Vodafone Rally de Portugal 2015 Day 3

Maailma rallitippude käekäigust

Moderaatorid: KAIKUL, Jaanus, Strike, jagr, Erki

Vasta
-huviline2-
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 3574
Liitunud: 13 Veebr 2006, 17:08

Re: Vodafone Rally de Portugal 2015 Day 3

Postitus Postitas -huviline2- »

Jutt on õige ja, aga küsimus on selles, et kas peab selline kiidukukk olema.
soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: Vodafone Rally de Portugal 2015 Day 3

Postitus Postitas soca »

Ärge unustage siis ETV2'st kokkuvõtet vaadata kell 23.45. :!:
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
Füürer
I järgu kommentaator
I järgu kommentaator
Postitusi: 549
Liitunud: 19 Aug 2011, 13:31
Asukoht: L-E

Re: Vodafone Rally de Portugal 2015 Day 3

Postitus Postitas Füürer »

VW kiirushiearhia pani PS kenasti paika, kus kõigil sõitjatel olid samad tingimused. Latvalal võis küll enesekindlust olla, kuid kiiruses jäi ikka alla.
Fan of MM-Motorsport & Fair Recce
(Jan)
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1634
Liitunud: 01 Veebr 2014, 14:13

Re: Vodafone Rally de Portugal 2015 Day 3

Postitus Postitas (Jan) »

KidrA kirjutas:Ogieri koha pealt vaidleks siin seltskonnale vastu. Ta ei ütle ju midagi valesti. See ongi ju reaalsus. Paljud ka siin foorumlased parema meelega näevad Latvalat või ükskõik keda muud võitmas aga mitte kõige paremat - Ogieri.

Ja kui Ogier peab teed puhastama esimesena rajal olles siis ollakse õnnelikud, et mees aega kaotab selle tagajärjel.

Kui teise päeva jooksul talle mõned aeglasemad ette sõitma pannakse siis loodetakse, et Ogier jääb nende tolmupilve.

Kui mõni ees-sõitja katkestab, siis ollakse õnnelikud, et üks teepuhastaja ära kadus ja Ogier natuke rohkem aega hakkab kaotama.

See kõik ongi reaalsus ja seda kõike saab ka siin foorumis pidevalt lugeda ja see ongi see mille Ogier välja ütles aga nüüd millegi pärast tahate talle selle väljaütlemise eest ka veel puid alla panna? Ma ei näe põhjust.
Täiesti nõus sinuga.
soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: Vodafone Rally de Portugal 2015 Day 3

Postitus Postitas soca »

1 Ogier 105
2 Mikkelsen 63
3 Ostberg 57
4 Meeke 47
5 Latvala 46
6 Evans 41
7 Sordo 38
8 Neuville 35
9 Prokop 27
10 Tänak 22


Sordo Neuvillest ees kuigi üks round vahele jäetud. Ott peaks Prokopi ära võtma järgmise ralliga :P
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
Lithium
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 5165
Liitunud: 11 Veebr 2010, 13:05
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 2

Re: Vodafone Rally de Portugal 2015 Day 3

Postitus Postitas Lithium »

Kas Otil 23p pole?
Söörlöne!
viplala
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11801
Liitunud: 10 Dets 2011, 18:38
Asukoht: Haabneeme
Meeldimisi saanud: 1

Re: Vodafone Rally de Portugal 2015 Day 3

Postitus Postitas viplala »

KidrA kirjutas:Ogieri koha pealt vaidleks siin seltskonnale vastu. Ta ei ütle ju midagi valesti. See ongi ju reaalsus. Paljud ka siin foorumlased parema meelega näevad Latvalat või ükskõik keda muud võitmas aga mitte kõige paremat - Ogieri.

Ja kui Ogier peab teed puhastama esimesena rajal olles siis ollakse õnnelikud, et mees aega kaotab selle tagajärjel.

Kui teise päeva jooksul talle mõned aeglasemad ette sõitma pannakse siis loodetakse, et Ogier jääb nende tolmupilve.

Kui mõni ees-sõitja katkestab, siis ollakse õnnelikud, et üks teepuhastaja ära kadus ja Ogier natuke rohkem aega hakkab kaotama.

