinud, siis telliski uuesti automaatselt hooajalise paketi uuesti.

Samas kõike võib olla, mul oli kunagi ka selline kala, et ei lasknudki unsubscribida. Viskas küll kirja ette, et olete unsubscribed aga ikka jäi subscribed.

Sellise kategooria spordialalt ootaks natuke kvaliteetsemat produkti kindlasti. See ei ole esimene ega teine aasta, et tulevad väikesed viperused.
calderon
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3364
Liitunud: 05 Juun 2010, 19:30
Asukoht: Kuppelmaastik

Re: WRC+

Postitus Postitas calderon »

Eraisik kirjutas: 03 Jaan 2022, 11:26
calderon kirjutas: 02 Jaan 2022, 11:30 Mis teed selle sooduskoodiga? Pole ju ni hirmuäratav summa. Kui üle jõu käid siis võta sõbraga kahepeale
Teen sügava kummarduse sinu suure rahakoti suunas. Ma saan aru - vaja esineda. Elame üle. Minul on huvisid ja tellimusi suurem kogus ning sooduskoodide kasutamine ning mittekasutamine annab päris mitmesajaeurose vahe. Selle rahaga oskan muudki teha…
Ei tea kellel siis suur rahakott siin on kui tellimusi ja huvisid hulgim. Neid peab ikka hulgim olema kui mitme saja eurised vahed tekivad kohe.
snakeplissken
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 7044
Liitunud: 18 Juul 2013, 13:04
Asukoht: Tartu/Lõuna - Eesti

Re: WRC+

Postitus Postitas snakeplissken »

Ma tellin küll seda saasta kuu kaupa. Kui saavad kunagi tulevikus asja lõpuks ilusti jooksma (sügavalt kahtlen) siis võin aasta kaupa osta.

Hetkel selgelt ülehinnatud toode, aga kuna midagi paremat võtta ei ole siis peab leppima.
Tux
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1210
Liitunud: 09 Aug 2003, 15:55

Re: WRC+

Postitus Postitas Tux »

Mul aasta kaupa tellitud siiamaani, viimati läks 90€ 19.01.2021, ehk siis oleks pidanud 19.01.2022-ni kehtima, aga näitab, et kehtib 20.04.2022-ni.
linni
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 200
Liitunud: 24 Jaan 2018, 17:29
Meeldimisi saanud: 1

Re: WRC+

Postitus Postitas linni »

Sel aastal pidavat hind olema 100 euri (99.99, kui täpne olla), aga mul läks paar päeva tagasi küll kontolt 90 maha.
Olts
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1082
Liitunud: 25 Mär 2003, 13:20
Asukoht: seal kus parimad ralliteed

Re: WRC+

Postitus Postitas Olts »

Katkestasin oma mitu aastat automaatselt uuenenud aasta paketi. Kustutan kõik oma kontod ja hakkan uuesti pihta. Lihtsalt liiga palju oli juba jupsimist. Küll ei näidanud telefon paketti, siis ei saanud sisse logida, sest polevat konto aktiveeritud. Siis ei näitanud paketi andmeid. Piisk karikasse oli see kui arvutis mapsi enam ei näidanud. Ei näinud, splitte ega kaarte ega sisevideosid autodest. Päringu peale vastati umbes nii et "ise oled loll ja otsi vaenlast enda kodust" .
rattaga on kah hea sõita
Oliverk
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 921
Liitunud: 21 Dets 2003, 20:23

Re: WRC+

Postitus Postitas Oliverk »

Mul ei näidanud ka viimased rallid enam splitte ja kaarti. Live samas töötas. Ma muidugi ei maksnud ka midagi selleeest peale esimese kuu. Töötas ise edasi.
Kolin
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 19363
Liitunud: 23 Veebr 2003, 12:43
Asukoht: Seal kus lõpeb asfalt
Has thanked: 2
Meeldimisi saanud: 6
Kontakt:

Re: WRC+

Postitus Postitas Kolin »

Olts kirjutas: 07 Jaan 2022, 14:42 Katkestasin oma mitu aastat automaatselt uuenenud aasta paketi. Kustutan kõik oma kontod ja hakkan uuesti pihta. Lihtsalt liiga palju oli juba jupsimist. Küll ei näidanud telefon paketti, siis ei saanud sisse logida, sest polevat konto aktiveeritud. Siis ei näitanud paketi andmeid. Piisk karikasse oli see kui arvutis mapsi enam ei näidanud. Ei näinud, splitte ega kaarte ega sisevideosid autodest. Päringu peale vastati umbes nii et "ise oled loll ja otsi vaenlast enda kodust" .
Mul samuti safari ei näidanud splittte, map-i ega live ja onboard videosi. teisisõunu mitte midagi ei töötanud.
Aga võtsin lahti tulirebase ja sellega töötas kõik laitmatult. Samuti töötas kõik Google chromega
linni kirjutas: 07 Jaan 2022, 11:40 Sel aastal pidavat hind olema 100 euri (99.99, kui täpne olla), aga mul läks paar päeva tagasi küll kontolt 90 maha.

mul läks ka maha 90€ Aga kust kohast sa lugesid, et hinne võib 100 euri olla?
Man and machine against mother nature!!!
"I kneel only to god, But I don't see him here"John Abruzzi
CTR
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5084
Liitunud: 21 Jaan 2015, 19:26
Has thanked: 1
Meeldimisi saanud: 7

Re: WRC+

Postitus Postitas CTR »

100 tavahind, 90 praegune soodukas..
Pilt
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Re: WRC+

Postitus Postitas KidrA »

8 rallit kattuvad. Ühe kuu kaupa võttes tuleks samuti 88 euri.

Ju nad seal aru saanud, et ühe kuu kaupa oli odavam, kui nende hooajalised pakkumised, mis peaksid kõige loogika juures soodsamad olema.
Vasta