See kõik ongi reaalsus ja seda kõike saab ka siin foorumis pidevalt lugeda ja see ongi see mille Ogier välja ütles aga nüüd millegi pärast tahate talle selle väljaütlemise eest ka veel puid alla panna? Ma ei näe põhjust.
Kuningas on siis kuningas kui ta käitub kui kuningas (ka oma kaasvõistlejate suhtes). Ei mäleta sellist "jama" Loebi suust kui täna Ogier viimase katse lõpus ütles.
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Re: Vodafone Rally de Portugal 2015 Day 3

Postitus Postitas KidrA »

viplala kirjutas:
KidrA kirjutas:Ogieri koha pealt vaidleks siin seltskonnale vastu. Ta ei ütle ju midagi valesti. See ongi ju reaalsus. Paljud ka siin foorumlased parema meelega näevad Latvalat või ükskõik keda muud võitmas aga mitte kõige paremat - Ogieri.

Ja kui Ogier peab teed puhastama esimesena rajal olles siis ollakse õnnelikud, et mees aega kaotab selle tagajärjel.

Kui teise päeva jooksul talle mõned aeglasemad ette sõitma pannakse siis loodetakse, et Ogier jääb nende tolmupilve.

Kui mõni ees-sõitja katkestab, siis ollakse õnnelikud, et üks teepuhastaja ära kadus ja Ogier natuke rohkem aega hakkab kaotama.

See kõik ongi reaalsus ja seda kõike saab ka siin foorumis pidevalt lugeda ja see ongi see mille Ogier välja ütles aga nüüd millegi pärast tahate talle selle väljaütlemise eest ka veel puid alla panna? Ma ei näe põhjust.
Kuningas on siis kuningas kui ta käitub kui kuningas (ka oma kaasvõistlejate suhtes). Ei mäleta sellist "jama" Loebi suust kui täna Ogier viimase katse lõpus ütles.
Loeb oli tõesti kuningas. Tema sellist "jama" ei ajanud, vaid ajas asjad tagatubades korda, kui tiimikaaslane liiga ohtlikuks sai. Tõeline kuningas!
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Re: Vodafone Rally de Portugal 2015 Day 3

Postitus Postitas KidrA »

Lihtsalt mälu parandamiseks mõnedele: http://www.autonewsline.com/autosport/2 ... -mate.html
viplala
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11801
Liitunud: 10 Dets 2011, 18:38
Asukoht: Haabneeme
Meeldimisi saanud: 1

Re: Vodafone Rally de Portugal 2015 Day 3

Postitus Postitas viplala »

KidrA kirjutas:Lihtsalt mälu parandamiseks mõnedele: http://www.autonewsline.com/autosport/2 ... -mate.html
:)
Divine
Rallijumal
Postitusi: 1950
Liitunud: 10 Nov 2012, 11:15

Re: Vodafone Rally de Portugal 2015 Day 3

Postitus Postitas Divine »

KidrA kirjutas:Lihtsalt mälu parandamiseks mõnedele: http://www.autonewsline.com/autosport/2 ... -mate.html
Mul üldiselt inglise keele oskus C2 tasemel, aga no sellest tekstist oli küll paganama raske aru saada. Põhimõtteliselt Loeb tahtis ise edu saada järgmiseks päevaks, aga tiim otsustas Ogieri kasuks.
soca
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 11133
Liitunud: 13 Jaan 2012, 15:22
Asukoht: Lõuna-Eesti ralliteed

Re: Vodafone Rally de Portugal 2015 Day 3

Postitus Postitas soca »

TÄNAK BACK WITH ENCOURAGING PERFORMANCE
http://www.m-sport.co.uk/m-sport-news/f ... mance.html

DELFI PORUTGALIS: Ott Tänak: ülesanne sai riske võtmata täidetud
http://sport.delfi.ee/news/auto/eesti/d ... d=71547941

DELFI VIDEO: Sander Pärn: ma tean tegelikult, kuidas selle autoga kiiremini sõita
http://sport.delfi.ee/news/auto/eesti/d ... d=71548163

DELFI VIDEO: Karl Kruuda: poleks kõiki neid jamasid olnud, me oleks selle ralli võitnud
http://sport.delfi.ee/news/auto/eesti/d ... d=71548115
Minu postitusi täie tõsidusega mitte võtta.
Dmack Eesti rahvusrehviks!
Rallifoorumi vanasõna: "Otile sobivad ainult Poola ja Soome ralli!"
KidrA
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2225
Liitunud: 27 Nov 2005, 15:22

Re: Vodafone Rally de Portugal 2015 Day 3

Postitus Postitas KidrA »

No selle lingi point oli rohkem selles, et kellegile ei meeldi teed puhastada, ka "kuningas" Loebile mitte. Antud olukorras tiim talitses õigesti ja kes oli enne teise päeva viimast katset liider, see sai ka eelise viimaseks päevaks. Loebile see muidugi ei meeldinud, et ta Ogieri asemel teed puhastab ja võidu lootused kadusid enne kui kolmas päev sai alatagi.

Ise ma pean tänavust stardijärjekorra poliitikat muidu heaks, sest tõepoolest Ogier on teistest nii palju parem, et see on ainuke viis teda kuidagigi pidurdada ja asju võltsilt põnevamaks muuta aga kõigele vaatamata saan ma Ogierist aru, kui ta ütleb, et parim mees ei võitnud ja stardijärjekorra süsteem keerab parimale sõitjale käkki, siin pole midagi isegi rääkida, see on fakt. Nii see ongi.

Kas kellegile seda meeldib kuulda või mitte, see on iseasi. Tõenäosus, et keegi teine oleks startinud sama koha pealt kus Ogier ja jõudnud esi kohale nii lähedale on vast pea olematu. Pakun, et kui Latvala oleks startinud Ogieri asemel esimesena, oleks ta ka Mikkelsenile alla jäänud ja 3'l kohal lõpetanud.

Ogier ütleb asjad otse välja, sellist asja nähakse tänapäeval millegi pärast paljude poolt negatiivselt.


Edi:

Ma arvan, paljud soovivad rohkem põnevust näha, erinevaid võitjaid aga unustatakse ära kuidas see saavutatakse. Tasuks ka ise ennast Ogieri nahka korraks mõelda ja mõelda, mida ise tunneks kui oled parim ja sulle keeratakse reeglitega. Ma mõtlen end Ogieriks 5 sekundiks ja saan vastuseks, et ma oleks 100 korda vihasem kui se emida Ogierilt näha on. Nii viisakaid kommentaare nagu tema, ma igatahes ei jagaks : )
Roland1803
III järgu kommentaator
III järgu kommentaator
Postitusi: 175
Liitunud: 13 Nov 2010, 18:18
Asukoht: Võru

Re: Vodafone Rally de Portugal 2015 Day 3

Postitus Postitas Roland1803 »

@voiceofrally: Good on you @SebOgier - explaining his stage ends comments in the press conference and offering his congratulations to @JariMattiWRC.
Põhjendust kahjuks kirjas ei ole
(Jan)
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1634
Liitunud: 01 Veebr 2014, 14:13

Re: Vodafone Rally de Portugal 2015 Day 3

Postitus Postitas (Jan) »

KidrA kirjutas:No selle lingi point oli rohkem selles, et kellegile ei meeldi teed puhastada, ka "kuningas" Loebile mitte. Antud olukorras tiim talitses õigesti ja kes oli enne teise päeva viimast katset liider, see sai ka eelise viimaseks päevaks. Loebile see muidugi ei meeldinud, et ta Ogieri asemel teed puhastab ja võidu lootused kadusid enne kui kolmas päev sai alatagi.

Ise ma pean tänavust stardijärjekorra poliitikat muidu heaks, sest tõepoolest Ogier on teistest nii palju parem, et see on ainuke viis teda kuidagigi pidurdada ja asju võltsilt põnevamaks muuta aga kõigele vaatamata saan ma Ogierist aru, kui ta ütleb, et parim mees ei võitnud ja stardijärjekorra süsteem keerab parimale sõitjale käkki, siin pole midagi isegi rääkida, see on fakt. Nii see ongi.

Kas kellegile seda meeldib kuulda või mitte, see on iseasi. Tõenäosus, et keegi teine oleks startinud sama koha pealt kus Ogier ja jõudnud esi kohale nii lähedale on vast pea olematu. Pakun, et kui Latvala oleks startinud Ogieri asemel esimesena, oleks ta ka Mikkelsenile alla jäänud ja 3'l kohal lõpetanud.

Ogier ütleb asjad otse välja, sellist asja nähakse tänapäeval millegi pärast paljude poolt negatiivselt.


Edi:

Ma arvan, paljud soovivad rohkem põnevust näha, erinevaid võitjaid aga unustatakse ära kuidas see saavutatakse. Tasuks ka ise ennast Ogieri nahka korraks mõelda ja mõelda, mida ise tunneks kui oled parim ja sulle keeratakse reeglitega. Ma mõtlen end Ogieriks 5 sekundiks ja saan vastuseks, et ma oleks 100 korda vihasem kui se emida Ogierilt näha on. Nii viisakaid kommentaare nagu tema, ma igatahes ei jagaks : )
Ma räägin, et Ogier on täiesti uskumatu mees, kaks päeva puhastab teed ja siiski jõuab võidule nii lähedale 8 seki kaugusele.
(Jan)
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1634
Liitunud: 01 Veebr 2014, 14:13

Re: Vodafone Rally de Portugal 2015 Day 3

Postitus Postitas (Jan) »

Justice done, @EsapekkaLappi's time penalty was cancelled. He travelled with blocked wheel on closed road. #WRC2

https://twitter.com/HartusvuoriWRC/stat ... 25/photo/1
Gustav
Diagnoos: rallisõltlane
Diagnoos: rallisõltlane
Postitusi: 1883
Liitunud: 30 Okt 2008, 18:09
Asukoht: Tallinn
Meeldimisi saanud: 2

Re: Vodafone Rally de Portugal 2015 Day 3

Postitus Postitas Gustav »

KidrA kirjutas: Edi:

Ma arvan, paljud soovivad rohkem põnevust näha, erinevaid võitjaid aga unustatakse ära kuidas see saavutatakse. Tasuks ka ise ennast Ogieri nahka korraks mõelda ja mõelda, mida ise tunneks kui oled parim ja sulle keeratakse reeglitega. Ma mõtlen end Ogieriks 5 sekundiks ja saan vastuseks, et ma oleks 100 korda vihasem kui se emida Ogierilt näha on. Nii viisakaid kommentaare nagu tema, ma igatahes ei jagaks : )
:thumbright:
Timur_P
Rallifoorum 24/7
Rallifoorum 24/7
Postitusi: 2853
Liitunud: 23 Okt 2011, 20:06
Asukoht: Siin

Re: Vodafone Rally de Portugal 2015 Day 3

Postitus Postitas Timur_P »

Ma arvan, et Ogier kägiseb liiga palju. Hetkel on reeglid lihtsalt sellised. Ma ei usu, et ka see sarjale kasuks tuleks, kui Ogier esimese päevaga teisetele püüdmatu vahe sisse sõidaks.
aaker1
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 78
Liitunud: 22 Jaan 2015, 20:15

Re: Vodafone Rally de Portugal 2015 Day 3

Postitus Postitas aaker1 »

Ottist ootaks, et Sardiinia, Poola ja Soomega tõmbaks vahe Evansiga kinni.
paevavaras
IV järgu kommentaator
IV järgu kommentaator
Postitusi: 78
Liitunud: 13 Veebr 2003, 23:18
Asukoht: Tln

Re: Vodafone Rally de Portugal 2015 Day 3

Postitus Postitas paevavaras »

Ogieri arvamus üllatab vähemalt mind, minu arusaamistmööda on ta sellel hooajal ainult voitnud tänu oma stardipositsioonile, ok viimane portugali ralli välja arvata. Montes pääses vihmast (lumest) ja vedas teistele lund ja pori rajale, varem startinuna pääses ka pimedusest ja tekkivast kirmetisest.
Rootsis pidas jää esimest viit ülejäänud vajusid sellest läbi.
Mehhikos pääses tänu erakordsetele oludele.
Argentiinas poleks aidanud ilmselt ka hilisem stardipositsioon.
Ja nüüd kui kaotab OMA meeskonnakaaslasele, kes punktitabelis suht ohutus kauguses hakkab muret kurtma. Milline peaks siis kuldne kesktee tema jaoks olema - valib omale igal katsel stardipositsiooni?
Vasta